Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość oscypka
monis zmienilam mleko na Omneo 1 i mała jest super spokojna po nim, wzdecia sie skonczyly kupka ladna. Niestety mleko te zostalo wycofane i nie jest juz produkowane, czego dowiedzialam sie dzisiaj grrr, i znowu musze zmienic malej. Dzwonilam do producenta i jest mleko zastepcze, no coz zobaczymy jak mala je przyswoi... jesli chodzi o szpitale to ja Polna polecam... sprzet i opieka super, zreszta gdybym tam nie rodzila to nie wiem jak by sie to skonczylo poniewaz mala byla 2 razy owinieta pepowina :( i jak sie urodzila dostala tylko 2 pkt... no a w 7 min juz 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypka ten Apgar to dla mnie sic! mój mały dostał 9, po kilku minutach 10, a jak już byłam na pooperacyjnej to mi powiedzieli, że jest IOMie (!) I pozostał tam tydzień nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie imie dla synka wybierał mąż a ja dla córeczki. Ja nei mam pomysłu co do imienia dla chłopca i mam nadzieje, że jednak urodzi się dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Czesc dziewczeta mamuski i przyszle mamuski ja juz jestem w 30 tygodniu wiec do porodu coraz blizej.Termin mam na 20 maja.Moje dzicko nie chce sie ujawnic zakazdym razem jest w polozeniu miednicowym i lekarzowi trudno okreslic ale bylam u 2 i oboje mowia ze tak na 90% dziewczynka a ja takie przeczucie mam od poczatku wiec zobaczymy czy sie sprawdzi:) Imie mielismy wybrane jeszcze przed narzeczenstwem a jestesmy juz razem prawie 7 lat:)) i jest to NIKOLA a dla chlopca wybralam sama bo maz nie mogl sie zdecydowac i jesli by sie okazalo ze to chlopiec to bedzie ALAN Czujemy sie wysmienicie energia nas roznosi a juz nie bawem przeprowadzka kupilismy mieszkanko w poniedzilalek podpisujemy umowe kredytowa pozniej notariusz jery jestem taka szczesliwa bo tesciowa to juz mi dzilala na nerwy patrzec na nia juz nie moge i w koncu nie bede jej widywala HURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka ile nas tu zaciążonych!!! super!!! lida74 chyba nie będe zgadywać bo pewnie nie zgadne :) :) a dlaczego będziesz w szpitalu? mam nadzieje, że to nic poważnego? goba ja też mam córkę :) :) więc zanosi się, że obie będziemy miały parkę! (ja chyba ;) ) oscypka kurcze ale ci się porobiło, ale dobrze, że zadzwoniłaś i dowiedziałaś się jakim mleczkiem możesz zastąpić, mam nadzieję, że maleńka też bez problemów to zaakceptuje :) minimisia a w którym tyg jesteś? newada ciesze się, że wam się udało z tym mieszkankiem, naprawdę co na swoim to na swoim!!!! pozdrawiam was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 może te kilka kwiatków magicznie przyciągnie wiosne?! ja już mam dość tych szarych dni :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mam trochę problemów w ciąży (a w zasadzie kolejnych ciążach); od stycznia jestem zagrożona a w zasadzie dziecko; ale na razie coraz bliżej terminu i mimo wszystko bez zwiększenia problemów; więc teraz mam nadzieję, że tylko profilaktycznie tam zajrzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane WSZYSTKIM ABSOLUTNIE WSZYSTKIM KOBIETKOM TYM MALUTKIM I TYM TROSZKE WIĘKSZYM WSZYYYYYYYYYYYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJWSPANIALSZEGO!!!! 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 🌼 🌼 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet 🌻🌻🌻 lida trzymam kciuki oby wszystko poszło dobrze już niedużo ci zostało do końca moniś-27 ja też będę mieć parkę mam 1,5 rocznego synka a teraz ma być córeczka :D a teraz koncze już 34 tc także odliczam ostatnie tygodnie newada super z tym mieszkankiem wreszcie będziecie u siebie bo z teściowymi to wiadomo jak jest 🌻 Rzeczka co u Ciebie?? jak Wojtuś ?? Paula 👄 dla Patryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia ja od wczoraj walczę ze skurczami; głupia baba ze mnie, bo sama już nie wiem co to.... wczoraj miałam co pół godziny, położyłam się; dzisiaj jest mniej, ale brzuch nadal robi się twardy; na skurcze tego, no... Braxtona-Hicksa czy jak mu tam to chyba za wcześnie... ale może?? nie chcę latać u nas po szpitalu, skoro na czwartek mam Polną; ale może jutro uda się na tej mojej prowincji KTG załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida74 ja bym chyba nie wytrzymała w domu z takimi skurczami!!! mam nadzieję że wszystko będzie ok! minimisia no moja droga to jeszcze troszkę i będziesz tulić maleństwo :) a jak tam synuś rozumie już że będzie dzidzia? rzeczka, paula odezwijcie się dziewczyny :) :) pozdrawiam wszystkie kobietki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest ja dzisiaj też bede biegać.ide na wizyte pooglądać mojego synka na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba koniecznie zdaj relacje jak wrócisz, a jak masz zdjątka to prosze na mail!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) też jestem z Poznania, i mam termin na sierpień, ale się boję... mam 2 znajome położne z Polnej, trochy sie martwie jak to będzie. POzdrawiam Poznanianki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka610
cześć :) szukałam komisu jakiegoś by zobaczyć co jeszcze może by się przydało mojemu maleństwu i trafiłam tu do Was :) Jestem mamą prawie dwu i pół miesięcznego Kacperka. Może czasami zajrzę do Was i coś napisze od siebie, pod warunkiem, ze mnie do siebie przyjmiecie. Niestety z czasem u mnie krucho i nie dlatego, że jestem zabieganą poznanianką ale dlatego, że synek na maxa korzysta z moich usług ;) Pozdrawiam wszystkie mamy obecne i przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka witaj :) wskakuj do nas kiedy tylko będziesz miała ochote!!!! capss witaj :) ja też mam termin na sierpień, dokładnie na 1.08.2008 wię czasami mogę rozpakować się już w lipcu ;) i też postanowiłam rodzić na Polnej (jak na tą chwile ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jstem.mój malutki waży niecały 1kg-brakuje pere deko.jest wszystko ok.rośnie.dostałam relanium bo mam skurcze. a apropo polnej-dzisiaj w nocy moja szwagierka pojechała rodzić i odesłali ją na lutycka-bo nie mieli miejsc.co wy na to? nadal chcecie tam jechać? bo ja dziękuje jedziesz rodzić a oni cię odsyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba bardzo się ciesze, że z dzidziusiem wszystko ok :) :) ale przestraszyłaś mnie z tym szpitalem :( mam nadzieje, że mnie się uda, będe rodziła w wakacje więc może poczaruje troszke, żeby inne mamusie odpoczywały jak ja będe rodzić ;) ;) ;) ach jeszcze dużo czasu pewnie jeszcze trzy razy zmienie zdanie :) pozdrawiam :) :) :) goba jak się dowiesz jak tam szwagierka, to zdaj nam relacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagierka ok.malutki też,spokojny itd.generalnie ok..pojechała na lutycką i tam urodziła mały ma 3950kg-duży co??? ja chce jechać do raszei mam nadzieję że tam tak nie jest aczkolwiek niewiaomo skoro miejsca mieli tylko na lutyckiej. moniś żebyś się nie zdziwiła jak pojedziesz a oni cię odeślą. 🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja byłam kilkakrotnie na izbie przyjęć na Polnej; z tego tylko raz chcieli mnie odesłać; to ja się uparłam, że zawsze mne przyjmowali; tu rzuciłam odpowiednie nazwisko i.... poskutkowało; w czwartek też tam jadę i mam nadzieje być pozytywnie rozpatrzona :-) a ja dzisiaj miałam już syndrom czystego gnazda ;-) czyli pranie prasowanie i segregowanie ciuszków dla nowej Dzidzi; no i padłam dopiero teraz do łóżka; jutro chyba nie wstanę Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim:) cholera! trochy zwątpiłam z tą Polną, jedni mówią że fabryka :) taśmociąg he he, no i to że nie ma miejsc, ale jaja:( moja znajoma rodziła w lipcu na Raszej , bardzo sobie chwaliła, że pokój z duża wanna, piłeczkami, i wodule komfort. Ja pod nosem mam szpital Sw. Rodziny , ale nie jestem przekonana do niego, jak spaceruje sobie z pieskiem to zawszę widuje mamusie wychodzące z maluszkami:) jakie to słodkie... Dziewczyny mi ciąże prowadzi dr. Słopień, czy któraś może też korzysta z jego usług???:) jeszczę też słyszałam o Sł, Meller bardzo dobry, mam dylemat mały. A i czy wiecie w którym tygodniu można poznać płeć? ostatnio byłam w 16 tyg to jeszczę nic nie było widać buuuuuuuuuuuuu...tak bardzo, bardzo chcę synka. Pozdrawiam wszystkie poznanianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capss ja byłam w 18 a potem w 22-23 i wtedy poznałam płeć dzidzi(chłopak)a wdomu mam dziewczynke 5 letnią. ja pojade do raszei.na polną się nie wybieram-wogóle ostatnio nieciekawe opinie o niej chodzą poprostu masówka. a św.rodziny czmu nie chcesz?podobno też jest fajnie-a mieli go zamknąć przwda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital Sw.Rodziny , słyszałąm że mieli go zamknąć bo sanepid cos tam wykrył, i do tego że zarazili niemowlęta żówtaczkami, sama obsługa ponocz do rany przyłóż, bardzo miła, w porównaniu do Polnej, zreszta jak pisałąm znajoma jest z Polnej połozna, to wolała bym do niej nie trafić, zero podejscia , moze dla tego ze niema dzieci własnych tylko kotów:( już sama nie wiem , chciała bym na tę Raszei , no i wacham się nad cc, bo strasznie się boje naturalnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski poznanianki czasami was podczytuje i mam pytanie gdzie polecacie zrobic usg 4d?pozdrawiam i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capss nie r,ób sobie sama od siebie cc bo bedziesz cierpieć gorzej niż po naturalnym.ja się modle żeby dzidzia była główką w dół do porodu żeby mi cesarka nie groziła. ten raszei ma dobre opinie.szwagieka teraz urodziła na lutyckij i nrazie nie nażeka-zobacze co powie jak się spotkamy tyle co wiem z telefonów-to ok.ja już nie mogę sie doczekać czerwca. co do usg-4d to nie robiłam iniewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×