Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

No własnie coraz mniej nas sie tu robi 😭 Ale pocieszajace jest to ze nasz topik przeksztalca sie powoli w topik dla mam, przyszlych mam i starajacych sie ;-) Jeszcze troche a przeniesiemy sia forum np. o macierzyństwie. Eh moze reszta dziewczynek o nas nie zapomniala i niedlugo sie pojawia. Co sie dzieje z Katie wit, Omką?? Czy któraś z was ma adres stronki jej synka Wiktora, moze z niej bysmy sie cos dowiedzialy. Iriss sie uczy, Dodotka pracuje, Leni goni kangury. Wracajcie bo smutno. Weronika wybieramy sie do turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG bardzo bardzo gratuluję i czekam na fotki :) 🌻 dziewczynki zagladam ale czasu nie mam żeby pisać lub juz czasem nie mam sił. Dziś i wczoraj miałam młynek- w budownictwie teraz szał, więc jest nie łatwo, do tego egzaminy. Najgorsze jest to, że zawaliłam matmę więc ja k się uda to poprawka,a jeśli nie to sesja poprawkowa-chociaż nie wyobrażam sobie nauki z miesięcznym maluchem i niespełna dwuletnim urwisem. Jak się w tym tygodniu nie przyłożę to jeszcze mikro zawalę bo z pierwszego koła mam tylko 7 pkt na 40 :( masakra może jeszcze ten projekt poratuje moją średnią (oby był max) dobra nie marudzę jak znajdę chwilę to wyślę zdjęcia i zobaczę co nowego do mnie przyszło-wstyd ale nawet nie zajrzałam od weekendu :) 🌻 dla wszystkich mężatek ;) i ich dzidzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondni trzymaj sie dzielnie, wierze ze dasz sobie rade. A ja juz po szczepieniu przeciwko żółtaczce, sluzba zdrowia mnie rozklada na lopatki ostatnio. Jak poszlam w poniedzialek po recepte na pierwsza dawke to lekarz ze zdziwieniem spytal po co mi to szczepienie bo jak nie wybieram sie na zabieg to niepotrzebne. A ja mu na to ze co bedzie jak bede rodzic a on mi na to ze ryzyko zakazenia jest male , no ale przeciez jest cholercia co za palant no i w koncu stwierdzil ze ja bardzo chce no to dobra wypisze mi ale on nie widzi koniecznosci :-O Szok. A dzisiaj jak poszla o 7 do punktu szczepien to pani byla zdziwiona ze tak wczesnie przyszlam, no przeciez na drzwiach jest karteczka ze przyjmuje od 7 :-O Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ta nasza służba zdrowia :) nie mam słów normalnie miłego dnia wszystkim życzę, oby dla mnie był lepszy niż wczoraj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helollllllllllllllllllllllllllllllllllll Ide dzis do fryzjera i wlasnie odliczam godziny do 15 :) co prawda zadnych rewolucji nie bedzie, ale i tak sie ciesze bo skroca mi je troche :) a w niedziele komunia :D i w koncu wloze sandalki i sukieneczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci tego fryzjerka, ja pojde po powrocie z wakacji, jak mozesz to podeslij fotki w nowej fryzurce :-) Juz myślałam że sie dzisiaj nie pojawisz bo swiętujesz swój sukces :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku bez przesady :P z tym oblewaniem, bo impreza pozegnalna dopiero 23 czerwca. Ja to jak tak sobie policzylam to same imprezy mam w VI: 10, 11,17,23 i 30 :) heheheh ale nam sie sypie z mezulkiem :P a co do fryzury to ja jej nie zmieniam, tylko robie podciecie o 2-3 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mialam sie zrelaksowac a tymczasem mialam mnostwo obowiazkow - na szczescie teraz nadrabiam relaksowanie sie:) Siedze u meza w Holandii i szukam pracy (tzn nie tu tylko przez internet). Slysze ze sie wszystko wszystkim uklada wiec strasznie sie ciesze i serdecznie gratuluje- zwlaszcza najnowszej mamuni MEG :) A w zwiazku z ostatnim dniem mamy mam takie wesole refleksje na temat naszych latorosli :):): Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi siękrew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na zdjecia :)#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasuilenia czy Holandia cała w kwiatach??? Szkoda ze to nie sezon tulipanowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze tulipany juz przekwitly- a siedze teraz w miescie weic nawet gdyby cos tam jeszcze kwitlo to nawet nie widze :) Za to wybbiore sie chyba na plaze bo pogoda piekna (sloneczko swieci i jest jakies 25C)i az szkoda spedzic calego dnia w domu. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh 25 stopni super u nas zimno, zreszta sama wiesz niedawno sama tej polskiej pogody doswiadczylas. Czy ty juz masz wakacje czy jeszcze jakas nauka cie czeka??? Milego wygrzewania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie egzaminy skonczylam na poczatku maja, teraz czekam na wyniki, ktore maja byc pod koniec czerwca. No i ewentualne poprawki- na pewno jakies beda, czas wiec mam by sie do nich przygotowac. Ale jak tu sie na jakies ewentualnie przygotowywac skoro pogoda piekna i w domu sie nie chce siedziec... eh wybieram sie na spacer i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam z rana :-D Nareszcie swieci sloneczko i zapowiada sie calkiem mily dzionek. Kasiulena z tego co piszesz rozumiem ze twoj mezus jest w Holandii a ty w Anglii, nie widujecie sie chyba zbyt czesto, chyba ze sie myle. Buziaczki dla was i dla maluszkow. Aha macie moze jakis pomysl na prezent imieninowy dla mojej kolezanki ktora jest w 3 miesiacu ciazy, co moze jej sie teraz przydac??? Bede bardzo wdzieczna za jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku z pewnością koleżanka ucieszy się z \"pamietnika ciąży\" tym bardziej jeżeli to jej pierwsza ciąża, ew. fajny ciuszek ciążowy np jakaś bluzeczka, mogą być też kosmetyki dla mam-wybór niby duży, ale zależy od gusta koleżanki :) u mnie masakra-wczoraj dostałam takiego skurczu, że aż się posikałam z bólu-mam nadzieję, że jakoś dociągnę do końca bez rewelacji, ale ten miesiąc z pewnością będzie dla mnie bardzo ciężki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi pamietnik ciazy brzmi fajnie musze go poszukac moze w emipiku dostane, dzieki za rade. Mam nadzieje ze juz wiecej cie skurcz nie chwyci, odpoczywaj jak najwiecej (wiem ze łatwo radzić a w praktyce inaczej to wyglada) Trzymaj sie dzielnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiulena ja tez kcem na plaze!:)Zabierz mnie ze soba albo przyslij nam piekna pogode,bo u nas zimno.Moze dzis polepszy sie,ja juz naprawde mam dosc takich zmian-tu slonce a za 5 minut leje😠 Alku moj znajomy wyjezdzal do tej pory w lipcu do Turcji i podobno gotowal sie,takie tam upaly.Wiec dobrze sie przygotuj! Blondi blagam dbaj o siebie,nie stresuj sie niczym,wypoczywaj,nalezy Ci sie,a wrecz to Twoj obowiazek.Przeciez niedlugo rozwiazanie,a Ty ciagle w biegu pewnie. Aniszcza🌻zimno w gorach?Bo pewnie jestes tam na biezaco:) Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ja juz sie nie moge doczekac tego ciepla jestem maksymalnie wymrozona i marze zeby sie wygrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alku dzieki Weronica widzicie dziewczyny nie da się, mam sesje i do tego pracę, sama chętnie bym odpoczęła ale nie da się-PECH liczę tylko na to, żeby dobrnąć do konca sesji-wtedy odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie Kasiulena witaj po wakacjach, teraz na wekejszyn wysylamy Alku :) co do gor Weroniczko to niestety, w moich ulubionych (czyt.okolice Zakopca) jest tylko 15 stopni. Czyli nieciekawie, poza tym byl tam snieg :( ja proponuje sie wstrzymac tym co chca na wakacje w Polsce sie wybrac. Jeszcze bedzie cieplo :) a ja dzis za dwoch bo kolegi nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie wy macie plany wakacyjne i na kiedy. Bedzie tak ze ja juz dawno zapomne o swoich wakacjach a wy zaczniecie leniuchwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt,przy planowaniu wakacji w Polsce trzeba uwzglednic pogode.Wiec my wyjedziemy nad morze,gdy bedzie perspektywa,ze deszcze bedzie nas omijaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzije ze to lato nie bedzie takie jak zapowiadaja, przeciez od kilku lat juz nie mamy porzadnego lata, oby deszcze nas omijaly, no moze nie tak zupelnie bo susza bedzie ale zeby np padalo raz w tygodniu porzadnie i to koniecznie w nocy. No cóż pomarzyć zawsze mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tu tak pusto dzis? Dzis piekna pogoda wiec lece znow na dlugi spacer,a potem sprzatanie,bo jutro wyjezdzamy do rodzicow na caly weekend.Juz wyjelam z szafy letnie ciuchy i czekam na te zapowiadane ciepelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Mam dzisiaj troche zamieszania, napisze coś póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto???? Czyzby ladna pogoda odgonila was od komputerow. Majenka juz pewnie po egzaminie z wloskiego. Mysle ze moge gratulowac :-) teraz trzymam kciuki za srode. Do pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Majeny to my juz wiemy, jeszcze tylko ona sama musi nam potwierdzic, ze juz po wszystkim i zdala :) ale trzymamy kciuki i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×