Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość Tucha
Witam!Od lipca mam możliwość podjęcia stażu na Policji.Kilka razy już starałam się o przyjęcie do służby w tej instytucji.Jak do tej pory bez żadnych szans. Mimo,że miałam jeden z najlepszych wyników na TWO najlepszy czas z TSF, na psychologicznych odpadła.Mioma jak się póżniej okazało niezłego wyniku. Jednak czytając wypowiedzi na forum dają wiele do myślenia.hymm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tez z policji
Cóz ja pracuje w Policji juz 3 lata, mam skonczone studia. Na poczatku pracowałam jako sekretrka,potem uało mi sie wywalczyc przejscie na cos lepszego -niby. Szef od razu był niezadowolony i z góry zapowiedział ze będe musiała i ciągnąc zastępstwa. Na moim stanowisku dostałam zlepek prac,które były do prostowań, bądź były na tyle upierdliwe, ze nikt nie chciał ich robić. Mam dużo pracy i wykonuję ja rzetelnie. ....Wczoraj przyszły oceny z wartościowania stanowisk moje ocenione na 3 punkty...... Pierdole ta robotę. Naprawdę od poniedziałku szukam zajęcie gdzie indziej A i zarabiam 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komedia...
Pracowalam na policji jako stazystka przez prawie pol roku i moglam dobrze si przyjzec co tam sie dzieje. To prawda mlode osoby sa wykorzystywane do prac typu archiwizacja akt, robienie kawy, albo.. uwaga.. zakupy ogorkow na rynku dla pani kierownik zespolu administracyjnego... To wogole smieszna instytucja wysokie stanowiska zajmowaly posoby ktore nic, doslownie nic nie robily wyreczajac sie swoimi podwladnymi. Pensja poczatkujaceg policjanta wynosila niecale 1200 zl a awanse byly jedynie zasluga znajomosci i ''lizania d***''. niestety kazdy z pracownikow cywilnych jak sie pozniej okazalo byl spokrewniony z jakim komendantem albo kierownikiem drogowki itd, zony ciocie wujki bracia... zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangiarra
A ktoś może wie, jak to jest z pracownikami cywilnymi w komendach policji w Płocku? czy przyjmują, jakieś info o rekrutacji cokolwiek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumpcp
witam serdecznie ;) Założyłem forum dla pracowników cywilnych poicji jego adres to http://pcp.phorum.pl to forum jest tylko marną namiastką chyba nie istniejącego już Forum Pracowników Cywilnych Policji,(http://www.forumpcp.ugu.pl) na które miałem przyjemność trafić pewnego dnia ;) Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć forum na którym będziemy sobie wzajemnie pomagać i doradzać. Dlatego proszę Was o pomoc, co zmienić, co dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam nawiązać wiesz ja staram sie też dostać do policji już rok skończyłam resocjalizacje ale jak dla mnie to jest trochę dziwne znam chłopaka który skończył technikum żywienia i dostał sie do policji bez testów bez niczego a to czemu bo jego ojciec był policjantem wiec czemu by synkowi nie załatwić proste i logiczne a ja choć skończę prawo i będę miała doktora to się nie dostanę bo nie mam znajomości .Może to sie wydawać śmieszne ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam nawiązać wiesz ja staram sie też dostać do policji już rok skończyłam resocjalizacje ale jak dla mnie to jest trochę dziwne znam chłopaka który skończył technikum żywienia i dostał sie do policji bez testów bez niczego a to czemu bo jego ojciec był policjantem wiec czemu by synkowi nie załatwić proste i logiczne a ja choć skończę prawo i będę miała doktora to się nie dostanę bo nie mam znajomości .Może to sie wydawać śmieszne ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
a ja pracuję jako pracownik cywilny i mi się udalo bez znajomości i to za pierwszym razem więc z tymi plecami to zależy gdzie i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1987r
Witam, czy miał ktoś z Was może staz w Komendzie Głownej Policji w Warszawie przy ul. Okrzei 13(tam sie mieści zarząd cbś) na stanowisku cywilnym (jakas praca biurowa)jeśli tak to jak tam było?czy dają rzeczywiście możliwość podjęcia pracy po odbyciu stażu?bo mam do wyboru staż właśnie tam lub w mazowieckim urzedzie wojewodzkim na pl. bankowym i nie wiem na który sie zdecydować. z zawodu jestem technikiem ekonomistą a obecnie studiuję na 2 roku administracji.Może ktoś coś wie na temat tych stażów?z góry dziekuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma193
Dodus123-jezeli koles dostal sie do policji bez testow to tylko przez wojsko, mam wielu kolegow w policji ktorzy nie maja zadnych kompletnie znajomosci a tez dostali sie bez testow. zwyczajnie, przez wojsko poszli do policji w wojsku i po wyjsciu z wojska juz mieli te prace tylko musieli lekarzy zaliczyc. wiec to jest tak: najpierw to musisz się wybrac do gdańska do Komendy Wojewódzkiej na ul. Okopowej a dokładnie to do kadr, tam wszystko ci powiedzą zostanie tobie przydzielona tzw. kadrowa która będzie cie o wszystkim informowac, następnie zostanie wyznaczony tobie termin egzaminu z wiedzy ogólnej oraz sprawnościowy. z reguły odbywa on się w Szkole Policji w Słupsku tego samego dnia. Z tym że jeśli nie zdasz testu z wiedzy ogólnej (zakres wiedzy jaką musisz sobie przyswoic jest o ile się nie myle gdzieś na stronie www.pomorska.policja.gov.pl/glowna.php)to do testu sprawnościowego nie podchodzisz. Następnie są testy psychologiczne tzw. MBS-y które pisze się na komputerze a po nich rozmowa z psychologiem. (moi koledzy przyjmowali się troszkie inaczej bo byli w policji jeszcze zamiast wojska i takie testy psychologiczne mieli dwa razy oraz trzy spotkania z psychologami(!!!)) Jeśli to wszystko zaliczysz to kierują cie na badania do polikliniki w gdańsku gdzie musisz "zaliczyc" ok 13 lekarzy... :) w każdym razie wcale nie jest tak łatwo... i jeszcze coś o czym zapewne warto pamiętac- te MBS-y jeśli się nie zda to powtórzyc je można dopiero za rok od daty niezdania... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugi
Witam. Jak wiadomo ludzi z kategorią "D" nie przyjmują do roboty w Policji. Taką kategorie dostałem z powodu słabego wzroku. A co jeśli bedę starał się gdy przejde operację wzroku i wada zostanie skorygowana? Nie wie ktoś co dzieje się w takim przypadku? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
Puma193,nie masz racji,czy odsłużyłes wojsko czy nie,musisz przejsc wszystkie testy,i sprawnosciówke,a takze jak sam piszesz ponad 13 lekarzy.prawie wszystkich uwala psychiatra,w woj opolskim w tym roku ,przystępowało do testów 39 chłopaków,zdało 11,wiec nie mów ze jest to takie łatwe ,proste i przyjemne.natomiast wodzu ma absolutna racje,jest to zawód z przyszloscia i czy sie to komus podoba czy nie,elitarny.nie psioczcie na ''te psy''bo co byscie bez nich zrobili ludzie,zawisc przez was przemawia.ja jestem dumna ze mój syn zrealizował swoje dzieciece marzenia i został policjantem.pozdrawiam wszystkich,bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peligroska
Witam! Ktoś tu wspominał o niskim wzroście, ja mam niecałe 1,60 cm :/ nie sprawia mi to kłopotów na co dzień, ale zaczynam się zastanawiać czy mój wzrost może stanowić problem w dostaniu się do służby w policji. Konkretnych wytycznych na stronach www nie znalazłam na ten temat. Jeśli ktoś orientuje się, czy wzrost ma znaczenie będę wdzięczna za informacje. P.S. Będę się starała o pracę jako policjantka, a nie jako pracownik cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka83
powiedzcie mi jak to jest. mój facet jest policjantem.moja rodzina tj. ojciec i brat mają na karku wyrok. planujemy ślub a z tego co się orientuję na miesiąc przed ślubem narzeczony składa jakąś ankiete dotyczącą mojej rodziny i tu pojawia sie moje pytanie?czy policjant może poślubić dziewczynę w rodzinie której są "przestępcy"?? jak się nie mylę, albo będzie musiał zmienić komendę albo zrezygnować z wesela??czy po prostu śmiga się od wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllooooo
powiem wam wszsyttkim jedna kwestie, gdy bylem w polsce pracowalem w ochronie zarobki bardzo smieszne 800 zl czasem mniej , bardzo duzo uzerki z pijanymi mlodymi ludzmi , pracowalem wiec po godzinach jako ochrona lokali iprezowych potrafilem wyciagnac czasami 2000 tys zl na reke i 340 godzin pracy razem miesiecznie ,miedzy czasie podchodzilem do egzaninow do policji ,testy zdane , fizyczny zdany , psychotesty niezdane , tak na to sie konczylo , POWIEDZIALEM DOSC spakowalem sie i pojechalem do angli , pracuje 7 godzin dziennie i mam w tym 1,5 godziny przerwy plaatnej od poniedzialku do piatku zarabiam w granicach 6 do 7 tys zloty na miesiac,jestem juz 2 lata , dodam ze nic jezyka nie umialem ani troszke , do dzisiaj slabo mowie ,ale jestem zadowolony z tego ze mam prace na czas nieokreslony , w polsce bylo to na okres 2 moze 3 miesiecy , dziekuje ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peligroska
ellllooooo próbujesz nas wszystkich namówić na pracę na Wyspach? Myślisz, że każdy może zarobić "tam" 6-7 tys./mc? Nie sądzisz, że są osoby dla których ważniejsze jest, by zostać w kraju i tutaj uczciwie zarabiać? I nie pomyślałeś, że są ludzie dla których liczy się coś więcej niż tylko kasa? ...Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Ewusia lat 44
Posłuchaj moi trzej koledzy są policjantami po wojsku i nie mieli żadnych testów po za wojskiem tylko tyle ze musieli przejść lekarzy. Być może mi kłamali ale dlaczego mieli by to robić? Ja jestem z woj pomorskiego wiec może u nas to wygląda inaczej? Nie wiem. A do policji nic nie mam i nie nazywam ich "Psami" bo sama zamierzam wstąpic do pracy w Policji! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma193
samaEwusia-lat44 Posłuchaj moi trzej koledzy są policjantami po wojsku i nie mieli żadnych testów po za wojskiem tylko tyle ze musieli przejść lekarzy. Być może mi kłamali ale dlaczego mieli by to robić? Ja jestem z woj pomorskiego wiec może u nas to wygląda inaczej? Nie wiem. A do policji nic nie mam i nie nazywam ich "Psami" bo sama zamierzam wstąpic do pracy w Policji! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO PROSU ONA
Ja osobiście bardzo chciała bym sie dostać do Policji. Od dawna o tym myślałam i teraz próbuje. Nie mam pleców w policji, ale to nie zniechęca mnie do spróbowania. I nie wiem dlaczego niektórzy piszą że tam sami idiocie idą. Wiem ze ciężko sie tam dostać. Ale staram sie do tego przygotować odpowiednio. Już złożyłam podanie teraz tylko uczę się do testu z wiedzy no i oczywiście dbam o kondycje. Wszyscy mi mówią ze dostane się bo przyjmą mnie "na ładna oczy". To nie prawda, wcale tak łatwo nie jest sie dostać. Uczę sie i starannie przygotowuje sie do egzaminu. Mam nadzieję że mi się uda:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luko
A ja właśnie startuje do Policji. Mam 25 lat skończone zaocznie studia licencjackie i magisterskie. Wiele kursów i szkoleń, znam dobrze j. angielski i podstawy niemieckiego Przez cały czas studów pracowałem i przekonałem się że nie zawsze praca u tzw. prywaciarza może być fajna. Ponadto od 18 roku życia regularnie trenuje na siłowni i jestem w dobrej formie. W Policji chciałbym coś osiągnąć, nie interesuje mnie w ogóle bycie "krawężnikiem" w prewencji. Oczekuje ciekawej pracy, możliwe że biurowej. Aplikuje do pracy w miastach do 30 tys. mieszkańców. Czyli koszty utrzymania są relatywnie niskie, a przestępczość mała. Brak kiboli itp. Zastanawiam się tylko czy droga awansu jest w ogóle możliwa. Wątpliwości pojawiły sie po przeczytaniu niektórych postów, ponieważ nie mam żadnych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku...
napiszcie proszę jak było na 6,5 miesięcznym przeszkoleniu w szkole policji czy dużo zajęc fizycznych, przepustki do domu, ulgi dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez biore aka ewntualnosc-prace w policji- jesli niczego nie znajde teraz nabor ma byc 1grudnia chbya mam miesiac na ewentualny trening:P mam juz kwestionariusz osoowy:D jest ktos jeszcze>?????? czy to ze nadal stuiuje zaoznie jest przeszkoda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka...
A czy ktoś może udzielić mi bardziej konkretnych informacji na temat pracy w policji? Nie mam żadnych pleców i jestem studentką politologii. Chodzi mi o bardziej konkretne zajęcie. Bynajmniej nie o siedzenie za biurkiem ze stosem papierów. Czy ktoś wi coś może na temat wydziału kryminalnego, dochodzeniówki? Proszę o odpowiedź na e-mail. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×