Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość Hondzia1
Hondzia1.......Patryk 12 mies .. 25 marca 2006 ....Grunwald :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ kurcze musze zaczac sie pakowac bo jedziemy do tesciów na swieta a zamiast tego to na plotach siedze :P mamexi - mam nadzieje ze wybierzemy sie na wspolny spacer z racji bliskiego zamieszkania :-) Ja mieszkam na Smiałego a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Witam wszystkie nowe i stare mamusie. Ale tu sie ruch zrobił. Rzeczko kochanie wszystko bedzie dobrze i pamietaj że myslami jestesmy z tobą. Julia a ty mi sie tu nie pultaj bo jakis czas temu przywoływałam wszystkie stare mamusie tak więc wszystkie prosze sie kolejno odzywać i meldować a ciebie jako mamuchne chce widzieć jak najczęściej na forum 🌼 dla ciebie. Isabelle , mamo Wojtusia i Julki, Lucia, Orisha, Kukusia proszę sie natychmiast meldować. A mja Laurka wczoraj skończyła 4 miesiące duża babka z niej jest. Jak już wam pisałam codziennie dostaje juz obidek i desrek ze słiczka i bardzo jej smakuje i pięknie nauczyła sie jeść łyżeczką. Co do jej uczuleń to czasami jej coś wychodzi na buzce ale to typowa skaza. Własnie sie obudziła więc muszę leciec potem jeszcze zajrze no i dopisuje sie do tabelki Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczka Zapomnianego, trzymam kciuki! goscioofka, pozdrowionka :) Coś się nam psuje na święta pogoda :/ Oby choć wiatru jutro nie było; bo inaczej trzeba będzie gonić serwtkę z koszyczka... A ja kończę po mału 12 tydzień... Czyli zacznę 4 miesiąc, czyli II trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84......Magda......9m/9.07.2006.............Grunwald Hej! Dopisalam sie do tabelki.dawno mnie nie bylo na forum bo duzo pracy mam na uczelni:(Ale w koncu poczytałam i nadrobiłam zaleglosci.Moja Martynka konczy w poniedzialek wielkanocny 9 miechow:)Ostatnio zaczela sama stawać w lozeczku trzymajac sie szczebelkow i teraz niezmordowanie to cwiczy.:)Rosnie jej teraz czworka na gorze ale jakos nie marudzi tym razem:) i daje sie nam wyspac.Tylko niestety ma jakies uczulenie na jedzinko ,tyle rzeczy teraz je ze nie wiem od czego:( na pleckach taki szorstki i czerwony slad jej sie zrobil,musze mascia smarowac i czaic od czego to ma.No i szykuje sie do kupna spacerowki,trudny wybor,polecacie jakas lekka i niedroga?? Buziaki :*mamusie PS musze czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mogotka a ty tez dopisz sie do tabelki - imie jeśli już wybraliście lub płeć albo poprostu napisz \"niespodzianka\" i oczywiście miesiac i tydzień ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za info jak to zrobić :) minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dopisuję się do tabelki!!!! minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald Paula25......... Patryk........10 m/ 1.06.2006 .......... Ogrody Kiedyś już taka tableka była ale gdzieś zaginęła w natłoku stron ;) Miałam wam się ostatnio pochwalić ale całkiem z głowy mi to wypadło. Tydzień temu Patrykowi wyszła górna jedynka. Niedługo powinna być kolejna ;) A teraz stoi w kojcu i wyrzuca mi z regału pomarańcza. Łobuz!!!!! Życzę Wam wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Wilekanocnych, no i oczywiście mokrego dyngusa i bogatego zająca z dużymi jajami :P:P:P:P Wesołgo Alleluja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zblizajacej sie Wielkanocy, zycze wam i waszym rodzinom pelnych radosci, spokoju i przede wszystkim zdrowych swiat. Niech dni spedzone w rodzinnym gronie uplyna w ciszy, harmonii i milości. Niech przy wielkanocnym stole, pelnym kolorowych pisanek i w cieplej rodzinnej atmosferze uplynie wam swiateczna niedziela, a poniedzialek obfituje w wode i duuuuzo slonca potrzebnego, nie tylko na wiosenne spacery, ale i szybkie wysychanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałam wam napisać - wczoraj byliśmy u lekarza - tak tylko kontrolnie. Patryk waży 8640 g i ma 74 cm wzrostu :) Jestem ciekawa ile wasze maluchy ważą? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wczoraj wieczorem wypuścili nas ze szpitala, przeżyłam najgorsze chwile swojego życia kiedy zabrali Wojtka i podali mu narkozę:( wszystko dobrze się skończyło okazało się że problem tkwi w trzecim migdale, który prawdopodobnie będzie trzeba wyciąć za kilka miesięcy, na razie będzie pod obserwacją. Wszystkim bardzo dziękuje za wsparcie i troskę:) Wojtek ma 8,5 m-ca i waży 8kg i ma 75cm I jeszcze życzenia:) Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciól wielu, dożo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️, Coś moja mała nie daje mi wolnego i co zasiądę do komputera, aby coś skrobnąć, to już słyszę ją za ścianą. Dołączam się do tabelki. Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald Paula25......... Patryk........10 m/ 1.06.2006 .......... Ogrody maggi31....Marta....2,5m/21.01.07...............Wilda 🌼 Moja maluda była ważona ok. 2 tyg. temu i było to 5350g i ma ok. 61 cm. Sama ją mierzyłam, bo moja pediatra tego nigdy nie robi. Muszę ją w końcu poprosić o to, bo ona sama nie wykazuje inicjatywy w tej kwestii, choć jak czytałam to podobno standard -mierzenie i ważenie. Wesołych Świąt dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi ale mi miło twoja córeczka urodziła się w moje imieniny :) Rzeczko cieszę się, że z Wojtusiem wszytsko dobrze ale ile przecierpiałaś to tylko ty wiesz 🌼 dla ciebie za wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam dziewczyny: Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Rzeczko bardzo Ci współczuję tych chwil, to musiało byc straszne i pewnie bardzo się nadenerwowałaś. 3maj się :)🌻🌻 to dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamexi
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald Paula25......... Patryk........10 m/ 1.06.2006 .......... Ogrody maggi31....Marta....2,5m/21.01.07...............Wilda mamexi....Natalia....5,5r/5.07.01........Piątkowo Bartosz...10m/30.05.06 Dzięki za tą bezcenną tabelkę:) Właśnie skończyłam przygotowania do świąt i umieram.Nie będę miała dostępu do netu przez 2 najbliższe dni,więc do usłyszenia po Wielkanocy. Życzę Wam spokoju(w miarę możliwości z małymi tyranami :)) pięknej pogody i radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kobietki kochane🌻 ❤️my dopiero teraz dostałyśmy się do kompika, więc dopiero teraz życzymy Wam ciepłych, pogodnych i wypełnionych dziecięcym śmiechem Świąt Wielkanocnych!!!!! i mokrego (nie tylko w pieluszce) Wielkanocnego Poniedziałku!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
Cudownych, cieplych, radosnych Świąt. I oby nasze małe szkodniki rosły nam zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula77
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald Paula25......... Patryk........10 m/ 1.06.2006 .......... Ogrody maggi31....Marta....2,5m/21.01.07...............Wilda mamexi....Natalia....5,5r/5.07.01........Piątkowo Bartosz...10m/30.05.06 anula77...Mateuszek...4m / 9.12.2006... Rataje Hej dziewczyny- ufff juz po swietach- ja w prezencie przywiozlam sobie mame na tydzien. Moze troche odpoczne jak ona bedzie z mateuszkiem smigac hihi. pozdrowka dla wszystkichnowych mamus ;) Co do wagi moj maly wazy 7,1kg i ma jakies 65cm (chyba) - pije narazie tylko moje mleczko ale juz powolutku chyba zaczniemy rozszerzac diete.Nic dzis tylko sie zameldowalam - moze jutro w wolnej chwili cos skrobne papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) :) :) I ja wpisałam się do tabelki. Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... miejsce zam. minimisia ... Krzysiu....... 7 m / 1.09.2006............ Winogrady Hondzia1.......Patryk.... 12 mies / 25 marca 2006 ......Grunwald Julia ...........Jaśminka....19m /26.08.2005........Naramowice ollka............Lena.........1 rok i 3 m 14.01.2006.....Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006..........Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006.........grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007....Grunwald Paula25......... Patryk........10 m/ 1.06.2006 .......... Ogrody maggi31....Marta....2,5m/21.01.07...............Wilda mamexi....Natalia....5,5r/5.07.01........Piątkowo Bartosz...10m/30.05.06 anula77...Mateuszek...4m / 9.12.2006... Rataje migotka7/jeszcze nie wiemy/termin_20.10.07/Dębiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! może się Wam przyda ta informacja. Jest do wygrania wózek sportowy. Wystarczy wejść na stronę konkursową http://konkurs.kindi.pl i wrzucić zdjęcie swojego dzieciaczka. Tak przy okazji nie wiem czy byłyście już na Kindi.pl próbujemy rozkręcić społeczność rodziców. Mogłybyście założyć grupę dla swojego klubu mamusiek z Poznania. Jeśli możecie to przekażcie tą informację dalej. Wielkie DZIĘKI :) Pozdrawiam, Sysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta, święta i po świętach :) a teraz proszę sie meldować :P Pogoda dzisiaj nie nastraja optymistycznie i nic mi sie nie chce nawet na spacer z małym nie poszłam ale to głownie dlatego, że pada deszcz podobno jutro ma być tak samo i od czwartku piekna pogoda :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh faktycznie okropnie jest dzisiaj, najchetniej poszłabym spać, bo źle się czuję biodra znowu mnie bola i generalnie chyba wszytko inne tez bo mi się rozciaga... a tym czasem zamiast spać wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×