Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

hej.mam pozyconego kompa od elizki-saisadeczki wiec pisze do was. p pierwsze caluski i pozdrowionka dla was i dzeciaczkow... po drugie widze ze jakie spomarancze byly i widze wykasowane posty wiec nic ne kumam,, hehel.. widocznie ktos mnie zjechał na maxa, bo potem ni z gruchy ni z petruchy jakas pomarancza pozytywna nobronila mnie.. dzieki za mile slow, kimkolwiek jestes,,, szkoda tylko ze nie wiem co bylo napisane przez pomarancza negatywa :O:O:O hmmm.. zreszta niewazne, nie bede sie wkrecac.. ;) :P:P:P ja zaraz lece spac, jutro robie urodzinki malego,ale takie malusie, bo srodek tygodnia ;) ale torcik bedzie :) baaa musi byc.. pozdrowionka i całuski poznaniary :) CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniemu na pierwsze urodzinki moc 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 - ów od jaśminki:D rośnij duży, zdrowy i bądź pociechą dla mamy i taty:D aga ❤️ oczywiście, że musimy się spotkać:D dziś poszukam tego kombinezonu:D krzysiowi na pewno będzie w różowym prześlicznie:P ze słoiczkami nic ci nie powiem, bo jaśmina z łaski swojej jada tylko kupne obiadki:D paula🌻 gratulacje dla patryka hmmmm.... już się nie mogę doczekać wieczoru:) ...... hihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isabelle ale ten czas szybko leci Twój Arni już ma roczek a przeciez dopiero co sie urodził ale ja nic nie mówie za dwa tygodnie mój łobuz będzie miał 6 miesięcy :) normalnie szok kiedy to zleciało A dla Arniego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i tysiac buziaków z okazji urodzin Dzisiaj walentynki więc wszystkim życze miłego wieczoru......... :) ja co prawda z Krzysiem :) ale tym młodszym ale moge powiedziec że mój mąż postarał sie i z samego rana dostałam bbbbbbbbbaardzo miłego smsa dobrze że mnie nie obudził bo wysłał go o 6:30 a ja wtedy jeszcze smacznie spałam :) ale już nie mogę doczekać się piątku :) Julia to gdzie i kiedy ? Buziaki dla maluchów i oczywiscie mam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koń mowi wam dzien dobry :) EHEHH... dziekujemy za zyczenia. ucaluje arniego od was poznaniary :) my szykujemy sie na spacer i po odbior torta, jakies balony itd,wiec mowimy PAPAPAPAPA ps. do orange, nie musisz na mnie patrzec jak ci sie nie podobam,wole wygladac jak kon niz jak wstretna obslizgła ropucha... ❤️wszystkiego najlepszego z okazji walentynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuśki!!!!!!! no i od razu na samym początku milion buziaczków dla Arniego!!!!!!!!! w końcu to jego wielki dzień, cały okrągły rok to już poważny wiek!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 nie było nas kilka dni ale już podpisujemy listę obecności, dopadł nas jakis wirus w zeszłym tygodniu, wiec musiałyśmy dojść do siebie! nie mówię, bo trochę się przestraszyłam, jak Maja zaczęła wymiotować ale na szczeście już wszytsko za nami i musi byc tylko lepiej! jedyny minus, że po tym wszytskim zrobiła się trochę marudna i oczekuje mojej wiecznej adoracji, więc na nic nie mam czasu:) trzeba będzie nad nią popracować! no a Majka powoli zbiera się do raczkowania, na razie podchodzi do tego trochę leniwie i z małą nieśmiałością, ale pewnie już niedługo nam pokaże... już od jakiegoś czasu wspina się na kolankach w łóżeczku, na mamy nodze, wszędzie gdzie to tylko możliwe:) 👄 całuśnych Walentynek dla wszytkich życzymy!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuje swoim dziewczynom a nie mendom do skacza od jednego forum do drugiego byle wprowadzic zamieszanie, byle cos namęcic,,,, wez na luz babo.. w waletynki nie masz nic ciekawszego do roboty :O boziuuuu.... smutne... arni spi, ja posprzatalam i potem na spacer i po tort .. pozdrowionka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - zaczyna mi się odechciewać już tego forum przez jedną wstrętną pomarańczową s...kę. Chyba założymy na gazecie.pl ale wstep tylko dla wybranych i koniec, bo to już zaczyna mnie delikatnie wkur...ć Dziewczyny co wy na to?????? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Arniego z okazji pierwszych urodzinek!!!! Wszystkiego naj naj naj!!!!! Ewka kurujcie się szybciutko :) buziaki Życzę wszystkim zajefajnych walentynek :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chyba przegapiłam coś pomarańczowego :) ale pewnie tak trzeba robić niezauważać :) Zapomiałam napisać wcześniej - dziekuje za porady nt. mięska :) Ewa musiałam zobaczyć na bobasach Twoja córeczke poprostu nie mogę się na nią napatrzeć i muszę ci powiedziec że bardzo podobna do Ciebie :) Zaczyna sie wspinac to super moja ulubiona zabawa z dziecństwa to bujanie się na nodze mojego taty a ty poczekaj jeszcze troszke i będziesz za nią biegać po całym domku :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:D jak po walentynkach? u nas z grubsza bz:P tylko zjadłam prawie całe pudełko czereśni w likierze:classic_cool: hihi co to za pogoda? listopad mamy, czy lity? (w sumie jedno i drugie na L, więc cholera wie:D ) coś nam nie idzie z tym spacerowaniem:o miłego tłustego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julia 🌼 co słychać? jak Laluś ? dzisiaj to napewno nei pospacerujemy ale moze umówimy się w przyszłym tygodniu tylko poniedziałek odpada bo musze jechać do pracy :) podpisać dokumenty :) a dziś cóż pogoda paskudna nie zmoszę takiej pogody ale do wiosny nie daleko :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniałam:P tylko cały czas są w aparacie:( może zaraz je zrzucę:) dostałaś sms-a? jak nie, to ponownie zapraszam cię na skype: jk. kulgarz - to my:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Julia coś nie mogę cię znaleźć na skype. Poproszę o dokłądną nazwę - najlepeij sms-em :) nie wiem o jakie foty chodzi ale ja też chcę :P Pogoda dzisiaj do d.... miałam z mlodym wyjść na spacerek a tu deszcz pada!!!!! U nas po walentynkach też bz. Tylko tyle że znowu przytyłam. Byliśmy wczoraj na big deserze lodowym i myślałam że pęknę jak go zjadłam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka!!!!!! niezłe info!!pięciokrotna radośc ale nawet nie staram się wyobrazić sobie tych nocek:) Minimisiu, dziękuję za te komplementy, miło mi:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ale tu kurcze si zrobiło pomarańczowi hihihihi A my dzisiaj byliśmy w końcu na pierwszym spacerku po chorobie. Cudowna pogoda. Obeszliśmy Rusałkę wkoło. Zajęło nam to 2,5 godziny a mały obudział się tylko na jedzenie i poszedł dalej spać. Teraz właśnie też zasypai - chyba go to świeże powietrze zmęczyło. Dzisiaj wybieramy się wieczorkiem ze znajomymi do kina na Rysia - zobaczymy co tam nasi wymyślili ;) opowiem czy warto :) Buziaki I proszę podpisać listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro, że nasz topik stał się miejscem wylewania żółci... paula- chyba pora na wyniesienie się na forum gazety. pozdrawiam julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ] Melduje sie po dłuzszej nieobecności.Jeśli chodzi o przeniesieie to oki tylko prosze o namiar wrazie co na mojego maila. U nas malutka dolina bo mała okazała sie alergikiem na czas dwóch tygodni musiałam odstawić od cyca i podaje jej bebilon pepti. Za dwa tygodnie mamy mieć testy,w dodatku mała miała tydień przerwy w kupce wczoraj zrobiła pierwszą od piatku.:-( A tak pozatym to wszystko oki mała niunia wazy juz 6,700 kg wiec kawał klocuszka z niej. Pozdrawiam was wszystkie. P.S. co ze wspólnym spacerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo mi przykro :( ale może to tylko przejściowe. Poproszę o twojego maila, zaraz wyjaśnie po co. Założyłam nowe forum na portalu gazety. /Wysłalam do was maile z zaproszeniem do dyskusji i linkiem do strony. Jest to forum zamknięte czyli tylko dla wybranych osób po uprzednim zalogowaniu się. Mam nadzieję ze już nie bedzie takich nie przyjemnych sytuacji jak były dotychczas i bedzie można spokojnie i normalnie sobie pogadać i powymieniać się doświadczeniami. A może dołączą do nas nowe poznanianki. No zobaczymy. Ja w każdym razie serdecznie zapraszam. Julia ty wiesz co robic dalej!!!!!!!! Pozdr Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi _Poznań
Jakiego lekarza polecacie do prowadzenia ciązy z Poznania? W 2 tyg ciązy ginekolog kazał mi zastosowac Nystatyne dopochwowo, czy to grozne dla płodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi poznan - dr Mariusz Machczyński przyjmuje w poradni przy szpitalu św. Rodziny i również tam pracuje. Co do nestatyny to nie potrafie ci odpowiedziec- zajrzyj może do ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annairam
Witam. Też jestem mamą z Poznania. Mam córeczkę (16,5) miesiąca. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak ja was teraz znajde?? chcialam sie wreszcie umowic na ten cholerny spacer,na ktory wciaz nie mozemy sie wybrac jakos...:) nie bylo mnie dlugo,nie bylo kiedy nawet kompa otworzyc..ale juz jest troszke luzniej.prosze o wskazowki jak was znalezc!! pozdrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orisha powinnas na maila dostac wiadomosc z linkiem do forum. sprawdz - jesli nie ma to wyślę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawra ga
hej mamy z Poznania Tu mama z czteroletnim starzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula25 - moge jeszcze raz prosic o linka do nowego forum? Z gory dziekuje! Isabelle - spoznione ale po stokroc szczere zyczenia urodzinkowe dla Arniego!!!!! Duzy chlopczyk, nie ma co!!! 👄 🌻 Wybaczcie kochaniutkie, ze tak zadko zaglądam (a może wcale za mna nie tesknicie???? ;-) ) ale mam mlym w chacie. Julka podziębiona i nie spi a do tego te ząbki. Juz trace wiare, ze kiedys sie do konca wyząbkuje...ale nic to, koniec narzekania, za tydzien....WIOSNA (jesli wierzyc tvn meteo...) usciski! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam wrażenie ze rozwaliłyśmy sobie same nasze forum część osób sie przeniosła na nowe a reszty poprostu nie ma smutne to bo nawet jak chcę cos napisac to nie wiem na którym forum. Moze niech każdy sie wypowie co mysli na ten temat? czy zostajemy tutaj czy sie przenosimy Miłej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×