Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hej Ja też jestem wróciliśmy ze spacerku i zakupów a teraz czas na kawkę . Paula nie zazdroszczę urzędów ale w przypływie nerwów pomyśl, że lepiej stać tam z dzieckiem w brzuszku niż dziećmi koło siebie :D :D Lida dobrze, że dzieci zdrowe ja przychodni nie nawidze u mnei zawsze mają kłopot czy wchodzimy do lekarza wg kolejności czy numerków ......wrrrrr na samą myśl jestem chora dobrze, że rzadko ich odwiedzam Sun31 jak po chrzcinach?? Goba cierpliwości ząbki wyjdą ja też czekam ..... agulcia jak Misia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
hejka :) ale mam zakręty ostatnio, po chrzcinach wszystko dobrze, malutka spała całą mszę więc wogóle nie płakała, więc przebiegły bezstresowo :), po chrzcinach mieliśmy jeszce gości, także teraz dopiero powoli wracam do siebie...:) Wzięłam się za moją Wiki co by ją trochę poukładać i uregulować jej plan dnia bo do tej pory to każdy dzień przebiegał inaczej, ale teraz będę trzymać się sztywnych zasad, spanie, karmienie, bawienie,spacer tylko o stałych porach...ehhh ale ładnie piszę ładnie brzmi :), a wpraktyce zobaczymy jak pójdzie a i pochwalę się moja Wiki 16 stycznia skonczyła 3m-ce i waży 7,5 kg taki z niej pulpecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u nas ok, przynajmniej mam taką nadzieję.... bo martwi mnie to,że Misia kończy za 4 dni 9 m-cy,a jeszcze nie siada sama,nie raczkuje,nie wstaje sama na nogi,o gadaniu nie wspomnę! lekarz twierdzi,że ma na wszystko jeszcze czas,ale jakoś nie daje mi to spokoju... Sun31,Twoja Wiki to rzeczywiście pulpecik,bo moja Misia waży 8100! Minimisia,gdzie spacerujecie? chodzicie może do parku przy Przyjaźni? bo my teraz tylko tu,a ja się zrobi cieplej to na Cytadelę powędrujemy... @nadal nie mam,testu boję się zrobić... jem właśnie resztę nutelli,mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sun31 ja też mam wszystko ustalone na konkretną godzinę i jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. To ja się pochwalę :D Wiki na 31.12 (8,5m ) ważyła 10 400 Agulcia odezwij się do mnie na gg 3323395 to umówimy się na spacerek. Moja też ostatnio przestała gadać i też nie stoi tzn jak ją postawie to stoi ale tak to też nie moze to moja wina bo w łożeczku tylko śpi a tam najszybciej by się nauczyła ale uważam, że jeszcze ma czas. Byłaś z Misią u neurologa?? jeśli bardzo Cię to niepokoi to może warto wybrać się do lekarza ale ja myślę, że Misia wszystkiego się nauczy dzieci są naprawdę różne. Moja np od urodzenia nie znosiła leżeć na brzuszku i też martwiłam się, że nie będzie raczkować itp a teraz śmiga jak szalona. Dopiero od niedawna przekręca się na wszystkie strony (wcześniej tylko na prawą). Doskonale rozumiem Twój strach mój starszy synek rozwijał się błyskawicznie ale tez inaczej niż Wiki bo np od 7,5m chodził przy meblach a jak miał 10,5 to sam zaczął chodzić a Wiki do dzisiaj nie stoi nie mówiąc o chodzeniu ale wiem, że to nadrobi zresztą jak patrzę w książki, w których pisze co dziecko powinno umieć na każdy miesiąc to rozwija się prawidłowo. Uszy do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
minimisia - brawo mała rośnie jak szalona :), trochę mnie pocieszyłaś, że Twoja Wiki nie lubila leżeć na brzuszku, moja ma to samo, poleży chwilkę i odrazu ryczy, za leniwa jest póki co i tez tak myślę jak to będzie z raczkowaniem...ale na pewno będzie dobrze musi...:) fajnie że mozecie umawiać się na spacerki, ja to dzisiaj tak się cieszę, bo udało mi się zapracowanego ojca namówić na to aby poszedł z młodą i psem na spacer no i poszedł :)...chwila samotności dobrze robi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę się pochwalić mamy pierwszego ząbka ( drugą jedynkę już też widać więc pewnie niedługo będą dwa ząbki) przyznam, że troszkę się martwiłam jak widać niepotrzebnie bo ząbek wyszedł niepostrzeżenie zero płaczu, marudzenia, zarwanych nocek tylko kupki miała lekko luźniejsze ale pozatym była bardzo pogodna i wogóle a teraz zaglądam a tam spory kawałek ząbka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
minimisia poprostu pięknie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello a tu co? gdzie was wszystkie wywiałao? paula jak samopoczucie? pozdrawiam wszystkie:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dzisiaj mam pechowy dzień porażka!!! Nie dość ze infekcja przeniosła mi się na gardło i straciłam głos to jeszcze do tego zasilacz mi się spalił w kompie (dobrze że jeszcze laptopa mam) no i jestem lżejsza o 100 zł. A jeszcze na jutro mi się goście zapowiedzieli. Co do nocnikowych historii to nauka nadal trwa. Młody już sam woła i biegnie do łazienki. Robi siusiu do kibelka, ale wczoraj zapomniał się i kupa poszła w majty..... niestety. Wczoraj poszliśmy pierwszy raz na krótki spacerk bez pieluchy. Na dłuższy jest za zimno. Na noc tez jeszcze zakładm mu pieluche bo za wcześnie jeszcze żeby spał bez, zwłaszcza że podczas snu jeszcze siusia w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem co się dzieje ale podnosze topik aby nie zlikwidowali lida ociągasz się pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka goba to nie ociąganie; po prostu latam po przychodniach; w domu jak nie \"pawie\" to rozwolnionka, na dodatek jestem bez samochodu, bo sprzedałam, pogrzeb, imieniny, urodziny a do tego około czwartku wraca małż. szanowny i mam już zapowiedziane, że do tego czasu mam juz mieć upatrzone auto a on tylko pojedzie \"zatwierdzić\" końcowo ;-) i jak tu jeszcze bywac tutaj????? papapapappa piszcie o Was; na czytanie mam jeszcze troszkę czasu; paula, minimisia, monia, sun, kredzia, agusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
u mnie też mały zakręt, tydzień zleciał niewiadomo kiedy, udało mi się małej wprowadzić plan dnia :), także jest mały sukcesik nad którym pracowałam cały tydzień, teraz już Wiki śpi, je, spaceruje, bawi się o stałych porach cieszę się z tego bo w końcu można sobie jakoś dzień zaplanować a co u reszty kobietek słychać? pozdrowionka mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten śnieży poranek! u nas oki,walczę z Michą,żeby zaczęła pić mleko z kubeczka ,bo z cyca pije tylko w nocy i czasami wieczorkiem i martwię się,że to trochę mało. No ale niestety moje dziecko jest uparte,jak Pan tata i nie chce pić...buuuu. Nie wiem właściwie ile posiłków mlecznych powinno takie dziecko mieć? poradźcie proszę poza tym nie mam nadal @,a testu oczywiście nie zrobiłam,bo zwyczajnie cykam... pan tata pojechał kupić sanki i zamierzamy zabrać małą na krótką przejażdżkę... mam nadzieję,że jej się spodoba! pozdrawiam Was mamusie i Wasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas pojawił się drugi ząbek :) Agulcia u mnie Wiki ma w dzień mleko podawane z kaszką ( 2 razy dziennie) + z kubeczka ( 1-2 razy ) no i karmie w nocy czasem, raz czasem więcej, tyle ile chce ) nie wiem ile takie dziecko powinno pić mleka w dzień, mój starszy uwielbiał mleko i pił go zawsze sporo i nie przeszkadzało mu to w jedzeniu innych posiłków i widzę, że Wiki ma podobnie. Słyszałam też o dzieciach, które po odstawieniu od piersi przestały wogóle pić mleko i nadrabiały to serkami itp i wyrosły na zdrowe dzieci. I zrób test bo sama jestem ciekawa jaki wynik :D Sun31 gratuluję 🌻 Lida współczuję chorób i tzrymam kciuki żeby szybko przeszło teraz jakaś plaga i sporo dzieci i dorosłych choruje..... . Pochwal się nowym autkiem :) Paula zdrówka i odliczaj dni do końca to już niedługo wielki dzień :D W kwestaich pieluchowych gratuluję widzisz nie taki diabeł starszny jak go malują. Jeszcze troszkę i pożegnacie pieluchy, u mnie na noc już nie zakładam ale na spacer jeszcze tak tzn sika przed wyjściem i ściągam po powrocie. Na początku parę razy mi posikał teraz już nie ale dalej mu zakładam bo jak wychodzę to raczej na 1-2 godziny i boje się jakiegoś zapalenia, przeziębienia itp i czekam do wiosny. Reszta dziewczyn pisać !! Aniu Wiktorii co u Ciebie?? jak Wiki ?? Moniś, Kredzia zaczynam wywoływanie :D Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jakie pustki az niewierze u nas ok pozdrawiam i podpisuje liste zeby topiku nie zlikwidowali paula jeszcze sie turlasz czy juz po zawodach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ale tu ciszaaaaaaa....... muszę się Wam pochwalić,że dostałam @!!!! co prawda cierpię jak cholera, ale jest! ufffff Misia zdrowa,zaczeła fajnie \"gadać\", i dzić nawet wyszło jej mama! ależ jestem wniebowzięta...... pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki aaaa, i piszczie dziewczyny, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej! aulcia a Ty nie wiesz, że @ jest jak facet? jak go nie ma to panika a jak jest to sie też człowiek wkurza :-D u nas zdrowie jakby lepsze, nareszcie; odliczamy dni do powrotu tatuśka; Bubu co rano odejmuje paluszki ile jeszcze musi się przespać, żeby tata wrócił. Rozczulające. Gratuluję sukcesów "sikalnianych". A mnie dzisiaj Bubu powalił jak się wkurzał przy kibelku, bo zmuszalam go przed kąpankiem żeby siusiu zrobił. A on mi na to: Dlaczego zawsze muszę robić to co ty mi każesz? Widać teraz bunt młodzieży zaczyna się dużo wcześniej; a co tam u naszej rówieśniczki Michaliny?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nareszcie spacer; cudownie! a ja z prośbą: dziewczyny, jeśli jeszcze nie rozliczyłyście się z fiskusem i nie macie koncepcji gdzie \"oddać\" 1% podatku to chciałabym zasugerować : nr KRS 0000064865 Stowarzyszenie \"Dać pomoc\"; to organizacja działająca przy ośrodku w którym Olo ma rehabilitację; będę wdzieczna, bo przecież każda kwota ma znaczenie; a wierzcie mi, że tam naprawdę wiele robią dla niepełnosprawnych dzieci; jeśli macie swoje typy to wiadomo :-) ale jeśli nie, to... dzieki http://opp.ms.gov.pl/index.php papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Poznańskie Mamuśki :D Kochane, mam pytanie dot. usg 3d w poznaniu. 1.Gdzie? konakt 2. kiedy? w którym tc 3. wasze doświadczenia. Będe wdzieczna za każdą odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam tylko na chwilkę napisać wam co mi się dzisiaj wydarzyło. To była chyba najgorsza sobota. Pół dnia przeleżałam w szpitalu. Dzisiaj po południu jak się przebierałam coś ze mnie wyleciało. Woda... dużo wody... poleciało mi po nogach i na panelach miałam małą kałużę. Wystraszyłam sie co nie miara. Zadzwoniłam od razu po mężusia, bo był z małym na spacerze, że ma szybko po mnie przyjechać bo mi chyba wody odchodzą. Ten wystraszony na maksa szybko wrócił do domciu, wsiedliśmy do auta i mnie zawiózł do szpitala. Tam mi porobili wszystkie badania, usg, ktg, morfologia no i oczywiście ręcznie... Okazało się ze to jakieś zapalenie, które bardzo rozrzedziło śluz i w pewnym momencie wypłynęło. Powiem wam szczerze że ja już miałam czarne myśli, że mały jeszcze ma przecież ponad 7 tygodni do wyjścia, ze to za wcześnie, ze on taki malutki, ze ja jeszcze nie mam dużo rzeczy poszykowanych. Uff... dobrze że to był fałszywy alarm. Idę się położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paula to dzięki bogu ze wszystko ok ale jak czytałam to ciarki miałam jak niewiem ze cos się stało pozdrawiam was kochane oczywiscie u nas pustki wszystkich wywiałao calineczka ja nie robiłam 3d ale chyba któraś tu robiła ja niemam pojecia gdzie co i jak ale poszukaj w necie opini moze cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu paula jak to dobrze; ale oszczędzaj się (o ile to możliwe ze starszym dzieciaczkiem) 3D jest na Tęczowej robi doc Ropacka jakby co :-) a nas nie ma bo szukamy (Goba wie czego ;-) ) dzisiaj gość nas wystawił; jechaliśmy 2 godziny w 1 stronę a on nam mówi, że ogł. nieaktualne; a wczoraj sie z nami na godzinę umawiał wrrr... a my jutro na balik; cieszę się,, bo będziemy tam w komplecie (tata wrócił) hurra!! minimisia 👄 pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopeja26
Hej! A ja wlasnie dzisiaj znalazłam te forum :) Jestem z Poznania, a konkretnie z Wildy ;p . Termin porodu mam na 20.04. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski tutaj jak zwykle pustki co tam u was kochane lida zdaj relacje z baliku koniecznie kasjopeja witaj nowa pozanianko-od razu pytam nie chcesz kupic wózka jak masz termin na kwietnia???? ale jestem szczera co hihi no cóż trzeba sobie w życiu radzic jakoś a ze tutaj sami swoi to się nie zawstydzam hihi. pozdrawiam wszystkie babsztyle zapracowane i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki! cholercia co tu taka cisza??? odzywajcie się kochane,bo nam topik zamkną :( u nas oki, Misia ślini sie niemiłosiernie,teraz juz całe łapki pcha do paszczy,a zębów jak nie byłao tak nie ma.... ja mam doła,bo w pracy dolina,echo... nic się nie dzieje,czyli nic nie zarobię :(bo jestem na prowizji, takie ciężkie czasy nam nastały.....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agulcia współczuje problemów z pracą :( niestety kryzys pomału dobija coraz więcej ludzi. A może ząbki będą przez to ślinienie :) Goba gratuluję pierwszego ząbka. A u nas ok dzisiaj mogę już się pochwalić, że udało mi się odstawić młodą od piersi poszło nawet gładko Kasjopeja witaj też miałąm teramin na 20.04 ale rok temu :D napisz coś więcej o sobie i maleństwu Paula trzymaj się i współczuje problemów Lida jak balik?? teraz pewnie bardziej interesuje Cię mąż niż nasz topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopeja26
Co do wózka to z jego kupnem zaoferował się przyszły dziadek ;p wiec mam problem z głowy:). Ja jestem teraz w 30 tygodniu ciąży. Prawdopodobnie edzie chłopak...Nie ma jeszcze 100% pewnosci bo bobas nie chce pokazać co tam ma, a usg lekarki do której chodzę jest starszego typu wiec jak ona sama mowi, nie za bardzo dokładny :( . Będzie to moje pierwsze dziecko. Pomału zbieram ciuszki niemowlęcę ale nadal nie wiem gdzie będę rodzić. No i za bardzo też nie wiem co zabrać do szpitala ;p . Jeśli któraś z Was mogłaby mi coś doradzić będę wdzięczna:) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
hejka :) kasjopeja26 podaje Ci trzy być może pomocne linki : 1. http://www.planujemydziecko.pl/index.php/porod/co_zabrac_do_szpitala_wyprawka_do_szpitala 2 . http://www.pieluszki.pl/categories/cat_id/19 3 . http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ jeżeli chodzi o szpital, o rzeczy do szpitala, jest to zależne od tego jaki szpital wybierzesz, powyzej są informacje ogólne, mam nadzieję że Ci się coś przyda z tych info pozdrawiam Cię serdecznie dwupaku i życzę zdrówka i oczywiście resztę naszych laseczek i dzieciaczków również buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×