Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość Mam na swoich koszullkach
i na koszulkach dzieci tłuste plamy,co nie schodzą nawet po zastosowaniu odplamiaczy.To plamy od jedzenia,od kielbasek,tłuszczu.Jak to wywabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikovva3
Moim zdaniem po płynie do mycia naczyń powinno przejsc. On jest bardzo skuteczny jesli chodzi własnie o radzenie sobei z tłustymi plamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
Oj jak kupisz Fairy, gesty płyn to jeszcze szybciej to zejdzie. Wiadomo stara metoda, a ciągle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie
kiedyś poplamiłam podkoszulek jakimś olejem technicznym czy czymś takim, pomógł dopiero płyn do szyb kominkowych, miałam akurat NS 400 GR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , chciałabym się dowiedzieć jak usunąć z czarnej marynarki od garnituru farbę -taką 'świecącą' , którą maluje się ławki w parku , tak by nie odbarwić jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivet;)
mam pytanie, niedawno kupiłam sobie zieloną bluzkę-siatkę, jest z materiału wiskozy; ostatnio pobrudziłam ją(ale nie wiem czym) i jest ciemna plama. Nie potrafię jej usunąć, próbowałam prać ją w pralce na praniu ręcznym,ale to nic nie daje, nie wiem co mam zrobić, a szkoda, bo nie chcę się jej pozbywać. Jeśli wiecie jak usunąć różne plamy z takiego materiału to odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodeye
Ja bym nie bawiła sie w domowe sposoby na usuwanie plam. Lepiej polecić to sprawdzonej firmie sprzątającej bądz pralni. jeżeli chodzi o Wrocław polecam http://www.jaknowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plammmka
polecam wszelkiego rodzaju środki czyszczące z działu chemia profesjonalna - są o niebo lepsze a cenowo bardzo porównywalne z tymi ogólnodostępnymi, znajdziecie je np w internetowej hurtowni chemicznej www.to-ma.com.pl/chemia-profesjonalna,k122.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy jak usunąć plamy z morelowych spondni z bawełny plama od emulsji do ciała emolium jak usunąć prałam dwukrotnie i dalej taka tłusta smuga proszę lubię te spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia0289
Ja na wszelkiego rodzaju plamy (poza plamami tłustymi) używam środka do czyszczenia toalet, Cillit. Dziś udało mi się nim wywabić cięzkie do usunięcia żółte plamy po wybielaczu, a myślałam już, że moje piękne białe spodenki nadają się już tylko do wywalenia. Nie ma lepszego środka! Poza tym, nie pozostawia tak mocnego, nieprzyjemnego zapachu, jaki zazwyczaj pozostawiają po sobie wybielacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pozbyc się śladów po cekinach na dżinsach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpety moczę w wybielaczu SA8 . Bierze praktycznie wszystko . Wybielacz tylko z nazwy , bo nie odbarwia . Biała bawełna robi się jak nowa . Plamy z krwi , wina , tłuszczu SA8™ Prewash Spray . To bierze nawet Olej rozlany z kosiarki do trawy na kostce betonowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i te środki wcale nie śmierdzą :) Nie zawierają chloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeansy markowe nie maja prawa farbowac!!! To jest wadliwy towar i nalezy go reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbl
slady po cekinach na dzinsach- ja pocieralam tamponikiem do czyszczenia uszu umoczonym w zmywaczu do paznokci - w niektorych miejscach musialam kapnac kropelke zmywacza na ten klej i pocieralam (po tym kleju) az zeszlo- a potem wypralam w automacie na suchych spodniach juz nic nie widac- po kazdym praniu widac je tylko na mokrym ale po wyschnieciu zawsze znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli domowe sposoby zawiodą, plamy można usunąć środkami którymi operują firmy czyszczące profesjonalnie. Znajomy przyniósł mi kiedyś środek z pracy o nazwie MTx Nano, do tkanin i skór, wszystko nim schodziło, bez żadnych problemów w sklepach go nie znalazłem ale myślę, że u dostawców dla firm czyszczących, pewnie go znajdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunąć plamę od wosku na bucie skórzanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w trakcie prasowania marynarki przez kolorową ściereczkę zafarbował mi rękaw, czy znacie jakiś skuteczny sposób na usunięcie takiej plamy, bo próbowałam już naprawdę wielu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Kupiłam niedawno spodnie dżinsy (w house) wyprałam i zostały mi plamy. Tak jak by metka z tyłu naszyta była ze skóry farbowanej i to ta skóra narobiła mi plam. Pomocy pomóżcie usunąć te plamy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja1363
http://www.stampler.pl/porady,jak-usunac-plame-z-tuszu-lub-atramentu Tutaj jest również fajny artykuł, który dotyczy plam. Serdecznie go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb1234
Jeżeli chodzi o plamy np na tapicerce meblowej to lepiej samemu tych ciężkich plam nie szorować bo można zniszczyć sobie meble. Wiem z doświadczenia.... Lepiej zapłacić i mieć zrobione to solidnie. Do takich zadań polecam eko-promesa .pl (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka783
Witam mam problem - mianowicie na swojej żółtej spódnicy (100% poliester) wyglądającej jak eko-skóra pojawiły się dziwne plamy w kolorze brązowo-czarnym w kilku miejscach. Nigdzie w niej nie wychodziłam, jedynie leżała całą noc na czarnym żakiecie również z "eko-skóry". Płyn nie pomaga, ręczne pranie również.... macie może inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunąć plamy z jaskółczego ziela? Mianowicie byłam na spacerze i zrywałam kwiaty i ubrudziłam sobie swoją ulubioną bluzke tym cholerstwem i za nic nie chce zejść. Bluzka biała z bawełny. Próbowałam już mydełkiem do odplamiania,vanishem,pastą do zembów z wodą utlenioną. I za nic nie chce zejść, nawet nie zbladła. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wywabić plamy z jaskółczego ziela z białej bawełnianej bluzki? Próbowałam już pastą do zembów z wodą utlenioną,vanishem i mydełkiem odplamiającym. Nawet nie zbladły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na skórzaną sofę wylał się płyn do robienia baniek własnoręcznie robiony ( płyn do mycia naczyń i mydło w płynie ) miejce gdzie sie wylao odbarwiło sie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×