Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

ale duże dzieciaczki super ze zdrowo się trzymaja moniś jak po wizycie? ja nadal 2w1 i nic nie zapowiada porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoje na posterunku sama nadal z dzidzią w brzszku monisia jak wizyta a mój kuba od wczoraj spokojny mało kopie,może ma znowu gorsze dni albo niema miejsca? znowu ciepełko pozdrawiam was baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się w poniedziałek nadal w dwupaku-coś mi się zdaje ze urodze po terminie i to znowu wywoływany bedzie-ni więc przedemną 2,5 tygodnia!!bo termin na piątek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i szczególne buziaki dla Goby która dzielnie stoi na posterunku :) 👄 u mnie bez zmian, czujemy się ok, mały ustawił się główką w dół, zobaczymy czy się nie przekręci bo to straszny wiercipięta!! ja w weekend prałam ciuszki które kupiłam dla małego, są wyprasowane i ułożone w komodzie :) a siostra przywiozła mi 4 ogromne torby ciuszków po jej dzieciach, więc od dzisiaj biore się za następne pranie i prasowanie, już zapomniałam jakie to maleńkie ubranka, jak prasowałam te małe rękawki, czapeczki, mój mąż nie mógł się nadziwić, że to takie małe, też zapomniał, bo nasza córa ma już 8lat i śmiała się, że ona zakłada takie lalkom :) a cha i jeszcze jedno, pojechałam z mężem w sobote kupić fotelik do małego, no i oglądaliśmy wózki, nie mogłam się zdecydować, już chyba z dwadzieścia razy odwiedzałam te sklepy i ciągle oglądałam, rozkładałam itd, a mój mąż popatrzył, obejrzał coneco (to był jeden z moich typów) i mówi bierzemy ten!!!! zdębiałam bo ja bym chyba jeszcze z 10razy podchodziła zanim bym się zdecydowała :) więc za tydzień go odbieramy (trzeba było zamówić, bo akurat ten był już sprzedany i czekał na odbiór właściciela), kolor niebieski :) !!! jednak trzeba przyznać męska decyzja :) fotelik też wzieliśmy coneco Goba kochana, jeszcze troszeczke, 4 dni!!!! jezu jak ten czas zleciał!!!!!!!!! trzymam mocna kciukasy i gorąco cie ściskam, będe zaglądać z niecierpliwością na info!!! odzywaj się co i jak 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, można dołączyć? :) Jestem z Poznania ale obecnie mieszkam w Irlandii z mężem i naszą sześciotygodniową córeczką Oliwią.Ciesze się,że istnieje KLUB MAMUŚ Z POZNANIA , bo tutaj na obczyznie tęskno nam za rodziną, znajomymi, za naszym miastem. Ja obecnie jestem na etapie karmienia, przewijania, usypiania mojej malutkiej. Dziewczyny mam pytanie, bo od jakiegoś czasu maleńka zaczęła robić kupke ze śluzm, troszke się martwie, bo nie wiem od czego(wcześniej było wszystko dobrze), czytałam ,ze to normalne przy karmieniu piersią, może wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety!!!! anka witaj, jasne, że możesz dołączyć, serdecznie witamy :) :) :) wiesz co radze ci udać się z małą do lekarza, a niech ją zobaczy, to jest malutkie dziecko i lepiej dmuchać na zimne ;) lekarz ci fachowo wytłumaczy i ty będziesz spokojniejsza, buziaki i napisz co i jak :) Goba nie zameldowałaś się czy to już jest to co myśle :) :) :) ogromne buziole i czekam na wiadomości 👄 minimisia jak tam wizyta? 🌼 Lida co tam u was bo cosik umilkłaś? mam nadzieje, że dzieciaczki zdrowe 🌼 pozdrawiam reszte, tych nie piszących też :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zła jak osa.bo dzisiaj już wtoek a ja nadal jak słonica z brzuchem nawet ludzie pytają kiedy bo brzuch mam już wielki a ja co mam powiedzie ć,uśmiecham się i mówie ze mały uparty i dobrze mu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellllaaaa
dziewczyny czy któraś może słyszała o tym lekarzu i ma namiary na niego , gdzie pracuje, kontakt??? chce sie wybrac ale nie mam zadnego kontaktu------ Dr n. med. Sławomir Meller???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w necie są tam wszyscy lekarze więc nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba oj nie denerwuj się, termni masz za 3dni, spoko, wiem, że to CHOLERNIE trudne, ale może zajmiesz myśli czymś zupełnie innym? buziaki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeellla
własnie chodzi oto że przeryłam cały net:( i nic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry nie pisalam bo warunki niesprzyjające: płacze Olka; oskrzela Bubu i żar z nieba... teraz dopiero doczytałam zalaegołści a poza tym dzisiaj (juz pisałam Gosi) byliśmy z Bubu w ramach wyjazdu z Klubu Trąbka Bombka :-D z biblioteki na wycieczce w szkółce leśnej - autoooooooooooobusemmmmmm !!! no i w ramach ciekawostek zafundowali dzieciom pieczenie kiełbasek przy OGNISKU; dodam, że wypadło to jak w pysk strzelił o 12!! mówię Wam w promieniu metra od ogniska (czytaj: długość kija) było chyba ze 300 stopni :-o no a poza tym dokładnie w tę niedziele Bubu skończyl latka i... kolejna imprezka Oli kwiąka bez zmian; odliczam dni do tej operacji; mam nadzieję, ze dużo zmieni; anka5 witaj! mój maludek w piątek skończył 8 tygodni goba jak zasiądziesz kiedyś w sejmie to podpowiadam ci wprowadzenie ustawy zakazującej zadawania kobiecie w powyżej 38 tygodniu ciąży pytania: Kiedy wreszcie??...... ;-) moniś a najlepsze to, że przy takim prasowaniu patrzysz na te maleńkie lumpki i myślisz: ale maleńkie; a potem okazuje się, że one są jeszcze za duże :-) minimisia pozdrawiam 👄 narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lada jak zasąde to się do ciebie zwróce;-) ja nadal z dzidzią w brzuchu,zaczynam myśleć ze to dopiero nastąpi za 2 tyg i bedzie wywoływany,no cóż ale co zrobić,w końcu 2 tyg to nie tak dużo nie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki 🌼 troszke się ochłodziło i już się lepiej człowiekowi funkcjonuje, Lida to miałaś przygody, ognicho w taaaki upał, chyba nie wyszła bym z tego cało, buziaki 👄 goba witamy panią 2w1, nie zadręczaj się co ma być to będzie, mały i tak wyjdzie jak będzie chciał, nie denerwuj się, wiem, że to łatwo mówić jak się nie jest na twoim miejscu, ja mam to jeszcze przed sobą i pewnie też będe się niecierpliwić, ale spróbuj złapać dystans, może to będzie jakąś metodą, buziaki 👄 dla całej reszty 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja wreszcie dzisiaj na wizycie usłyszałam: dzieci zdrowe! myślałam, ze nie doczekam widzisz Goba ;-) ja sie doczekałam to i Ty doczekasz :-D buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal 2w1 hahaha już mam dość,ale wiem ze już w terminie nie urodze bo to jutro, ale cóż zrobić. lida no to super ze dzieci zdrowe teraz kamień z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj Goba coś nygusiaty ten twój chłopak ;) ja też spodziewam się chłopca, pewnie też będe ze złości obgryzać paznokcie ;) jeśli cię to pocieszy to moja siostra (położna) mówiła, że dużo kobiet rodzi po terminie, leniuszki z tych dzieciaczków, nie martw się buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewadreee
Jak to jest jak sie rodzi? dostaje sie skurcze najpierł? czy wody odchodzą? a potem czy musze miec skierowanie do szpitala zeby jechac tam rodzić? a co jak pojade do pierwszego lepszego? bez zadnego skierowania? czy maja prawo mi odmówić, bo naprzyklad powiedzą--------Nie może pani tu rodzić, bo niema pani skierowania , no i lekarz co prowadzi ciaze nie pracuje u nas??? tak jestem ciekawa, czy jak zaczna sie skurcze moge jechac gdzie chce , czy tam gdzie lekarz mi powie???? nie rodziłam jeszcze, to jezeli ktos juz rodził podpowiedzcie , prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewadree w większości przypadków najpierw dostajesz bóle, potem odchodzą wody, jak pojedziesz z bólami nie musisz mieć skierowania, i nie ma znaczenia gdzie twój lekarz pracuje, możesz sobie wybrać szpital który chcesz, muszą cię przyjąć. Wiem, że zdarza się że z powodu przepełnienia w szpitalu, odsyłają rodzące do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki !!! jest nadzieja! Gobulinki nie ma na GG! Czyżby???????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee.... teraz mnie oswieciło; pewnie doprzedszkola poszła ;-( a ja zauważyłam, ze mi zjadło wczorajszego posta! pewnie dlatego, że był taki "ochwalony" ale będę uparta i powtórzę: pani doktor jak zajrzała Bubu do paszczy to powiedziała, ze juz dawno nie widziała u dziecka takich ładnych zębów (!) a jak powiedziałam, ze w jedynkach ma próchnicę to popatrzyła i miała polew; bo podobno taka próchnicę to by chciała u wszystkich widzieć ha!! tyle ja narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu.. a gdzie nasz dwupak?? czyżbym miała rację?????? i tak sobie sama ze sobą pisuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki, dzisiaj podpisuje tylko liste Lida faktycznie, może jednak Goba pojechała się rozpakować, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM PIPKI cholera niema mnie chwile i od razu macie podejrzenia jak pojade postaram się napisać na kafe że jade:-);-):-) niestety dzidzi się nie spieszy dzisiaj tez mam przedszkole-zakończenie i to uroczyste więc mnie nie bedzie popołudniu a teraz niedługo ma przyjść kumpela i sprzątanko itd ale póki co jestem. dzieki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×