Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Masz racje Aniszcza. A jak minal weekendzik. Ja w niedziele poszlalam na zakupach. Kupilam sukienke, spodanie, 2 bluzeczki i polara, mezulek kupil sobie jeszcze wiecej ;-) Jeszcze tylko jutro do pracki i ..................... u r l o p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Alku a u mnie była komunia u chrzesnicy meza no i objadlam sie, mniej wiecej przy 3 posilku (obiad - 1 posilek, tort - 2 pozilek, nozka z kurczaka - 3 posilek) przestalam jesc zupelnie i na sile wyciagnelam meza na spacer. Poza tym byly jeszcze z 2 lub 3 posiłki :( to sie przekrecic mozna przy takim jedzeniu 😭 Ja nie wiem jak moj maz to robi, ale normalnie potrafi jesc i jesc :D Ja mam zoladek malego czlowieczka takiego na 160 cm-trowego, a on ma prawie 2 metry wiec to chyba wszystko tlumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno, trwa odliczanie do kolejnej wyzery tym razem na weselu, zdjecia z komunii musze sciagnac dopiero z aparatu, bo przeciez nie bede taka bezczelna i nie bede tego robic w pracy, tym bardziej, ze otatnie 3 dni spedzam na tym stanowisku, bo potem \"dlugi weekend\" i siuuuuuuuu na nowe miejsce pracy. Tak wiec zdjecia przyniose jutro (najpozniej w srode) na \"pendrajwiczku\" :P coby nie bylo duzo zamieszania i wysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczynki,ze fajnie minal Wam weekend :) A my w sobote poszlismy na piknik,zorganizowany przez dzielnice ;) Szlismy w jedna strone prawie 4 km :-0 Taki dluuugi spacer w trojke z woziorkiem.Byl koncert,piffko,uhahani ludziska(a raczej wielki tlum ludzi) Ledwo doszlismy do domu wycienczeni,przypomniala mi sie piesza pielgrzymka do Czestochowy :) A wczoraj bylismy na obiadku u mamy :) Opalalismy sie,zjaralam sobie nosa :P I tak nam minal cieplutki weekendzik :) A dzis chyba upal bedzie.Wiec zaraz ide na spacer,poki jeszcze mozliwie jest,bo potem to bede sie smazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza te zdjecia wyslij przed sroda zebym zdazyla obejrzec ;-) Eh wreszcie super pogoda, tak bardzo mi ciepelka brakowalo. Dzisiaj zrywam sie wczesniej z pray bo ide do dentysty - zab mnie zaczal bolec :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Wera cwiczy kondyche widze :) co do zdjec to Alku, specjalnie dla ciebie sie postaram :) aha to ze sie usmiecham to nie oznacza ze mam dzis wspanialy humor, pomimo ze pogoda super, ale po prostu po piatku jestem dobita :( znowu wracamy z mundialu nie wychodzac nawet z grupy. Co prawda nie jest to jeszcze przesadzone, ale z dojczlandami to my na pewno nie wygramy :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostawie bez komentarza gre polskiej druzyny. pozostanie nam dalej cieszyc sie sukcesem polskiej druzyny sprzed wwiiieelluuu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wyszłam ze szpitala Zatrzymali mnie na obserwacji od czwartku wieczorem z powodu tych skurczy. Wszystko w porządku ale profilaktycznie mnie zatrzymali, dali p+p i kaprogest i przy okazji wykryli infekcję. Zrobili Usg i potwierdziło się, że chłopak, w dodatku termin wg usg przesunął mi się na 31 lipca :) czyli na pewniaka mogę iść na cc wg terminu wcześniej wyznaczonego. Mały waży już 2 kg :) Strasznie tylko za Mackiem teskniłam-nienawidzę siedzenia w szpitalu Dziś już jestem w pracy i przeszkalam kolezankę na moje zastępstwo, żeby już w razie czego nie było takiego zamieszania jak w piątek i sobote. Odezwę się w tygodniu jak juz się obrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jeszcze raz powtarzam - odpoczywaj. Pokaz dziewczynie ktora cie zastepuje co gdzi i jak i siedz w domku. Maluszek jest duzy i najwazniejsze ze mu nic nie jest ale nie zapominaj o sobie. Aniszcza pamietaj o zdjeciach ;-) Milego dzionka u mn=mnie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta :) Aniszcza zdjecia doszly i jestem pod wrazeniem. Ta komunia na ktorej bylas to niczym wielkie weselicho. Zastawiony stol, pieknie przybrane krzesla, dzieciaki usmiechmniete od ucha do ucha ustawione do zdjecia ;)- tearz juz wiem jak wygladaja wspolczesne komunie :D:D:D A u mnie... siedze dalej w Hadze, zar leje sie z nieba, spieklam sobie plecki i jakis robal uzarl mnie w brode. Maz w pracy, a ja zamiast zakuwac do ewentualnych poprawek roztapiam sie jak czekolada. Za to weekend mielismy udany poniewaz wybralismy sie na wycieczke rowerowa, na poczatku miala byc bardzo krotka, a w efekcie przejechalismy 60km- do dzis czuje siodelko :) nie powiem gdzie... :D:D:D:D Bylismy tez na plazy i troszke wystawilam swoje cialko do slonca. Troszke sie krempowalam rozebrac (ze wzgledu na moja tlusta faldke na brzuszku) ale w koncu skapitulowalam (35C nie dalo sie w ubraniu wysiedziec). POstanowilam tez sie tej faldki pozbyc i uprawiam troche sportu, wczoraj na przyklad zrobialam rano 100 brzuszkow a wieczorem wybralam sie na jogging. Kondycja fatalna, ale czego sie mozna spodziewac jesli nie uprawialo sie zadnego sportu ;) przez caly rok. Oj! Szkoda gadac. No nic wszystkim przesylam sloneczne buziaczki i mam nadzieje ze pogoda wam sie poprawi a Alkowi urlop uda sie wysmieniecie i powroci odmieniona i zadowolona z ciekawostkami z podrozy i wszytskie je nam opowie (i obieca zdjecia - of course :):D) A ja jeszcze sie pochwale bo na 4 dni wybieram sie do Rzymu i po moim powrocire obiecuje zdac relacje co i jak:) Caluski ode mnie dla WAS 😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy nasza Majenka to ta sama z topiku o polakach za granica, ale cis mi swita ze tak- ale naplywaja same pozytywne wiesci odnosnie jej egzaminow :):D:D:D hip hip hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiulena :) tobie to dobrze, a ja dzis ostatni dzien w pracy przed zmiana stanowiska no i przed dlugim weekendem :) Alku jak jeszcze cos czytasz to wiedz ze zycze ci super odlotowych wakacji w Turcji :) Kasiulena na jakim topiku dokadnie ???? czytalas o Majence, bo ja weszlam *polacy za granica - gdzie mieszkacie - (czy cos takiego) i tam nie ma Majenki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadne po poludniu,bo musze ruszyc w miasto:(bez Przemka.Zostawiam go tesciowej,mam nadzieje ze nie umre z powodu leku,jak sobie sami dadza rade. aha...wczoraj o malo nie spowodowalabym wypadku,tz.o malo nie przejechalabym pieszego:-0 ale ze mnie gapa:Pa tak serio tp rece mi sie trzesly,bo to pierwszy raz tak sie fatalnier zachowalam. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - dobry dzien Aniszcza no wlasnie wydawalo mi sie ze informacje o Majence znalazlam na tamtym forum, ale jak probowalam znalezc ja dzisiaj - nie moglam :(:(:( Sorki za zamieszanie. Ale tak czy inaczej wierze ze same dobre iwesc od niej samej osobiscie naplyna. :D:D:D:D Wczorajszej nocy przeszla tu wielka burza z piorunami, wogole groznie bylo- i automatycznie temperatura spadla do przyzwoitych 20C :) chociaz moze to wcale nie jest dobre bo slonko nie swieci i jest troszke ponuro :) Kilka dni temu kupilam sobie fajne klapeczki, ale nie wiem jak opisac ich wyglad dlatego tez podesle wam zdjecie. Serdecznie wszystkie pozdrawiam i przyjemnego, ostatniego dnia w pracy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co tu tak pusto ??? :( ja zawaliłam mikro-więc wrzesień mnoie czeka :( moze chociaż matmę uda mi się zaliczyć w sesji-po za tym jeszcze dwa egzaminy :( a ja już mam dość dzidzia daje mi popalić, kopie boleśnie, ale koleżanka częściowo zastępuje mnie w pracy więc już nie czuje takiego natłoku zajęć :) Niestety uczę się po nocach. Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Pozdrawiam od razu wszystkich na samym poczatku i zycze milego dnia w pracy :) lub w domku :) albo na wakacjach :) tak w ogole to witam z nowego stanowiska pracy, postanowilam ze cos do was skrobne, choc jeszcze nie z mojego kompiczka :( no coz troche chyba poczekam z tym moim kompem a juz na pewno do konca tego miesiaca. Pocieszam sie tylko, ze to juz nie dlugo. na weselichu bylo super, wytanczylam sie i wybawilam za wszystkie czasy. Ale bylam padnieta w niedziele :P a tu poprawiny :) wyszlo fajnie, ale na zdjecia to troche poczekacie, bo nie bede ich posylac z nie swojego kompa. Zostalo 1,5 tygodnia, wiec nie dlugo juz :) jako ze na weselisku pojadlam rowniez co nie co :P to wczoraj obowiazkowo basen zaliczylam :D po prostu bombowo zwlaszcza ze tak goraco bylo, to czlowiek z checia wskoczy do zimnej wody. A tu jutro nastepna impreza, zalegla pozegnalna z poprzedniego miejsca pracy. Dlatego tez dzisiaj czeka mnie kupa pracy zwiazana z przygotowaniem wszystkiego. A bedzie salatka, grill i ciasto i kawka :) takze pelna wyzerka ale osob nie bedzie zbyt wiele. Niech no pomysle chyba 7 lub 8 wiec moze byc. Nie tak wiele znowu. Do napisanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!! długo się nie odzywałam ale już piszę co u mnie słychać. Otóż od poniedziałaku już wróciłam do pracy po 2 tyg. zwolnieniu. Brzuszek rośnie w zastrzaszającym tępie już zaczęłam 19 tydzień:) skóra już się naciąga, co jest mało komfotowe. Ogólnie czuję się dobrze tylko ten upał mnie dobija i to mocno chodzę cały czas zmęczna i śpiąca :) W weekend bylismy u moich rodziców i na wernisażu, prześlę wam zaraz fotki mailem :D Było sper odpoczęłam i poopalałam się trochę w miarę możliwości :) pozdrawiam Was wszystkie o obiecuję pisać częściej 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena --- ja też nie wierzę ale ten czas szybko leci :) maleństwo już kopie i to dość mocno :D a radość staje się co ra większa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wrocilam. nie bylo mnie 2 tygodnie i teraz mam roboty w domu az tylko,tylko musze nakarmic Przemka.a co u was? Alku udaly sie wakacje>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skonczylam w piatek 26 latek :D i od czwartku swietuje- dzisiaj ciag dalszy. Seredzcnie pozdrawiam i czekam na zdanie relacji z waszych wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena-Wszystkiego najlepszego!!!🌻🌻🌻 Wczoraj ochrzcilismy Przemka:) Przez cala msze mlody sie usmiechal,a przy polewaniu wodą swieconą usmial sie na glos:) Ksiadz byl w szoku,ze taki zloty dzieciak. Impreze wyprawilismy w restauracji,bylo super:) I jestem szczesliwa,ze juz to mamy za soba,czuje tez spokojniejsza...A moj mezulek byl taki zestresowany na chrzcie jak na slubie:D Ja troszke sie wzruszylam hi hi Nadal brakuje mi czasu na male przyjemnosci,rzadko bywam w necie,pogoda taka sliczna , ze grzechem byloby siedziec w chalupie.Spacerki i zabawy z mlodym wypelniaja mi wiekszosc dnia.A wieczorki dla meza;)hehe No to na razie tyle.Ide prasowac a potem na spacerek.Milego dnia dziewczynki🌻 I pisac mi tu😠bo ostatnio nasz topik swieci pustkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich, dzieki za zdjecia ktore do mnie dotarly, obiecuje wszystko jak najszybciej napisac jak bylo i przeslac zdjecia. Teraz jestem pierwszy dzien w pracy po urlopiku, eh ja chce na wakacje i pomyslec ze tydzien temu byczylam sie i chowalam w cien parasola przed sloncem. No coz zostaly tylko wspomnienia. Kasiulenia wszystkiego najlepszego. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i zauwazyłam ze topik umiera :-( prawie nic nie napisalyście przez dwa tygodnie. To moze nie bede opisywala wakacji bo nikt tego nie przeczyta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku ja przeczytam z ciekawością. Jestem tu już żadko, ale w miarę regularnie. 24 lipca mam sie juz zgłosić do szpitala to wtedy znikne na dłużej, ale póki co... :) Kasiu 🌻 fajnie, że jesteśmy na etapie kiedy jeszcze przyznajemy sie do swojego wieku ;) W sobote miałam ostatni egzamin tzn w zwykłej sesji bo wrzesień już mam zaplanowany niestety :( mikroekonomie i matmę no i jeszcze niespodziuewanie doszła rachunkowość, ale to już 90% roku bedzie zaliczać. Maciuś się nam rozgadał-buzia mu się prawie nie zamyka-dużo mówi po swojemu, ale też juz wiele słów można zidentyfikować :D Wczoraj byliśmy nad zalewem wislanym w Kadynach-dzieciak mi się tak wyszalał jak nigdy-biegał między wodą a plażą (to jego dwie ulubione rzeczy-wielka piaskownica i wielka woda) musiałam go na siłę wyciągać bo się siny zaczynał robić. Niestety nie wzięłam aparatu :( ale kuzynka prześle mi jak zrzuci na kompa i wtedy ja wam wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziekuje za zyczenia. Aniu a pewnei ze sie przyznaje :) w koncu to nic strasznego miec 26 czy 36 lat. Wszytsko zalezy od indywidualnego nastawienia :D Urodziny swietowalam juz od czwartku -z kolezankami ze studiow wybralam sie do klubu jazzowego z kapela na zywo i bylo superowo. Poznym wieczorem dolaczyl do nas moj M i zakupil gigantycznego szampana ktorego oproznilismy :) -smielismy sie ze nie swietujemy urodzin tylko ich wigilie. W piatek w dzien urodzin otrzymalam od meza bukiet roz i zaproszenie na kolacje do wloskeij restauracji :) W sobote rowniez swietowalismy moje urodziny wraz ze znajomymi takze wieczor zakonczyl sie nad ranem. Ciesze sie ze weekend udal sie znakomicie :) Dzisiejszy dzien tez nie byl zly powniewaz bardzo milo spedzilam go z kolezanka. Alku ja tez chetnie poczytam o twoich wakacjach :) nie daj sie dluzej prosic tylko pisz!!! Wszytskie serdecznie pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×