Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nick malo istotny

Czy ktoras z Pan doswiadczyla fistingu?

Polecane posty

Gość a ja jakos w to nie wierze
gdyby to co goraca25 opowiada bylo prawda, to prawdopodobnie bylaby jedna z najbardziej doswiadczonych kobiet w tym kraju! oczywiscie pomijajac patologie zwiazane z prostytucja i pokrewne! otoz goraca25 zyje obecnie w czworokacie, ktory aktywnie uprawia seks grupowy! fisting analny to juz wogole hardcore na maksa i w to juz absolutnie nie wierze:) mozliwe ze goraca25 poprostu ma bujna fantazje;) ale tak czy inaczej odczuwam spora sympatii do niej;) pozdrawiam mala, i nawet jak sobie tutaj mocno fantazjujesz, to za same fantazje masz u mnie wielkiego buziaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż ja Ci nie zazdroszczę bo jeszcze jest troche rzeczy przede mną i chyba więcej niz Tobie zostało gorrąca ;)................Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doświadczyłam, ale doświadczę:) i juz wiem, że to będzie boskie uczucie, tylko czy sie uda... ktoś pytał co to bdsm? to zabawy seksualne połączone z dominacją i uległością, wiązaniem, sprawianiem kontrolowanego bólu doprowadzającego do rozkoszy, krótko mówiąc ekstremalne robienie sobie dobrze :) w razie zainteresowania polecam odwiedzenie strony szkoły BDSM, tam dowiesz sie wszystkiego w bardzo fachowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodzio
nick malo istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodzio
do nick malo znany. z tego co maietam to na poczatku wspomniales ze masz dziewczyne.Ona wie ze zalozyles taki temat?? pytam z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodzio
sry,mialo byc do nick malo istotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
gorrraca25 to projekt taka osoba nie istnieje :D jak dla mnie projekt bardzo niesmaczny uwlaczajacy innym szanujacym sie kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodzio
nick malo istotny powiesz mi wkoncu czy masz dziewczyne? ciekawosc mnie zrzera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiu misio
Gorrraca co ile robisz sobie test na HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
jestem: atrakcyjna / bezkompromisowa / całuśna / ciepła / do przytulania / dowcipna / dyskretna / dziki/a / ekscentryczna / idealiska / inteligentna / kreatywna / mądra / miła / na poziomie / niekonwencjonalna / niezależna / odpowiedzialna / otwarta / pewna siebie / przyjacielski/a / rozmowna / seksowna / spontaniczna / stanowcza / troskliwa / twórcza / uprzejma / uważna / wrażliwa / wygadana / wyrafinowana / zabawna / zadbana / zdecydowana / zdumiewająca a masz jakieś wady, z chęcią udowodnię ci twoje intelektualne braki megalomanko i nimfomanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
Brawo ktosiowata !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
gorrraca tatus i mamusia musza byc z ciebie dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
niczego mi nie brakuje, no może poza szacunkiem dla osób, które myślą , że cały świat obraca się wokół ich dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiowata i inni -- >> jesli temat was nie interesuje to sie nie wypowiadajcie. moze uszanujecie osoby ktore lubia takie zabawy?? nikt wam tego robic nie kaze wiec nie rozumiem o co ten krzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem, nie ty zdaje się jesteś autorką topicu, a zwracałam się do autorki topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×