Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

A Drapie sie drapie po mej kuciapie! Ale dalej mnie swędzi no i dalej capię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaaa zajebistego masz bloga :D :D -> Zabawa była przednia.Na początku Krystek zakupił mi sok pomarańczowy dla ochłody. Poznałam gro spośród znajomych Krystka, m.in. Krzyśka, który obsypał mnie komplementami.hahaha Powiedzial \"spoko kaniła z ciebie, w sam raz do dmuchania\". Spytałam sie o co mu chodzi, a chłopcy się roześmiali i powiedzieli, że niedługo jest impreza i trzeba będzie dmuchac balony i rozwieszać serpentyny.Czadzik! Podczas pierwszej wolnej piosenki Krystek poprosił mnie do tańca. Mocno mnie objął. Było bardzo romantycznie, tylko mój ukochany miał coś twardego w kieszeni i uwierało mnie to w biodro. Kiedy powiedziałam mu żeby wyjał komórę, on uśmiechnął się i szepnął mi do ucha \" to nie komóra, laluniu\". Hihi, ciekawe co on nosi po tych kieszeniach. Z imprezy wróciłam o 22 i poszłam spac bardzo późno, bo chyba o 23.30. Rano bylam niewyspana. Dla mnie to nic takiego, ale mamusia cały dzień podśmiewała sie ze mnie ze jakas niemrawa jestemżaba.Hihi, no ale co tam, raz się żyje! -> to dla tych którzy nie czytali :D w sumie zazdroszczę komuś wyobażni bo ja az takich głupot nawet po alko nie wymyślam :P czyli chyba ze mną źle :P :D al humor przed spaniem mi się poprawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
woda morska zawiera glony ktore dobrze dzialaja na organizm wez sie tam wykomp i minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, musisz robić sobie trzy razy dziennie okłady z pantofelków. Tylko, że bardzo trudno je dostać. Musisz jechać do większej pracowni bilogicznej i za odpowiednią opłatą dostaniesz kilka pantofelków. Musisz włożyć je na noc do lodówki,a potem przygotować w miseczce trochę słodkij wody. Potem wyjmij z lodówki pantofelki, wrzuć je do miseczki i gotuj przez 10 minut. Rób sobie w tego okłady trzy razy dziennie, po tygodniu przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Dojczmana mogą być (nie wiem jak to sie pisze)? Bo mi się podobają takie jak mają Wokalistki z Pusiket Dols.(tez nie wiem jak sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo bolo
debilka do kwadratu normalnie bym ci przypier....lił i zeszła byś na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prosze! Taki ważny estes to chodz i mi przypierdol!!!!! Tylko sie nie zdziw potem, bo ja mam KUMPLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA no i frajerze nie pisze sie zeszła byś tylko ZESZŁABYŚ!!!! Debilu do potęgi entej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona153647
ale ty jesteś pustaaaa boże!!!!! przczytalam to i sie zalamalam żę takie idiotki chodzą po tym swiecie ...poucz sie troche bo jesteś żałosna :/ bez kitu żal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA więc o takie pantofelki chodziło:) Fakt, czasem mi coś umknie z biologii, w koncu to trudny przedmiot, ale za to jaki fascynujący!:) A do jakiej pracowni biologicznej mam sie udać...Może byc do mnie do szkoły????? Jeszcze raz apeluję o niewyzywanie mnie!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
Ten temat widac, ze jest dla lacha, ale powiem Wam, ze niektorzy ludzie sa naprawde glupi, moj qmpel kiedys myslal, ze kobieta sika POCHWĄ.... no coż, pozdrawiam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, możesz iść do szkoły i zapytać się, czy tam dostaniesz. P.S. Za rok zdaję na maturze biologię, jestem z Tobą duchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to czym sie sika jak nie pochwą....:-o Teraz to mnie zadziwiliście! Night Express-Dziękuję sielicznie i również 3mam kciooki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, nie sika się pochwą, tylko cewką moczową. Cewka moczowa znajduje się nad wejściem do pochwy. Kiedy oddajesz mocz, możesz to sprawdzić- przy wejściu do pochwy \"panuje spokój\", a z otworku \"nad\", czyli cewki moczowej, wydobywa się mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacik
Szkoda!!!Tak dobrze żarło i zdechło! Podziwiam skrajnosci wszystkich gosci!!!Raz się śmiałam raz płakałam!!!Tylu emocji po poobiedniej karuzeli nie miałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacik
Zosieńko tak mi przykro i smutno że nikt Cię nie rozumie!Jestem z Tobą duchem i ciałem (tez mam macicę,ale mnie sie ona do środka schowała),buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjxfjhdsj
Zocha ja bym Ci sama z chęcia przypierdolila,pojebana jeseś A wy dajecie sie nabrać Ona sobie z was jaja robi :/ Tępa laska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacik
No prosze,jest szansa na kontynuację!!!Widać nie widać,ale czy swędzieć przestało?W końcu dziewczyna się męczy, taaaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ccccccc
zocha przestało swędzić czy jescze cie męćzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vola East Habrys Havier
Siemka zochaaa. co tam ? jak macica? Słyszałem że ci zaczłapy od mumbulatora do kałapuczki pusciły i cie tabor murzynów miał.....bierzesz w jape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mently_ill
buheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
to sie podrap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama17
Cześć.Chcialam prosic o pomoc w pewnej sprawie,tylko gdybyscie mogli bez nabijania.Mi nie jest do śmiechu.Wczoraj bylam u ginekologa i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,bylam przeazona bo jestem jeszcze troche za mloda,a dzis dostalam miesiaczke.Niewiem co sie dzieje i co robic.CZy te nerwy mogly spowodowac poronienie czy z dzieckiem cos jest nie tak albo moze lekarz sie pomylil.Prosze o pomoc.A moze ktos mial podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipkaaaaaaaaaaaa
Kama17 daj dupy to ci przejdzie ja tak mialam i mi przeszlo jak dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×