Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam Zapraszam na mój topik wszystkie kobietki które chcą zostać mamami,niedlugo bedą mamami,oraz te które juz nimi są.Mam nadzieje że ten topik rozwinie sie w pomyślnym kierunku.A rady tutaj wypisane beda pomocne. Czy ktos sie dołączy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja sie zaraz pochlastam
spierdalać stąd z tymi ciążami :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia nie uwierzysz ale ja jestem z kujawsko-pomorskiego... tyle że ode mnie niczego nowego się juz nie dowiesz:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -BOGNA
J a jestem z Bydgoszczy i bardzo bym chciała zostać mamą w tym roku. Myślimy o dziecku i niedlugo zaczniemy działać w tym kierunku razem z meżem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez jestem z bydgoszczy i jestem juz mama dwuletniego syneczka :-) pozdrawiam i bede tu zagladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) Ja jestem z Kuj.pom Zostane mama w tym roku.To moje drugie dziecko. Mam juz prawie 6 letnia coreczke,ktora czeka na rodzenstwo. Mieszkam w Grudziadzu.Termin mam na 14 lipca. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_
Witam! Ja również mieszkam w Bydgoszczy i jestem mamą 5- cio miesięcznego synak. Mam nadzieje, że ten topik będzie się rozwijał i dołączą do nas kolejne mama. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakło
wita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
CZEŚĆ Ja jestem z Chełmna mamusią bedę wkrótce termin na 1 kwietnia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brednie napisz cos o swoim synku ,obiecalas ze bedziesz sie odzywac. pozdrawiam Dominisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Sylwio 26.Jak samopoczucie,wiesz juz moze co bedzie synus czy druga córcia?Termin masz na 14 a ja 13 lipca rodzilam w zeszlym roku.Pisz duzo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc olka milo Cie widziec na tym topiku.Ja tez jestem mama takiego maluszka jak ty.Moje dzieciatko 13 stycznia skonczy 6 miesiecy i pol roczku za nami :-))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITCH3 witam serdecznie,jak zdrowko,mam nadzieje ze wszystko oki,pisz duzo i jak najczesciej.Niektore z nas sa juz mamami jak masz jakies pytania,to smialo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
DOMINISIA Dziękuję za przywitanie.Bardzo mi miło .U mnie ze zdrówkiem narazie oki - co najwyżej boję się jakiś infekcji -bo to niestety taka pora roku. Powoli przymierzam się do zakupów dla maleństwa i nie bardzo wiem co będzie mi potrzebne.Chodzi mi głównie o pierwsze rzeczy no i co do szpitala wziąć.Nie chcę przesadzać i kupywać niepotrzebnych rzeczy a od położnej ciężko się cokolwiek dowiedzić. Więc jeśli któraś z Was pomogła by mi to byłabym wdzięczna. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch3 moj dzidzius urodzil sie rowny miesiac za wczesnie wiez zbytnio z mezem nie zdazylismy sie przygotowac.W pokoju stalo gole lozeczko,w szafie pare kawtanikow i spioszkow ktore dostalam od mojej siostry po jej dzieciakach.Przez cala ciaze kupowalam pieluszki tetrowe i pare dni przed porodem zdazylam je uprac i poprasowac.Poza tym nic wiecej nie mialam. Dzisiaj juz jestem bardzo zmeczona,ale jutro odpowiem na twoje pytania.Pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wpadlam sie tylko przywitac,dziewczyny gdzie jestescie,odzywac mi sie prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoł5
Witch, podaję ci linka do topiku o wyprawce, moim zdanie tam jest podane wszystko co potrzebne:) Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę dobrego dnia. Dominisiu[kwiat} Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj synus w grudniu 2005 skonczyl 2 latka, jest wielkim lobuzem:P ja nie pracuje - siedze z nim w domku :-) odzywajcie sie dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_
Witam w ten mroźny dzień. Dominisiu dzięki za miłe przewitanie. Ja również siedze z Małym w domku, nie pracuje zawodowa choć nieraz z chęcią wyrwałabym się do ludzi. No ale brzdąc wynagradza wszystko. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
WITAM Pszczoła5- jakbyś mogła to przesłać tego linka o wyprawce byłabym wdzięczna. Dziewczyny jeśli można wiedzieć to w jakim jesteście wieku.Ja mam 24 lata - no w tym roku już 25 bede miała,a taka czuje się chwilami zagubiona,że zostanę mamą-może dlatego,że nigdy nie miałam doczynienia z małymi dziećmi.Może raz albo 2 razy miałam na rękach takiego malucha.Jedyne czym się pocieszam to tym ,że sporo młodsze dziewczyny rodzą ode mnie i jakoś sobie radzą. Czy wy też bedąc w ciąży miałyście takie obawy??????Czy ja poprostu panikuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_
>witch3 Ja w tym roku będe miała 26, więc jak rodziłam miałam 25 lat i też obawiałam się czy sobie poradze. Dodam jeszcze, że mieszkami sami a rodziców i teściów mamy około 100km od nas, więc nie mogłam liczyć na nikogo pomoc, oprócz męża oczywiście. Tak więc witch3 dasz sobie rade na pewno, sama zobaczysz, że niewiadomo skąd będziesz wiedziała co i jak robić. To samo przychodzi - wystarczy kochać swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170859 tak własnie na spacerze sie zastanawiałam, czy ja tego linka wkleiłam:) Ja w tym roku skoncze 25 lat i tez rodzac Tobiasza byłam pełna obaw, czy dam rade, zwłaszcza ze nigdy nie odwazyłam sie wziac na rece niemowlaka ponizej 6 m-cy:). Jest dokładnie jak pisze olka- przychodzi samo, nawet nie wieszkiedy i jak, a juz zajmujesz sie malenstwem jak doswiadczona matka. Ale twoje obawy sa całkiem normalne i świadczą zdaniem specjalistów o dojrzałym podejsciu do swego macierzyństwa:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata i rodzac mojego synka mialam 22 :-) tez sie balam, ale strach przechodzi jak wezmiesz bobasa pierwszy raz na rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten link co podala pszczółka jest b.dobry skorzystaj z niego witch3. Ja za pare dni koncze 24 lata. Bardzo pragnelam miec dziecko,nie balam sie odpowiedzialnosci za nie ,wiedzialam ze sobie poradze.My kobiety jestesmy do tego stworzone.Nie twierdze tez ,ze mezczyzni nie potrafia tego,wrecz przeciwnie.Nie masz co sie martwic na zapas,zobaczysz matka natura cie zaskoczy,nawet nie wiesz ile juz potrafisz zrobic.Wrócimy do tego tematu jak urodzisz,a z reszta i tak wiem co napiszesz :-)) pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaa
Co prawda nie mieszkam w waszym rejonie, ale urodzilam sie i wychowalam w Bydgoszczy. Swoje dzieci a mam ich trujke wychowuje w nieco cieplejszym kraju. Mam nadzieje ze mozna do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×