Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość gość
Kto ma szansę na służbę w Policji? Każdy, kto chciałby wstąpić w szeregi tej formacji musi spełnić następujące wymagania: - posiadać polskie obywatelstwo, - posiadać nieposzlakowaną opinię, - nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za - przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, - korzystać z pełni praw publicznych, - posiadać co najmniej średnie wykształcenie, - posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, - dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, - osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełożonym właściwym w sprawach postępowania kwalifikacyjnego jest komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji i Komendant Główny Policji. Zadania i czynności służbowe w zakresie postępowania kwalifikacyjnego realizowane są przez: - komórki ds. doboru w Komendzie Głównej Policji, komendach wojewódzkich (Stołecznej) Policji, - szkoły Policji, w zakresie wyznaczonych etapów postępowania kwalifikacyjnego, - psychologów pełniących służbę lub zatrudnionych w Komendzie Głównej Policji, komendach wojewódzkich (Stołecznej) Policji, komórki ds. ochrony informacji niejawnych w jednostkach organizacyjnych Policji, w zakresie postępowania sprawdzającego przeprowadzanego na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 182, poz. 1228), - rejonowe komisje lekarskie podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych. http://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEST WIEDZY - jest realizowany w formie testu składającego się z 40 pytań, do każdego z pytań zaproponowano 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa, - za każdą poprawną odpowiedź można uzyskać 1 punkt, - maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania równa jest 40, - test ma charakter rankingowy, - w teście sprawdzane są dziedziny wiedzy dotyczące funkcjonowania władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej oraz z zakresu bezpieczeństwa publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący - 1 min 41 s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zastanawiam się nad pracą w policji i to dosyć poważnie, bo już zacząłem przygotowywać się do testów kwalifikacyjnych. Przygotowuję się zarówno do testu wiedzy, jak i testu sprawności fizycznej. Może macie jakieś wskazówki, które mogłyby mi pomóc? Poza tym myślę jeszcze nad zapisaniem się na kurs przygotowawczy do postępowania kwalifikacyjnego do służb mundurowych. Organizowany jest on przez UTH w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/kursy-do-policji Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób ubiegających się o przyjęcie do Policji, Straży Granicznej i Biura Ochrony Rządu. Obejmuje on blok teoretyczno-psychologiczny oraz blok sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczylem sie z testow pana jarka sokolowskiego i zdalem wiec jego moge polecic, czytalem tez o roznych kursach to nikt ich nie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylou999
Pracuję w Policji od ponad roku, jestem w korpusie. Zarabiam 1915 zł - sami widzicie, żenada.. też miało to być spełnienie marzeń, ale rzeczywistość jest nieco inna ... Prawda jest taka, że pracownicy cywilni w Policji (i nie ważne czy jesteś zatrudniony na tzw. normatywie czy na korpusie służby cywilnej) są traktowani jak pomoc policjantów. Im dawane są poważne zadania (mam na myśli tym, pracującym za biurkiem) nawet jeśli zakres obowiązków niczym się nie różni się od twojego, a cywili traktuje jak pomoc domową, dużo pracy papierkowej, wpisywania jakichś dyrdymałów. Inna sprawa, że policjanci mogą więcej, przymyka się oczy na ich lenistwo, gadanie przez telefon, kawkowanie i rozne inne nasiadowy.. Jesli chcecie zarabiac 3 razy mniej od kolegi policjanta ktory robi dokladnie to samo, widziec jak dostaja przerozne dodatki, sa doceniani za sam fakt bycia policjantami i pracowac za grosze to jest to strzał w dziesiątke! nie docenia was pod zadnym wzgledem! ty masz siedziec cicho i dziekowac, ze masz stala prace za najnizsza krajową. jesli ktos marzy o pracy policji to tylko szkolka i normalna praca jako funkcjonariusz! szkoda zycia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie polecam tego forum bo piszą tam osoby ze zlecenia, w sumie możecie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam tylko z policja2009 bo jest największym forum policyjnym w Polsce i piszą prawdziwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tylko z tego korzystam bo jest największe www policja2009 fora pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa0
Warto skorzystać z pomocy i przygotować się do rekrutacji. Możecie sobie zamówić testy od Jarka NOFXa. http://testydopolicji2018.com.pl/ Materiały na multiselect fajnie opracowane. Jako jedyny ma legalnie z prawami testy więc łatwo sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
W Wieliczce sa niscy policjanci, wiedza ponizej krytyki.To samo w Gdowie, sa tam niscy policjanci, smieja sie z nich ze sa podobni do pieskow preriowych. Wymogi w policji wzrost minimum 180 cm. Co to ma byc, zaden bandzior nie boi sie niskiego policjanta.Ja zmienilam opinie o policji gdy sie dowiedzialam jak policjanci posuwali nieletnie dziewczyny, byla taka afera kilka lat temu, naglasniala ja telewizja polska. W Wieliczce pracuje do dzisiaj Rafal Drag ktory wyzywa tam kobiety od kurw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownik cywilny ma przesrane :( chociaż to i tak praca po znajomości w większości , specyficzne środwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy w policji już nikt nie chce przychodzić,braki wszędzie a przyczyną 25lat pracy plus żałosne zarobki.ci co są na 15lat będą pracować ale ci co przyszło na 25 będą rezygnować-kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w policji ale jako funkcjonariusz jako pracownik cywilny to nie jest kiepsko :( kiepskie zarobki i papierów po sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam w wielu jednostkach pełno takich samych nazwisk i wśród cywili i policjantów , dziwne te zbiegi okoliczności prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz

Ja uczyłem się z testów pana Jarosława Sokołowskiego - pisałem na maila testydopolicji@op.pl  i zdałem za pierwszym razem. Osoba jest specjalistą od rekrutacji więc wszystko jest bez ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy.
Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 10 lat testami do Policji. Posiadamy wszystkie materiały które pomogą wam zdać testy do Policji za pierwszym razem. Mamy ponad 37 tyś pozytywnych opinii na największych forach policyjnych i nie tylko. Oczywiście mamy wszystko legalne w przeciwieństwie do innych osób, oczywiście wszystkie papiery możemy przedstawić. 

Nasze materiały testy do policji zawierają:
- aktualny test wiedzy ogólnej z odpowiedziami (aktualizujemy na bieżąco)
- multiselect z nowym profilem policjanta - nie te stare ponad 560 pytań, nowe zadania poradniki itd
- cechy policjanta, wady, zalety itd
- testy które są w poradni zdrowia psychicznego (matryce ravena, test niedokończonych zdać, wyjaśnienia pojęc itd)
- testy na rozmowę kwalifikacyjną wraz z odpowiedziami
- i inne poradniki, dokumenty, wnioski 

Wszystkie testy są sprawdzone w 100% o czym świadczą opinie

Chcesz zdobyć nasze testy pisz lub dzwoń

Jarosław Sokołowski


testydopolicji@op.pl
tel 666 194 944 w godzinach 10-17 prócz weekendów i świąt
gg 6775028

 

Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×