Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

hej, czy Wy też macie problemy z tym forum? Ciągle coś się wiesza, jest niedostępne albo inne... Powoli tracę cierpliwość. Chyba się na inne forum przeniosę, bo administratorzy kafeterii sobie nie radzą. Wczoraj też raz się dało a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka- moj maluch jak dotąd sypiał w ciągu dnia ok. 2 godz.,ale dziś znowu nie poszedł spać.Byliśmy u moich rodziców a tam zawsze ma jakieś zajęcie, więc nawet nie chciał słyszeć o drzemce.Za to wczoraj i dziś zasnął po 19, ale w sobotę szalał do 21. Rano wstaje między 6.30 a 7.00 .Czy Twój też tak wcześnie wstaje? Dominisiu--bardzo Ci współczuję takiej sytuacji w domu, a tym bardziej ze sama też się źle czujesz, więc czyczę dużo dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez ostatnio nie mogłam wejść na tę stronę, ale dziś się udało.Mały właśnie zasnął, więc zaglądam.Dziś bardzo brzydka pogoda,ciągle pada i siedzimy w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mal-ka a mój synek jest z 13lipca 2005,a co do spania to potrafi jeszcze niekiedy w dzień przespac 4 godziny,ale jak go nie położymy to też wytrzymuje ale wtedy idzie spac po bajce0dobranocce :) chorubsko jeszcze nas nie póściło wczoraj był najgorszy dzień ja z temperaturą u dzieciaczków pogorszenie jak do poniedziałku nie przejdzie lub nie bedzie poprawy to ruzamy na badania-wszyscy firanki zamówione,zapłacone ale jeszcze domnie nie dotarły :( teraz szykam stolarza lub stolarni co by mi mebelki mojego projektu na wymiar zrobił,ale u nas to lipa i ciężko bedzie kogoś takiego znależc oglądłełam sobie miss nastolatek i wiecie co stwierdziłam,że jurry to miało klapki na oczach lub koperty w kieszeni :), lece troszke poprasowac póki dzieciaczki śpią bo przez to chorubsko mam wiekie tyły w porządkach domowych aha a teraz na allegro to szukam jakaś fajną tapete do dzieciecego lub coś do naklejenia na ściane,troche teg tam jest tylko ja nie mogę się zdecydowac wpadne po prasowanku może któraś sie odezwie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zajrzał ale ja jestem na posterunku posprzatałam troche mnieszkanko a teraz ide pobuszowac troche na allegro-ale jeszcze tu wróce hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Ty Dominisiu na posterunku, co my byśmy bez Ciebie zrobiły:) Ja musze sie wytłumaczyć bo od kiedy Mały nie śpi w dzień to nie mam czau tu zajrzeć. A w tym tygodniu jeszcze nawarstwiło się troche spraw i całkiem nie mam głowy tu zaglądać. Ale postaram się zaglądać częściej:) mal-ka - mój synek, od kiedy nie śpi w dzień to kładzie się spać po dobranocce a wstaje między 7.30 a 8.00. A jak spał w dzień to wieczorem chodził spać po 21:( i dlatego zdecydowaliśmy się, że nie będziemy Go kłaść w dzień. Ale pogoda dzisiaj paskudna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis paskudny dzień,cały czas pada, dobrze ze zrobiłam zakupy przed 10 bo przynajmniej udało nam się nie zmoknąć :) mój maluch robił dziś 3 razy luźną kupkę i martwię się czy to nie grypa jelitowa, bo nic takiego nie jadł po czym by go rozluźniło i zmęczony zasnął przed 16. Trochę późno, ale co zrobić jak oczki same mu się zamknęły... Zajrzę później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas jeszcze choróbsko,ale juz powoli wracamy do zdrowia wczoraj wprowadziłam maluszkowi jabłuszko ale jadł je z miną nieciekawie smaczną dziśteście wpadną na kawke wiec musze uciekac i troszke ogarnąc mieszkanko wiec pa pasiu wieczorkiem postaram sie zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dominiusiu ciesze się, że już lepiej się czujecie:) mal-ka mam nadzieje, że problemy żołądkowe już minęły u Twojego synka. Niechciałabym straszyć ale słyszałam, że zaczął panować znowu jakiś wiruś (grypa jelitowa) z tym, że bardzo ostry:( Dzisiaj właśnie jedziemy do szwagra do szpitala, ma straszne bóle brzucha od wtorku i w szpitalu nie wiedzą od czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nastał cudowny dla nas dzień-Nasz Krzysiaczek zaczął wołac na nocniczek :):):) oby jutro też to robił-nareszcie a gdzie wy wszystkie dzisiaj wybyłyscie???????????? mal-ka a twój synuś woła już na nocniczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem 🖐️ naszczęście to nie grypa :) hura! mój Przemuś zaczął wołac na nocnik tydzień po 2 urodzinach, ale dziś już nie pamiętamy o nocniczku, bo wszystkie swoje potrzeby załatwia na ubikacji.Bardzo krótko siadał na nocniku,zawsze chciał jak dorośli a zeby było mu wygodniej to kupiliśmy mu nakładkę w sierpniu i nie ma problemu :) Ja za to mam inny powód do radości, bo wczoraj wieczorem pożegnaliśmy się ze smoczkiem:) :) :) sam wyrzucił go do śmieci,myślałam że będzie płakał w nocy, ale nie A dziś wspomniał o nim parę razy, ale przypomniałam mu gdzie co się z nim stało Ale się dziś rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu -- cieszę się , ze u Was lepiej ze zdrówkiem i zapomniałam złożyć gratulacje dla synka, będę trzymać kciuki za następne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem na stanowisku u nas juz dzisiaj bardzo mikołajkowo babcia piecze piernik przyprawą pachnie w całym domu mal-ka my smoka pozbylismy sie jak krzyś miał 1,5 roku,po prostu schowałam wszystkie smoczki i powiedziałam ze kurka je zjadła i tez obeszło sie bez płaczu co do siusiania to robi do nocniczka ale na stojaco bo on chce tak jak tatuś kupke robi na kibelek tez na takiej podkładce dzis chociaz chora bede musiaławyskoczyc do miasta bo jutro mikołaj a ja prezentów nie mam odzywajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nawiązując do tematu nocniczków i smoczków to mały już od dawna nie nosi pieluchy w dzień, a na noc jeszcze mu zakładam chociaż caraz częściej jest sucha po nocy:) a ze smoczkiem jakoś nie może się rozstać:( U nas już wczoraj było mikołajkowo bo u męża w pracy były paczki :) mały nie wiedział od czego zacząć i trzeba było mu wydzielć i reszte schować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oLU JA JESTEM PRACOWNIKIEM JEDNEGO Z POLSKICH MARKETÓW,ale paczek na mikusia moje dzieci jeszcze nigdy nie dostały :( wczoraj wieczorkiem wypilismy z mezempo lampce wina mirabelkowego,a dzisiaj od rana jest mi niedobrze i głowa mnie pobolewa chybaa wam pisałam,zesie naciełam naallegro przy zakupie organków,dopieroprzykro mi siezrobiło jak wystawiłam mu komentarz neutralny a on minegatywny ,teraz juz nikomu niezaufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu u nas mąż dopiero pierwszy raz doształ paczke, bo dają dla dzieci jak skończą dwa lata. To nieciekawie Ci wyszło z allegro. My kiedyś też kupiliśmy pewną rzecz (za ponad 500 zł) i była niesprawna i nie szło jej wymienić chociaż takie były zapewnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mikołaj od dziadków był już wczoraj, a dziś w domku, więc nasz maluch dwa dni się cieszył mikołajkami. Oczywiście też musimy mu wydzielac bo inaczej chyba nic innego by nie zjadł oprócz słodkiego. Moja firma daje paczki dla dzieci na gwiazdkę (w zeszłym roku też dostał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Mikołaj się nie pokazał tylko zostawił betoniarkę, a dodatkowo od jednych znajomych dostał słodycze i od innchy narzędzie i kask Boba Budowniczego:) Ja nie chce takiej pogody!! Miałam z małym jechać dzisiaj do centrum i poszukac sukienki ale jak w taką pogode? A może Wy znacie jakieś fajne sklepy z sukienkami (oczywiście w Bydgoszczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu tutaj nikt nie pisze? Dziewczyny czy to już przedświąteczny czas i nikt nie ma czasu na pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! To prawda,że ostatnio nie mam czasu zajrzeć, ale postaram się to naprawić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejja zagladam codziennie ale cały czas cos mi posty zjada,a jeden z nich był taki długi ze az zal mi sie zrobiło jak go nie wysłało ciekawe czy ten sie wyswietli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj nam nowa 85 stronko naszego topiku. Fajnie byłoby do końca roku dobic do 100,ale naszym tępem to jest chyba nierealne i niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku poprzedniej strony podałam link do firanek z Kubusiem Puchatkiem.Firanki pare dni temu doszły,są naprawde przecudne,na święta powiesze je w naszym pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę widzę,że jak tak dalej pójdzie to sama skończę tą stronkę :)❤️ Dobra uciekam ,bo już głupoty zaczynam wypisywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×