Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

dobra,to ja poprosze ta ksiazeczke... (etnoaska@yahoo.de) chociaz jesli to bardzo drastyczne,to pewnie i tak nie bede miala sily wdrozyc...:/ zobaczymy. dzieki! jeszcze fura czytania przede mna,wiec zmykam..a juz mi sie oczy zamykaja...wrrr.. kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja impresuje troszke, maluszek spi, my gadamy :D fajnie jest :) pozdrawiam serdecznie wsyztskie mamusie i dzieciaczki... miłej niedzieli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orisha przesłałam Ci tę książkę, ja z niej skorzystałam i jestem zadowolona, po 2 dniach Wojtus pięknie usypiał, oparłam na niej również odzwyczajanie od smoczka i udało sie wiec zdecydowanie polecam, wystrczy troche silnej woli a skutki są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Julia jak miło że wreszcie jesteś z Nami Krzysiu super rośnie wielki chłopak :) Lenka aktualnie przebywa a Anglii pojechała do pracy a moja Dorotka wróciłą do Kanady a w grudniu zaręczyła się :) a co u Ciebie tak dawnos ie nei widziałyśmy liczę że nasze spotkanie odbędize sie niedługo bo ostatnio widziałyśmy sie pod koniec września a to było tak dawno... uściskaj Jaśminke i daj jej tysiac buziaków od ciotki i powiedz jej że ma natychmiast wracać do zdrowia i nie stresować mamy :) Orisha na usypianie narazie ci nic nei pomogę bo mój Krzyś ostatnio chce być usypiany na rękach a jak nie to jest mega wrzask ale nasz wieczorny rytuał to : 20:00 kapiel potem cycuś i nastepne powinno być spanie a jest tak kapiel i jak widzi że karmienie to nie chce jesć wiec próbuje go uśpić to jak wkłądam do łóżeczka to sie drze więc wyciagam go pobujam 2-3 min i śpi na rękach po czym odkłądam do łóżeczka i śpi ...ok.10 min budzi sie dostaje jeść i idzie spać dalej a dzisiaj w nocy pierwszy raz nie wstał o 1 na jedzonko tylko o 4 a wynikiem tego że dostaje teraz jabłko i kaszkę malinową jest to że nie chce już tyle mleczka ale moze to tylko chwilowe :) więc każde \"mleczne\" karmienie muszę mu wciskać na siłę za to kaszke robię mu ze 100 ml. mleka i pewnie zjadłby i wiecej a godzinę pózniej też zje mleka z dwóch piersi wiec nie wiem jak to jest z tym \"zapychaniem\" kaszka :) bo chyba to nie działa na moje dziecko :) Paula spotkasz sie z nami we wtorek ? buziaki dla Patryka Miłej niedzieli dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka2
Witam. Czy możecie mi polecić jakieś fajne sklepy dla dziecka w poznaniu. Chodzi mi o duże sklepy z dóżym wyborem wózków, łóżeczek itp. Już nie długo zostanę mamusią i czas na zakupy. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie sklepu dla dzieci polecam patiimaks na ul. polnej. doslownie na przeciwko szpitala. maja tam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle - ale szok, jakas pomaranczka sie wpierdziela w nieswoje sprawy...zignoruj ją! Przeciez nie mozesz zamknac sie w czterech scianach i caly czas cierpiec. Wiara jest na prawde walnieta. Dobrze, ze masz zdrowe podejscie. Ewa27 - ja tez zostawalam w domu jak tak wialo, balam sie najbardziej o uszy i szalejace ponoc wirusy w taka pogode. Jutro zamierzam w koncu wyjechac bo mam dosyc siedzenia w chacie a Julka po spacerkach jest duzo spokojniejsza.\' Ania26 - ja zarowno Wojtka jak i Julke szczepie tymi platnymi. Fakt, ze troche drogie (ok.130 zl) ale dzieciaki nie mialy zadnych komplikacji, popfrostu nic! Nie wiem co prawda jak by to bylo ta zwykla ale szczerze mowiac boje sie probowac. U nas w bloku ciagle ciemno, tak ma potrwac jeszcze dlugo niestety...Z Julka mam problem bo w nocy od dwoch dni wybudza sie z wrzaskiem i nie spi przez 2 h. Musze ja nosic itp. Caly czas wklada paluszki do buzi wiec mysle, ze zabki ostro ruszyly. Jak Wpjtek zabkowal to jakos te zabki szly szybciej, co pare dni odkrywalam kolejna zdobycz. Julka pierwszy zab dostala 3 listopada i od tej pory nic wiecej, a w buxce jak jej masuje dziasla to jakbym wyczuwala same karpaty takie gorki. Mąz nawet chcial jechac z nia do dentysty ale jeszcze Julka ma czas, niektore dzieci zabkuja ok. 8 m-ca. Tak sie martwie bo Wojus rowno jak mial pol roku to mial 1 zab i w przecviagu 2 miesiecy mial juz 4 czy nawet wiecej. Zupelnie inaczej sie chowają. Uciekam juz, zycze milej nocki!!!!!! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka2
Dzięki Pyśka za informację. Na 100% zajrze tam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze fajny sklep na Dziadoszanskiej 10.Nazywa sie DADA.To jest za osiedlem Orła bialego.Maja tam w zasadzie wszystko i ceny nizsze niz w innych sklepach.Jak cos potrzebuje to jezdzimy wlasnie tam:)pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc poznanianki.. wczoraj sie wkurzylam,wiec nawet nic nie napisałam do was :( sorki.. 24 lutego załatiwony mamy termin chrzcin , wtedy wyprawimy tez i roczek. teraz tylko szybko wypisac zaprosenia,wysłac i czekac na potweirdzenie, pzoa tym musimy skoczyc d restauracji i jakies MENU wybrac ;) pogoda sliczna u nas,wiec szybko sie zbieram i lece z Arnim na dluugi spacer.. buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow :D:D:D CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie przeczytalam,zaraz poczytam nowosci i cos wiecej napisze:) minimisia!!! teraz tylko zaraz jak sie dorwalam do kompa musze odwolac jutrzejsze nasze spotkanie!!!:( :( :( bardzo jest mi przykro z tego powodu bo sie cieszylam mocno,ale mam niespodziewnych gosci..beda u mnie akurat ok 13 wiec zupelnie odpada:(nie lubie bardzo sie umawiac i potem odwolywac,ale tak wyszlo jakos..:(mam tylko nadzieje ze jeszcze tu zajrzysz przed poludniem jutro i to przeczytasz,zebys tam na nie nie czekala..!!:/bo nie mam twojego tel, licze wiec na twoje przywiazanie do forum:) jeszcze tu zagladne..troszke pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobitki!!!!! ja już powoli do łóżeczka będę spadać ale jeszcze musiałam tu zajrzeć:) i jakoś pomarańczowo się porobiło, i to tu!!!!!!! fujjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!! to się nie zdarzało!!! Isabelle, jak dobrze, że ten temat my mamy już za soba:) a gdzie robicie Arniemu imprezkę?:) pozdrowionka i spokojnej nocki!!!!!!! buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEDALEKO NAS... w hotelu BaTORYM,WIESZ gdzie? miałam dzis zaproszenia wypisac,ale brak czasu :O Arni dopiero psozedł spac, za cholercie niemoglam go zmusic wczesniej :P:(:P hmmm.. to jest dopiero impressssowicz :D ... ide dokonczyc sprzatanie :O z karlosem szalejemy :P hihi... CMOKASKI.dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pewnie, że wiem, gdzie:) hmm Arni rzeczywiście lubi zaszaleć, moje dziecię śpi już 3 godzinki i chwała jej za to:))) 🌻 liczę, że to potrwa co najmniej jeszcze kilka godzin!! udanego szaleństwa życzę!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) paula napisz jak patryk, bo u nas kiepsko: jaśmina ma zapalenie płuc:( pomarańczowa: skoro nie masz na tyle odwagi,żeby pod własnym nickiem pisać jakieś bzdury pod adresem izy to daj sobie spokój. nie psuj nam topciu swoimi frustracjami!!!!! spadam stąd,bo robi się tu mało sympatycznie... julia p.s. orisha- wyślę sms-a do agi, żeby wiedziała,że wasze spotkanie jest nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Orisha juz wiem o odwołaniu dzisiejszego spotkania Julia mnie poinformowała za co dziekuję 🌼 a co do spotkania to przełożymy na inny dzień czasem cos wyskoczy w ostatniej chwili i nawet o tym pomyślałam, że moze sie cos zmienić i miałam tutaj jeszcze zajrzeć przed wyjściem :) :) :) Julia buziaki dla Jaśminki niech szybko zdrowieje :) Isabelle ale pomarańczka sie do ciebie przyczepiła nie martw sie jak ktoś nei ma odwagi napisac pod swoim nickiem to znajdzie inny sposób aby wylać swoją żółć. My juz po chrzcinach były w październiku wiec mam spokój a dużo z tym stresu no i nie szalejcie za bardzo bo bedzie rodzeństwo dla Arniego :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih... nie nie narazie siostry dla Arniego nie chcemy :P tj. KArol juz zaczął mówić,ze drugie dziecko kiedys... jeszcze niedawnonie bło takiej opcji, tj nie rozmyslał o tym, a teraz juz takie wywody :P hehe... szok.. kilka lat wkazdym badz razie chciałabym poczekać, pójsc do pracym, pozyć wsrod ludzi ;) , nacieszyc sie Arnim w 100% :) CO do pomaranczy to wiadomo kto... to ta sama osoba, badz jej szajka z topiku luty 2006 ktory musiałysmy opuscic, uciec stamtad przez te p.i.c.z.k.i :O widze po sposobie pisania, chco moga sie wypierac, zapierac :) hihih to wiadomka 😠 wszedzie tylko \\zło i zniszczenie chce wprowadzic, kazdy topik gdzie ktorakolwiek z lutego starego 2006 by sie pojawiła,tam zostaje odrazu znaleziona i zjechac od góry na dół.. cóż.. demoniczni ,szarzy ludzie... ale juz nie chce pisac o tym.. własnie gotuje grzybowa, maluch zajada cos tam :P i niedlugo na spacer smigniemy, znowu pięknie na dworze, szkoda ze nie powyzej 10 st. ale damy rade chyba :) pozdrowionka dla dzieciaczek... BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim , nie było nas kilka dni poniewąz mój brat przylecial z Irlandii no i nie było jakoś czasu żeby napisać. Orisha dziękuję za fotki - manu jest śliczna. Słodzias z niej :) Aniu jeśli chodzi o szczepionki to ja zdecydowałam się na płatne. Sa to szczepionki tzw. skojarzone, one są oczyszczone, dziecko lepeij przechodzi te szczepienia no i przede wszystkim ma o wiele mniej wkłuć i nie trzeba go tyle męczyć. A co do usypiania to ja nie mam problemu. Kąpię ok 20, nieraz nakarmię, kładę do łóżeczka, włączam pozytywkę, buzi w czółko i wychodzę z pokoju. Malutki zasypia sam po 10-15 minutach. Julia bardzo sie cieszę ze się w końcu odezwałaś. Musimy się umówić na kawkę jak tylko się urządzimy na nowym mieszkanku. Bardzo mi przykro że Jaśminka jest chora :( biedactwo ale u nas niestety tez nie jest za wesoło :( Isabelle a ty się nie przejmuj pomarańczową mściwą s....ą. Szkoda nerwów. Żmija zawsze pozostanie żmiją. :P Silka polecam hurtownię na Kraszewskiego, na Dziadoszańskiej, no i możesz zajrzeć do sklepu na Polnej, acha i na Mostowej A u nas porażka :( byliśmy wczoraj znowu u lekarza i okazało się że mały ma zapalenie oskrzeli, więc dostał antybiotyk i sidzimy do końca tygodnia w domku :( zero spacerów!!!!!! A wczoraj słyszałam w tv że przez ta pogodą jest mnóswto zachorowan właśnie na zapalenia płuc i oskrzeli. Szpitale są zawalone takimi dzieciaczkami i przestrzegają rodziców żeby nie ciągac dzieci ze sobą w duże skupiska ludzi takie jak markety itp bo tam jest najwięcej tych bakterii i najłatwiej się zarazić. Buziaki dla wszystkim mam i dzidziusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo,co tu sie porobilo?..:/ dziewczyny,nie komentujcie ani jednego glupiego textu,to wkoncu prowokatorce sie znudzi.po prostu tak jakby jej nie bylo i sru. dzieki za sms do agi:) dzieki temu sie udalo na czas ja poinformowac!a ja jeszcze raz przepraszam.pewnie ze sie w koncu spotkamy:)mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu ( aga,wychodzisz niezaleznie od stopni na dworze,nie?ma byc zimniej niz do tej pory..bo ja tylko w wielka ulewe nie wychodze..) pozdrawiam wszystkie chore maluszki!!trzymam kciuki zeby szybko wyzdrowialy..manu (odpukac..:))jeszcze nie chorowala.pewnie bede mega przerazona jak w koncu jej sie przydarzy:) w supermarketach mozna zlapac jakies swinstwo niezaleznie od pogody,ale rzeczywiscie ludzie czesciej choruja gdy szaleja wichury i potem nasze maluchy to lapia..:(unikam z manu marketow,ale czasem trzeba:(za to spacer prawie codziennie musowo:) kupilam kaszke nestle bifidus..bez cukru jest:) dla urozmaicenia z kleikami,manu na razie to wcina tylko (plus jablko i marchew czasem) goscie mi sie splukali,mam troche oddechu:) no i czas zeby wykapac manu itp... aaa!dzieki ogromne za ksiazeczke o usypianiu,przeczytalam na razie pobieznie,nie ze wszystkim sie zgadzam, bo niestety ksiazeczka jest skonstruowana w wiekszosci porad pod dzieci karmione sztucznie:(ale moze cos tak wyskubie dla moich celow:) bardzo dzieki raz jeszcze!:) lece,czas spac (tzn manu,nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu pesel odbierzesz na Libelta tylko weź ze sobą akt urodzenia Laury bo inaczej ci nie wydadzą ja miałam problem bo raz nie wziełąm aktu wróciłąm sie do domu pojechałąm znowu a tam okazało sie że na pesel muszę czekać dwa miesiace bo nie przekazali dokumentów piętro nizej :) Orisha na spacer staram sie wychodzić codziennie chyba ze mam coś do zrobienia w domu lub jest brzydka pogoda no i piątki odpadają A wiecie jaki mój Synek to cfaniak !!!!!!!!!!!! oficjalnie to on nie lubi butelki ale jak w niej jest jego ulubiona kaszka to pijjjjje i teraz usypiam go tak ze kapie daje butelke z kaszką i śpi bez żadnego płaczu noszenia poprostu super oby tak dalej :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orisha ja karmiłam naturalnie z tym że nie na żadanie tylko po miesiącu miałam już ustalony harmonogram i nie było problemu z wprowadzeniem tej metody. Aniu pesel zdaje sie w Urzędzie Miasta na Libelta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie,pesel na libelta,na dole. usypianie - jeszcze musze dokladnie to wszystko przeczytac,to mosze sie przekonam w 100%:) manuela tez w sumie plus minus ma jakis harmonogram,ale wg ksiazeczki to w jej wieku powinna jesc sniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje i to wszystko..a oczywiste jest ze przy karmieniu piersia to niemozliwe:( dlatego wlasnie nie moge tego jakos przypasowac.no ale zobaczymy jeszcze. spacerek - super,mam nadzieje wobec tego ze w przyszly wtorek wreszcie sie spotkamy:)i ze juz mi nic niespodziewanego nie wyskoczy.. papa,pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczkom mówimy dość!!!!!!!!!!!! To jest topik dla normalnych dziewczyn a nie takich żmij jak ty :P !!!!!!!!!!! Dopóki się tu nie pojawiłaś było miło i przyjemnie a teraz robi się tu taki syf jak na innych topikach. Nudzi ci się w domku????? To weź się za czytanie jakiejś dobrej książki a nie pisz tutaj takich bzdur bo my sobie tego tutaj nie życzymy, a jeśli tego nie zrobisz zgłoszę problem do administratora i koniec. Żegnam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cześć dziewczyny!!!! Musialam to napisać bo niecierpię wrednych bab!!!! Muszę się wam pochwalić, Patryk zaskoczył z niekapkiem dzisiaj więc butlę będziemy powoli odstawiać. Już jest trochę lepeiej z jego kaszlem, przynajmniej śpi spokojnie, już go nie męczy. W poniedzałek idziemy do lekarza na kontrolę. Jeśli kiedykolwiek będziecie chciały brać kredyt w banku millenium to odradzam. Kobieta która kupiła ode mnie mieszkanie tak zrobiła a teraz mamy przez to same kłopoty, ponieważ nie chcą przelać drugiej transzy a najlepsze jest to że kłamią i codziennie jak dzwonimy to mają inną wersję wydarzeń. Cymbały z nich i nic więcej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, jesli bedziecie reagowac wciaz na te pomaranczowe bzdety to beda sie tu pojawialy ciagle, tak jest zawsze.naprawde wyluzujcie i najlepiej w ogole omijajcie to wzrokiem, niech sobie baba pisze i tak jej nikt nie bedzie czytal. naprawde polecam,to dziala,ale serio-zadnych komentarzy.znudzi jej sie i tyle. ladna pogoda wiec wio na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc poznanianki.. niedługo wykasują te śmieci,wiec juz nie piszmy nic na ten temat, a i ja swój cięty język powstrzymam.. Sorki,ale czasem powstrzymać sie nie mogłam :O ;) hihih LO ja juz prawie zaproszenia na chrzciny skonczyłam, oczywisice kilka błedów napisało mi sie,wiec dziś ide po kolejne zaproszenie ;) hihi.. zaraz z małym uciekamy na spacerek, pogoda znowu dopisuje :D fajnie miec taką zimę,co ? CO u Waś skarby ? Arniemu nie daję kubka niekapka,bowiem tak tarmosi zawsze tą butelk,aże wsyztsko mokre (a niby niekapek :O ) :P haha.. cóż.. poczekam jeszcze... czasem normalnie z kubka pije, no ale to juz mamusia musi mu trzymac :D aha- zapomniałam powiedzieć,ze od wczoraj moj skarb chodzi juz za jedną rączkę :D swietnie to wygląda :) BUZIAKI.ciao.. miłej środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isabelle fajnie masz ja też chce z Krzysiem chodzić za rączke ..... już nie mogę sie doczekac a co do kubków neikapków to ja kupiłam taki z Canpola i muszę powiedzieć ze faktycznie nie kapie ale mój mały nim nie wywija wiec moze dlatego :) Mam pytanie do mam karmiacych piersia czy jak dajecie dziecku kaszke na swoim mleku i non nie zje wszystkiego do dajecie mu to później czy wylewacie ? bo dzisiaj po wieczornym karmieniu zostało mi 50 ml kaszki i nie wiem czy mogę mu to dać jutro czy lepiej wyrzucić Zepsuło mi sie kólko od wózka tzn chyba jest przebite bo napompowałam i powietrze uciekło :( i do soboty zero spacerów buuuuu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×