Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

capss mnie gin powiedział płeć w 18tc; potem już tylko potwierdzali; ja już zapięłam walizę i jutro pędzę na badania; trochę się boję usłyszeć czegoś złego.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jeśli mogę prosić spytaj o opinie o Lutyckiej bo zamierzam tam niedługo zawitać i troche sie boje co do Polnej miałam z tego szpitala lekarza ordynatora i że tak powiem \"wszystkie drzwi stały otworem\" Edytko a ja ciebie pamiętam :D a Zuzia to już spora dziewczynka z usg ci nie pomoge bo nie robiłam a jak przebiega teraz ciąża ?? znacie już płeć?? moniś daj tego naleśnika :D jak się czujesz?? lida wracaj szybciutko i czekaj na swoją kolej :D capsss 🌻 u mnie lekarz potwierdził płec w 18 i 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć minimisia! miło cię znowu poczytać ;) :) a co tam z tym ordynatorem? ja jutro jade na usg, może zobacze się z Lidą, tylko żebym jeszcze wiedziała jak ona wygląda :) :) buziaki dla wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś - chodziło mi o to że jak masz lekarza prowadzącego z danego szpitala to inaczej na to patrzą. Nie wiem jak jest w innych szpitalach ale na Polnej zaraz przy wejsciu pytają kto prowadzi ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki. ach ta polna-masakra-masówka itd.mam nadzieje ze nie trfie tam ,że nie bede musiała. DZIEWCZYNY MAM PYTANKO:DLA MNIE WAŻNE-MACIE KOGOŚ KTO CHCIAŁBY KUPIĆ MEBLE SOSNOWE:SZAFA I KOMODA Z NADSTAWKĄ 3 DRZWIOWE.muszę sprzedać bo nie mam miejsca na 2 dziecko w pokoju.w dobym stanie naprawde-lita sosna.niedrogo.proszę popytajcie. pisze na naszym topiku bo to poznań i okolice więc można zobaczyć osobiści i wrazie co niema problemu z dostawą. z góry dziękuje laski. miałam pytać o lutycką podobno fajnie.dowiem się więcej jak się spotkam ze szwagierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Witam dziewczeta:)) Chcialam sie wypowiedziec na temat Lutyckiej tzn ja jeszcze nie rodzilam jestem w 31 tygodzniu i caly czas myslalam o Engla ale wczoraj bulam u mojej fryzjerki i ona rodzila pol roku temu wlasnie na Lutyckiej bardzo ale to bardzo sobie chwalila tyle sie nasluchalam ze zastanawiam sie teraz czy tam nie pojade rodzic.Dowiedzialam sie tez ze na Lutyckiej porod rodzinny nic nie kosztuje a na Engla biora 300zl. Tak wiec sprawa daje do myslenia:)) Wiecie co ostatnio tak mi wyskoczyl brzuch ze wygladam jak bym polknela arbuza sporych wymiarow:)) i jest mi ciagle duszno,slabo i goraco a i nogi mi puchna mam nadzieje ze to nie wrozy nic zlego... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newada no ja też słyszałam takei opinie o Lutyckiej dlatego wybrałam ten szpital no i nie płaci sie za poród rodzinny :D chociaż ja raczej będę rodziła sama niestety ... A z tym puchnięciem mam to samo także to normalne(woda zatrzymuje się w organiźmie) zresztą duszno też mi się robi szczególnie jak dużo chodzę a ostatnio najbardziej to męczy mnie zgaga praktycznie stale ją mam a najgorzej jak złapie w nocy ehhh uroki ciąży ale już niedługo także wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mój gin jest rewelacja; już jestem w domku!!!! no i dobre wieści, młody urósł; co prawda \"grzmot\" to nie będzie, ale ma 1950g; moniś, trzeba mnie było poszukać ;-) gdybyś krzyknęła przy USie to pokój miałam niedaleko więc bym usłyszała, a nudziło mi się okrutnie; ja USG miałam zaraz po przyjęciu 13.03 minimisia z tym pytaniem na wejściu to się zgadzam absolutnie, ale nie narzekam; aaa... nie pytają jak masz \"dobrą\" pieczątkę na skierowaniu ;-) newada a podskakuj sobie raz w tygodniu zbadać mocz (białko) czy przypadkiem nerki nie siadają; kosztuje 5zł a wiedzieć nie zawadzi.A mnie wszyscy tępią, bo chodzę, że mi gorąco i wciąż otwieram okna gdzie się da :-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newada80
No tez myslalam wlasnie o zbadaniu moczu.Z tym ze jak siedze w domu to jest ok a jak chodze to wtedy puchna albo jak przebywam w zbyt cieplym miejscu.A co do okien to tez otwieram gdzie sie da i ogrzewanie w aucie wylanczam bo masakra.Chodze ostatnio w krotkim rekawku i kazdy sie pyta a nie jest ci zimno a wrecz goraco,kaloryfery skrecone mowie Wam zaczyna sie katorga ale jeszcze 2 m-ce:) i bedzie ze mna dzidzia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newada fakt, ja w szpitalu też miałam popuchnięte ręce; ale tam było gorąco makabrycznie..... a mnie też wszyscy upędzają, że wszędzie otwieram okna i marudzę, że mi gorąco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane, przepraszam, że się nie odzywałam, ale niestety teraz rzadko będe do was zaglądać w piątek byłam na wizycie, z dzidziusiem wszystko ok będzie synuś ale niestety szyjka znowu mi sie skróciła i na nieszczęście mam już 0,5cm rozwarcia!!!! zakaz chodzenia i plackiem w łózku!!!!! na święta nie chciał mnie dawać do szpitala ale zaraz po świętach na kontrole i zobaczymy czy będe mogła leżeć w domu. Tak, że leże plackiem już trzeci dzień a gdzoie tu reszta!!!! ale zrobie wszystko by mały urodził się zdrowy. Mąż jest zachwycony, że będzie synuś i bardzo się stara żebym nie musiała nic w domku robić, ale mamy remont generalny więc wiem że nie będzie mógł mi aż tak pomagać. pozdrawiam was moje drogie i jak tylko będe mogla bede zaglądać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś trzymamy kciuki napewno wszystko bedzie ok.a malutki urodzi się duży i zdrowy a i ty to wszystko przetrwasz.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś dbaj o siebie i synusia 🌻 leż i odpoczywaj a wszystko skończy się dobrze zobaczysz!!!! ja też miałam rozwarcie na 0,5 cm od 5m a urodziłam po terminie także dbaj o siebie a synek da sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Podpisuję tylko listę; ale dziś nie mam natchnienia na wywody... od rana czuję się zmęczona i już jestem w wyrku; to chyba wina tego 34 tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Goba1 a może prześlesz mi fotki tych mebli? Niedługo remontujemy pokoik, może by sie przydały?? heymadzia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heymadzia napisałam ci meila.jak mo,żesz to odpisz dzieki. ZYCZE WAM WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam "po nocy" ten tydzień ciąży łączy się już chyba z bezsennością Przy okazji chciałabym złożyć Wam życzenia z okazji nadchodzących Świąt; wszystkiego naj, naj, najlepszego, dużo siły i uporu w dążeniu do obranych celów i pociechy z dzidziulków, które już są albo i będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to ja jestem :-) jutro pędzę do naszej metropolii, bo: - musze mimo wszystko zrobic synkowi (temu starszemu) wiosenny wystrój; - muszę synkowi (temu nienarodzonemu) też coś kupić coby mu smutno nie było; - no i wizyta.... chyba już z końcowymi decyzjami Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, wczoraj byłam na badaniu szyjka jak narazie więcej się nie skróciła, więc dostałam pozwolenie na małe spacerki po domku!!! :) :) :) dlatego zaraz do was zaglądam!!! jak tam zakupy Lida? :) buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem no więc... u gina za dwa tyg jeszcze jedna wizyta i szpital (no chyba, że mnie cos wcześniej weźmie; ale tfu, tfu) a zakupy.... dla nienarodzonego zaopatrzyłam sie w hurtowni więc troche zaoszczędziłam dla Borysa też wszystko zamierzone kupiłam; ale wniosek jest jeden... kingcross dla kobiety w 35 tc i z 3 latkiem jest stanowczo za duży ;-) moniś tylko nie przedobrzyj z tymi spacerkami (bo nie wiem jaki duży dom :-) ) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam wszystkie; katar jest okrutny... minimisia, tak sobie teraz o tobie przypomniałam; no chyba Cię wyprzedzę skoro około 15, 17 mam mieć CC :-) pospiesz się... no chyba, że już nie ma tematu :-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida a czemu cc? a jak możesz to podaj w jakiej hurtowni się zaopatrzyłaś daj namiary. dzięki pa i kuruj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór Goba aż sie boje, że na mnie nakrzyczysz ;-) widziałam w twoich postach, że jestes przeciwniczką CC; ale ja jestem zagorzałą fanką; a poza tym ze mną i tak nie chcą czekać aż coś się zacznie rozwijać z porodem coby przypadkiem mnie nie trafił ... w trakcie SN a hurtownię to mogę Ci napisać ale nie tutaj; może GG jeśli bardzo byś chciała, ale tam bardzo trudno dostać w detalu i nie chciałabym nieprzyjemności wymieniając tutaj nazwy; bo mówi się, że świat jest mały, ale net też juz sie taki robi :-) A ja nadal kicham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidia ja nie jestem zagorzałą przeciwniczką tylko z tego się orientuje to podobno bardziej i dłużej się cierpi dlatego takie jest moje zdanie. ja sama gdybym wiedziała że nie boli i jest ok.to zdecydowałabym się . a ile płacisz za cc?masz jakięś wskazania ze nic nie bedziesz płacić?no i w jakim szpitalu w końcu się zdecydowałaś? a moje GG:995930 może mi się uda. a co do choroby to mnie juz od soboty tak.dzisiaj ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida ty łobuziaro chcesz mi skraść kolejke :D a proszę bardzo jakbym miała cc to też przebierałabym z radości nogami :D idę w czwartek do gina ciekawe co mi powie troche sie boje bo mam wrażenie, że blizna po cc mi sie rozchodzi a maluch szykuje się do porodu ok 3500 i boje się ewentualnych komplikacji ehhhh kobiety to maja jednak ciężko :( Trzymam mocno kciuki za ciebie i maluszka i daj znać jak już urodzisz :D Rzeczko napisz nam coś o tych zajęciach w Gnieźnie :) Goba pytałaś o Lutycka bo ja zaciskam nogi i czekam na wieści czy warto tam iść U mnie ok czuje sie jakbym jeszcze z pól roku miałą chodzic w ciaży skurczy brak, bóli brak rozwarcia brak szyjka nadal długa ojjj chyab pochodze do maja ale co ja poradze jak moje maluchy tak lubią w brzuszku u mamy :):) Paula 🌻 odezwij się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMISIA pytałam szwagierka zadowolona i z opieki i położnych i lekarzy.leżała tam tydzień więc się napaczała na to i zadowolana.dużo jest praktykantek które pomagają.ja sama teraz biore pod uwage czy jechać do raszie czy na lutycką.w raszei nie ma łazienki w pokoju a na lutyckiej jest i to jedyna różnica.sama nie wiem ale do porodu mam 2 miesiące więc mam nadzieję że dacię znać jak już bedziecie po. lida daj znać gzie rodzisz ile cesarka i czy lekarz dał ci jakięś skierowanie na cc?ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×