Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

melduje się żebyśie nie pomyślały ze urodziłam;-) jutro mnie niema (tylko rano)i niewiem kiedy wróce bo jade do mamy-więc bez domysłów;-) jakby co to dam znać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam przesądna nie jestem, ale Goba... w piątek trzynastego?? lepiej przeocz ten termin i spinaj sie dopiero jutro ;-) Pzdr moniś narka P.S. czekam kiedy Oli zorientuje sie, że został porzucony w łóżeczku (czyt.: odłożony po 2-godzinnym lulaniu na rękach); dobrze, ze rodowiczka w opolu miała skoczne piosenki, bo sie miałam do czego bujać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się 2w1,lida a mały jak cię wyczaji ze tańczysz z nim zeby zasnął to masakra-miałam tak do ponad roku:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba juz sie tłumaczę; właśnie przerabiałam przed chwilą ten temat z moją ciotką, która stwierdziła, ze go tak nauczyliśmy; fakt; ale to niestety błędne koło; dziecko trzeba wychować! z Bubu mi sie udało - oczywiście mówimy o zasypianiach itp. nigdy go nie usypiałam i nie musiałam towarzyszyć w łóżku wieczorem; ale fakt, ze okupiliśmy to kilkoma wieczorami typu \"superniania\" ;-) aż mąż mówił: ty to masz naturę :-) ale się opłaciło i teraz jest mi dozgonnie wdzięczny jak zostaje sam z Bubu a tutaj: nauczyć nie można, bo płakać nie może; a że ciągoty do \"ziuziań\" miał to efekt narasta; ale codziennie mu sie odgrażam że to tylko do lipca mnie tak terroryzuje; potem przechodzimy na moje rządy :-) a poza tym widzę, ze wciąż na posterunku... a mówiłam Wam, ze chrzciny na 5.07? będę musiała do Was podjechać cuś se kupić na tę okazję Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida moja się tak nauczyła bo kolki miała:-( no a ty faktycznie nie masz innego wyjścia bo płakać przy przepuklinie nie wolno:-( no le faktycznie do operacji i rady superniani w ruch. a chrzciny już za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam trochę później te chrzciny; ale wiecie co by babcie powiedziały??? operacja a dziecko nieochrzczone!!!!! więc, żeby wszyscy usatysfakcjonowani byli... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lada włśnie przeczytałam na nk wiadomość-pocieszny ten twój mąż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety 🌼 jak tam, pewnie bez zmian, buziaki 👄 🌼 tak się zastanawiam co z resztą dziewczyn co pisały na tym topiku, żadna się nie odzywa :( Paula? minimisia? newada? rzeczka? i reszta??????? backspace82 ty masz termin tak jak ja na sierpień, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ja melduje się z dzieckiem w brzuchu-niestety ale jeszcze ciociami nie zostałyście mój synek to bedzie nygusek mały,już wczoraj mówiłąm ze tylko tam siedzi i dupa mu tyje;-) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaaa
oj goba:) słyszałam że pieczenie naleśników lub placków przyśpiesza he he:) pogoń go trochy..ile można tam siedzieć:) ja coś czuje że też będę miała podobnie , malutkiej nie będzie się śpieszyć, teraz 31 tyg , a skurcze macicy a ni nie ćwiczą nic.....goba?? gdzie rodzisz?? ja chyba Sw. Rodziny, mam pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lilkaa, ja właśnie zaczynam 34tydz więc mamy podobnie :) bąda rodziła na Polnej, pozdrawiam serdecznie, a jak się czujesz? Goba gdzieś czytałam, że dziewczyny piją herbate z liści malin, może to coś da? buziolki moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczne stosowac jakeś babcine przepisy bo wcale uparciuch nie wyjdzie. lillla ja rodze na lutyckiej słyszałam dobre opinie ostatnio ze mniej porodów niż gdzie indziej i lepiej się wtedy zajmują ciężarną no ale jak kto woli no nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiadam zeby niebyo domysłó ze jutro zamelduje się później bo jade na ktg do lekarza więc powinnam być około11 papatki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się 2w1 nocka okropna mały od wczoraj słabo się rusza,ja schizuje,dzisiaj ktg i poprosze zeby zobaczył na usg czy wszystko ok,chociaż on na to niebardzo zeby przyjmować bez kolejki i na kase chorych bo ma limity-wk**wia mnie to od rana wpół 6 znowu schizowałam,jak mnie nie przyjmie to pojade popołudniu do szpitala na badanie.zajże jak wróce,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zrezygnowana bardzo na 15 znowu na ktg mały teraz się porusza troche ale na ktg przez pół godziny 3 razy weszłam na usg nic nie wykazało mało był spokojny jak niewiem sama niewiem jestem zrezygnowana na 15 chyba nie pojade tylko do szpitala na kontrole.może mnie zostawią a jak nie to porzą dnie zbadają-niepokoji mnie to ze mniej się rusza.a jak u was jest lub było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem byłam w szpitalu,skurcze mam ale mnie nie zatrzymali bo niema innych podstaw,rozwarcia zero tetno ok,ruchy tez teraz siedze i mam skurcze bola troche i sa co 5 7 3 min wiec pewnie nici-kłade się bo za dużo nerwów i emocjii ale: mam się zgłosić w piątek na ktg i zobaczą co i jak,może mnie zostawią może odeślą jk odesla to w ponieziałek na 6 na wywołanie odaja oxy i jezeli nie pomoże to bede lezec do srody i znowu oxy i jezeli nie pomoże to cc. przynajmniej wiem co mnie czeka-ale boje się wam powiem. a teraz do jutra bo mnie boli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gobulinka 3maj się dzielnie; ja się nie podzielę przeżyciami, bo obydwie ciąże rozwiązałam w 37 :-P a mniej ruchów to pewnie dlatego, że rośnie w masę!!! chłop minimisia, moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Goba trzymaj się dzielnie, tak po cichutku trzymam kciuki, że może coś się konkretnie rozwinie z tych skurczy, zobaczymy, tak czy siak, wiesz już chociaż na czym stoisz, a to o niebo lepsze niż rozmyślanie kiedy mnie weźmie, duże buziaki i daj znać jakby co, 👄 👄 lida, minimisia co tam u was dziewczyny? ja się kulam, jeszcze dobry miesiąc i też będe wypatrywać porodu jak Goba, puki co staram się nie myśleć bo się boje. buziole wszystkie baby i stawiać się do raportu! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:) Moniś27------ja siedzę tu i tam na sierpniówkach :) czuje się rewelacyjnie:D i nie chcę jeszcze rodzić, moge jeszcze tak 7 miesiecy pochodzić:) ale jak pomysle że poród zbliża się wielkimi krokami , to booooooojeeeesieeee:D ale co tam damy rade!!! ibędziemy juz mieć za soba. A Ty jak znosisz upały? goba--------Ci powiem jak tak sięgnę pamiecią , i przypomne sobie porody moich koleżanek, to nie pamietam żeby chociaż jedna urodziła w terminie:) zawsze po terminie grubo.....ja nawet nie nastawiam się na termin...jaki mam wyznaczony. Nie bój się nic się nie dzieje, i nie stanie jak trochy pochodzisz jescze w 2w1:D jeszcze Ci tego będzie brakować brzucholka...choć domyslam się ze jest Ci ciezko, ale jesteś napewno dzielna:) A może obstawiajmy daty kiedy Goba urodzi ha ha:) ok , ja zaczynam....25.06.2008 goba urodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace-ja tez obstawiam na 25 na dodatek cc bo po oxy mnie nie rusz;-) zalapałam doła normalnie nic mi się niechce sprzatać gotować-pieprze krasnale zrobią;-) a tak naprawde musze się brać bo wczoraj lezałam do góry tyłkiem skurcze nadal nieregularne-ale denerwujące.mały raz poraz daje znać ze jest;-) w brzuchu a moja wiki w domu bo ma temp.38 pewnie lody wychodzą zamelduje się popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam więcej litości; stawiam na 22-go; wyrolujesz ich wszystkich i załatwisz to sama :-P ale Goba jeśli obstawiasz CC to pewnie dopiero 26-go a my dzisiaj zrobiliśmy wielki spacer wokół miasta (tzw. wałami wzdłuz Obry); miałam załozone zeszłoroczne (wygodne !) klapki; i wiecie co?? tak mnie \"wiśnie\" obtarły, że pewnie mogłabym konkurować z tymi co do Częstochowy piechotą..... 😭 moniś backspace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski licytujcie która wygra postawie jej kawe a ja czekam na jutro co mi powiedzą w szpitalu moniś.minimisia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam 23 i już, mam takie przeczucie :) :) :) coś kiepsko się ostatnio czuje, tak dziwnie, jakaś taka zaniepkojona jestem i nie moge się na niczym skupić, a co mnie najbardziej wkurza to zero organizacji!!!! ja taka zorganizowana!!! masakra, ale wczoraj dzwoniła pani ze sklepu, że możemy odebrać zamówiony wózeczek :) :) buzialki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis a jaki zamówiłas wózek? ja wczoraj do męża mówiłam że niespodzianke by zrobił jakby urodził się 23-bo to dzień ojca a 22 nasza 6 rocznica ślubu. miło co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy model coneco toledo, właściwie to zamówił mój mąż jak pojechaliśmy kupić fotelik samochodowy, przy okazji oglądaliśmy wózki, to był jeden z kilku nad którymi się zastanawiałam, ja to bym jeszcze z 10razy chodziła i się zastanawiała, a mój mąż po oglądnięciu, złożeniu i pospacerowaniu po sklepie oznajmił BIERZEMY TEN!! normalnie stanęłam jak wryta, niestety nie było tego koloru który chcieliśmy więc czeba było poczekać, ale mówie wam.... goba ja właśnie obstawiałam ten dziń ze względu na dzień ojca, chociaż jak by ur się 22 to też pięknie (bo to moje ur :) ) no to już wam życze wszystkiego najlepszego na rocznice ślubu i oczywiście wiadomo jakiego prezentu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×