Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Witam woisennie, sloneczka niestety brak ale jest cieplo oby tak dalej. Czekam na wiadomosci zwlaszcza tych ktore sie daaaaaaaaaawwwnnooo nie odzywaly!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byłam dziś na badaniach :( ciekawe co wyjdzie z tymi nerkami, jeszcze muszę iść na usg poza tym ok w sobotę mam koło z mikroekonomi ależ ja to kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane ;-) oj nie mialam czasu aby pisac ? wiele zmian w zyciu, w pracy, ot, to mam na moje usprawiediwienie ?. Tylko niech Dodotka nie pisze ze nasze forum umiera !!!!! po prostu jest przedwiosnie I brakuje sil po zimie na pisanie ;) w Polsce jeszcze zimno ;-) a u mnie forsycja przekwita, drzewa owocowe kwitna na maxa, jak w niedziele spacerowalam z mezem brzegiem morza I czulam taki miodowy zapach w kwaitow brzosini, wisni itp czulam sie rewelacyjnie ;-) w nocy minimalnie 11 - , ba wczoraj nawe bylo 14 stopni ? wiosna zawitala na maxa ;-) Anula - GRATULACJE !!! bardzo sie ciesze !!!! szalenie ;-) Aniszcza - mam nadzieje, ze juz po wszystkim I smutki juz przeszly ? pisalas ze bedzie 21- 21 ?. Nic sie nie boj, zobaczysz , juz niedlugo bedziesz w ciazy, to forum ma pozytywne wplywy ;-) na poczatke byla Veronika ?poniewaz je zalozyla ;-) potem Meg I Blondi, Omka a teraz Anula? wszystko w swoim czasie ;-) glowa do gory , najpierw zdrowko, potem cala reszt a;-) Veronika I Blondi - zycze zdrowka I dla malenstw I dla was - na to przedwisnie ;-) acha, no i gratuluje ;-) ze synek ;-) aby byl zdrowy ;-) to najwazniejsze Dodortka - gratuluje nowych warunkow w pracy Kasiulenia ? filmu nie ogladalam, ale widzialam ksiazke w italiansku ;-) oj pod tym toskanskim sloncem to sie mozna zakochac, czego I wam zycze - na nowo mezach na ta wiosne ;-) Alku - sluchaj rad Aniszczy ;-) - najpierw piszemy w wordzie, a potem wklejamy ;-) Napisze jutro troche wiecej co u mnie ;-) Leni - gdzie jestes ? znow zaginelas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzięki Majena za gratulacje, i tak mam nowe, lepsze warunki pracy ale co z tego siedzę w niej jeszcze więcej, bo ciagle jej przybywa, ja nie wiem co z tą polską, taka biurokracja, papiery niedługo mnie zawalą a co z naszymi lasami......... Blondi bądż dobrej mysli, wszystko bedzie dobrze, z przyjsciem wiosny zapewne sił brak ale to minie, napewno i z wszystkim sobie poradzisz, najwazniejsz teraz żebys nie dała sie choróbskom. Aniszcza u Ciebie tez bedzie dobrze, czekam na wiesci na dobre wieści:) Omka a co u was? JAk Wiktor?? Weronika co z paznokciami Przemka?? I powiedz jak radzisz sobie z tym wszystkim , jak karmienie, tego jestem bardzo ciekawa?? Anula a ty i dbaj o siebie i o swoja fasolkę, niech rosnie szybko:) Majena jak ja Ci zazdroszczę tego ciepła. Pozdrawiam was wszystkie i do nastepnego razu:) Acha miałam napisać że ostatnio stałam się wielką kinomanką, jak nie chodziłam to nie chodziłam a teraz 2 razy w miesiącu jeździmy z mężusiem do kina:) ostatnio byłam na polskiej komedii \"francuski numer\". Tak na rozpoczęcie wiosny trochę luzu i zartu:)a teraz wybieramy się na Nagi instynkt:) Jeszcze raz pozdrawiam i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majena,Dodotka wreszcie sie odezwalyscie :) Blondi,co sie dzieje z nerkami? AnuLa moze tak jak ja bedziesz czesto senna,spokojna w ciazy tak jak ja-to dobrze,bo maluch moj tez jest spokojny,krzyczy tylko jak chce jesc :) Pamietaj,jak bedziesz unikala stresu, po porodzie tez bedzie spokoj;)Ta stara prawda sie sprawdza,bo moje znajome stresowaly sie przez prace albo szkole,albo non stop klocily sie z mezem,a potem dziecko placzace non stop czasem bez powodu.No dobra nie bede na razie chwalic malego,zeby potem nie okazalo sie , ze to juz nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodotka z tymi paznokciami to nie wiem co bedzie.Bylismy u chirurga,a on taki ignorant sie okazal 😠kazal mi spirytusem przecierac i odgarniac ta gruba skore :(A co to da????😡Skora jest taka twarda,gruba,ze wydaje mi sie,iz powinni operacyjnie ja usunac a potem profilaktycznie smarowac czyms,zeby nie zaroslo,bo jak sie dowiedzialam,to jest \"prezent\"na cale zycie :(:(:(:( Ale tylko paznokcie na duzych palcach u nog.Mogliby to zrobic poki maly a nie robic eksperymenty spirytusem:(:(😠spirytus dezynfekuje i to wszystko:( Chyba pojde do innego chirurga.Ci lekarze dzialaja mi na nerwy😠 Jak widac kazdy ma jakies problemy ...w morde.... A co do karmienia :)Maly nigdy nie pogardzi cycem(no chyba,ze padnie ze zmeczenia ;) ) ma apetyt na szczescie.Przedwczoraj osiagnal wage 5kg :) je tylko moje mleczko,nie dokarmiam bo naczytalam sie o zaparciach po sztucznym mleku.Jak na razie chce jak najdluzej karmic.Na poczatku mialam zmasakrowane brodawki(jak wszystkie matki chyba) ale bepanthen pomogl i teraz odpukac jest ok :):) Blondi ta wysypka to nie wiadomo dlaczego,dwoch pediatrow sie zastanawialo i nic nie wymyslili 😠😡Przepisali masc i po jednym razie smarowania superefekt. Dzis jestem sklocona z mezulkiem:( To chyba przez wieczny brak czasu na cokolwiek i odbija sie na naszych relacjach.W weekend czeka nas powazna rozmowa,bo tak to nie moze byc!No i moze wreszcie pojdziemy w trojke z malym na spacer do lasu(bo sama jeszcze sie boje).Pogoda taka superasna,ze az niemilo siedziec w domu. Maly domaga sie zmiany pieluchy,wiec spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ;-) w skrocie dlaczego nie pisalam: a) praca b) praca c) praca do tego ciagle przesuwa sie moj aobrona .. tym razem mowi sie o koncu maja , poczatku czerwca ... mam nadzieje, ze nie zleje sie to z data kiedy bede robic certyfikat z wloskiego ;-) troche sbie odpuscilam .., od pol roku bylam w grupie zaawansowania advance . ale poniewaz do tego egzaminu musialabym sie rzeczywiscie przylozyc - a ponownie w anglii zmienili mi date mojej obrony - wiec nie bede wstanie sioe uczyc w tym samym czasie na doktorat po angielku i na advance certyfikat z wloskiego ... wiec 2-3 miesiace temu przeszam do grupy mojego meza - czyli taka sredniozaawansowana... wynik - poszlam na latwizne , ale nie padne na pysk ciale sie uczac ;-) do tego pracuja non stp, po 10-12 godzn, i w soboty ... ale przynajmniej sa wyniki ... co prawda pewnie nieskoncze tego projektu , a ktos inny ...ale bardzo sie ciesze z pracy w labie .. juz mialam powyzej dziurek w osie sleczenie przed kompem i czytanie i czytanie artykolow ;-) poza tym w najblizszych tygodniach bede miala interview o nastepna prace ... ale o tym na razie nuic nie pisze zeby nie zapeszyc .... mielismy sobi egdzie s z mezem wyjechac na wiosne , ale zamiast wyjazdu po wloszech , jedziemy d zimnej Polski ;-) haha na sama musl juz mam gesia skorke - z zimna ;-) u mnas juz takie ostre slonce , ze jak wyszlam dzi s pez przecizslonecznych to mnie oczka bola na maxa .... swoaj adroga Veronika - kompletnie mnie zaskoczylas .. ja taki laik, myslalam sobie, ze dziecko sie uridzi, i nastepnie dzdrowo rosnie ... a tu slysze o tych paznokietkach .... nieby jak... przeciez ani butow nie ma, ani nie chodzi ... ale z mnie laik z widzy o dzieciach .... pomocy ;-) acha, sorrki za te znaki zapuytania, czasem jak zrobie cudzuslow, lub wykrzyknik, na forum przeksztalca sie w znak zapytania ;-( pozdrwaiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczcynki wreszcie sie odezwalyscie ;-) Widze ze duzo pracy macie, ja tez na nude nie narzekam ale az tyle co Majena nie pracuje. Zaczelam juz porzadki w ogrodzie, roslinki ktore byly okryte na zime sa niesamowice zielone i innymi troche gorzej :-P juz zlozylam zamowienia u mojej kolezanki ktora pracuje w centrum ogrodniczym na dostawe slicznych pnaczy. Pozdrawiam wczystkie mamusie i przyszle mamusie i starajace sie i niestarajace oczywiscie tez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Alku - jak mi brakuje ogrodka ..... a najgorzej jak latem rodzice opowiadaja co juz jest zjedzone z nasych drzewek owocowych ... bu ;-( jakie pnacza kupujesz ? bluszcze, powojnik ? Blondi - probowalam dodsac komentarz na maciusilandi ale mi go nie zapisale ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powojnika kupilam w zeszlym roku- odmiana President o niebieskich dużych kwiatach, a w tym roku mam w planie 3 rdesty- one szybko rosna a ja mam brzydki plot ktory chce zeby zaslonily, na mur budynku gospodarczego chce winobluszcz trojklapowy Weichi bo on sie swietnie przyczepia i nie potrzebuje podpor - to juz mam zamowione. Chce jeszcze roze pnaca Super Doroty bo obficie i dlugo kwitnie i nie opadaja jej platki po rozkwitnieciu. Opisuje tak szczegolowo to wszystko jakby ktoras z was miala podobne problemy jak ja i chciala skorzystac z moich rad. Bede tez robic zywoplot z graba bo jest bardzo gesty jak sie go przycina oczywiscie) i fajnie wyglada. Koncze nie zanudzam bo ja moge tak dlugo aha a z pnaczy jednorocznych mam juz wysiana Kobee ;-) Ale jakbyscie mialy jakis pytania to sluze rada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie teżwiosna w pełni :) alku ja też planuję żywopłot z graba bo jest naprawdę świetny :) a sadzonki niedrogie a mam 30 m do obsadzenia. Majena --- fajnie że się odezwałaś dawno Cię tu nie było 🌻 i nie przepracowuj się. My też w tym roku chcemy pojechać gdzieś na wakacje ale takie już spokojne i niedaleko bo ja z brzuszkiem :) no i nie tak późno może w maju na długi weekend?? Zobaczymy jak będę się czuła może pojedziemy nad morze tam napewno odpoczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powojem tez ;-) w ogrodku moixh rodzicow byly zawsze powoje fioletowe i garnatowo biale .... ale to bylo lata temu ;-) co do zywoplotow , znam jedynie te bykszpanowe - co rosna z dobre 15 lat - ale jak sa przycinane , to sa geste i piekne ...a te grabowe - buuuuuu nie mam zielonego pojecia ;-( ja bedziecie mialy jakas fotke to podrzuccie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenko stronka Maciusia już naprawiona, zapomniałam zmienić e-mail i dlatego blokowało komentarze. Dodałąm parę nowych fotek. Veronica--> nerkami to najprawdopodobniej będzie problem bo podejrzewają u mnie kamicę, a nie można jej leczyć (tzn. nie da się jej leczyć) w trakcie ciąży, do tego jeszcze korzonki i czasem chodzę zgięta w pół. Dobrze że Przemusiowi zeszło uczulenie, niestety nie zawsze cię da wykryć z jakiego powodu, ważne ze już jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was niestety deszczowo ale cieplo. Zycze milego dnia. ja dzisiaj jade do rodzicow do Pozania, jutro ide do fryzjera, mam w planie zakupy do domku powrt w niedziele. W w miedzyczasie jeszcze spotkanie z kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez deszczowo ;-( a t slowenskiej TV pokazali powodzie w czechach ... nie wiem jak dojade do Polski ;-( ( we wloskiej nic nie pokazuja poza bzdurami , zadnych newsow) Alku - super ze robosz soboe wloski ;-) ciemny kolorek czy jakas radykalna zmiana ? ja tez jak przyjade na swieta zrobie balejaz ;-) juz nie moge sie doczekac ..... wczoraj bylam z mezem u gina, bardzo fajny facet i .... choc stwierdzil, ze mozemy jeszcze poczekac, paniuki nie ma, dopiero za jakies 10 miesiecy sie staramy, to mimo wszystko mozemy zaczac SPOKONIE zbierac wyniki roznych badan ( typu moje hormony, spermatogram itp) , aby potem dokladnie okreslic , czy wszystko jest ok , czy po prostu coigle mamy taki zabieganmy czas, pelen stresu - i to wplywa na ciaze... pewnie to wszystko bede robila przez nastepne 4-5 miesiecy, bo jak zawsze nie mam czasu.... mam na maxa rozpisany plan na najblisze misiace z czerwcem wlacznie , wiec moze pozniej sie za to zabiore ... a teraz o tym nie myslismy ;-) Anula, ile wy sie staraliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie długo bo odstawiłam pigułki na koniec grudnia i potem pozostawiliśmy to wszystko losowi i nie czekalismy tych trzech miesięcy bo wiadomo że po odstawieniu jest zawsze wysyp jajeczek:) a potem to jest czasem różnie więc już w lutym byłam w ciąży tylko nie wiedziałam. Więc nie długo czekalismy a Wam życzę powodzenia tylko przestańcie intensywnie o tym myśleć bo to nie sprzyja zapłodnieniu wszystko na luzie a jak będziecie mieli urlop to do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planie w czerwcu odstawic tabletki a potem co bedzie to bedzie ;-) Co do wlosow to mam w planie lekko przyciemnic brazowymi pasemkami bo ostatnio troche rozjasniona jestem ale o tym juz kiedys pisalam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestey z tym uropem to nie dziala u nas... specjanie w ramach starania sie o dzidzie pojechalismy do grecji .... bylo milo, intesnywnie i goraco ;-) .. a dzidzi nie ma ;-( ale juz sie teraz nie martwie .. wychodze z zalozenia, ze moze Pan Bog ma jakies inne plany wobec nas na dzien dzisiejszy ... bp rzeczywiscie wszystko sie teraz zmeinia - praca , miejsce zamieszkania, kraj, przeprowadzki, noewe kontrakty i nowe projekty..... takez sie staramy, a co dalej wydzie ... to zycie pokaze ;-) w kazdym badz rzaie badania robilmy, bo jak juz jestem w tykm kraju i mam calkiem niezle ubezpieczenie - to chec wszystko tu pozalatwiac, zanim wroce np do Polski lub wyjade do stanow, i nie wiadomo, jakie tam bede miala ubezpieczenie , zanim sie zorientuje gdzie jest dobry lekarz i gdzie powinnam robic badania minie mnowstwo czasy a pewnie kasa tez sie uplynni ... wiec lepiej jest mi to robic w italiansku a Tobie Anula gratuluje !!!! super ze tak szybciukytko wam sie udalo ! oby bylo wiecej takich przyoadkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku - super !!! dobra wiadomosc .. juz w czerwcu odstawiasz !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenko ja też ostawiłam anty w grudniu jak Anu-la, a zaszłam dokładnie 2 kwietnia ;) skąd wiem? Wykresy temperaturowe, właśnie dla tych którzy prowadzą nerwowy tryb życia i owulacja może się przesuwać. Już w pierwszym miesiącu kiedy robiłam wykres udało się łatwiej trafić na owulację i tak jak Anu-la powiedziała bez nadgorliwości, a z przyjemnością. Spróbuj tego może ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Blondi .... wykresy robie ..... ale stres dakeje popalic ..... nio i ciagle zmeczenie.... a pozatym zobaczylam w koncu zdjecia Maciusia .... te pod lozkiem i w pokokju ;-) rosnie jak na drozdzach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassas
potrzebuje jandy utworek "na zakrecie" i " czy te oczy moga klamac" Osieckiej moglby ktos przesłać na maila ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny ja to mam już chyba na dziś wyczerpany limit złych wydarzeń. Włąśnie wróciłam z urzedu, już byłam 500 m od hurtowni i facet mi wymusił pierwszeństwo. Rozwaliłam prawy kierunkowskaz i zderzak, a samochód dopiero wyjechał od lakiernika-dobrze, ze to nie była moja wina bo bym się zapłakała-facet nawet nie dyskutował wiedział że to jego wina. Majenko Maciek rośnie w takim tępie, że gdyby nie te zdjęcia to bym już zapomniała, że był mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi najwazniejsze ze to nie twoja wina i ze tobie sie nic nie stalo!!!!! Życze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki, milego wekkendu 🌼 Aniszcza - jak sie leipeij czujesz - odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie witam was serdecznie i chce tylko dac wam znac ze juz po wszysstkim i jest ok wpadne kiedy indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja po weekendzie w szkole ledwie wysiedziałam wczoraj na tych zajęciach, jeszcze dowiedziałam się, że chłopakowi w sobotę dmuchnęli auto spod szkoły. Kurde mi raz te lusterka pociągnęli, ale myślałam, że do takich rozmiarów to nie dojdzie. Teraz wyciągam lusterka jak tylko zaparkuję, ale zaczynam się obawiać, że kiedyś będę wracała pociągiem :( witaj Aniszcza, stęskniłyśmy się, naskrob coś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×