Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

moje panie od paru dni wprowadziłąm sie do kalisza szukam ginekologa zyciowego doswiadczonego moze byscie któregos poleciły który pracuje w szpitalu albo ma klinike pomózcie wiem ze jest wybór ale zeby trfic na normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek980
polecam Mikołajczyka.naprawdę dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszanka2
Ja rok temu przeprowadziłam sie do Kalisza i też bardzo dlugo szukałam dobrego specjalisty ponieważ mam problemy zdrowotne natury kobiecej. Wielu lekarzy tylko jest od brania pieniędzy! Aż trafiłam na dr Kuczyńskiego przyjmuje prywatnie na lipowej, bierze 100 zł razem z badaniami. Przede wszystkim jest dokładny i w razie koniecznosci odrazu skieruje na potrzebne badania czy do szpitala, gdzie pracuje! Bardzo polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYAREE
Nie polecam dr. Zięby - strasznie irytujący facet, miałam zaniki miesiączki i nic mi nie poradził tylko cały czas tablety hormonalne po których tylko tyłam, dopiero po wizycie i po specjalistycznych badaniach u dr Hajdo dowiedziałam się że mam PCO i hirsutyzm - z hirsutyzmu wyleczone, Pco niestety zostaję na całe życie, minusem u dr Hajdo są drogie wizyty, ale sprzęt i wszysyko inne pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak87
Witam. mam 22 lata nigdy jeszcze nie bylam u ginekologa...chcialabym sie wybrac w najblizyszym czasie (prywatnie)...kogo polecacie na pierwsza wizyte i w ogole jak mam sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogak-masz 22 lata i nie bylas u ginekologa?odwazna jestes......ja chodze od 14 roku zycia:) ubierz sie normalnie i tak bedziesz musiala zdjac caly dół!powodzenia ja wlasnie jestem w drugiej ciazy-chyba zdecyduje sie na michalaka, chodziłam do jakóbka, dla mnie taki palant, a tak kasował, ze szkoda gadac, co chwile tylko-to stówka bedzie:( z kurpika własnie zrezygnowalam, bo zawiódł mnie wiele razy, strasznie bagatelizuje problemy, olewa, wszystko na zasadzie, jak pani chce to moge wypisac,ale zadnego zaangazowania,szukania przyczyny dolegliwosci, zadnej checi pomocy, moze i diagnosta dobry, ale nie czuje sie bezpiecznie pod jego opieka, w zyciu biustu nie zbadał, cytologie to mówie, ze sie robi raz na 3 lata- dziwny czy któras wie w w jakie dni przyjmuje michalak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak87
slyszalam o bartczaku wiele pozytywnych opini, ze jest mily itp. czy nadaje sie na pierwsza wizyte...?bardzo sie stresuje i denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogak-Bartczak slyszałam, ze dobry, ale podobno niechętnie przyjmuje nowe pacjentki bo ma ich full i ciezko sie do niego dodzwonic-ale spróbuj i sie nie denerwu bo nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Anulaa
Podhalański bierze coś około 70 zł i jest naprawdę dobrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Witam! Podhalański bierze 80zł. Zgadzam się z przedmówczynią, że jest dobrym lekarzem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie podhalański to rzeźnik!!!jak mnie zbadał to myslałam, ze spadne z fotela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszanka_5555
Polecam dr. Olejniczaka z Poznania, zwłaszcza dziewczynom, które mają problemy z zajściem w ciążę. Można do niego dzwonić na komórę w nagłych sprawach i zawsze coś poradzi. Fakt- ma tysiące pacjentek ale obsługa na rajskowskiej jest w porządku, a chodzimy do specjalisty a nie do osoby, która poswięci nam godzinę, aby poprawić nam samopoczucie. Dzięki niemu zaszłam w ciążę, mimo że nie dawano i wielkich szans. Odradzam dr. Samulaka, niestety nie uznaje leczenia farmakologicznego i najchętniej od razu umawiałby na operacje. Nie polecam dr. Kubickiej, jak jest problem to nic nie poradzi przez telefon, należy się umowić i czekać na wizytę i to najszybciej za kilka dni. Nie ważne, że się pali... Ponadto nie prowadzi obecnie praktyki w szpitalu. Bardzo dobre opinie słyszałam o dr. Michalaku z Kalisza (praktykuje w pleszewskim szpitalu). Nie mam jednak zdania jakim jest fachowcem- jest za to przyjemny i życzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonko25kalisz
Witam a czy możecie coś napisać o dr Tomasz OLEJNIK PROSZE o odp na adres agnies25@onet.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.mam dwa pytania do Was dziewczyny. 1. Ginekolog Zbigniew Kurpik z Kalisza.Chciałabym wiedzieć ile bierze za wizytę, gdzie przyjmuje, czy wykonuje usg piersi i (może to śmieszne) ile ma lat mniej więcej.Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ każda moja wizyta u ginia przeżywana jest przeze mnie jak pierwsza mimo że nie jest.Nie lubie staruchów. 2. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Jednak brałam tylko recepty u różnych lekarzy(bez żadnych badań) teraz muszę iść do lekarza który takową recepte na hormony wypisał ostatni raz około roku temu stąd pytanie czy przepisze mi je odrazu po rozmowie czy będę musiała mieć jakieś badania.W tej sprawie idę do p.Bartczaka. Bardzo was proszę o odpowiedzi ponieważ jest to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie o Panu Dr.Nawrockim w Kaliszu. Gdzie on przyjmuje?Czy ktoraś z Was miała z nim styczność? Macie może jakieś namiary? Dziewczyny proszę Was bardzo o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia500
Dr, Jesion dajcie sobie spokój to nie lekarz, patrzy tylko na kasę a w razie czego na pewno nie przyjedzie do szpitala, byłam jego pacjentką, jak się zaczął poród to przez tel. powiedział"prosze jechac do szpitala są tam przecież lekarze, sprzęt do bani, nawet zdjęcia nie dostaniecie!!!!!!!!!!! Podhalański patrzy też na kase co wizyta- badanie, żadnych leków (mam problem z zajściem w 2 ciążę "leczę" się 8 mc). Do Bartczaka z zarejestrowaniem nie ma szans-nowych pacjentek nie przyjmuje dosyć ma starych. Kurpik jest słabym fachowcem jaki lek chcesz taki dostaniesz, żadnego szukania przyczyny tylko samo leczenie (np przy nadżerce). I jestem w kropce do kogo się wybrać. Jak macie może nr tel. do Kuczyńskiego albo do Mikołajczyka podjcie proszę, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiolek
602287785 to jego numer, nie wiem czy jeszcze aktualny. Ja byłam zadowolona prowadził obie moje ciąże i jak się tylko coś działo ( a często sie działo) to kierował do szpitala, bo wolał chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCIA!! A możesz mi napisać gdzie przyjmuje Kurpik ile bierze za wizyte i w jakim jest mniej więcej wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia500
gusiolek --ten nr tel to do kogo??????????? Kuczyński czy Mikołajczyk? ann-neo -- Kurpik jest tak po 40-tce, przystojny miły, bardzo dowcipny ale trzeba sobie wziąść poprawkę na jego żarty, przyjmuje na Asnyka na tyłach piekarni na Kresowej, dokładnego adresu nie powiem bo nie pamiętam, ale jest duża wywieszka nie da się nie zauważyć, wywieszka jest jego jako gina i druga też Kurpika dentysty. tel do Kurpika 604-569-598. Jakby co to postaram się bardziej wytłumaczyć jak do niego trafić, jeśli nie będziesz wiedziała jak do niego trafić. Sprzęt ma dobry. Za wizytę brał w tamtym roku tak od 100zł w zależności co robił. a cennik na pewno się zmieni tak jak u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn jakie żarty? Aż takie że mogą urazić? Powiedz jeszcze czy ma sprzęt do robienia usg piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiiiiiii
mozecie mi doradzic w wyborze jakiegos ginekologa na nfz ? orientuje sie moze ktoras ile kosztuje wizyta prywatna u dr kuczynskiego i u dr mikołajczyka oraz gdzie oni przyjmują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiolek
podałam numer do Kuczyńskiego, przyjmuje we wtorki i we czwartki od 16 na ulicy lipowej, z tym że trzeba się wczesniej rejestrować, wizyta koło 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
Witam ! drogie panie dawno mnie tutaj nie było ale mogę cos powiedziec kobietą w ciaży. Ja już jestem po porodzie chodziłam do doktora bartczaka jesli wiec ktoraś z was jest w ciaży to naprawde polecam chociażby z tego powodu ze pracuje w szpitalu i pacientki które do niego chodzą i sąadze ze nie jest to zbiek okolicznosci jesli już trafią do szpitala to maja czesto wywoływane porody w 38 tygodniu a wiem ze w naszym kaliskim szpitalu często jest tak że jesli się nic nie dzieje to można i przechodzic termin i rodzic nawet w 42 tygodniu a jak wiadomo to już jest męczarnia ja tak miałam doktor bartczak zalecił wywołanie porodu w moim przypadku był to 38 tydzien jako lekarz bardzo dokładnie prowadzi ciąże zaleca wszystkie potrzebne badania jesli takowe są potrzebne nie pomylił sie z niczym jesli chodzi o moją osobe płec czy tez waga dziecka NAPRAWDE DOBRY LEKARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem i prośbę poradźcie do którego lekarza iść żeby pomógł z zajściem w ciąże, nie mogę. który jest dobry w tej dziedzinie? Wszyscy w swych ofertach, oferują leczenie bezpłodności i nie wiem do którego iść, błagam pomóżcie bo za długo już to trwa. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoko1111
najpierw polecam wizytę u dr.sapińskiej....przyjmuje na ul.ostrowskiej 49 m 26. zajmuje się medycyną informacyjną...,(chińskie ziola) ja 2 lata się starałam i nic.ona wykryła mi boreliozę i rok się leczyłam..a teraz jestem w 6 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoko1111, co to za medycyna informacyjna na czym ona polega? Ile taka wizyta kosztuje i za leki? i mniej wiecej gdzie to jest, trzeba sie jakos wczesniej rejestrowac to jakies namiary poprosze. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×