Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nick malo istotny

Czy ktoras z Pan doswiadczyla fistingu?

Polecane posty

Gość pytanie do gorrracej
a probowalas kiedys ty komus wsadzic lapke? np. primiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
cos primi dzisiaj markotny i malomówny jakis taki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
gorąca, mówisz o koszu z brudną bielizną, ?? myślę jednak że więcej będzie pożytku jeśli oddasz swoje zużyte stringi jednemu z napalonych panów - sugeruję - primitiv, ewentualnie nick mało istotny położą sobie przy klawiaturze, od czasu do czasu będą wchłaniać twoje wonności, marszcząc przy tym freda i wyobrażając sobie super mega kosmiczno intergalaktyczny sex analno-oralno-zoofilowo- nekrofilowo-pedofilski z szanowną panią o jakże wymownym nicku - gorąca 25 i i trzy czwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu co za gnojki - gorrr. normalnie żyją tylko dzięki żywicielowi - symmbioza czy jak tam... damy im jeszcze trochę possać czy wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianista
gorrraca co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
o mały włos, zapomniałabym o fistingu :o ps..primitiv wysmagaj mnie, jestem taka rozpalona, bij szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
mysle o tobie i własnie sie zlałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super wąż
uwaga primi sie denerwuje musi pokazac swojej pani ze jest prawdziwym mezczyzna zrobi z nami porzadek :( ja sie juz chowam gdyby kazdy facet tak "kochal" swoja kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
na razie namierza tylko ciekawe jak to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
droga koleżanko gorąca, nie wiem dlaczego odnoszę wrażenie iż udzielam się tutaj trochę z większą częstotliwością skarbie widzę jednak że masz niejakie problemy z rozwienięciem zdania cóż w końcu nie składnia jest twą mocną stroną ale dawanie dupy na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super wąż
wyjal ze spodni swoja antenke... ojoj uciekajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
gorąca, masz w domu jakieś zwierzęta, jeśli tak, z przykrością ci to mówię, ale będę musiała zgłosić to stowarzyszeniu animals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super wąż
a jednak prawda boli gorrraca wszystkie negatywne komentarze na twoj temat sa usuwane zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
zaczął już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to nudzi - nic nowego chociaż rok nowy - gnojki - niektórych ostrzegałem (wiesz...) ale nie wzięli do serca widi\\ocznie - szambo się rozleje , foty pójdą wiesz gdzie , będzie ubaw. hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianek
ohhhhhh primuś kupisz mi brylant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorraca 25
ktosiowata zazdroscisz mi i tyle nie ma kto cie wyruchac a ja na skinienie palca mam tuzin chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
ah..kurcze nie wiem co by tu rzec, no to może że już mnie nudzą, ee tam jakieś pieprzenie o składni, tak bardzo nie lubię dyskusji, to może grupowy fisting - ustawiamy się w szereg i każdy każdemu piąstkę w tyłek, uwaga podaję kolejność primitiv--->gorąca---->nick mało istotny---->słonecznik------>primitic i tym samym mamy obieg zamknięty, tylko nie gwarantuję że potem będziecie chodzić okrakiem jak po wakacjach w stadninie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiowata - nie jestem i nigdy nie będę twoją koleżanka, nie dostąpisz zaszczytu, więc nie życzę sobie zwrotów \" moja droga, skarbie\" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorraca 25
ktosiowata masz za mala lapke zeby byc moja kolezanka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
zapomniałam zamieściś foty w necie, primitiv - co więc mam teraz zrobić??? mogę skorzystać z fotki gorącej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
prawdziwa łaska pańska na mnie spłynęła, gorąca się do mnie odezwała ps to jak bedzie z tym spotkaniem, poznański kwiatuszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
hehehhehehhehhehheheh bojam się, schowam się pod biurko, a czy to prawda, że z niego taki hakier że może mi przez kompa wyleźć i mnie sfistingować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no widzisz - dym uszkami pewnie poszedł, ale coś wymyśliłaś - niestety na tyle łaskawa nie będę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata bis
gorraca 25 to zakompleksiona paniena, ktora godzi sie na wszystko czego chca od niej faceci i udaje ze to lubi, bo co ma robic, biedna nie wiem jeszcze, jak okreslic jej poziom intelektualny, ale nisko, niziutko. taka doswiadczona i rozmowna jesli chodzi o seks, ale inne rzeczy ida juz o wiele gorzej a ty primi nie chwal się tak namierzaniem, bo na razie masz klopoty z namierzeniem wlasnej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
o tak zmienie lepiej kafejkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×