Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

wszyscy juz mylsami sa nad jeziorem, morzem a Aniszcza w gorach ;-) milego weeekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Majena ty pewnie nad morzem poleniuchujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałam sie tylko na jakiś czas z wami pożegnać. W poniedziałek muszę się zgłosić do szpitala. Jak bedziecie ciekawe co u mnie to dziewczyny z topiku RODZIMY W SIERPNIU 2006 bedą miały aktualne info :) papa 🖐️ trzymajcie się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jak wam minał weekend, mi nienajgorzej chociaż bez męzusia który cały weekend spdzieł przy porzaże, sucho strasznie i co chwilę rozpalało się na nowo. A ja ze znajomymi byłam nad jeziorkiem :-) A dzisiaj sie pokłóciłam rano z mężusiem bo cały weekend jeździł moim samochodem i zasyfił go niemiłośiernie i uszkodził łożysko i jeszcze twierdzi że to ja :-O Od jutra nie jeżdze tym samochodem mam to gdzieś ja go sprzatać i naprawiać nie będę, tylko że muszę sobie jakis transport zalatwic rano to jeszcze bym mogla z kuplem jezdzic co prawda pol godziny wczesniej ale spoko natomiast do domu to chyba pieszo bede wracala. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja ! ;-) Alku jak tam powrot do domu;-) juz sie pogodziliscie ? samochod w naprawie? ;o) Twoj maz jest starazkiem? - u nas tez sie palilo od piatku , bo susza straszna.. na sczescie w sobote popoludniu byla burza .... ogolnie wytrzymac ciezko - w nocy temperatura ei spada poniezj 30 stopni, a o 10 juz przewaznie jest okolo 34 stopni .... to jak w Polsce ze ranisienko masz rose ...... jedyny plus , ze pranie wysycha w ciagu pol godzinki ;-) Blondi - mam nadzieje, ze urodzisz bez kompikacji, szybciutko i bedziesz tryskala szczesciem ;-) a od meza bedziesz miala duuuuzo wyrozumienia,a Macius bedzie kochanym, malo zazdrosnym ( ;-) ) braciszkiem daj znac jak juz bedziesz sie dobrze czula ;-) co do weekendu - w sobote ucieklismy w gorki - co by oddychac mozna ;-) ale gorka byla malenka 1800 metrow, ale podjazd byl gdzies do 1300 wiec po 3.5 juz bylismy spowrootem przy naszym samochodziku ;-) a niedziela - leniuchowanie nad morzem... pojechalismy na naszymi slowakami, potem wspolna kolacja w malej restauracyjce agroturystycznej- obchodzilismy ich 1 roczice slubu , i nasza \" przyspeiszona\" 3 roznice ;-) ( ktora pewnie i tak bedziemy jeszcze raz obchodzic we wrzesniu ;-) a ! i z rodzicami w sierpniu ;-) ) czekam na wiesci co u was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena 🌼 samochód naprawiony i umyty, nie musze chodzić pieszo, mężuś leśnik ;-) Eh zazdroszcze tego morza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze u meza w Holandii, upaly niemilosierne, morze pod nosem, a niestety uczyc sie trzeba. Tragedia! Tzn tragedia z temperatura a nie z nauka -chociaz jak tak pomysle to i nawal nauki tu nie pomaga :( Temperatura w domu dochodzi do 40C poniewaz jest to mieszkanie na poddaszu, klimatyzacji brak bo kto by myslal o jej montowaniu w takim zimnym kraju jak Holandia... eh Cala sie lepie i lece pod prysznic Pozdrawiam Anie i zycze jej wszytkiego naj naj naj bo dzis sa jej imieniny a takze zycze udanego rozwiazania :) Majena - fajny pomysl z ta wycieczka :) Ja sie teraz glowie nad pomyslem preezntu dla mojego Miska - ma urodziny w sobote. Problem w tym ze on juz wszystko ma. Pomyslalam ze kupie wino i zabiore mojego M na London Big Eye a potem na jakis lunch ktory zjemy na statku na Tamizie. nic lepszego do glowy mi nie przychodzi. Jak ktos ma pomysl to prosze o podpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku - tak to z facetami jest sami do bledow sie nie przyznaja :( A jesli chodzi o weekend to bylam na zajefajnej imprezie na promenadzie nad morzem :) Superowo sie bawilismy i chyba powtorzymy to raz jeszcze w ten weekend zwlaszcza ze bedzie ku temu okazja :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam problemy co kupowac na imienny i urodziny ..... ostatnio lapiue sie na tym ze kupiu juz praktyczne rzeczy typu koszule ..... ale skarpetek i chuteczek jeszcze moj Mis nie dostal ode mnie heheheh ;-) wiec vchyba nie jest az tak zle... zrezsta kasiulenia to tez bedzuie nmoj problem, bo urodzinki ma 24 ...a jzu ani koszulek ani koszul niemoge kupic , bo tzw szafa sie nie domyka ... nie mam zielonego pojecia..... ale mam wiecejczay aby cos wymyslec.... wczoaj zajrzlama na ta stronke RTodzimy sierpein 2006 - ale nic o Blondi nie bylo .... chyba jeszcze jest 2 w 1 ;-) Alku - przy naszych upalach - nawet morze jest meczoce ;-) ale tez sie ciesze ze mam morze na wyciagniecie reki .. ten weekend tez nad morze - na wyspe chorwacka PAG, bedzie ok. jezeli bedziemuy czekac w kolejec na prom mniej niz 2 godziny ... bo ostatnio cezkalismy 3 godziny i muslalam ze jajko zniose w tym upale .... poza tym u nas w nocy ciagle 30 stopni i taaaaka wilgotnosc powietrza od 2 dni , ze oddychac sie nie da .... ale marudze ;) Veronika i Aniszcza na wakacjach ???? O WLASNIE! WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH AN!!! ZEBY BYLY ZDROWE ;-) I SZCZESLIWE ZE SWOIMI BEIBISZCZAMI ;-) ( OBECNYMI, URODZONYMI, POD SERDUSZKIEM, I TYMI BEIBISZCZAMI KTORE JESCZE SA W PLANACH ;-) ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTALAM PRACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yupi!!!! TRA LA LA LA LA :):):):):):):):):d:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulavje !!!1 tylko gdzie ;-0 w holandii czy w londynie ?? ;-) bo juz sie gubie ;-) GRATULUJE JESZCZE RAZ!!!! no to sobote spedzicie na imprezowaniu ;-) co w koncu planuejsz dla meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadmomość z topiku dla sierpniówek: "chciałam tylko przekazać wszystkim zainteresowanym, że Ania (blondi) właśnie została dumną mamusią zdrowiutkiego chłopaczka - blondynka o wzroście 59cm i wadze 3660\" GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla was 😘 Kasiulena tobie też gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Oby więcej dobrych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc na poczatek gratulacje dla wszystkich a w szczegolnosci dla Ani i Kasiuleny :) obie maja powody do radosci. Co do mnie to ja juz mam niestety mniejsze powody do radosci, a to z powodu wizyty bieglych w zakladzie i ustalania prognozy na nastepne 3 miesiace. Glowa kwadratowa, okragla i trojkatna na zmiane :o O urlopie na razie nawet nie marze, opalac mi sie nie wolno jestem biala, zmeczona i jest mi goraco :( a w czasie tych upalow boli mnie rana pooperacyjna i caly brzuch :( ale dosc narzekania bo dzis piatek i czas na weekend i dosyc ogladania tych programow nieszczesnych komputerowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANISZCZA , jak sie opala nie mozesz - - to pozostaja Tobie gory .... jak bedziesz chciala w sierpniu , wrzesniu ewentualnie pazdziermiku wyjexchac w gorki - to moze przekonam cie na wlochy lub SLOWENIE !!! ( ceny ok, piekne alpy julijskie ..., malu krja do poznania w tydzioen , dwa ... do tego maja swietne jaskinie, na UNESCO albo takie bardziej turystyczn z 4.5 km pociagiem ) .. tam sie nie opalisz ;-) i ramna nie bedzie bolala ..... ;-) no chyba ze juz masz tam jakies polany , ale nic nie piszesz .... wiem, wiem , nahjblizezs plany to cyferki ;-) ale kazdy musi odpoczac ;- )!!!! Ty tez ! zwlaszcza po operacji !! milego weekendu, wyjezdzamy o 19 na wyspe PAG ;-) opalac sie ;-) razem z Ania ( suuuper POlka, to ta co przyjechacala tutaj w pazdzierniku) i jej chlopakiem ( z Rumuni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje i od razu przesylam je dla Ani ktora na pewno bardziej sobie zasluzyla :D A prace dostalam w Anglii w miescie oddalonym od Londynu o ok 45min jazdy pociagiem -takze pewnie sie tam przeniesiemy. Pozdrwiam i udanego weekendu zycze :) A z M wybieramy sie w koncy na London Big Eye a potem wynajelismy czesc pubu i wraz ze znajomymi bedziemy swietowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do was zdkeia ale cs mi przerwali interentowe polaczenie jak wysylalam ;-9 doszly ? by the way ..... WSZYUTSKIEGO NAJLPESZEGO BLONDI !!!! Mam nadziej, ze dzidius jest twoim oczkiem w glowie ;-0 i daje Tobie spac w nocy .... wrajaj do nas ... i duuuzo duuuzo spij ;-0 - na tyle na ile Tobei pozwoli ;-) czekamy na fotki ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do mnie nie doszly :(:(:(:(:(:(:(:( buuuuuuuuuuuuuuuuu Od rana za to siedze i wkuwam do egzaminow -mam dobra passe :) upalow nie ma i pogoda jest calkiem znosna. Weekend tez byl udany. Tak jak mowilam wybralismy sie na London Big Eye, pogoda dopisala i mielismy cudny widok na caly londyn. Potem spotkanie ze znajomymi i imprezka przeniosla sie do /nas do domu -cala niedziele chorowalam, ale nie narzekam :) To tyle co u mnie -pozdrawiam i milego poniedzialku zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wrocilismy wczoraj na kilka dni do domu,potem znowu wypad;) Kasiulena gratuluje pracy!🌻 Blondi,czas szybko zlecial i juz tulisz swoje drugie dziecko:)Ale Ci zazdroszcze:)Ja mam teraz hopla jak zobacze malutkie dziecko ;) I czekam z niecierpliwoscia na zdjecia twojego synka:) Duzo kwiatów dla Ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Meg ide szybciutko do skrzynki,mam nadzieje,ze zdjecie twojej ksiezniczki i do mnie doszlo:) Majena wpadlam na taka mysl,ze dziecko pokazuje jak szybko czas mija, toc to juz ponad 5 miesiecy zlecialo jak z bicza trzasl!Kogo tu poprosic,zeby czas wolniej lecial?Zaraz sprawdze czy cos od Ciebie doszlo. Aniszcza ja sie opalac nie lubie,zamienmy sie:) Alku witaj slonko! Zaraz idziemy na spacerek.Jeju ciesze sie,ze ma byc od jutra deszczowo,ale niech koniec sierpnia choc dopisze,bo chce obejrzec z bliska morze!No i oczywiscie Przemek je zobaczy:) Pozdrawiam i lecimy,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow wyslalam i znow mi kompo cos przerwal .... buuu.. moze cos zz ta moja skrzuybka na o2 nie wychodzi .... w kazdym badz razie ... Veronika to jest naprawde niesamoite .... jeszcze nie tak dawno czytalysmy ze test cizowu ... pozytywny , pierwzas wizyt u ginekologa , itd... a tu ... Ptrzemek ma 5 miedsiecy .... az do pozadroszczenia ;-) !!! I Blondi ...... i Dodotka... i Meg... i Anula ... , no Anula jescze trszke ;-) a potem bedziemy i My tulily nasze dzieciatka ;-) ;-) u nas ... dzis kropi deszczyk od 8 ... suuuper !!! w koncu sie wyspalam tej nocybo nie byla taka goraczka !!! kasiulenia - super ze praca sie Tobei podoba... i rtezcywiscie - moze lepeij bedzie jak sie przeprowadzicie troce blizej.... sami najlepeij wiecie .... a z drugiej styrony dojazd 45 minutowy - jak na pocztake - tez nie jest taki zly ... - wazne zebys byla z pracy zadowolona ;-) Aniszcza . Alku , Doditka , Meg Anula ... gdzie sie podziewacie ???? gdzie >?? na wakacjach ?? jak na wakacjach to ik -mozecie nei pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze ze sie zaczyna forum rozkrecac -a jest chyba takie leniwe ze wzgledu na wakacje ? To jak bylo na urlopie Weroniko? Opowiadaj :) Wreszcie dostalam zdjecia od Majeny-serdeczne dzieki :) Atrakcyjna dziewczyna:) Nic dodac nic ujac :) A Twoj jest troszke podobny do mojego ;) [zwlaszcza fryzura :D ;)] Co do tej mojej pracy to z dojazdem bede sie meczyla przez miesiac- chce sie po prostu rozejrzec po tej nowej miejscowosci i zobaczyc gdzie jest obre miejsce by wynajac mieszkanie, a ktorych mijesc trzeba unikac. Mowisz 45 min nie jest duzo :) Wiem ze nie jest. Problem w tym ze 45 min to odleglosc od dworca do dworca :) A jesli mialabym liczyc czas przejzadu powiedzmy od drzwi domu do drzwi budynku, w ktorym pracuje to zbierze sie to do okolo 1,5h moze ciut dluzej. Takze kazdego dnia 3 godz wyjete sa z zyciorysu. A jeszcze jak pomysle ze zimowymi wieczorami szybciej sie sciemnia, a ja musialabym sie szwedac po dworcu- to dziekuje bardzo :) juz wole sie przeprowadzic:) Szkoda mi tylko mojego M, ktory dosc czasto podrozuje i musi miec dobre polaczenie z lotniskami - takze ta przeprowadzke musimy sobie dobrze przemyslec. Moze przeprowadzimy sie do miasta, w polowie drogi :) Zobaczymy.... Poki co nie zawracam sobie tym glowy. Egzaminy, egzaminy, egzaminy.... Teraz to jest temat no1 w mojej glowie. Ok lece i zabieram sie do moich zadan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wcinam arbuza,kto chce? Leje od rana az milo.Mimo to w domu nadal goraco,choc wietrze non stop.Sciany sie nagrzaly chyba:-0 Wlasnie wrocilismy ze szczepienia-3-ego i ostatniego(nastepne to jak skonczy 13 m-cy na swinke chyba).Mlody spi twardo jak zawsze po szczepieniu i wiem,ze caly dzien pewnie tak bedzie.Organizm tak walczy,ze spi caly dzien.Tak wiec po raz pierwszy od lutego zaraz zrobie lasagne:) Po raz pierwszy Przemek byl mierzony,jego wzrost-68 cm,waga 7600g.Powoli zaczynam wprowadzac owoce i warzywa.Ostatnio w upaly dalam jabluszko i marchewke,bo juz mi mama trula nad glowa,ze dziecko powinno jesc tez cos innego niz ciagle mleko.Do tego Przemek tak slinil sie gdy widzial,ze ktos cos je,wiec ulitowalam sie nad nim;) Bardzio mu śmakowało :)Od razu wrabal pol sloiczka. Jednym slowem jest ok-i cale szczescie. A wakacje u rodzicow minely za szybko.Wiadomo bylo git,bo nic nie musialam robic,u mamy najlepiej:);) Tylko sie opalalam i pluskalam ,a dziadkowie mieli wreszcie okazje nacieszyc sie wnuczkiem.A w domu wiadomo,zawsze cos do zrobienia sie znajdzie. W sobote znowu wracamy do rodzicow,na razie siedzimy sobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam i co? I pusto! Nic Majenko od Ciebie nie dostalam,ani od Anuli(gdzie Ty jestes????) No po prostu wielka luka w skrzynce:( Meg od Ciebie tez nic nie dostalam:(Zapominacie o mnie😭 Dobra to lece zrobic obiadek:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena:)dostalam zdjecia:)dzieki,tego mi bylo trzeba -blekitu dla oczu.Eh Tobie to dobrze,zwiedzac sobie swiat:);) Teraz juz naprawde spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Na poczatek dziekuje za zdjecia i serdecznie pozdrawiam :) Dlugo nie pisalam, wiec czas nadrobic zaleglosci. Powodow pisac nie bede, bo ciagle tlumaczenie sie praca jest bez sensu (mimo iz mialam jej duzo) ale to chyba raczej lenistwo i niechec do patrzenia w komputer po pracy sprawily, ze nie zostawialam ani sladu na naszym forum :) no coz mam nadzieje wybaczycie. Co do wakacji, to na razie sie nie wybieramy nigdzie Majenko, nie wiem czy tu pisalam o tym ze moj maz dostal do zaplacenia dosc pokazna sumke do urz.skarbowego i w zwiazku z tym uszczuplily sie nasze przychody, a tu jeszcze chcemy dach we wrzesniu zmontowac. Pozyjemy zobaczymy, moze jakies last minute nam wyjdzie, ale raczej w polskich gorach. Bo niestety albo wlasny kat, albo laba nad np. lazurowym wybrzezem, a ja wybieram dom :) bo on jest najwazniejszy. Ale Majenko bardzo bym chciala, wierz mi :) jezeli jednak jakims cudem sie uda to z checia skorzystam z twoich podpowiedzi :) Za to w dlugi weekend 12-15 VIII wybieramy sie do Wroclawia z paczka ze studiow :) i bedziemy zwiedzac i sie obijac :) Poza tym powoli zaczynam sie przygotowywac do roli typowo kobiecej - bo przeciez pod koniec roku moge myslec o dzidzi :) jeszcze tylko we IX wizyta kontrolna i badanie na toksoplazmoze i jezeli wynik bedzie ok to od XI lub XII zaczynam z mezem walczyc :P Co do upalow, to na szczescie minely i moge w koncu normalnie funkcjonowac, nie tylko zreszta ja bo i cale otoczenie po deszczu jest po prostu zadowolone :) Kasiulena - a co ty bedziesz w tej pracy robic??? Veronika :) faktycznie to juz 5 miesiecy, ani sie obejrzysz a roczek bedzie :) Ciekawe gdzie jest reszta dziewczyn bo Meg wiadomo przy dzidzi, Anu-la pewno w domku albo ogranicza patrzenie w kompa podczas ciazy :) Do napisania :D a ja wracam do kieratu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A gdzie Alku???????????????? Aniszcza prosze nas tak nie zaniedbywac:) Pare slow chociaz wpisujcie,niech nam topik nie zamiera.Alku nasza strazniczko wracaj!!🌻 A ja wlasnie zrobilam obiadek,mlody spi,dopadlam kompa,zeby rozejrzec sie za kwaterami.Zamierzamy zwiedzic w tym roku Kolobrzeg albo gdzies za nim na zachod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika, z kolobrzegu o iel dobrze sie oriemtuje sa katamarany na Bornholm - wyspe Dunska.... chyba z 3-4 godzinki jazdy.... tylko nie wiem, czy bedziesz chciala ta sie wybrac z Przemkeim.... ale ... poczekaj... cs mi sie wydaje ze wtedy Przemek musialby miec zrobiony Paszport, lub Ty bys musiala go mie wpisanegoi w paszporcie... wiec chyba odoada ... Alku wracaj !!! ;-) Aniszcza - super ze sie odezwalas .... a1 tak sobie pomyslalam , ze moze sobie tez zrobie ten test na toxoplazmoze .... prosze cie napisz czy potrzebuje jakies spejalny papierek od lekarza ??? nie robilam - bo raczej nie mam, od nmalego mialampsiaki , zadnych kotow... ale dopoki nie jestem w ciazy .... mzoe sobie jeszcze zrobie ten test ;-) A! a jak ktoras z was juz robila tez szczepionke - to ile po szczepionce nie mozna zachodzic ???? 3 miesiace ? Kasiulenia.... te 1.5 godzinki ... w 1 strone - to zmienia kolej rzeczy .... niestey ja muzse sie na takeki odleglosci przygotowac - w dtanach to pewnie i tak bedzie tzw \"blisko\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×