Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

cześć kobietki, jeszcze jestem 2w1 :) ale strasznie męczą mnie te upały, przepraszam, że się nie odzywam, ale kompletnie nie mam czasu na kompa, zapinam wszystko na ostatni guzik, skurcze mam takie nieregularne i pewnie bardziej od ciągłego biegania, ale coś czuje, że to już niedługo, w środe znowu wizyta to dam znać co i jak, buziaczki dla wszystkich 👄 👄 ps. moje nogi przypominają balony :( i to chyba jesdyne co mi bardzo przeszkadza, ach jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( :-( :-( A tos nas Moniś zaskoczyła... w ustach ciężarnej \"na ostatnich nogach\" słowa \"na ostatni guzik\" nabierają zupełnie innego znaczenia ;-) znaczy, że juz Ci wszystko za ciasne :-D :-D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ty tu ???? i bez dzieciątka :D zaskoczyłaś mnie myślałam, że jesteś już po . Trzymam mocno kciuki i czekam na wieści U nas już po chrzcie mała troszkę płakała przy chrzcie bo była głodna i normalnei o tej porze śpi ale nie było tragicznie a w czasie komuni wyszłam ją pokarmić i już było ok. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że już to za nami. Wczoraj byliśmy na bioderkach i już są w pełni rozwinięte : D A teraz najlepsze ..... pralka się naprawiła ..... sama :D hihihiihihihihihihiihihihihihihihihi jeszcze w piątek mówie do Krzyska, żeby ją zaostawił i weźmie sie za nią po chrzcinach i wczoraj właczył a ona działa CUD :D a to pewnei dlatego, że u nas ta pralka ma w sobei taki jakby komputer i pewnie coś zalało i przestała działać ale od piątku wyschło i DZIAŁA ojjj żeby tak wszystko samo się naprawiało .... Buziaczki dla mam i dzidziusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ale Was przypiekło!! Jedyna usprawiedliwiona to Moniś! my dzisiaj poszczepienni; 37,8 opanowane okładami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na bioderkach i wszystko ok hurra za 2 miesiące do kontroli pozdrawiam was w te upały🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hej dziewczyny:)jest tak goroco ze mecze sie nie moge spac ,cos ostatnio cierpie na bezsennosc mój brzuch coraz wiekszy przerzucam sie w łózku z boku a bok nie moge wygodnego miejsca sobie znalesc:)mój mz krzyczy ze wierce sie jak smród w tyłku i nie daje mu spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja miałam to samo końcówka najgorsza masakra a już myslałam ze jak o tej godzinie wpis to ze monia pojechała rodzić 🖐️🌼papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, nie pojechałam rodzić :( już mnie to męczy, ale termin na jutro więc... pewnie i tak nie urodze ;) wczoraj miałam wizyte i KTG gdyby nie to, że mały się troche ruszał to pewnie była by prosta linia!!!! zamiast skurczy!!! ech rozwarcie takie jak było 2cm i nic się nie dzieje, lekarz wymasował mnie tam troche, ale mówił, że bez skurczy to nic z tego nie będzie, troche mnie bolał brzuch wczoraj, ale mówie wam, że kompletna cisza już jestem zła, bo jak wszystko już uszykowane to mały się zbuntował!!! dzisiaj myje podłogi na kolańcach, eeee... pewno i tak będzie dupa :) jak by co to postaram się dać znać, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś trzymaj nas jeszcze troche w niepewności jak Goba :-) my na bioderka w przyszłą środę (druga kontrola); przedwczoraj szczepienie (bez temperatury i płaczu się nie obyło) dzisiaj wybrałam się z Trutniami na cały dzień na wieś; Bubu poszedł na pola oglądać pracujące kombajny (dodam, że od tygodnia pokasłuje nocami) jak wrócił miał chrypę jakby zapalenie krtani towarzyszyło mu od tygodnia!! no i teraz kaszląca noc :-( o matko! jednak MAM ALEGIKA !!!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki melduje się posłusznie, nadal 2in1!!! :( albo :) :) a co tam przecież ryczeć nie będe ;) buziaki i kulam się dalej, bo u mnie cisza jak makiem zasiał ;) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja nadal w dwupaku i cisza cisza cisza :) :) w poniedziałek na badanko i KTG teraz to będe co chwile jeździła :) buziaki mamusie i meldować się ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
monis zazdroszcze ci ze juz koncówka i bedziesz miała dzidzie przy sobie ja dopiero 33 tydzien a tu takie upły pozdrawiam daj znac jak tam poród bo ja nigdy nie rodziłam i jestem ciekawa jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ZAMIESZCZAM OŚWIADCZENIE: do czasu aż szanowne koleżanki nie zaczną jak za dawnych czasów pisywać na tym topiku będe go bojkotować zamieszczając only łapkę! :-p Ostatni raz pozdrawiam serdecznie świeże mamy, przyszłe mamy i inne czytajace a nie pisujące; 👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lidunia stęskniona??? pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie moniś kiedu zobacze skarbeczka? a reszta co?wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem i pisze :D Moniś czekamy na wieści. My jutro mamy szczepienie a wieje mocno i pogoda nie bardzo więc zostałam do środy w domu z maluchami. U nas ok teraz mam spokój bo starszy spi i młodsza też ( usnęła na macie:D) a ja troche buszuje po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam śliczną córeczkę 30.07.2008. ważyła 2500, mierzyła 47cm, rodziłam na Polnej siłami natury, było ćieżko ale warto, potem wkleje zdjęcia. Pozdrawiam Poznanianki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipccia serdeczne gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 widzisz tak sie martwiłaś a tu widze raz dwa ci poszło ZUCH dziewczyna BRAWO !!!! dawaj szybko zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipcia moje naserdeczniejsze gratulacje :) :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ dzień dobry baby :) zaskoczone co? ja też :( ech wczoraj byłam na wizycie, rozwarcie 3cm, skurcze niby zaczynam jakieś mieć, ale nic z tego... męża ostro zagoniłam do spełniania obowiązku małżeńskiego (nawet nie musiałam zaganiać taki był chętny ;) ) umyłam podłogi na kolanach, a nawet wypastowałam na kolańcach, biegałam po schodach, i tyle, że się umęczyłam jak ch...era i padłam spać, a dziś się budze a skrczy brak 😭 😭 😭 i jeszcze znowu mi coś komp nie działa jak należy!!! eee masz ci los... buzioleczki moje kochane i trzymajcie kciuki bo już powoli mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipcia kochana gratulacje🌻🌻🌻 monisia dużo cierpliwości skąś to znam kochana;-):-)niestety ale już bliżej niż dalej lida🖐️ ania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby groźba poskutkowała? :-P moniś ale zobacz jak masz wysprzątane ;-) hipcia gratuluję; a imię? no to wagowo podobne jak mój Olinek; tylko był ciut dłuższy, czyli większa chudzinka; Goba ale się zaangazowałaś w obowiązki domowe... ale wreszcie wróciłaś :-) my jutro drugi raz na bioderka; wczoraj popędziliśmy do Wrocławia kupic Olowi spacerówkę; była na allegro w stanie IDEALNYM! Co mnie natchnęło, żeby pojechać osobiście.... Chybabym tydzień ryczała gdybym normalną droga wpłaciła 1000 zł i czekała na towar! Masakra Straciliśmy 7 godzin ale sianko uratowane Więc chyba pojedziemy obejrzeć jakieś nowe w Poznaniu; podpowiedzcie mi gdzie sie wybrać; ja ponad 10 lat temu pracowałam w hurtowni wózków :-P ale od tego czasu to połowy sklepów juz pewnie nie ma; wiem o Pati i Max, bo z okien Polnej to sie naoglądałam, w King Crossie jest chyba Gluck i to byłoby na tyle mojej wiedzy; gdzie jeszcze uderzyć? poradźcie Pozdrowionka; trzymajcie się w ten huragan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida ale poco jechałaś az do wrocławia? ja jestem zadowolona z tej hurtowni w komornmikach wiec zobacz tam maja dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a w komornikach jest tylko jedna? bo jakoś mi się kojarzy, że i producent jakiś tam działa; jechałam do Wrocka bo mówiłam, że trochę taniej za używaną to może warto skoro taki IDEALNY (!!) a tu ZONK dzisiaj bioderka; ciekawe co stwierdzi; i najlepsze: jak Olowi poodpadały strupki z pępka to sterczała mu jeszcze niewyciągnięta nitka, którą usunęłam; jak zrobił sie juz ładny, czysty to okazało się, że ma pod skórą (w środku pępka) taką ciemną centkę; wkurzała mnie strasznie; a dzisiaj patrzę... znów coś sterczy; pensetą pociągnęłam, ale chyba zbyt nieśmiało; i jednak zostawiłam; niech obejrzy to ten lekarz przy okazji USG; bałam się, że mu coś spruję :-D :-D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehhe lida dobre z tym spruciem :D:D uśmiałam się. A z wózkiem porażka .....co za ludzie ja tak kupiłam łozeczko turystyczne miało być super a okazało się, że w środku ten spód jest nadłamany ..... darowałam tej osobie bo w sumie to używam tylko na działce ale jak teraz myślę mogłam dołożyć z 50 zł i mieć zupełnie nowy..... porażka oczywiście w aukcji dziewczyna\" zapomniała\" napisać o złamaniu... U nas ok w tym tygodniu jestm w domu bo wczoraj mieliśmy szczepienie mała zniosła dobzre ale starszy bronił żeby jej nei szczepić aż sie biedak popłakał. A mała waży 7800 i niestety cała garderoba do wymiany teraz robie zakupy ciuszków juz na 86 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bioderka ok; ale nic nie jest proste... lekarz obejrzał pępek i stwierdzil, ze to musi być chirurg; więc znów... skierowanie od rodzinnego, kolejka do chirurga... :-( już mi się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida przytulam ty to masz z tymi lekarzami ale lepiej jak obejrzy to chirurg a coś mówił co to wystaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój po szczepieniu płakał dzisiaj popołudniu troche mocno biedak ale dałam czopek i git, lida w komornikach to hurtownia ale jest importerem jakijś tam firmy chyba baby desing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chirurg dopiero we wtorek;; pewnie gdybym pojechała na Szpitalną to byłoby od ręki; ale naprawdę juz mi się nie chce; ten ortopeda mówił, że to pewnie szew wewnętrzny; kurcze powiedzcie jak to jest? człowiek idzie z polecenia do tzw. najlepszych lekarzy a tu takie cyrki; a jak to załatwiają tacy którzy tylko przez NFZ się bujają? a z ostatniej chwili to siedzimy i obserwujemy Bubu, bo przy obiedzie uparł się, żeby już nie siedzieć w krzesełku i wywinął na taborecie takiego orła kończąc na podłodze potylicą 😭; leżał na "poduszce" z mrożonej mieszanki chińskiej; oby mu ta medycyna wschodu pomogła ;-) a teraz leży skromnie i nawet nie miałknie taki wystraszony i skruszony; w sumie to już zasnął (od półtora roku pierwszy raz o tej porze!) P.S. czy mi się wydaje, czy Moniś przestała składać meldunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×