Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

karolino w tej sprawie niestety ci nie pomoge,poniewaz nie uznaje czegos takiego jak solarium-dla mnie nie ma to jak promienie słoneczne te naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci karolciu :) :) :) juz od godziny wrzucam zdjecia na bobasy zajrzyj tam jeszcze jutro rano ,mysle ze juz bede miała komplet wklejony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia masz rację - niema jak natura, tyle że ja pracuję i niemam czasu na słoneczko niestety, a co do solarium to uważam to za doadatek do dobrego samopoczucia, jak ma zaszkodzić to kręce to ;) obejrzałam całą galerię - super chłopak, jak uda mi się \"skręcić\" córunię to ją napuszczę na twojego przystojniaka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widziie to co ja ;));));)) 🌻35🌻stronka juz zaczeta,wiec zachecam do dalszej produkcju swiezych wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kota niema to myszy .... :) mężulek w pracy, a mnie tak jakoś wzięło, wysprzatałam całe mieszkanie, zrobiłam pranie, porządek w szafach itd, a potem do kompa, i tak sobie siedzę :) i chyba jeszcze troszku mi zejdzie bo snu nie widać na horyzoncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia ty wierzysz w te głupie wróżby w internecie, te co się pyk sms\'em wysyla pyatnie, bo ja dałam się ponieść chwili się wkurzam .... sama na siebie, jaki to człowiek głupi, pytań mi chyba z pięć zadała, na każde odpowiedziałam (2,44 :/) a oni dalej swoje to ich olałam, a teram mam jakieś chore wizje że może źle zrobiłam, mi chyba szajba odbija hahah albo się w rozmowoju cofam, niema co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko oni tylko ludzi naciagaja ,bo chca kasiore zbic nie wierze w łańcuszki ani takie tak moja babcia mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uciekam bo moj m krzyczy ze mnie w małzenskim łóżu brak;)) do dzisiaj miłej nocki karolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyscie kobitki :) to ja dołaczam ze swoimi zdjęciami bo załączyłam na blogu w moej galerii http://smyki.pl/domeny/corcia.pl/tynusia/index.php?op=galeria lub jak sie nie otworzy to www.tynusia.corcia.pl Witam Tynko czyźbys miała na imie tak jak moje słodkie dziecie a wiekowo tak samo jesli 78 to Twój rok urodzenia ? dzis u nas pogoda pochmórna ale dobrze wole taka dla małej i tak jest ciepło ale tak nie swieci dzis wybieramy sie do mojej przyjaciólki na posiadówke w ogrodzie i plotkowanie a teraz uciekam bo musze sibie i mieszkanie ogarnąć papa wieczorkiem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka_78
Cześć dziewczyny Asiulek27 Faktycznie 78 to mój rocznik i mam na imię Justyna. Mieszkam w Brodnicy. Tak własciwie to przypadkiem trafilam na kafeterie, ale to cale forum bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło Brodnica to niedaleko mnie ja mieszkam w Rypinie Tynka tez jest zdrobnieniem od martynka wiec dlatego pytałam opowiedz nam troszke o sobie co robisz i wogóle o rodzince i zmien sobie nick na czarny by ktoś sie pod Ciebie nie podszywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka_78
Czesc Asiulek 27 Jak już pisalam, mam półrocznego synka to jest moje pierwsze dziecko. Troche z mezem odkladalismy decyzje o zalozeniu rodziny, bo musielismy sie jakos urzadzic, znalezc prace i takie tam. Ale w koncu po pewnym czasie stwierdzilismy ze co tam, sprobujemy jak bedzie to bedzie. I oto w grudniu urodzil nam sie taki kochany maluszek. Rypin faktycznie jest blisko. Bylam tam pare razy, nawet obraczki slubne tam kupowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zdrobnienie Tynka to zostalo jeszcze z dziecinstwa, po prostu moj brat mnie tak nazywal bo na poczatku mial problemy z wymawianiem mojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem jestem juz padnieta ale zadowolona bo spotkałam sie z przyjacióką i mogłysmy sobie spokojnie pogadac mała spi dzis zasneła nieco wczesniej gdyz ok 20,30 a wczoraj godzinke póxniej hmmm pozwoliłam sobie na pół kanapki z serkiem smazonym ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie malej a Justynko z którego jest Twój synek grudnia bo moja mała z 5 a miała być z 7 napisz mi ile wazył jak sie urodził i ile teraz bo ja ciągle sie zastanawiam czy moja nie za duzo... ciągle karmisz piersią?? pozdrawiam papa a gdzie Jestin i reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć asiulek Mój synek urodził się 9 grudnia ( i na ten dzien mialam termin) i ważył 2900 i mial 56 cm. W tej chwili to nie wiem ile waży bo ostatni raz ważyłli go jak dokładnie miał 5 miesiecy (na ostatnim szczepieniu). I wtedy miał 7200 i 75 cm, ale wydaje mi sie ze ona go jakos zle zmierzyla, mi tam wychodzi ze ma 72 cm. Od tego czasu upłynelo ponad 5 tygodni wiec trudno mi powiedziec ile przybral, ale w tym okresie to juz przyrost masy nie jest tak duży. A twoja mala ile ma w tej chwili. Jezeli chodzi o karmienie to ja juz tylko 3 razy dziennie karmie go mlekiem. Jest juz w takim okresie ze trzeba mu urozmaicac diete, chociaz wlasnie z tym mam spory problem, bo za bardzo nie wiem co mu dawac do jedzenia. Zeby mu niczego nie brakowalo i zeby nie bylo zbyt monotonnie. Jak dziewczyny dacie mi jakies rady na ten temat, to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny fajnie ze piszemy coraz wiecej,az przyjemnie sie wchodzi na forum;););) karolinko gdzie jestes,bardzo miło mi sie z toba wczoraj wieczorkiem rozmawiało oki musze uciekac bo mezulek czeka na swoja kolej przy kompie wiec do jurta miłych i pokolorowanych pa ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana moja mała wazy jakies 7200 tak mi sie zdaje ale jest troche mniejsza, a jak się urodziła to ważyła 3050 i mierzyła 51 ja małej daje zupki rózne najpierw jarzynowa teraz z mieskiem, nastepnie kasze ryzowe ( jest alergikiem wiec tylko ta zostaje , na kukurydziana ma uczulenie) z owocami i zetre jej czasem jabuszko banana a małej daje jeśc z cycusia ... hmmm niech policze 6 razy czyli dwa razy od rana pózniej ma zupke znów cycuś dwa razy i kasza i nocny cycuś nie no to 5 razy mi wychodzi pomyliłam sie, czasem tez daje jej młoda marchew ale ze słoika bo te ze straganu chyba troche za bardzo maja duzo nawozu no i soczki marchwiowy chetnie pije i herbatki z koperkiem zreszta ona pije bardzo duzo ile jej by sie dało tyle by wypiła Dzis nam przespała prawie cała noc żąbek juz jej tak nie dokucza wiec spokojnie mogła spać zasneła o 20.30 a obudziła sie o 6.30 bez jedzenia nocnego a tymczasem uciekam bo zbieramy sie na 9 do koscioła papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki w niedzielne przedpołudnie :) wczoraj zrobiłam sobie mały odpoczynek od kompa .... hehe ale nie narzekam ;) ..... apropo jakaś we mnie nowa siła, ale taka inna się obudziła ... siła do pokonywania przeszkód .... PRACE NAPRAWCZE TRWAJĄ :) PS rocznik 78 jest super, wszak to nie ja - ale za to małżonek - ja 82 :) jesteśmy z Tucholi - zna ktoś te leśne busze??? hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino to ty sasiadka moja jestes ,ja jestem z Wiecborka.W tucholi jestem przynajmniej raz w miesiacu,nie znam jej za dobrze.Jak bys chciała to mozemy sie kiedys spotkac w realu,co ty na to?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo deczko w szoku jestem że tu tak gwarno ;) Witam nowo przybyłe mamusie 🌼 karolina własnie wczoraj przejezdzałam przez Tucjole jak wracaliśmy od rodziców , fajne małe miasteczko :) a teraz zmykam bo mam duzo roboty w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin - ijo fajne miasteczko, w sam raz dla emerytów i rencistów buhaha - przynajmniej tak gadają ;) typowa miejscowość wypoczynkowa - akuratna na jakiś zjazd :D hmmm a może??? to nie głupie nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i padam bylismy dzis w Toruniu ale napisze wam jutro coe sie działo bo dzis juz jestem dentka wiec pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina Tuchole oczywiście miało byc :p dopiero teraz przeczytałam i zauważyłam jakiego byka zrobiłam :) jeździmy tamtędy do naszej rodzinki koło Chojnic znasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×