Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nick malo istotny

Czy ktoras z Pan doswiadczyla fistingu?

Polecane posty

Gość ktosiowata
przepraszam, błąd - nie do autora/autorki tylko do pani, która się dość mocno na tym topicu udziela, nick - goraca25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
słonecznik zdecydowanie o twoim poziomie intelektualnym świadczy czepianie się literówek, i błędów, które sama sprostowałam ameryki nie odkryłaś/eś, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję w swoim imieniu, ten rok faktycznie zapowiada się interesująco :) również pozdrawiam załączając życzenia wspaniałych doznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
słonecznik a próbowałaś kiedyś to robić z dyszlem od wozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiowata ---- to by było na tyle o brakach intelektualnych ----- dzięki, nie musisz się dalej komprompromitować ---- udowodniłaś ale w 2 stronę hahaha, wracaj do lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
gorąca niestety z przykrością spieszę donieść że niestety nie mam takiego odczucia, porozmawiajmy o nowych doznaniach, jak to jest z tym dyszlem od wozu, z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi - wszak ty wszystko wiesz w tej dziedzinie, moja ty guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
gorąca a jeśli już chodzi o czepialstwo, to bądz tak uprzejma i wyjaśnij co to znaczy "komprompromitować"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
chcecie szacunku innych a siebie nie szanujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj próbuję z tym co mam pod ręką, dyszel nie bardzo jest w moim zasięgu, przykro mi, a ty jakie masz z tym doznania? pozytywne? miło było? szanuję siebie, szanuję innych, nie rozumiem takich postaw jaką prezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, Gorraca i inni majacy cos ciekawego do powiedzenia --->>> wiecie...kiedys dosc czesto bylem na forum \"erotyka i seks\" na o2. Jakis czas temu przenioslem sie tutaj ze wzgledu na szczeniakow, ktorzy tamto forum rozpierdalali za przeproszeniem. Tu jest o niebo lepiej chociaz i tak wypowiedzi niektorych sa zenujacym poziomie. Zauwazylem jednak jedna prawidlowosc - trol nie karmiony szybko umiera naturalna smiercia. Po prostu nie dyskutujmy z taki jak ktosiowata itp. To jest tylko pozywka dla nich. Bez niej sami szybko stad znikna. Taka mala sugestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
co ma wspolnego wkladanie reki do dupska z erotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
dlaczego nie? ja chciałam tylko wiedzieć czy jest to możliwe , czy można aby doświadczyć seksualnej podniety uzywając dyszla, sądziłam , że skoro pani gorąca tak dumnie obnosi się z tym, jak to bardzo jest rozciągnięta, to może udzieli mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - wszak jest specjalistką w tej dziedzinie i absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek braku szacunku, porozmawiajmy proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
nick mało istotny, przykro jest czytać, że taki stary facet, zeby pomarsczyć freda musi zakładać takie debilne topiki a co w tym jest takiego interesującego, gawędziarzu, stary zboku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozciągnięta tylko ciasna - widać że nie masz kompletnie pojęcia o czym mówię, zapamiętałaś 1 czy 2 posty i bierzesz sie za ocenianie - nie mam ochoty rozmawiać z takimi jak ty a tym bardziej dzielić sie wiedzą czy doświadczeniami dziecinko, może za 10 lat jak dorośniesz i nie pusz się tak bo ci powietrza zabraknie i łezki polecą haha mało istotny --- szczerze ubawiona jestem, a Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rozjechane kapsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
myślę że nie masz ochoty rozmawiać bo niewiele masz do powiedzenia w tej kwestii, skąd możesz cokolwiek wiedzieć, skoro masz w głowie jeden wielki wibrator.hehhe a jak zwykle się okazuje od teorii do praktyki daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksamitna
Ja tez uwielbiam fisting....krzycze przy tym z rozkoszy...z tym ze moj mezczyzna ma piekne smukle dlonie, po odpowiedniej grze wstepnej lapka wchodzi cala do srodka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowata
nick mało istotny, czy to ty jesteś autorem topicu o obcieraniu się w środkach transportu publicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
gdyby nie forum to nie wiedziałaby co to życie erotyczne bo jej osiagniecia i zabawy mozna nazwac czystym perdoleniem i do erotyki droga daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
ktosiowata zgadzam sie z Toba w pelni... a forum trzeba oczyscic i z gowniarzy i ze "zbokow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiowaty
mam smukłe stopy goraca25 przyjmiesz po jednej do swoich ciasnych dziurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×