Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość gość
Ja mogę polecić tylko jednego lekarza Jacka Wenerskiego. Lekarz przemiły, zawsze doradzi, jest najlepszy jakiego znam. W pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza, doktora Wenerskiego poznałam w szpitalu w Kaliszu( mój poród był przedwczesny i dlatego Kalisz). Ale jak tylko zaszłam w drugą ciążę to już na bank wiedziałam kto będzie moim lekarzem. I nie myliłam się. Lekarz troszczący się o swoje pacjentki super takich jak on powinno być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia879119
Witam, mam pytanie do Was :) czy dr Paweł Jachowski przyjmuje jeszcze gdzieś w Kaliszu czy tylko Poznań? I widzę, że macie dobre opinie na temat dr Wenerskiego. Czy dla dziewczyn spoza okolic też podchodzi normalnie czy ma jakiś dystans? Mieszkam około 60 km od Kalisza ale w mojej okolicy trafić na "normalnego" lekarza ginekologa graniczy z cudem... :( dlatego szukam już w większych miastach... Czekam na jakieś informacje z Waszej strony i za każdą będę bardzo wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Dr Krzysztofa Mostka z Ostrzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mieszkam 60 km od Kalisza ale chodziłam do Doktora Wenerskiego. POLECAM NIE ZAWIEDZIECIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu dr Jahowski przyjmował na podkowińskiego ale czy dalej tam jest to nie wiem, byś musiała zadzwonić się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiamamma
Dziewczyny szuykam info o dr bartczaku. gdzie przyjmuje, kiedy, cena wizyty prywatnej. no i w ogóle czy warto do niego iść. No i jak macie to jakies namiary tez poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, chciałabym przestrzec wszystkie pacjentki dr. Zięby aby gdy będzie je coś bardzo niepokoiło zasięgnęły opinii drugiego lekarza. Mnie doktor Zięba prowadził od samego początku, był moim pierwszym lekarzem. Czasami zdarzały się zapalenia pochwy, były skutecznie leczone globulkami, lecz zazwyczaj cytologia i badanie USG (wg. dr. Zięby było OK). Mam 22 lata i 7cm torbiel na prawym jajniku. Gdyby nie to, że wyczułam guza w piersi i postanowiłam zgłosić się do innego lekarza ponieważ doktor to olał, pewnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała, chyba że wtedy gdyby torbiel pękł. Na ostatniej wizycie u doktora (rok temu) zauważyłam na USG jakąś czarną plamę zamiast jajnika, zapytałam co to, doktor Zięba odpowiedział że to pęcherzyk Graffa który pojawia się przed każdą miesiączką ale po pęka. Ja byłam po i powiedziałam o tym doktorowi ( powinno nie być już pęcherzyka) , jednak on powiedział, że jest wszystko ok i mam się nie martwić, zaufałam mu w końcu był dla mnie specjalistą. Niestety, teraz czeka mnie zabieg laparoskopii, być może stracę jajnik, nie mam jeszcze dzieci, jestem młoda... Mam straszny żal do doktora za zaniechanie moich dolegliwości, lekarze twierdzą że gdyby wtedy tego nie zaniechano mogłoby zostać wyleczone farmakologicznie bez ingerencji chirurgicznej. Poza tym doktor jest miły, potrafi zabić w tobie wstyd, czujesz się przy nim swobodnie, w miarę odpowiada na pytania, jak dla mnie robi zbyt mały wywiad z pacjentką. Pozdrawiam dziewczyny i nie zaniedbajcie tego jak was coś niepokoi, zawsze konsultujcie bo skończycie z cholerstwem wielkości pięści w brzuchu jak ja...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia080909
Cześć Mam pytanie, bardzo zależy mi na informacji odnośnie lek. Wojciecha Szatkowskiego? Wiem, że w Kaliszu przyjmuje prywatnie na Ostrowskiej, ale pytanie: CZY pracuje w szpitalu? Obojętnie, w Kaliszu, Ostrowie, albo Pleszewie? Gdziekolwiek? Bardzo zależy mi na informacji. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwacytrynowa
Witam, ja dołącze się do pytania poprzedniczki. Czy ktoraś z Was wie, czy dr Szadkowski pracuje w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia080909
pigwacytrynowa słuchaj, a ty chodzisz do Szatkowskiego prywatnie? Kurcze, nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy pracuje w jakimś w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie z innej beczki, chwalicie tak gin. Wenerskiego, a ile on ma lat? To mlody ktos stazem ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwacytrynowa
natalia080909, byłam kiedyś u niego na wizycie, ale to nie prywatnie, teraz potrzebuję raczej kogoś, kto pracuje w szpitalu, i chetnie bym do niego poszła, gdybym wiedziała że ma również szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degusto
Ja mam wrażenie, że wszyscy fajni lekarze i dobrzy fachowcy odchodzą z naszego szpitala. Pozostaną przyd**asy ordynatora, któremu brakuje i wiedzy i kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jestem już matką :) i jak czytam Wasze wypowiedzi i pytania dotyczące ginekologów to nasuwa mi się tylko jedna odpowiedz: OPRÓCZ DOKTORA BARTCZAKA NIE MA KOMPETENTNYCH LEKARZY W KALISZU. Nie będę opisywała swojej historii bo mi się już nie chce o tym mówić i myśleć. Mam zdrowego syna a ciążę prowadził dr Bartczak ale przebywałam parę tygodni w szpitalu i miałam przyjemność poznać całe to nieszczęsne towarzystwo. Myślę, że problem nie leży nawet po stronie pieniędzy. Pół biedy gdyby chodziło tylko o pieniądze. Ale tutaj nie dość że doją kieszenie to jeszcze naciągają na zbędne zabiegi, wpierają zaburzenia które nie istnieją, wydają mylne diagnozy. Generalnie bazują na strachu pacjentek. Zero profesjonalizmu. Zero podejścia do pacjenta. Czy badanie ginekologiczne musi być bolesne??????????????????? Kpina. Dla mnie osobiście jest to nieludzkie. Nie zaufałabym nikomu z pracujących w kaliskim szpitalu lekarzy- ginekologów. Nie wiem jak jest z pozostałymi:) i nie chcę wiedzieć. Niestety Bartczak jest jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że jest chociaz jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia785236
o dr Bartczaku też słyszałam dużo dobrych rzeczy, ale jak byłam w szpitalu-poronienie to był bardzo niemiły i nietaktowny, poronienie było zaskoczeniem, a on wszedł na salę pełną kobiet i przy wszystkich powiedział na głos "Jak to pani nie rozumie co się stało? Poroniła pani. To ja nie rozumiem co jeszcze chce pani wiedziec". Było to bardzo nietaktowne. Dr Szatkowski bardzo fajny, tylko dlaczego fajni lekarze nie pracują w kaliskim szpitalu? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, dlaczego fajni lekarze i dobrzy specjaliści nie pracuja w kaliskim szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doktorem Bartczakiem miałam do czynienia w szpitalu i w gabinecie. jakoś trudno mi sobie wyobrazić takie dziwne akcje z jego udziałem ale kazdy może miec słabszy dzień. Dla mnie to idol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betidomi
a ja mam pytanie odnosnie 3d i dr kurpika bo wszyscy chodza na 3d do jakubka a czy ktos moze cos konkretnie na temat dr kurpika napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka354
Cześć dziewczyny ;) mam pytanie odnośnie dr. Barczaka mianowicie ile bierze za wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysia1234
no właśnie ja też jestem ciekawa i w jakie dni przyjmuje... a jak zadzwonie to jak długo muszę czekac na wizyte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartczak brał za do niedawna za wizytę 100 zł , teraz bieże 120,00 i w tym już wszystkie badania tzn. usg, cytologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka354
cysia1234 za wizytą u doktora Bartczaka czeka się minimum 3 tygodnie jeśli jesteś nową pacjentką- przynajmniej tak Pani z recepcji mi powiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie-dlaczego kaliscy lekarze wykonują operacje,które powinien wykonać ginekolog-onkolog?????? Kto i kiedy się tym zajmie w tym pięknym mieście? Lekarze trzepią kasę tylko za normalną, zdrową ciążę.Nie bądźcie głupie- oni nawet porządnej aparatury tu nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Jacka Wenerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Wenerskiego prowadził moją drugą ciążę, super lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że Wenerski już nie pracuje w kaliskim szpitalu przynajmniej byłby jeden z normalniejszych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna123456789
Witam mam problem, ponieważ jestem niepełnoletnia, a chciałabym zacząć stosować tabletki anty bądź inną metodę antykoncepcji, moja mama nie chce mnie zabrać do ginekologa z powodów religijnych. Czy nie orientujecie się może o jakimś lekarzu który by mnie przyjął bez opiekuna może być prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Hajdo - odradzam, na NFZ moje badanie piersi USG, miałam zrobione na siedząco, a piersi dotknął dosłownie jedną i drugą od góry i było po badaniu, stwierdził że to urządzenie jest stare a on w prywatnym gabinecie to ma takie dobre, że bedzie widział wszystko. Oczywiście wreczył mi wizytówkę i zaprosił na badanie prywatnie. Oczywiście nie poszłam do takiego chama, w głowach im się poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrzolena
Kaliski szpital to rzeźnia - i takowe traktowanie pacjentek !! Pacjentka to kawał mięcha z którym robi się co chce i ma zamknąć dziób !! A jak masz śmiałość zwrócić komuś uwagę to będziesz badana tak że z chodzeniem będzie poważny problem i nie ważne czy jesteś w ciaży czy dolega ci cos innego 9normalne badanie tez przykre ale można po nim chodzić:)) Pleszew dużo lepszy z małym mankamentem trafiłam tam na Mazura co przyjmuje na Stawiszyńskiej straszne bydle ale jak by go nie było to szpital ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×