Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość emi sia
generalnia droga do pracy w policji wyglada tak...skladamy pamiery na komendzie nam najblizszej (wlasnorecznie napisany zyciorys, podanie o przyjecie do sluzby, kwestionariusz osobowy, ksera dokumentow potwierdzajacych nasze wyksztalcenie jak i dotychczasowa prace) na miejscu weryfikowane sa ksera z oryginalami i dowiadujemy sie kiedy mamy zgloscic sie na rozmowe kwalifikacyjna do komendy wojewodzkiej, jest to okres dwu tygodniowy +- 2 dni. Rozmowa ma charakter informacyjny a nie selekcyjny aczkolwiek zdarzyly sie przypadki ze ludziom blokowano dalsze etapy postepowania rekrutacyjnego, wszystko zalezy od tego do kogo trafily nasze dokumenty (ktore dodam ze w miedzyczasie zostaly sprawdzone i dokladnie przeanalizowane), czasem rekrutant udaje osobe kompletnie niezainteresowana nasza obecnoscia, kiedy indziej probuje naruszyc nasz strefe intymna, wszystko to ma na celu sprawdzenia naszego systemy reagowania. Jesli na wejsciu wydamy sie normalni a i pan/pani analizujacy nasze dokumenty beda w dobrym humorze to rozmowa bedzie bez niespodzianek :) to jest ten etap kiedy mozemy pytac doslownie o wszystko, zostaniemy ponformowani o kolejnych etapach rekrutacji co bedzie jesli je przejdziemy, a jesli nie to kiedy bedziemy mogli powtorzyc probe. Jak zbierze sie grupa zostaniemy poinformowani o terminie i miejscu odbycia sie testu z wiedzy ogolnej jaki i testu sprawnosci fizycznej. informacje zarowno do jednego jak i drugieko dostepne sa na stronach policji wiec rozpisywanie sie w tej kwestii z mojej strony nie mialoby sensu. Powiem wam szczerze ze zawsze przy ogloszeniu o naborze jest termin przyjecia do sluzby i tak zazwyczaj dwa tygodnie przez tym terminem odbywa sie TSF i TWO pozniej ogloszone sa rankingi i czeka na nas MS i psycholog a pozniej w kamasze na 6,5 miesiaca, zatesknicie w tym czasie za rodzicami, chlopakami, dziewczynami bo przepustki wydawane sa raczej ciezka reka :P pozniej trzy lata jakby na okresie probnym, czas ten moze byc skrocony niekiedy. I teraz droga znow sie przed wami otwiera o ile posiadacie wyksztalcenie i jestescie wyjatkowo bystrzy to robicie wszystko aby skierowac swoje zycie do szkoly ofocerow a jelsi nie to mowiac kolokwialnie zostajecie pierwszym palkarzem w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emisia fajnie to wszystk opisalas:) a jak ktos studiuje jeszcze zaocznie ale jest to ostatni rok juz??????? bo nie wiem czy skladac czy nie;) wenualnie dowiem sie na komendzie mi najblizszej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
dycyzja zalezy od ciebie, za wyzsze wyksztalcenie sa dodatkowe punkty wiec sama musisz wiedziec co sie tobie bardziej oplaca tzn czy jestes na tyle dobra ze te punkty nie maja dla ciebie znaczenia :P przy rekrutacji liczy sie wyksztalcenie ktore juz posiadamy a to czy ty jeszcze studiujesz czy tez nie jest tylko i wylacznie twoja sprawa, ale liczyc sie musisz z tym ze nie dostaniesz przepustki na kazdy zjazd, malo tego to ze ty masz zjazd nie bedzie ani taryfa ulgowa ani tak naprawde nikt patrzyl na to nie bedzie przychylnym okiem. Osobiscie, jesli oczywiscie moge cos doradzicbiorac z perspektywy wlasnych doswiadczen, to na twoim miejscu poczekalabym ten rok. Nauka w szkole policyjnej ma charakter koszarowy, a obrona tytułu cywilnego moze wypasc np w tygodniu i wierz mi ze bedzie problem z przepustka...oczywiscie mozna powiedziec "no to pojde na L4" haha zapomnij :P jak sie wyda ze nie bylo choroby tylko symulowalas to czeka cie "niespodzianka"...no chyba ze tamtejsze realia sie zmienily w co szczerze watpie :) generalnie jest ok, tylko nie wolno sie stawiac, ani wywyzszac, nie mozna pokazac ze cos jest wazniejsze od sluzby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a Ty przeszlas testy>? pracujesz juz?:\\\\ ja mam zjazdy co tydzien:( i na we na wykladach mi obecnosc sprawdzaja:/ chyba po obronie sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Ja mam testy 8 listopada w Pile, mam już wyższe wykształcenie magisterskie. Się zobaczy jak będzie. Gdy się już poważnie myślało o wstąpieniu do Policji to trzeba spróbować aby mieć tzw. "czyste sumienie" i na starość sobie nie wyrzucać braku konkretnej decyzji. Tak to ja widzę, z Policją wiąże poważne oczekiwania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkawawawawa
ja Wam sie naprawde dziwie , mam brata , męża i szwagra w policji , widze jak sie meczą chociaz to było ich marzenie , 0 wolnego , marna kasa i jesczze nieakceptowanie przez społeczeństwo , porażka , zastanówcie sie 2 razy zanim tam pójdziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
a ja tam zycze wszystkim powodzenia :) uwazam ze budzetowka to budzetowka...tam przynajmniej nie ma burz. Duzo sie slyszy o znajomosciach, moze i pomagaja moze nie, sama dokladnie nie wiem. W kazdym razie o ile komus dzieki tatusiowi w policji jest sie latwiej dostac to o tyle bedac juz w skzole ma z tego powodu same nieprzyjemnosci, no chyba ze tatus to rzeczywiscia szycha ale nie lokalna :D Praca moze do najlatwiejszych nie nalezy ale ma pewien zasadniczy plus, jestesmy ludzmi mlodymi i nigdy nie wiadomo co nam zycie szykuje, moze za miloscia naszego zycia przyjdzie nam sie przeprowadzic na drugi koniec polski, w takiej sytuacji jako policjant/policjantka nie zaczyna sie znowu zycia od zera, tylko poprostu zmienia sie komende i dalej mozna robic to co z zalozynia przynosic ma nam satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
aaaa przypomnialo mi sie cos :D to tak na rozluznienie... swego czasu podczas zaprawy mialo miejsce dosc zabawne zdarzenie :) a zimno bylo wtedy strasznie, biegamy sobie jak to czesto i gesto bywalo, dla osob cieplolubnych tak jak ja to prawdziwa katorga, w pewnym momencie slychac smiech...za plotem stala grupka chlopcow cos pewnie kolo wieku komunijnego i smieja sie na clay glos. Nie bylo nad czym sie zastanawiac kazdy wiedzial ze to my jestesmy obiektem drwin i radosci, smiech przerwal jeden z chlopcow mowiac "co? nie chcialo sie uczyc to trzeba latac po mrozie" :D wierzycie czy nie ale kazdy z mila checia dorwalby tego smarka i natarlby go sniegiem :) wiec jesli liczycie na jakikolwiek szacunek ze strony chocby "tubylcow" to nic z tego :P o szkolach policyjnych mowi sie raczej w kontekscie sodomy i gomory :P tutaj jakby jest inny swiat to ze na zewnatrz ma sie tytul mgr inz tutaj nie znaczy nic, przy rekrutacji owszem, ale w szkolce to juz nie, osoby z zewnatrz nawet nie zakladaja ze ktos tutaj moze miec wyzsze wyksztalcenie, wydaje sie im ze do szkolki trafiaja ci co to im sie uczyc w cywilu nie chcialo i nadrabiaja teraz miesniami hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
A co sobie myślicie, że w prywatnej firmie jest tak fajnie, nieprawda. Trzeba pracować o wiele więcej niż umowne 8 godzin, nadgodziny są normą. Wyścig szczurów i uzależnienie od wahań nastrojów kierownictwa a o urlop też nie jest łatwo. Pracowałem w znanej "prestiżowej" firmie i tam tak właśnie było. Stres też jest codziennością. Abym znalazł ponownie dobrą pracę to musiałbym się przeprowadzić do dużego miasta, a tam wiadomo ceny wynajmu mieszkań są bardzo wysokie, natomiast w mieście w którym mieszkam obecnie szanse na dobrą pracę są minimalne. A dojazdy do miasta oddalonego od mojego o 30 km też kosztują. Nie twierdze, że wszędzie jest tak samo ale niestety w wielu miejscach tak właśnie jest. Poza tym nie ma stabilizacji, zawsze mogą cię wylać za byle powód. W Policji jest przynajmniej jakaś stabilizacja i zarobki 1700 zł netto są jak dla mnie wystarczające na początek. Gdy nie będzie mi ta praca odpowiadać to zawsze mogę się zwolnić i poszukać sobie innej. Służba w Policji to nie więzienie. Mam nieograniczone pole do popisu, nie policja to co innego. Jednak perspektywa pewnej, wysokiej emerytury po 15 latach pracy jest kusząca, pomyślcie sobie że będziecie musiel u prywaciarzy pracować do 65 roku życia... Śmiech na sali... Nie oszukujmy się nie każdemu musi się w życiu udać, a dyrektorem czy przedsiębiorcą nie każdy zostanie. Z kolei po 15 latach pracy w Policji mamy pewną emeryturę i możliwość dalszego pracowania -obojętnie gdzie. Jest to dla mnie zdecydowanie kuszące. W policji chciałbym pracować w Wydziale Przestępczości Gospodarczej lub w czymś podobnym. Fakt bycie "krawężnikiem" w Prewencji czy też bycie tajniakiem w "kryminalnej" jest kiepską opcją, ale ja mam wyższe wykształcenie i mierze wysoko. Jeśli się uda to dobrze, jeśli nie to dalej pokieruje swoją "karierą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
zle do tego podchodzicie...ja was bardzo dobrze rozumiem jestescie swiezo po studiach albo jeszcze w trakcie i wydaje wam sie ze swiat klania sie wam do stop, rozumiem bo tez tak myslalam, sadzilam ze skoro jestem mgr inz to w policji czekac na mnie beda z otwartymi ramionami, nic bardziej mylnego, przekonalam sie o tym gdy trafilam na szkolke, jest sie traktowanym na rowni z tymi co maja srednie/zawodowe. Tam nie jestescie magistrami, inzynierami, licencjatami, tam nikt sie z tym nie liczy, najwazniejsze ze kodeks znasz i nie zostajesz w tyle podczas cwiczen. zderzycie sie z ta rzeczywistoscia i etap kraweznikowania tez was nie ominie bo zwyczajnie nie ma takiej mozliwosci, ale wg mnie warto, jestem rowniez zdania ze tylko jednostki zdeterminowane i bystre sie wybija reszta zostanie plakarzami, bo to wlasnie ich policja poszukuje najbardziej i tlamsi co slabszych przejawiajacych chec kreatywnego myslenia i samodzielnego dzialania. Ale mozna dac rade :) zgodze sie z przedmowca bo rzeczywiscie mozliwosc przejscia wczesnie na emeryture jest niezwykle kuszaca, a w prywatnych firmach jest jak kolega mowi :/ przy tym stopniu eksploatowania pracownika jaki jest obecnie to w wieku emerytalnym cywilnym czyli 60/65 nie bedziemy w stanie nie tylko utrzymac dlugopisu ale i moczu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darly
zastanawiam się nad pracą w policji i nie wiem co robic.... zawsze marzyłam o tej pracy pracuje w budżetówce, jestem po studiach, mam dziecko i przeraża mnie koszarowanie ale jednocześnie emerytura po 15 latach jest kusząca zgadzam się z przedmówcą, że po pracy w obecnych firmach nie utrzymamy ani długopisu ani moczu napiszcie jak kształtuje się wynagrodzenie czy ktoś miał podobną sytuację i wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
emi sia, napisz jeśli możesz coś o szkółce policyjnej, interesują mnie informacje typu jak przebiega typowy dzień, czy jest dużo biegania i ćwiczeń fizycznych. Czy jest dużo nauki, ilość czasu wolnego itp. Ciekawi mnie nawet czy dobre jedzenie tam podają hehe. Czy jest tam siłownia ;] Ogólnie jestem zainteresowany wszystkim. Bardzo byłbym wdzięczny gdybyś to po krótce opisała. Ogólnie to jestem sprawny, silny -trenuje 7 lat na siłowni, ale z kondycją do biegania jest u mnie strasznie krucho. Nie biegałem od czasów szkoły średniej. Jest na początku jakiś rozruch czy od razu biega się na 10 km?? hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
oj uko uko jak ty tak bedziesz panikowal to kolezanki za raczke bede cie po szkole musialy oprowadzic :P nie ma sie czym stresowac, pierwszy dzien to masakra, zupelnie nie wiesz co sie dzieje, w dodatku "starsi koledzy" patrza jak na malpki w zoo i jest to troszke krepujace, zwlaszcza ze juz z zalozenia jest sie mega zestresowanym. Wiadomo najgorzej jest na poczatku, pozniej to juz wakacje pod warunkiem ze sie nie przegina, wlasne zdanie wypowiada sie w taki sposob...jak to kiedys ktos madrze powiedzial "dyplomata to ktos taki kto s.......j powie ci w taki sposob ze poczujesz podniecenie przed zblizajaca sie podroza" :) jak sie jest dziewczyna to usmiechnac sie do tego pieknie nie zaszkodzi i tyle, jak wszedzie :) o 6.00 wstajesz, 6.05 zaprawa ale 6.20 juz toaleta :) sniadanie, apel no i zajecia od 7.45-15.20/16.10/17.00 a pozniej niby wolne do 21.30 bo przeciez na apel trzeba wrocic :D z tym koszarowaniem to wcale nie jak w wojsku bo w czasie wolnym z jednostki wychodzi sie bez problemu no chyba ze ktos nam zaplanowal sprzatanie rejony bo np bylismy niegrzeczni, generalnie to zalezy wszystko gdzie i na kogo sie trafi, wystarczy ze bedzie wsrod was jeden kamikadze-samobojca i wszyscy macie przerabane :P w pierwszym tygodniu dowiesz sie o istnieniu miesni o ktorych istnieniu do tej pory nie miales pojecia, ale przyzwyczaisz sie :) silownia owszem jest ale rzecz jasna platna...tego chyba mowic nie musze :P parkingi takze sa...platne :P aaaaaaaaa jedzenie...jesli lubisz kielbase to masz farta bo tutaj bedziesz ja mial we wszelkich mozliwych konfiguracjach...jedzenie czasem lepsze czasem gorsze, dziewczyny sie podziela i bedzie git :D stresujesz sie jakbys mial conajmniej do chin wyruszyc bez znajomosci jezyka. no i oczywiscie jak moglam zapomniec...pobiegasz sobie oj pobiegasz biegi przelajowe raz w tygodniu po 5 km wiec glowa do gory bo to tylko polowa dystansu ktory sobie zalozyles :) jeszcze jakies pytania haha czy juz wyczerpalam temat?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Heh, wielkie dzięki za to info, takich wiadomości było mi trzeba. Ogólnie to nie mam stracha przed tą szkołą, oprucz biegania lubie ćwiczenia fizyczne i ogólnie łatwo się przystosowuje do nowych sytuacji. Z nauką też nie mam problemów, nie dawno obroniłem magisterkę. Ale faktycznie martwią mnie troche warunki zakwaterowania bo przywykłem do wysokiego standardu i wygody. ALe trudno, do wszystkiego idzie się w końcu przyzwyczaić. Jeszcze raz dziękuje za powyższego posta. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
ale ja wcale nie mowie ze w szkole nie bedzie wygodnie ;P hahahahahaha w zasadzie moze byc w pewnym stopniu jak w domu bo sprzet typu radio tv mozna miec z tego co wiem to we wszystkich szkolach a i z laptopami nie ma problemu wiekszego, troszke popytasz to i internet sobie zorganizujesz jesli cos moge poradzic odnosnie zakwaterowania...zalezy od szkoly, ale niekiedy warto jest przyjechac dzien wczesniej bo juz wtedy mozna sobie zajac co lepsze miejsce, ale to juz musisz pytac kogos kto chodzil dokladnie do tej szkoly do ktorej ty zostaniesz skierowany bo moze sie okazac ze przyjedziesz dzien przed i nikt cie nie wpusci i dopiero bedzie placz :D aaaaaaaaaaaaa no i oczywiscie na TSW nie radze, ba nawet zaklinam was zeby nikomu do glowy nie wpadlo pojechac w koszulce z napisem POLICJA na 98% macie wtedy egz w plecy bo zwyczajnie nie macie prawa zakladac takiej koszulki, jest to poprostu niemile widziane takie jakby cwaniakowanie, bycie pewnym ze sie dostaniecie :P coz pozostalo mi zyczyc wszystkim zainteresowanym powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2060
Mój mąż pracuje w policji ale nie w pracy biurowej , i wiem że praca tam jako pracownik cywilny jest bardzo trudna a jeszcze trudniej sie tam dostać. Pracownicy dostaja tam na początek 800 zł na początku pracy a potem dostajesz 300zł więcej i nie jest to pewna praca. Atmosfera jest tragiczna, dostajesz nawał roboty i masz sie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Właśnie wróciłem z Piły, zdałem wszystkie testy, wbrew pozorom nie jest to jakieś tam zbytnio trudne. Chociaż TWO był lekko zakręcony i pytania krążące w necie nie koniecznie są pomocne. Za to na sprawnościowym poszło mi bardzo dobrze mój czas to 1:25 bez żadnego przygotowania. Ale jeśli chodzi o dziewczyny to mają przerąbane, bo przykładowo ten manekin jest ciężki waży 30 kg. Dla mnie to nie był problem ale dla drobnych lasek może to być niestety przeszkoda nie do przebycia. I ogólnie test sprawnościowy jest zbyt trudny dla kobiet. Takie jest moje zdanie Zadziwiająco dużo było dziewczyn bo 50% i ok 50% facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
no to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
uko teraz ja mam pytanie do ciebie :PP ile uplynelo czasu od momentu rozmowy w komendzie wojewodzkiej w poznaniu do testow w pile?? haha kolezanke niedlugo taka przyjemnosc czeka wiec jeszcze mozecie byc razem w szkolce :D ojjjjj bylaby to wesola szkolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Witam, 28 października byłem w Poznaniu na takim spotkaniu organizacyjnym, nie było tam żadnej rozmowy wyjaśnili nam tylko co i jak oraz rozdali takie kartki z terminami egzaminów TWO i sprawnościowego. A egzaminy w Pile miałem 8 listopada:) Wiem, też że inni mieli termin tych egzaminów wyznaczony na 15 listopada. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
Aha, jeśli chodzi o test wiedzy ogólnej to polecam pouczyć się w szczególności Ustawy o Policji, pytań administracyjnych i o konstytucji. Należy zwrócić głównie uwagę nawet na te pytania, które wydają się śmieszne i oczywiste. Odpowiedzi są tak prawdopodobne że trzeba znać konkretną odpowiedź. Wiedza typu: "wiem, że gdzieś dzwonią ale nie wiem w którym kościele" jest za mała. Poza tym pytania są inaczej sformułowane niż te dostępne w necie. Ja miałem z netu 500 pytań z 2006 roku i 320 nowszych i wiele pytań mnie zaskoczyło bo były inne:/ Niepotrzebnie uczyłem się dat i nazw organizacji międzynarodowych bo nic z tych rzeczy nie było. Kolega, który był w następnej grupie też tego nie miał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
dziekuje ci najmocniej za info :) jak cos to wal jak w dym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forestman24
emisia dzięki za info, chętnie porozmawiałbym z Tobą w 4 oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forestman24
Jeśli jeszcze tylko ktoś poruszyłby temat zarobków w policji. Na co można liczyć na samym początku? Prosiłbym o opinie kogoś kto naprawde jest w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, bo cos mi sie nei chce wierzyc ze na poczatek ma sie ok 2tysiakow koledzy z roku mowili ze na pczatek dostaje sie ok 900zl na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
bedac w szkolce dostaniecie jakies 1200 z groszem, natomiast przez nastepne 3 lata troszke ponad 1700 (wszystkie te kwoty sa "na reke"). startujecie ze stopniem posterunkowego wiec zarobki sa jakie sa. pozniej wyglada to troszke lepiej, chociaz jest to wlasciwie sprawa indywidualna i niezawsze wiaze sie z podwyzka. Paradoksalnie najmniej dostaje sie bedac w prewencji, wiadomo ze jest to najmniej wdzieczna praca w dodatku niebezpieczna, a zarobki...wg mnie ksztaltuja sie nie w zaleznosci od tego ile dany czlowiek daje od siebie, tylko naliczane sa pod kontem ile policja musiala zainwestowac w funkcjonariusza aby robil to co robi a im wiecej jest w nas zainwestowane tym wiecej jestesmy warci. Dziwne...ale przekonacie sie o tym przechodzac przez sito rekrutacyjne bo cala "zabawa" polega na tym aby udowodnic ze warto zainwestowac wlasnie we mnie a nie w kogos innego. Jesli chodzi o zarobki to ludzie czesto myla tych co ida do policji od podstaw z tymi co odrabiaja wojsko, ci drudzy dostaja znacznie mniej, aczkolwiek ile dokladnie sie nie orientuje. 1200 na poczatek to i duzo i malo, z jednej strony wydaje sie duzo biorac pod uwage to ze placi sie nam za to ze sie uczymy przy czym spanie, jedzenie etc. mamy zapewnione niejako z urzedu, ale trzeba brac pod uwage to ze w szkolce za kazdy dodatkowy "luksus" sie placi, dobrym przykladem jest tu wspomniana wczesniej przeze mnie silownia czy parking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
setunia specjalnie cos dla ciebie :PP 1 grudnia to nie dzien od ktorego mozna skladac dokumenty a dzien przyjecia do sluzby, przesuniety mowiac na marginesie na 22 grudnia, nastepny termin przynajmniej w wlkp to 26 luty. Wracając do tematu...bez roznicy czy bylby to 1.12, 22.12 czy 26.02 do tego czasu sito rekruracyjne macie juz za soba, +-2tygodnie przed data przyjecia do sluzby zamykane sa listy rankingowe, a na liscie wiadomo, znajduja sie osoby ktore pozytywnie przeszly kazdy z etapow rekrutacji. I tu wlasnie najwieksza role odgrywaja punkty wczesniej zdobywane na TWO, TSF, MS+psycholog i WZ. Listy rankingowe sa zazwyczaj wieksze anizeli jest miejsc w szkole policyjnej, dlatego dostaja sie najlepsi, reszta czeka...czeka na to az moze nastepny nabor bedzie mial troszke gorsze wyniki dzieki czemu oni podskocza na liscie o kilka oczek w gore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uko
No to jutro mnie czeka Multiselect w Poznaniu na Kochanowskiego. Pozdrawiam emisia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi sia
no popatrz i juz nie zdaze doradzic :PP ale z ciebie mam nadzieje madry chlopak to tez sobie poradzisz :P a o MS kraza legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×