Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

ja jednak będe rodziła na Polnej, ale tylko dla tego, że będe miała tam swoją super pomoc (siostre :) :) ), jeśli nie miałabym tam nikogo to pewnie wybrałabym inny szpital, chociaż ostatnio szukałam różne fora na temat porodu na Polnej i jest coraz więcej pozytywnych wypowiedzi, ale najbardziej chwalono podejście do pacjętki i dzieciątka w Św rodzinie :) Moja kuzynka rodziła kilka miesięcy temu na Lutyckiej, jest zadowolona z opieki, do porodu miała opłaconą położną, dała 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Goba wczoraj napisałam Ci wszystko co Cię interesuje na GG; dostałaś? minimisia jak byłaś cięta poprzednio, że teraz boisz się, że ci się rozchodzi? kurcze u mnie nic się z blizną nie dzieje; jasne, że to dobrze ale co u Cię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba o matko boszka! teraz sprawdziłam; co Ty za numer podałaś; ja wczoraj wypisałam całą \"spowiedź\" jakiemuś 13-latkowi z Lęborka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dzieki 🌻 Lida miałam ciecie 19m temu i boje sie że troche za szybko zdecydowalismy od drugiej ciąży cięcie mam poziome ale w jednym miejscu zrobiła mi się taka mała ranka a zaraz po cc właśnei w tym miejscu nie chciało mi się to goić i teraz troche się tego boje pytałam ostatnio lekarza jak można zauwazyc rozejście a on mnie uświadomił że nei ma takiej mozliwości, że ja to zobacze bo to dzieje sie wewnątrz i nawet nie będę wiedziała kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to juz się robi nudne... kolejny wieczór walczę z cisnieniem; dzisiaj 170/100; teraz zaczynam się martwić; to juz ten tydzień, a jeśli coś się stanie.... dobrze, że mój gin jutro przyjmuje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Jestem!!!!! Nadrobiłam zaległości w czytaniu ale i tak się pogubiał która w którym tc i jakie dolegliwości. Sorki ale jak na mnie za duzo info jak na jeden raz. Któraś z was pytała o cc. Więc ja miałam planowane cc (ze względów zdrowotnych) i bardzo dobrze czułam sie po porodzie. Na drugi dzien juz biegałam po korytarzu. To wszystko zalezy od organizmu i fachowości lekarzy. Jak wychodziałm ze szpitalu na 5 dzien po porodzie to juz mogłam uzywac zwykłych podpasek. Ja rodziłam w Św. Rodzinie i chwalę sobie i to bardzo. Ale wiadomo ile osób tylke opinii. Jednym mogło się tam cos nie podobac inne mogły być super zadowolone. Nie da się każdemu dogodzić. I tak jest z opiniami o każdym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a wcześniej jakich podpasek używałaś ze napisałas ze potem zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida ty chyba jednak na 99% szybciej będziesz cieszyć się maleństwem byłam wczoraj u gina i rozwarcie się zrobiło na 0,5 ale nic nie zapowiada porodu lekarz nawet stwierdził, że nei wyglądam porodowo :D a u mnie od poneidziałku zaczyna sie 39 tc :( więc coś już mogłoby się dziać ehhh coś czuje, że przenosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia co ile chodzisz na ktg teraz na końcu?od 30 tygodnia ile byłaś razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyścig sie zaczął minimisia :-) ja jutro jadę na oddział.... mam doś cowieczornej nerwówki z ciśnieniem; tam będę na miejscu; mam już zostać do końca; a kiedy będą chcieli mnie \"ciachnąć\" to pewnie będzie zależało od tego czy dam im bardzo w kość na oddziale ;-) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobaczymy która z was pierwsza się "rozpakuje" ;) :) :) ale najważniejsze żeby wszystko było dorze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Witam dziewczyny mi pozostalo 6 tygodni do porodu a czeka mnie jeszcze przeprowadzka.Zastanawiam sie jak to bedzie i coraz bardziej sie boje... Pozdrawiam Was wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ani razu nie miałam ktg a dziś zaczynam 39 tc ale na każdej wizycie sprawdza serduszko u mojego lekarza też jest ten problem ze nie ma w gabinecie ktg i musiałabym jechac specjalnie do szpitala a on wie że ja na to niechetnie bo nie mam z kim zostawić małego a w pierwszej ciazy ktg po 30 tc miałam robione chyba ze dwa razy Lida trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie daj znać jak już będziesz po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia mi każe przychodzić co tydzień nie wiem po co skoro wszystko jest ok.naciąganie NFZ u mojego gin jest n miejscu. lida daj znać czekamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem; ale jak na razie wieści kiepskie; po ważeniu powiedzieli, że mlody ma 2200g; pociesz mnie tylko to, że to było szybkie USG na izbie przyjęc; jutro ma być to fachowe; może usłyszę coś lepszego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba no to faktycznie dziwne w pierwszej ciąży raz miałam robione bo wg mnie mały słabo się ruszał a potem to już w szpitalu Lida hmm no to malutko waży Twój synek ale jeszcze do porodu zdąży nabrać troszke wagi nie martw się czasem na USG tez źle odczytują i mówią, że maluch waży np.2500 a potem się okazuje przy porodzie, że waży ponad 3000 będzie dobrze a na Polnej zadbają o Twoje maleństwo w razie czego A ja nadal 2w1 czuje się tak jakbym miała chodzić w ciąży jeszcze z pół roku chociaż dzisiaj zauważyłam, że mała jakby naciskała mi na spojenie bo gorzej się chodzi :D jeszcze z tydzień niech wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wizycie mały waży 1700 no a mam 31 tydzień niezle co?jestem bardzo zadowolona lida a co u ciebie po badaniu?moja wiki w 42 tygodniu urodziła z wagą 2920.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia mój gin chyba naciąga NFZ. U NIEGO JEST NA MIEJSCU KTG WIĘC TAK WCISKA.już myslałam że bede chodziła co 2 tygodnie a potem co tydzień na końcu juz.mały zdrowy więc po co jezdić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja chodze co dwa tyg i u mnie mała w 35 tc ważyła 2850 a synek jak rodziłam w pierwszym dniu 41 tc ważył 3560 i myślę, że mała będzie miała podobną wagę ale szczerze przyznam, że boje się porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra 2900g !!!!! teraz jestem spokojniejsza :-) a\'propos KTG ja mam od niedzieli 4 razy dziennie (w końcu to szpital) ale inne na pokoju mają tylko 2 razy; nie wiem czy naciągają; ale mój doc chyba stwierdził, że weźmie mnie psychologicznie z tym KTG , bo fiksuję przed końcem terminu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę !!!! no i mlauszek nie taki mały odrazu mu się przybyło jak mama starciła humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida no to całe szczeście że mały tak urósł.2900 to już niezła waga.zdawaj relacje na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie już mam dość KTG! leżę pod nim godzinami; wczoraj do 23.30; dzisiaj od 7.30 do 9.15; ale dowiedziałam się dziś, że RACZEJ w piatek CC; pomimo, ze to 37 tc tak się cieszę; wydaje mi się, że mały poza mną ma większe szanse na dobry start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A my siedzimy w szpitalu - bo Patryk ma zapalenie płuc. Na szczeście mam tu neta bo inaczej bym zwariowała. Lida jak fajnie zdać date porodu co nie? Ja tez miałam planowane cc także wiem cos o tym :) zyczę powodzenia!!! Tylko nie doczytałam dlaczego juz tak wczesnie u ciebie chca robić cc? Agus - 🌻 i dla reszty dziewczynek 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A my siedzimy w szpitalu - bo Patryk ma zapalenie płuc. Na szczeście mam tu neta bo inaczej bym zwariowała. Lida jak fajnie zdać date porodu co nie? Ja tez miałam planowane cc także wiem cos o tym :) zyczę powodzenia!!! Tylko nie doczytałam dlaczego juz tak wczesnie u ciebie chca robić cc? Agus - 🌻 i dla reszty dziewczynek 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula : Gdzie siedzicie? na Szpitalnej? fajnie znać datę ale wolałam ją znać przy pierwszej cesarce; teraz mam trochę cykora, bo wiem co mnie czeka.... ale i tak się cieszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna81
Polecam wszystkim rodzącym szpital Raszei. Mały oddział,przemiłe położne a lekarze chyba jak wszędzie....tak naprawdę to położna odbiera poród a lekarz tylko "asystuje",dlatego jeśli to możliwe warto mieć "swoja"położną. Mam już dwuletniego synka,trochę przeszłam,jesli macie jakieś pytania może będę mogła jakoś pomóc. Pozdrawiam wszystkie oczekujace!!!!!!!!DACIE RADĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×