Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

karolina-nic nie musisz mowic, bo jak już pisalam, Tobiasz daje mi kopa i nie myślę o tym:D Dobrze jest tylko wtedy, jak sie nie walczy z niemożliwym. I tego nam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę smutnawo się Was czytało :( dlaczego tak jest że niektóre kobiety bardzo pragną mieć dzidziusia albo nie mogą albo poronią a inne maja nie planowane , i jak ja położą się koło kaleson i odrazu zachodzą w ciąże ;) podejżewam ze gdybym się po ostatniej ciąży nie zabiezpieczyła to kto wie co by było :) do tabelki się nie wpisuje bo miejsca braknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, to Ty od kaleson zaciążałaś?? a to ci! A ja współzyję z mężem, może dlatego tak kiepsko nam idzie. Lecę po kalesony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynjka_78
Czesc wszystkim Jestin masz racje czesto tak bywa ze sa pary ktore bardzo chca miec dziecko i im nie wychodzi, a innym sypia sie z rekawa. Sama mam kolezanke ktora ma czworke i to w dodatku rok po roku. najmlodsze ma niecale 2 lata a najstarsze niecale 5 lat. Ale na szczescie w tych czasach w ktorych przyszlo nam zyc medycyna potrafi zdzialc cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po przednio to bylam ja, tylko strzelilam byka w pisowni nicka. Asiulek ja urodzilam sie 23 grudnia, a moj maluszek rowno dwa tygodnie przed moimi urodzinami. Zanim sie urodzil to w mojej rodzinie snuli domysly ze jak by sie tak spoznil 2 tygodnie to moglby urodzic sie tego samego dnia co ja. Ale Patryk postanowil byc punktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to dowiedz sie wiecej o tych ziolkach i czy mozna je brac podczas karmienia piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ❤️❤️❤️bardzo Ci dziekuje ❤️❤️❤️ ty wiesz za co jestem mile zaskoczona,ze było tego az tak duzo🌻🌻🌻odezwe sie jeszcze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam wszym sladem dziewczyny i zalozylam stronke na bobasach www.zabjatka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja sie wyrwałam z wesela przyjechhalismy kąpac mała a tak wogóle to załozyłam czarne spodnie i bluzeczke czarno bezowa i nie jest tak źle :) dominisiu nie ma za co :) dla Ciebie wszytsko hehehe pozdrawiam Wszystkich i zmykam robic kasze dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na moment wróciłam troche dziwne to wesele bo kilkanascie dni temu panu młodemu zmarł tato wiec sami mozecie sie domyslic jaka atmosfera ale mysle że jak ludzie wypija bedzie ok zbieram sie bo chce jeszcze ogarnac i zbieramy sie do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_78
Tynka_78 niema sprawy, dam znać w poniedziałek; :) a tak wogóle to pozdrowienia dla wszystkich klubowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski dzisiaj noc bez snu taka troszke pracowita;) Pokłuciłam sie w czoraj z mezem i jest mi z tego powodu bardzo przykro.Robi sie coraz gorzej,juz nawet pare razy myslalam o rozwodzie ale co to da tylko dziecko by cierpiało,wiec odpada.Dlaczego zawsze musi byc tak ze jak jest dobrze w zwiazku to musi sie to zepsuc i wtedy jest zle:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozdalismy czesc zaproszen na roczek,tzn.Krzysiaczek rozdawał;)) Chcielismy zrobic takie małe a jak policzylismy najblizszych to wyszło az 27osób.Tak to jest jak jedno i drugie ma duzo rodzenstwa? Mysle ze wszyscy nie przyjada bo 13 to jest czwartek i beda w pracy,ale musze liczyc sie z tym ze wiekszosc sie zjawi.I chcemy wykorzystac ze jest lato i zrobimy kawke z lodami i grilla i to wszystko mysle ze wystarczy.Na zaproszeniach napisałam ze imprezka urodzinowa jest bezalkoholowa.Chyba dobrze zrobiłam co????Jakie jest wasze zdanie na ten temat.I tak samo jedzenie wyjdzie juz za spora sumke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja tez wczoraj mialam dosc zajety dzien. Maz wrocil z pracy o w miare normalnej godzinie, wiec w koncu moglam spokojnie posprzatac mieszkanie. Bo z malym to roznie mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia - klotnie w malzenstwie to calkiem normalna sprawa, czasami jest lepiej czasami gorzej, nie ma idealnych osob, kazdy jest inny, ma swoj charakter i wlasne zdanie. Najwazniejsze jest to zeby przede wszystkim ze soba rozmawiac i wyjasnic sobie wszystko. Wiesz te czasy w ktorych przyszlo nam zyc nie sa wcale najlepsze. Zwlaszcza dla mlodych ludzi chcacych zalozyc rodzine. Jest wieczna pogon za pieniadzem, strach przed utrata pracy, problemy mieszkaniowe. Moja mama jak byla w moim wieku, to urodzila juz trzecie dziecko, a ja mam na razie tylko Patryka. Chcialabym zeby mial rodzenstwo, zeby nie byl sam na swiecie. Ale w obecnej sytuacji nie mozemy sobie na to pozwolic. Mozxe za piec lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Jesli chodzi o te imprezki na roczek to trudno mi powiedziec. Wiesz u nas tak sie utarlo ze jak gdzies idziemydo kogos, (niewazna jaka to okazja) to i tak bierzemy ze soba jakis alkohol. I kazdy robi to samo, bo teraz sa takie czasy ze nikomu sie nie przelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero wstałam , jestem nie dość że śpiąca to jeszcze głucha po wczorajszym koncercie:O pszczółko byłas na Ewelinie Flincie i Tymonie wczoraj ?? ja się wybrłam z mężem , przybyły 2 katarzynki na aleji koło Kopernika :) fajnie było do 1 w nocy bylismy a stałam przy samej scenie , także miejscie miałam super :) asiulek jak tam po weselu pewnie odsypiacie :) pszczółko i jak tam nocka z kalesonkami mineła ?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, nie byłam nigdzie-mielismy wczoraj kino domowe, oglądalismy ze znajomymi \"Wszyscy jestesmy Chrystusami\" Koterskiego..bardzo dobry film:) Jesli chodzi o kalesony, to na razie tylko to mi pozostaje, bo po zabiegu mamy przymusową abstynencję caly cykl😭MASSSAKRRRRAAAA!!!!!!!!! Zmykam do pisania, bo zaraz do proma jade. Papapap!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
witam i uciekam co do wesela to czuje je w nogach troche sobie potancowałam chco gdybym wypiła byłabym bardziej gietka :) zycze miłej niedzieli co polecacie dla półroczniaka na kaszel bo mała wczoraj nam sie wyziebiła i dzis troche kaszle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, piszę, żebyś wiedziala, że czytam:) Ja nie mam bladego pojęcia, co się podaje na kaszel, bo jak nasz mały kaszlał, to ja najpierw go pozbawialam kąpieli-dzien, czasem dwa i przechodzilo mu...Nie zdarzyło sie jeszcze tak, żeby się rozkaszlał i trzeba było iść z nim do lekarza. Dlatego jedyne, co mogę Ci polecić, to odczekac jeszcze-a jutro już poniedzialek i jak coś, mozna isc do przychodni. Ewentualnie, jesli bardzo sie niepokoisz-pójdź do apteki i zapytaj farmaceutę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko a ja słyszałam przeciwne opinie że film jest denny , nie warty obejżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek Jak moj maly mial kaszel to pediatra przepisal mi syrop prawoslazowy, jest niedrogi kosztuje niecale 2zl, 2 razy dziennie po pol lyzeczki. Albo ewentualnie tantum verde ale to kosztuje ponad dwie dychy, jest dobre bo ma aplikator i po prostu psikasz tym do ust, tez dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ten film na plytce ale jakos mi brakuje czasu zeby go zobaczyc, wczoraj nawet planowalismy z mezem ze go obejrzymy, ale w koncu zrobilo sie pozno i poszlismy spac. Teraz tez zmykam, tylko czekam az mi pralka skonczy prac i ide spac. Nowy tydzien sie zaczyna. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w smutnawym humorku moja mała co chwilke kaszle a jakos czesciej po tym syropku prawoślazowym pisze że ma własciwosci wyksztusne ale to znaczy że mala bedzie czesciej kaszlała ??? :( zeby było ciekawiej wczroaj szukajac kreacji jakbym zapomniała o małej, wyszłam z moja mama na dwór a ona mówiła że jest ciepło wiec ubrałam mała w spodenki szturksowe skarpetki i body z kr. ręk. oraz taki kaftanik jak wychodzilismy było rzeczywiscie ciepło a poxniej mama sie nia zajmowala a ja buszowałam po sklepach za sukienka. Jak wychodziłam z ost sklepu patrze a mała nie ma jednej skarpetki i nózke jak lodzik wogóle raczki miała zimne i całe ciałko wychłodzone :( mam do siebie ogromny zal ze nie zadbałam o nia bo jak widac na moja mame liczyc za bardzo nie moge .... przed chwilka zrobiłam kotleciki mielone i zawsze robie wiecej i mroże bym miała na kilka obiadków bede szła spac ... mała co jakis czas sobie pokasłuje a ja sie martwie i tak jutro ide do lekarza bo musze miec skierowanie na morfologie z rozmazem dla pani alergolog i krople wit d3 ale boje sie bo u nas to weterynarze a nie lekarze napewno przepisze nam antybiotyk :( zmykam kochane maumusie papap pozdrawiam wszytskie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakie pocieszenie otworzyłam nowa stronke choc musze przyznac że poprzednia otwierało mi sie bardzo smutno jak czytałam o smutku pszczółeczki a pszczółko masz mozejakiej wiadomosci i tej babce co zbierałas dla niej ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×