Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

asiulek, mozna..tylko takim rocznym to nie, bo juz może uraz wystąpić... Brednie, no to super, czekam na efekty:) Ja bym juz nawet chciała drugie dziecko mieć, ale czasem ten mój mały tak daje czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ja tez juz bym drugiego dzieciaczka chciala,tylko za małe mieszkanko i pieniazków za mało.Marzy mi sie tym razem dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzis zaczynam nowy dzien w tym topiku... moja mała spała dzis sama w łózeczku cała noc a wczesniej spała z nami, spała spokojnie gdy sie budziła troche ja głaskałam i było ok, budziła sie jedynie na jedzonko. chocciaz mi jej brakuje w naszym wspólnym łozeczku... bo mogłam sobie na nia popatrzec jak sie usmiecha przez sen i wogóle ... niedługo bedzie miała karuzelke to jak sie w nocy obudzi to sobie popatrzy i zasnie. balismy sie z meżem że nie bedzie chciała spac sama w łożeczku bo wszyscy trapie NIEDOBRZE bedziecie mieli problem by ja odzwyczaic, a ona spokojnie przespała noc w łożeczku, choc wiedziała że obok spimy, boimy sie spac w innym pokoju bo jak sie zachłysnie, jej sie czesto ulewa bo duzo je wiec musiamy uwazac. a co u Was ?? Dominisiu i \"brednie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie chce malucha bo w sumie ta jest malutka i po drugie moge dopiero po dwóch latach - zalecenie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18stego bylam z moim synkiem na szczepienie.Biedaczek popłakał sobie troszke.Waży już 7950 km,takze niezły klopsik z niego już jest.Obwód główki 42 cm ,a klatki piersiowej 44 cm.Chłop jak dąb nam rośnie hi hi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego, jestem 4 dni po owulacji i wczoraj wieczorem zaczely mnie strasznie bolec piersi, sa takie napęczniałe i twarde i troche mnie kluje jajnik poza tym nic sie nie dzieje, pogoda........... ja juz chce slonce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek 27 my tez uwielbiamy spać z naszym syneczkiem,głaskać go przytulac sie i patrzec jak spokojnie sobie spi,to piekne przezycie jest dla mnie jako matki.Z łóżeczkiem u nas tak jak u was nie było problemu.Mały śpi tu i tu i wszedzie jest mu dobrze :)) Ja na karmienie tez wstaje tak 5-7 razy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie witaj bolace piersi to jest normalne trzeba to zniesc,a tu jeszcze ta pogoda nam straszliwie dokluczka,trzymaj sie cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Tobek na poczatku spał w łóżeczku, ale potem nabawił sie różnych choróbsk izaczał spać bardzo niespokojnie, więc po baaardzo długich wahaniach i oporach wzięłam go do łóżka do siebie, a mąż na czas gdy pracuje \"wyprowadza\" się do pokoju obok...też się bałam, ze sie przyzwyczai i nie da sie potem go przełożyć, ale tak mi wygodnie z nim spać...a teraz ostatnio odniosłam pełny sukces w usypianiu w łóżeczku- zawsze był kołysany na rękach ale miesiąc pracy i zasypia sam odłożony do łóżeczka! Do siebie biorę go dopiero jak sama kladę sie spać, po pierwszym karmieniu. I to doswiadczenie mi pokazało, ze co dziecko to historia, jedne gorzej, inne lepiej, ale wszystkie tak czy siak sie w końcu uczą tego, co chcemy;)A do tego mój mąz ostatnio wyczytał coś, o czym ja też wiem-że przeprowadzono badania, wg któych dzieci, które spią z rodzicami do 1 rż, są bardziej pewne siebie i ciekawe swiata;wierzyć, nie wierzyc(ja raczej tak z przymruzeniem ucha), spróbować warto...tak naprawdę to mam argument dla siebie samej ze to co robie moze nie jest takie bez sensu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tyu asiulek cc miałaś?? Ja też, ale mój lekarz, któremu bardzo ufam, bo jest naprawdę specjalistą o ogromnym doświadczeniu, powiedział, ze teraz szyją niciami elastycznymi, więc nie ma obaw, ze w trakcie porodu coś pęknie, brrr-mi powiedział ze najlepiej odczekac tyle co po normalnym porodzie-pół roku. Ja bym chciała w miarę szybko, bo wiecie co, mi się wydaje, ze im dalej od pieluch, tym gorzej się powrócić...już teraz widze, ze tak sie cieszę, ze on rośnie i jest coraz lepiej, ze nie chciałabym się cofać..ale moze dlatego, ze poczatek mieliśmy ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakbysmy mieli 2 pokoje to tez bysmy sie starali o drugie,no ale niestetyjest tylko jeden. A o tym ze dzieci sa madzrejsze jak spia z rodzicami to jeszcze nie słyszalam.Człowiek zawsze sie czegos ciekawego dowie. Do jutra laseczki pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od piatku nie miałam dostepu do netu wiec odzywam sie dzis, musimy w tym tygodniu isc z mała do ortopedy ale niewiem kiedy sie wybierzemy bo mróz że ach w dzien -24 stopnie to jak wyjśc z takim maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pszczoła5 tak miałam cesarskie ciecie ale ze wzgledu że bardzo popekałam nie moge tak szybko, gdy jest wszystko ok to wiem ze pół roku to mozna ale w moim przypadku jest troche inaczej. narazie nie planujemy drugiego dzidziusia może tak za dwa trzy latka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu jak masz ochote pogadac n ten temat co zaczełas na innym topiku chcetnie z Toba równiez pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie umarl,do poki ja tu jestem nie pozwole mu na to,ale pajeczyna to solidnie zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×