Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

Gość zyx
niuśka to łyknij chociaż tak wirtualnie,za zdrowie malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos skladnowo i gramatycznie mi nie wyszlo wyzej ...nie mam sily na budownie piekniych i poprawnie jezykowo zdan ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo anulcia.. :) mnilo, dziekuje za kwiatuszka :) pewnien juz wiesz, co sie tstalo, przeczytalas pewnie na drugim topiku, prawda? eh :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te.... co kurwa nie wiesz o co chodzi ..ja juz pije wiec ..bez róznicy :P czy tu czy tam ..polewaj ..czym szybciej tym lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Tobie anulcia? :( niunia, najwazniejsza jest łapa w gorze, mianowic ie wpisujesz slowo \'czesc\' do kwaddratowego nawiasu ;) oo tak: 🖐️ = [ czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezulek jutro wyjezdza ....na dluzej ....zamiast spedzac czas ze mna ....spi ....ide chyba po lampke wina i ja ...co mi tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz narinka on chyba z tego stresu ....wkurwil mnie tak ze az beczalam .....jutro jedzie ...bedzie spokoj .... wiem co sie stalo ...dlugo byliscie ze soba ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka
ZYX tak chyba też zrobie,no to podnosze rękę do góry z lampeczką ulubionego winka różanego.Achhh ten zapach.....uhmmm pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, moze zmeczony. eh, niby blachy powod, ale takie najczesciej przyprawiaja o przykrosc i smutek :( ja to rozumiem.. naprawde. czy dlugo? dlugo to pojecie wzgledne. Ty masz mezusia wiec liczycie to juz w dziesiątkach lat [ ;) ] my w sylwestra mielismy ROK. i tydzie po... cos nie wyszlo. zgrzyt niby bez powodu a doprowadzil az do tego ;(;( eeh.. wiesz co? moze idz po prostu skocz na meza swojego i go zgwalc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narnka ...gdzie ty jestes do kur...nedzy...pogadaj troche bo mnie szlag trafi ...zostaje od jutra sama z malym ...troche boje sie samotnosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
pij niuśka pij kurna pępkowe spóżnione jeszcze nam się trafiło chlup za małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOOds
zdrówko wszystkich to chlup za cały świat no może zostawmy nie wiernych dziwny szajs , i chlup i dziba i buzi 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka wiesz ile mam lat ...zgadnij z mezem znamy sie 2 lata i 3 miesiace ... moj syn ma 16 miesiecy ... po slubie jestem rok i 9 miesiecy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja tez sie kurwa napije :O dawajcie pol litra, obale z gwinta :P nawale sie, pogadam bzdury i nie bede nic pamietac. werii gut. tego mi trza. a Ty Anulcia, mowie Ci, idz i gwalc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie anulcia, chcialam spytac :) no powiedz ile masz lat, ja nie mam pojecia. i synkiem mnie zaskoczylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, tez musze z kims pogadac bo kurwicy dostane :O sie zgralysmy, co do \'dobrych\' dni. ironia rzecz jasna totalna. wiec ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te od tej kurwa co nie wie o co chodzi ..:p a ty myslisz ,ze ja po literkach weime zes ty kobieta? ..gdybym wiedział nie mówiłbym o polewaniu:d ja pierdykam toz to spelunka sie zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......23 juz ....stara dupa jestem ....gwalcic nie bede ....niech pospi jeszcze spokojnie w domku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka ..bada debiliii?.....:o no to sie napije ..i juz nie wystawie tej łapy niczym pokurwiny debilll:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka
:) smakuje to winko kto nie śpi komu polać różanego? Do której dziś ta posiadówa przy topicu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, jaka stara :) ja małolata ;) 19 zaledwie. ale to mam nadzieje nie zmienia faktu, ze mnie uwielbiasz itd itd ;) sluchaj anulcia nie martw sie, nie ma czym. przeciez miedzy wami na codzien dobrze, prawda? wiec moze naprawde po prostu jest zmeczony... chyba, ze jest cos o czym mi nie powiedzialas, moja Droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut narinka nie tobie takowy komentarz wystawila ....tylko o tamtych co malo nie popadali polewajac na naszym forum ...ale mi sie oberwie zaraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spierdykaj, nie spierdykaj. jako mezczyzna mozesz przedstawiac nam biednym kobietką meski punk widzenika, ktorego czasem za chuja nie rozumiemy :O a spelunka na szczescie przeniosla sie na \'inteligentniejszy\' topik. uf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka
bo tu widze sami zadwoloeni z zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×