Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Kasiulena dla WAS wszystkiego najlepszego z okazji (juz)3 rocznicy slubu!Duzo milosci przede wszystkim,a reszta sama przyjdzie;)❤️ Majena super,ze sobie wypoczywasz w rodzinnym klimacie:) Blondi rehabilitacja?:( Ale bedzie dobrze,zobaczysz! Dobrze,ze mama Ci pomaga,a Maciusiem nie przejmuj sie,daj mu czas,to dla niego nowosc,ale przyzwyczai sie,ze ma braciszka a niedlugo swiata poza nim nie bedzie widzial:) Alku 🖐️co u Ciebie? Lece,narazka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika Ciesze sie ze wakacje Ci sie udaly- czekamy na zdjecia :) A ja juz jestem po 3 egzaminie- trudny jak cholera. Chyba chca nas wszystkich..... No ale nie bede sie zlamywac. Ide teraz sie zrelaksowac, moze posprzatam potem wezme prysznic i upichce cos dla M-ka :D Moze tez wybiore sie na basen ? Hmmm.. Zobaczymy :D Pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol Witam dziewczyny :) po dluzszej nieobecnosci spowodowanej oczywiscie cyferkami (bo jakze inaczej) postanowilam wam cokolwiek skrobnac :P Na poczatek pozdrawiam wszystkich serdecznie i od razu zycze milego weekendu. Nie zebym sie juz zegnala i na weekend gnala, ale nie wiem jak to bedzie z odczytywaniem forum w ciagu dnia, bo skoro wyniki juz ustalilam to teraz czas na prognozy i znowu nie ma czasu :( Nie wiem na czym tam ostatnio skonczylam moje wypocinki, ale chyba na tym ze wrocilam z gor i wybieram sie do wroclawia. Tak wiec w gorach było jak juz wiecie swietnie, a we wrocku wcale nie gorzej :) Rewelacja, super miasto, piekne, zabytki rewelacyjne, mosty tez :) nie mowiac juz o jedzonku i w ogole. Tak mi to wszystko tam spasowalo, ze chyba przybralam lekko na wadze :P ale potem szybciutko na basenik i juz jest ok :D No niestety jak sie pozre to i trzeba pospalac to i owo :) Bylo b.fajnie. Bylismy ze znajomymi (moimi, jeszcze z czasow studenckich). Jedyne zastrzezenie mam do lokum, w ktorym przyszlo nam mieszkac. Bo zanim zamowilismy mieszkanie, to dokladnie sprawdzilismy na necie zdjecia. Jak sie jednak okazuje, niestety dalej istnieja nieuczciwcy, ktorzy wlepiaja zdjecia innych a rozczarowanie przychodzi potem, jak za wszystko sie zaplaci i wejdzie do pokoju. No co powiedziec, byl po prostu obskorny :( ale jakos da sie przezyc 3 noce. No nie tylko my bylismy tym faktem zniesmaczeni ale bylo minelo. W koncu spedzalismy w lokum tylko noce, a w ciagu dnia wybywalismy raniutko a wracalismy pozno :) Jak znajde chwilke to posle pare fotek :) Ale tu widze tez sie duzo dzieje :) Niektorzy urlopowali, niektorzy szykuja sie do wielkich przeprowadzek :) ale fajnie, ze nam sie tak tu uklada :D Kasiulena wszystkiego naj z okazji 3 rocznicy :) i trzymam kciuki odnosnie tych egzaminow Ahaa i serdeczne usciski dla naszych maluszkow tych w brzuszku i tych juz poza nim :) no i dla mamus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz posle zdjecia,bo wreszcie znalazlam troche czasu. Tez zycze fajowego weekendu,pogoda na pewno dopisze:) My prawdopodobnie wyjedziemy w pon. na tydzien do rodzicow,wiec jak nie bede pisac to ..jestem usprawiedliwiona:) Aniszcza Wroclaw ladny i ciekawy powiadasz...Ja jeszcze nie bylam,ale zamierzam kiedys zwiedzic.Najlepsze jest,ze przejezdzalismy przez Torun i nie zwiedzilismy,a ponoc jest to miasto godne zwiedzenia,niestety trafilismy na ulewe 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wreszcie zaczynacie cos pisac i nie gadam sama z soba ;) :D Z tego co czytam to wakacje sie udaly - ciesze sie bardzo. Aniszcza - to przykre ze ludzie zeruja na ludzkiej naiwnosci i sprzedaja produkt, ktorego nie posiadaja. Co za beszczelnosc... Mozna sie niezle wpienic... Jednak najwazniejsze jest to ze bylas tam ze znajomymi ludzmi ktorych lubisz i ktorzy sprawili ze cal;y ten incydent mozna bylo szybko zapomniec. Ciesze sie ze Ci sie urlopik udal i czekam na zdjecia. A propos zdjec- dostalam superowe zdejcia od Majeny. Super wiezowce i super plazowe ujecia :) Serdeczne dzieki - Podoba mi sie tam:) Bardzo :D Veronika- dzieki za zdjecia Przemka- cudne dziecko, eh przystojniak z niego wyrosnie- oczko w glowie mamusi :) Seredcznie pozdrawiam Wczoraj po egzaminie (juz 3 z rzedu ) bylam taka zmeczona ze nie wiedzialam za co mam sie zabrac- nawet na basen mi sie nie chcialo isc. Na szczescie wieczorem zmobilizowalam sily i wraz z kilkoma dziewczynami wybralam sie na czeresniowe pifko. Przepyszne. Po 1 pint-cie sie rozluznilam, po 2 zaczelo byc zabawne a po 3 zapomnialam ze w przyszlym tyg czekaja mnie jeszcze 2 egzaminy. Oj tego bylo mi trzeba. :) Zaraz zabiore sie za nauke- bo czasu coraz mniej a cwiczyc testy trzeba. Tak wiec zycze udanego piatku i do napisania nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena nie kus mnie piwem czeresniowym!;) 3 egzaminy juz za Toba,teraz tylko z gorki.Powodzenia zycze i dzieki za komplementy:) Przemek przesyla pozdrowienia:)🖐️ Ja tez dostalam od Majeny zdjecia,fakt sa piekne:) Anula na kiedy masz termin?I jak sie czujesz? Blondi cieszy sie dziecmi i pewnie dlugo do nas nie zajrzy.I calkowicie ja rozumiem. Ale gdzie reszta dziewczyn??? Haloooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 😭 😭 😭 😭 stalo sie najgorsze......................odeszlam od Marka, dziwnie sie z tym czuje ale jeszcze dziwniej byloby to wszystko znosic mam napady placzu-chociaz niby czuje sie zrownowazona, nie wiem czy dobrze zrobilam, mam mnostwo watpliwosci i czuje ogromny smutek-czy to odejscie cos naprawi????????????????????????? nie wiem ale mam na to ogromna nadzieje-modle sie o to jestem u rdzicow wiec bede do was czesciej zagladac-braciszek jest wyrozumialy i pozwala kozystac ze swojego kompa gratuluje wszystkim mamusiom, sierpien ma sie ku koncowi wiec urodzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg bede miala pozniej, braciszek wstawi mi moje ustawienia bo wyglada na to ze dlugo tu zabawie odezwe sie wieczorem jak dzieci pojda spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wszystko wyglada juz inaczej Marek przyjechal wczoraj o 21.00 zabral mnie do lokalu zeby porozmawiac bez swiadkow, obiecal ze bedzie mi pomagal przy dzieciach, ze nie bedzie wpowadzal nerwowej atmosfery w domu i zgodzil sie na moja roczna przerwe od pracy plakal jak mu powiedzialam ze chce pare tygodni byc u rodzicow zeby wrocic do formy psyhicznej-powiedzial ze bez nas zwariuje, ze nie wytrzyma sam w pustym domu zgodzilam sie na powrot, ale zostawiam pare rzeczy u rodzicow i samochod-w razie czego szybko tu wroce zyczcie mi powodzenia bo bardzo sie przyda (moze to po czesci sprawka depresji poporodowej-po Macku tez ja przechodzilam-niestety Marek tez sie wtedy do tego przylozyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi 🌻widzisz czasem trzeba wszystko tak postawic na swoim a juz wszystko zmienia sie.Opamietal sie,dobrze,ze jeszcze nie jest za pozno!Zycze powodzenia i mam nadzieje,ze bedzie ok.Ze Marek pokaze sie z jak najlepszej strony i bedziecie znowu wspaniala,kochajaca sie rodzinka.🌻Aniu odgon smutki,badz dobrej mysli!:) A jak znowu twoj M.cos przeskrobie to chyba ja sie nim zajme😠Niech dba o Was!!!:) A my dzis wyjezdzamy na tydzien do rodzicow,wiec zegnam sie na jakis czas. Przesylam buziaki kazdej z osobna😘i do\"ujrzenia\":)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a aja myślę że dobrze zrobiłaś odchodząc od niego, mam nadzieję że po waszym powrocie opamięta się i teraz już nie będzie pewny siebie będzie musiał się pilnować mając świadomość że w każdej chwili możesz naprawdę odejść. Trzymaj się szczęscia wam życzę, mam nadzieję że teraz się wszystko ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było, buziaki dla wszystkich. Aniszcza mi Wrocław kojarzy się z gogantycznymi dziurami w jezdniach, zawsze się boje ze stracimy kolo ;-) Majena dzięki za zdjęcia, napisz jaktesciowie zareagowali na prezent w postaci wycieczki. Veronika Przemuś cudny. Kasiulena zycze powodzenia na egzaminach, dzielna z cienie i wytrwala studentka. Anula odezwij sie. Dla tych o ktorych zapomnialam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy egzaminy i po egzamin - ciesko bylo ale na szczescie sie juz skonczylo :) Ide uciac komara- padam na oczka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniala mi sie nazwa tej miejkscowosci na Krecie, o ktorej wczesniej pisalam - nazywa sie Sivas. A mapka lokalizacyjna jest tu: http://www.venere.com/img/hotel/3/0/8/7/207803/mapMR_207803.gif A te plaze o ktorych wspominalam to: Matala, Komos, Kaloi Limenes, Lentas :D Adresu nadal nie pamietam, ale jak obiecalam poszukam go w domu w Wawie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam namiary do tego noclegu :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wlasciciel ma na imie NIKOS, Villa Kunterbund, miejscowosc (a raczej wioska - jak pisalam wczesniej) to SIVAS. na Krecie (grecja), tel : (0892) 42649/42715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem ;-) juz zapisuje sobie namiary na krecie w kajeciku ;-) DZIEKI nie pisalam bo ... wykrakalismy sobie chorobe ;-) bylam w POlsce - a poniewaz nie mielismy za bardzo urlopu na tydzien , wiec zadzwonilam , ze maz sie rozchorowal i, albo wezme autobus i wroce do pracy na piatek po poludniu, albo raze z nim wrace w niedziee ... oczywiscei szefo powuedzial ze mam wrocic w niedziele .... i tak wrocilismy z posli, 3 dni potem moj Misiu lezal juz z goraczka 38.5 w lozku ... do nas do tego rodzinka przyjechala, a on sie pocil i pocil , ani pogadac wieczorkami ani nic ;-( na koniec wyszla mu wielka ogrocha , i jak sie pojawil w pracy to wszyscy stwierdzili , ze rzezcywisvie za wczesno przyjecahl z polski i choroba sie nawrocila ;-) ... no i po 1.5 tygodnia choroba przeszla na nie .... cala sobote i niedziele przelezalam w lozku .... zatoki zapchane...antybiotyki od soboty...no i dzis triche leoeij ... ani na weekend nigdzie nie mozna bylo wyjechac ;-9 a za oknem 26 stopni, sloneczko ...a my w lozku ;-( Blondi .... mam nadzieje, ze sytuacja sie poprawia za dnia na dzien.... Jstem prawdziwa mama walczaca o dobro dzieci ;-) rok maciezrzysnkiego - w sytuacji kiedy jeszcze Kubus bedzie musilal przevhodzic ta rehabilitacje brzmi naprawde realistycznie ; trzymam kciuki aby Marek dotrzymal slowa! Alku 🌼 Aniszcza 🌼 Veronika 🌼 Anula 🌼 pozdrawiam was mocno, dzieki za zdjecia ! baaaaardzo mi sie podoba zdjecie Przemka z mama nad morzem ;-) no i te czerwone wierchy .... jak tylko wyzdrowieeje jade z mezem w gory !! Aniszcza zarazilas mnie ;-) dosyc morza ! teraz trzeba pochodzic po gorkach ;-) Dodtka dlaczego sie nie odzywasz ???? jakies nowosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wielkie odliczanie do wyjazdu w piatek :) I na te okazje zakupilam sobie: 2 rozowe bikini (dosc skape ;) :D) rozowa chustke na biodra 2 podkoszulki i czerwona plazowa sukienke Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiulena zycze tobie megaaaaa udanego wyjazdu, czekam na zdjęcia i relację. Maajena cieszę się ze pobyt Polsce sie udał napisz tylko jak zareagoali tesciowie na niespodzanke. Postaram sie niedlugo wpasc na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki udało się Marek podpisuje umowę z Olą, a wiec mam rok macierzyńskiego juuuuupppiiii :classic_cool: miedzy nami jeszcze różnie ale idzie ku lepszemu pozdrawiam was i sciskam 😘 myśle o instalacji netu w domu więc może częściej tu bedę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodni SUPER!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Napisz jak dzieciaczki, jak się czujesz, podeślij jakieś zdjęcia. Trzymaj sie słoneczko dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podekscytowana jutrzejszym wyjazdem- 3 tyg laby, a potem do roboty :D Aniu zycze wszytskiego co najlepsze dla calej Twojej rodzinki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Serdecznie pozdrawiam Do napisania w pazdzierniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki zagladam zadko bo mam meksyk w domu i łączę się przez modem Maciuś to wcielony huragan a Kubus straszny marudas, dzis myslałam ze nerwy stracę jak obaj zacze li symfonie ryku odstawiać właśnie poszli spać więc chwila oddechu dla mnie Kubuś strasznie marudzi przy cycu i wiecznie kombinuje nowe pozycje zeby mu to urozmaicić :( moja mama mówi żebym dała butle ale ja nie odpuszczę-odpusciłam tak Maćkowi i teraz ma jakies alergie, skoro rok mam spędzić w domu to przynajmniej niech będzie wykarmiony na cycu jak najdłużej wczoraj poznałam nowy sposób jak pomóc dziecku przy zaparciu- kawałeczek mydła zmoczony ciepłą wodą wkada się do odbytu-działa jak czopek glicerynowy, miałam godzinę spokoju, bo mały cały dzień się darł w niebogłosy-za to jak juz się załatwił to musiałam go ponownie kapać bo obrobił się po pachy :D Kubus dziś skończył 6 tygodni wiec w poiedziałek na szczepienie, a ja na kontrolę do gin :O Alku chwilowo nie mam aparatu, a więc i zdjęć, ale jak tylko coś będę miała to od razu wam wyślę KAsiu wracaj szybko bo się stęsknimy :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Wczoraj dopiero wrocilismy,a dzis jestem taka zalatana,ze na nic czasu nie mam.Ale przynajmniej zdazylismy skoczyc na spacer i wleciecc tu na forum;) Witam Was dziewczynki.Strasznie sie za Wami stesknilam:)🖐️ Blondi🌻ciesze sie:) Calutki rok do Was nalezy!:) A ja dostalam propozycje ciekawej pracy i...zrezygnowalam(tzn.mam dac taka odpowiedz wkrotce)bo...wiadomo:synek i maz sa dla mnie najwazniejsi! No trudno nie mozna miec wszystkiego... Praca poczeka(mam nadzieje,ze bede miala jakies szanse na rynku za jakies 2 lata..:-/ ) :) Oki,spadam,bo obiad mi sie spali. Jutro wpadne na pewno i mam nadzieje,ze ktos sie jeszcze odezwie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pusto tu strasznie. Ja ostatnio zabiegana jestem, ciągle mam coś do zrobienia, ale postaram się poprawić w najbliższym czasie. Pogoda się poprawiła więc postanowiliśmy z męzulkiem wybrac sie nad morze jedziemy we wtorek na 5 dni, mam nadzieje ze nie bedzie padac i sobie wypoczne bo zmeczona jestem w koncu od mojego urlopu minely juz prawie 3 mesiace wiec zasluzylam na ponowny odpoczynek, teraz jestem w pracy sama bo reszta dzialu na konferencje pojechala. A co u was dziewczynki Aniszcza na urlopiku czy przy cyferkach, Blondi z dwoma urwisami ma duzo zajec, Kasiulena sie wygrzewa g greckim sloneczku, Anula pewnie urzadza pokoik dla dziecka w nowym mieszkanku (mam nadzieje ze udalo sie wam cos kupic) Majenka zajeta swoimi badaniami ;-), Meg pochlonieta córeczka, Weronika zajeta przystkojniakiem Przemusiem i tak tu pusto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Alku zajeta jestem synkiem,ale teraz posadzilam go w fotelik i wpadam zobaczyc co tu nowego:) Buja sie z grzechotka w reku albo lapie sie za stopy i probuje zdjac skarpetki, i patrzy na wyrodna matke,ktora sobie klika zamiast laskotac babla(bo bardzo to lubi) Mamusie przyznajcie,ze smiech dziecka jest najwspanialszym przezyciem:):D A do tego pogoda sliczna,wiec trzeba korzystac z ostatnich urokow lata/jesieni :) Alku pewnie jedz wypocznij sobie,pogoda na pewno dopisze!A w jakie miejsce konkretnie wyruszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×