Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

witam mam ogromnie ważne jak dla mnie pytanie.... co się dzieje na takich szkółkach policyjnych np w poznaniu, czy faceci nie przeginają z dziewczynami w tych szkółkach? co tam się dzieje wieczorami? proszę opiszcie mi wszystko jak to jest w poznańskiej szkółce!!!! moj facet ma tam wyjechać a ja boję się o nasz związek plis!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu nie ma szkoły policji. Najbliższa jest w Pile. Jeśli Twój facet jest wierny to będzie grzeczny a jeśli nie to będzie miał miliony okazji aby Cię zdradzić już na szkoleniu. Piszecie takie głupoty o znajomościach itp. Chcesz pracować w policji? Wypełniasz kwestionariusz, piszesz podanie, piszesz życiorys, kserujesz świadectwo i zanosisz na Komende. Potem czekasz na rekrutrację. Nie musisz mieć pleców aby się dostać, to zależy tylko i wyłącznie od Twoich umiejętności. Cała rekrutacja trwa 4-5 miesięcy a nie 8! A jeśli chodzi o zarobki... Może parę lat temu było to 1200 zł ale teraz na szkoleniu podstawowym dostajesz ponad 1300zł (masz dodatkowo zakwaterowanie i wyżywienie) a potem 2000zł netto! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartol
Ja też zdawałem multiselect 24 sierpnia 2011 w szczecinie i dopiero po ponad 3 tygodniach dostałem odpowiedz że list wysłany a w liście egzamin oblany. Tragedia.niedość że mam prace przybliżoną do policji i pracuje w niej 2,5 roku i też musze się użerać z nieporządanymi osobami i złodziejami i wytrzymam presje jaka przez ten okres była, jestem po studiach licencjackich i obroniłem na ocene bardzo dobry, to test oblali.powiedziałem całą prawde, aż sam byłem zaskoczony że tak się otworzyłem. Oni biorą do policji bez wykształcenia, najlepiej ze średnim bez matury i najlepiej mieć tatuaże i być wulgarnym. Takich tylko pacanów biorą i złodziei.ciągle widze pseudogliniarzy co wyprawiają i jak wyglądają. mają tatuaże i się nimi chwalą. porażka.a Ci psycholodzy to babki same niewiedzące co mają robić, chyba im trzeba facetów bo kto z nimi by wytrzymał. Policja to poraca dla bandziorów i z dużymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CZY KTOŚ SKŁADAŁ DOKUMENTY POD KONIEC SIEPRNIA DO POLICJI W OLSZTYNIE? CZEKAM NIE MA ŻADNEJ ODPOWIEDZI. PROSZE O ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 24
Do autoroki-? i co z tego ze masz wyksztalcenie prawnicze? Tutaj nie o to sie rozchodzi :O trzeba miec predyspozycje do pracy w policji , wyksztalcenie nie ma znaczenia . Skoro 5 lat juz probujesz sie dostac to znaczy ze sie nie nadajesz i tyle . Jesli chodzi o testy - do Pana wyzej... tak samo... co ma piernik do wiatraka ? to ze masz licencjat i 5 na dyplomie znaczy tyle co nic :O dzis wiekszosc spoleczenstwa ma "magzyniera" przed nazwiskiem i co? A okreslenia ze trzeba miec plecy zeby sie tam dostac albo ze psycholodzy sa do dupy czy tez ze przyjmuja samych łobuzow - to wszytsko jest wyssane z palca :O Usprawiedliwiacie w ten sposob to ze sie nie nadajecie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniS99999998
Przygotowuje się ktoś z łódzkiego do TSF i TWO ?? Ja jestem z okolic Łodzi i z miłą chęcią bym przygotowała się z kimś :) Papierów jeszcze nie złożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she////////
Czasami jak się czyta posty internautów to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. W większości, osoby tu piszące szczycą się wykształceniem wyższym zawodowym (licencjat) bądź magisterskim. Dla przykładu posty powyżej, zwyczajna odmiana - psycholog-psychologowie. Przykładów jest mnóstwo. To, iż posiadacie "papierek" nie daje gwarancji waszego wysokiego rozwoju intelektualnego. To niestety widać. TO tyle w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Jakie są wymagania w stosunku do kandydatów starających się o pracę w Policji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesteaaa
Po raz drugi składam dok. do policji (2011 kwiecien mialam ms).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny taki
jak czytam niektóre teksty, to nie dziwię się, że taki przesiew jest na selekcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolennm
Czy ktoś sie wybiera w najbliższym czasie złozyc papiery na Mogilską w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ODRADZAM. na własnym przykładzie wiem, że jak się nie ma znajomości czy też pleców to można sobie pomarzyć. Ja przeszedłem cały etap, zdałem wszystko pomyślnie, miałem jechać już na szkółkę po czym 2 tygodnie przed przysięgą przyszło mi pismo z tak wspaniałym jednym zdaniem, że postępowanie wobec mnie zostało zakończone na podstawie, o ile dobrze pamiętam, art20, par.2(czyli \bez podania przyczyny) więc bądź tu mądry i pisz wiersze. KORUPCJA I ZNAJOMOŚCI RAZ JESZCZE SIĘ LICZĄ i jak tu mieć DOBRE ZDANIE NA TEMAT TEJ JEDNOSTKI??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika85123
Mam pewien problem od bardzo dawna moim marzeniem jest zostać policjantką , czytałam że jest ciężko ale mnie to jakoś nie razi.Mam ukończoną szkołę średnią i co najważniejsze czuje że mam powołanie więc tak jakby warunki są spełnione.Problem polega na tym że na razie mieszkam w Anglii ale nie pracuje siedze w domu i wychowuje dzieci w wieku przedszkolnym , no ale raczej to nie jest wszystko co chciałabym robić w życiu ,nie spełniam się wystarczająco jeżeli wiecie o co mi chodzi .Mój mąż nie bardzo jest zachwycony powrotem do kraju ponieważ tutaj ma swoją pracę, a ja nie chce skończyć jako przysłowiowa kura domowa.Nie wiem co mam zrobić czy zaryzykować i spróbować wstąpić do policji , czy może jednak dać sobie spokój.Bo nie wiem czy ważniejsze jest być kimś ,czy mieć coś pewnie jedno i drugie ale w moim przypadku tak się nie da.Bardzo proszę o pomoc co wy byście zrobili na moim miejscu jaka by była wasza decyzja ,Z góry dziękuje za sensowne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka222222.....
Mam pytanie. Czy zawsze w przypadku postępowania kwalifikacyjnego trzeba odbyć szkółkę?? Jeśli mam studia inżynierskie skończone 4ro letnie? Trzeba? Ogólnie czy da się zacząć pracę bez szkółki? Czy moze do policji mozna na różne stanowiska chciec sie dostać?? Myslałam o policji kiedyś ale z mężem wpadliśmy i mamy synka-jest mały i nie chciałabym go zostawić samego na tak długo ma 7miesięcy dopiero. Po 3 miesiącach szkółki to by mnie nie poznał nawet :( Wiem tylko jak z grubsza odbywa się rekrutacja ale czy da się bez szkółki?? Proszę niech ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz wstąpić do policji,
musisz być dyspozycyjna. Szkółka jest podstawą, jest obowiązkiem i bez niej ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są studia
bezpieczeństwo narodowe o specjalizacji pracownik cywilny w słuzbach mundurowych, w WSB Chorzów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
Niestety przekonałam się wciaż do policji dostają się sami plecowcy!kurcze co za kraj!mój mąż jest idealnym kandydatem,był pewny siebie jak wrócił,że ms poszedł mu świetnie,długo się przygotowywał i wiem,że poszło mu super a jednak dziady go oblali!!Nie widzę lepszego kandydata od niego ale niestety nie mamy żadnych znajomości!A mam tylu znajomych hujów i buraków za przeproszeniem co niedawno się dostali,jeden leje żone,ze hej ale jego "kolesie"nawet nie przyjeżdzają na jej wezwanie,mieszkają niedaleko to wiem.Wcześniej ten koleś był dilerem a teraz jest policjantem!!nosz kurde mać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej twoj maz jest idealnym kandydatem tylko dla ciebie, a dla policji juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi szukać gdzie indziej, może do straży miejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan prawnik stwarza zagrożenie dla osob pracujących w policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna cały zakres prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna cały zakres prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jesli ktos potrafi na nie odpowiedzie staram sie o prace w policji i w rozmowie kwalifikacyjnej jest pytanie: Dlaczego to wlasnie pani mamy zaproponowac prace w policji proszę jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie to proszę napisać to na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
Witam. Powiem tak. Na stanowiska cywilne są przyjmowane osoby które mają być przyjęte, czyli na dane stanowisko już jest osoba, a konkurs, po prostu tak przepisy nakazują. Żal mi było tych tych setek osób denerwujących się, podczas gdy wiadomo było, że żadna z nich nie zostanie przyjęta. Wiem bo siedziałem z drugiej strony stołu. Niestety ale taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizela900
Jeśli szukasz jakichś informacji na temat pracy w policji, to warto odwiedzić forumpolicyjne.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości czy zastrzeżenia co do pracy w policji, to warto zajrzeć na forumpolicyjne.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o testy do Policji to tylko legalne. A jak sprawdzałam legalne posiada pan Jarek Sokołowski, w sumie sami możecie sprawdzić www.testydopolicji.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia88889999
Kiedyś starałam się o przyjęcie w służbach mundurowych, konkretnie w policji. Przeszłam testy sprawności co prawda za drugim razem ale zawsze....poległam na multi, jeśli macie cierpliwość bo rekrutacja jest długa polecam stronę internetową test-do-policji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tylko pana Jarka Sokołowskiego bo ma legalne i takie same testy jak na egzaminach. jego mail to testydopolicji@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jarek miał wyrok za nieuczciwa konkurencje, jest wyrok do znalezienia na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×