Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Gdyby nie doszly zyczenia mailowe, to na wszelki wypadek skladam tez tutaj: Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, usmiechu na buzi, mnostwa prezentow! Przemku rosnij duzy na pocieche swoim Rodzicom! A to od Julki 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole pozdrowienia dla wszystkich. Wpadne niedlugo to napisze cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy :)😘❤️ Impreza wczoraj trwala od 14 do 23(troche sobie winka wypilam ,ale ciiiiiiii)W nocy nie moglam spac.Wspominalam to co bylo rok temu,wzielo mnie na sentymenty ;) Przemus zadowolony bo dostal duzo prezentow i dzis mam spokoj ;)dziecko samo sie soba zajelo. Zaraz bedziemy wgrywac zdjecia to podesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulen a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale szczere najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe dla Przemka :D Zdrowka, radosci, pociechy z rodzicow by dobrzy byli i nie krzyczeli jak za pare latek dziewczyne na noc przyprowadzisz do domu ;):) albo u niej przenocujesz - haha :D:D:D Nie no tak na powaznie to trzymalabym sie tych 2woch pierwszych... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg dziekuje za karteczke z zyczeniami 😘 Dzis dopiero zobaczylam zawartosc poczty :P Wpadlam tu ale widze,ze pustki :( Dzis idziemy na impreze,tzn.na parapetowke.A jutro idziemy do kina :) Trza sie wyluzowac :P Do poniedzialku laski!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak po weekendzie? U mnie ok -poszlismy do kina na czarna angileska komedie \"Hot fuzz\" - ktora serdecznie Wam polecam :)- o ile oczywiscie lubicie takie klimaty. No i dla odmiany bylismy w Galerii Narodowej - ot tak! zeby cos ciekawego zobaczyc i sie inaczej zrelaksowac... A dzieisiaj kolejny poniedzialek... ale nie marudze bo mam wtorek i srode wolna -tzn mam zamiar sie uczyc do egzaminow wiec znowuz az takie wolne te dni to nie beda :D Aha no i chcialabym podziekowac Veronice i ANu-li za zdjecia - maluchy przepiekne :) Weroniko sama pamietam jak mialam taka hustawke w domu -oj to byly piekne czasy beztroski :) No a Dominiczka ANi to tez rosnie jak na drozdzach. Fajnie. Serdecznie pozdrawiam i do napisania 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!🌻 Alku co u Ciebie? Zaraz zjemy obiadek pozny,bo bylismy u lekarza.Dzis moja ulubiona lazania(ja jestem chora na tle wloskiej kuchni ;) I zmywamy sie stad na dwa dni do rodzicow,bo robia nam wreszcie kanalizacje :) Tak wiec 3majcie sie 😘 i do zobaczenia wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie poneiwaz bez naszej zgody i wiedzy do naszego wynajmowanego mieszkania przyszedl agent by je komus pokazac. I w ogole nas o tym nie poinformowal. Gdyby mnie nie bylo w domu to nawet nie wiedzielibysmy ze ktos tam byl. A w umowie jest przeceiz zapisane ze agencja musi nas poinformowac o wizycie 24h na przod Wszystkie wartosciowe rzeczy zostawilismy na wierzchu: laptopy, ipody, pieniadze, dokumenty, bizuterie, itd - a skad ja mam wiedziec czy ten ktos kto oglada mieszkanie czegos mi nie powedzi??? Nie znosze wrednych i beszczelnych agentow!!!!!!!! wrrrrrrr A tak poza tym to siedze chora bo mam zapalenie zatok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena co za chamstwo jak można tak wlazic tak komus do domu. Wcale sie nie dziwie ze sie wkurzylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj szkoda gadac - moj M zadzwonil do agencji i tak ich zjechal ze teraz za kazdym razem jak maja przyjsc to wysylaja maila- az skrzynka sie zapycha :) Ale tak na powaznie to kultury trzeba ludzi uczyc - bo zadko sie zdaza ze ja posiadaja. A u Was jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Moje drogie Panie gdzie sie podziewacie? U mnie choroby ciag dalszy, chociaz jest juz coraz lepiej i bol mi juz tak nie doskwiera... Nawet poszlam wczoraj do pracy, ale nie moglam wogole sie skoncentrowac i szef powiedzial ze jestem glupia ze tu przyszlam :), ze praca praca, a do zdrowia trzeba miec szacunek i jesli sama do domu nie pojade to mnie tam osobiscie zawiezie. No weic zebralam sie i okolo poludnia bylam juz w domu.... Na szczescei juz weekend wiec moge sie podkurowac... Powinnam tez juz ostro zakuwac do egzaminow (doszkalajace), ale mam takiego lenia ze mi sie nic nie chce- z jednej strony chcialabym wszytsko pozdawac a z drugiej nie mam wogole motywacji- nie wiem co sie ze mna dzieje :( Jestem juz tym wszytskim zmeczona. Za 2 tyg przeprowadzamy sie do innego miasta. Dokladnie w polowie drogi pomiedzy naszymi pracami -zaoszczedze przynajmniej 2 godz dziennie na dojazdy. Moze wtedy odzyje i chec mi do zycia wroci... Dobra nie smece juz Wam -mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadku i zdrowie i humory dopisuja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! I juz po weekendzie. Bylismy w czechach, wyjechalismy w piatek wrocilismy w niedziele. Objadlam sie smazoneym serem ha ha ha bo to bylo nasze codzienne danie obiadowe ;-) W sobote bylismy w skalnym miescie - super, uroku dodawal padajacy wielkimi platami snieg, nieststy szybko topnial. Kasiulena biedactwo tyle nauki ciagle masz, ale przynajmniej jestes dobrze wyksztalcona. Twoj szef ma racje o zdrowie trzeba dbac!!!! Nie zazdroszcze tej przeprowadzki pewnie wielkie pakowanie przed toba. Trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas dni leca jak oszalale.Wczoraj mielismy gosci , Przemek bawil sie ze starsza o 8 m-cy siostra cioteczna i o malo nie pobili sie o zabawki.Musze go czesciej wyprowadzac do malych dzieci ;) Jak zwykle mam kupe roboty ,poki spi zabieram sie za prasowanie. Kasiulena zdrowka zycze😘 Alku jak fajnie,zwidzilam sobie kawalek swiata :) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku mialo byc zwiedzilas kawalek swiata :) Nie wyspalam sie chyba.Musze wypic kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku ty sie tu nam nie wdziecz ;) :) tylko pisz co u ciebie... :) U mnie pogoda piekna, slonce swieci, jest 14C -czegoz chciec wiecej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komus trzeba zloic tylek :P A tak w ogole Dzien Dobry wszystkim - i gdzie sie podziewacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego babskiego święta :) 🌻🌻🌻🌻🌻 😘❤️ Ale cudna pogoda,wiosna w pelni ;) Z domu wychodzic nie moge,bo chorzy jestesmy z małżem-angina :-0 .Marze o spacerku,ale na razie posiedzimy sobie jeszcze w domeczku :( Dziewczynki odpowiednio sie ubierajcie,bo marzec jest zdradliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zycze duzo kwiatkow i zdrowka i milosci od tych brzydszych polowek i wogole zadowolenia z zycia :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×