Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Gość karolina_007
dziękuje agusia za słowa ... trafnie zauważyłaś że "samo nie płacz" nic nie daje, w czwartek idę do lekarza, rozpocznie się zapewne długa droga przez badania, mam nadzieje że zabiegi jakiekolwiek będą mi zbędne, a wszystko po to bym mogła cieszyć się razem z wami ps mam nadzieje że imprezki wypalą pozytywnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wpadłam tylko na sekunde , dzis wyjeżdzamy do znajomych na grila , więc będę dopiero w poniedziałek :) pozdrawiam wszystkie mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestin hi hi długi ten wasz grill ;)) dziewczyny jaki preparat do smarowania przeciwsłoneczny byście mi poleciły,wyjazd nad moze juz tuz tuz a ja jeszcze nic nie mam kupione,prosze o porady oki teraz uciekam bo jutro od samego rana mam dyzur w sklepie wiec 🌻pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dzis ja mam dyzur z mala bo zawsze mąż wstaje co do preparatu ja kupiłam mleczko w spraju popczekaj zaraz znajde Ci linka http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=652 jest duza butla i chyba starczy mi nie tylko na ten rok tym bardziej ze data przydatnosci jest do 2008, mozna stosowac od 7 m-ca słyszalam ze nie trzeba dla dzieci wcale tych najwiekszych faktorów mówili ze 15 wystarczy wiec wziełam 20 dla bezpieczenstwa, dobra uciekam pobawie sie troche z mała i moze sie jeszcze połozymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki asiulek, dl;aczego tak raniutko wstałas,mała nie dała ci pospac czy jak a reszta dziewczynek zrobiła sobie dzisiaj niedzielke bez kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dominisiu moja mała zawze tak wstaje tyle że dzis był mój dyzur zawsze maz z nia siedzi a ja moge jeszcze pospac:) ale mam troche zmartwienie... mała nam sie troche przewróciła tzn siedziała i upadła na buźkę, siedziała na podłodze a ja mam tak ze w momencie to nic ale później do mnie dochodzi i własnie dochodzi i zaczynam sie o nia martwic mam nadzieje ze nic jej nie bedzie upadła na policzek i miała troche czerwony , ale teraz jak sobie przypomne to widziałam jak leciała ale nie było czasu bym zareagowała mała strasznie płakała przez chwilke ale mam nadzieje ze wszytsko ok siedział przy niej mąz a ja obok ale to była chwila nieuwagi :( uciekam ide juz spac bo miałam troche pracy i musiałam posiedzic mój mąz z mała juz dawno spią papapa acha dominisiu mam dla Ciebie mleczko odezwij sie do mnie na maila papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek odezwe sie na meila 100% malenkiej nic nie bedzie,Krzysiu tez miał rozne przygody z upadkami i jest wszystko oki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana mala zjadla juz pól banana jak zwylkle kwasny jak wszystko poza zupa jarzynową :) dzis skonczyła 6 miesiecy :) jak ten czas leci dzis jak do niej weszłam sama sie podniosła trzymajac sie szczebelek jeszce nie tak pionowo ale juz sie unosi. Trzeba bedzie obnizyc łóżeczko a narazie zmykam ide sie umyc i wracam troche odpoczac bo ok 12 mala zje znow zupke a niewiem czy dzis dobra pora na spacerek bo słonka nie widać miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no witam a tu pustki co sie z Wami dzieje ??? ja zaraz ide spac mała z mezem juz spia jak zwykle zreszta malutkiej naszej kochanej widac że ząbek sie zaczyna przebijac prawy na dole ale lewy tez widac tzn na dziąsełku widac zgrubienie a teraz juz uciekam pozdrawiam Was zauważyłam że mamy takie kryzysy i jest czas że nie piszecie a jest czas że jest dużo wypowiedzi normalnie jak w małżenstwie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz dzisiaj dosyc,odstawiłam dziadka do szpitala,teraz bardzo sie o niego martwie,ma obrzek płuc,brzmi nieciekawie.Noi z wyjazdu nad morze nici bo mielismy razem jechac. Krzysiu juz spi ale jest troche niespokojny bo go ten katar nadal meczy. Lece na bobasy chcialam powstawiac pare nowych zdjec. www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dominisiu fajne zdjątka - myslałam że Ty jestes z Torunia naprawde byłam o tym przekonana hmm zdrówka dla dziadka my mielismy 24 isc na wesele ale okazalo sie że bedzie tylko slub i obiad dzis jest pogrzeb pana młodego ojca :(( mała jakos w miare spokojnie noc przespała ja uciekam teraz sie myc i przygotowac jej jedzonko - jabuszko papa a jestin utkneła na grillu ?? :))) żartuje ;) a gdzie reszta mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam małej wychodzi pierwszy ząbek jest strasznie marudna a do tego dzis szczepionka ciezki dzien nas czeka zapraszam do mojego robaczka bo zapisałam ja do konkursu na wesoła minkę każde klikniecie to głos wiec licze na Was nasze zdjecia to 32,33,38 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dodał sie link wiec go spisze: www.anikino.pl/?/_galeria.id/_39 zaraz sprawdze czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa musisice wejśc w napis pod zdjeciem z napisem konkurs fotograficzny w - nowa galeria minek majowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek byłam w galeri widziałam małą Martynke :) muszę Ci powiedziec ze twarda jesteś , niekiedy sama na topiku ale się nie zniechęcasz BRAWO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za moja nieobecnosc własnie wrocilismy z działeczki było super bo mamy dzisiaj fajan pogode,lece obiadek robic,odezwe sie wieczorkiem,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie nieobecne mamy dzis bylismy z mała w wielu miejscach a mianowicie urad pracy po decyzje o kuroniówce nastepnie bank nastepnie lekarz szczepienie tylko troche zapiszczała i domek waży juz 7080 gr ale jej nie chcieli mierzyc niewiem czemu a nie chciało mi sie juz dyskutowac z Pania dr bo mam do niej dystans troche była popołudniu marudna ale po kapieli szybko zasneła a my sie razem z mezem kąpu kąpu niestety szybciutko bo balismy sie że mała sie rozpałacze :) wspominamy jedynie wspólne kapiele i gadanie godzinami teraz tyle zajecia że na ni czasu nie starcza ale jest ok i to najwazniejsze uciekam dlaej uzupełnic blog martynki i sprawdzic poczte papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na momencik bo woda w wannie strgnie jestem dosłownie skonana,zmeczona wyczerpana Krzyś sobie smacznie śpi a diweuchy zapomniały o naszym topiku:( :( :(( tylko jeden asiulinek czuwa nad wszystkim to do ranka pa 🌻 pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) asiulek łał wspólne kąpiele to jest coś , robiłam to tak dawano że nie pamiętam , jak byłam piękna i młoda teraz to tylko ukrywam moje ciało przed mężem bo się go wstydzę :P u nas po staremu Julki paluszek już dobrze , będzie miałą blizna ale cóż świeci słoneczko chyba szybko skończę zupke i lece na dwórek :) papa laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka wiesz jestin ja zawsze cos miałam do swojego ciałka a teraz po porodzie to wogóle :( zwisajacy brzuch rozstepy i piersi po karmieniu obustronnym :) wiec mozna sobie wyobrazic hehe ale co tam jak mnie nie bedzie chciał znajdzie sie inny amator obwisłego mojego ciałka ale maz bardzo mnie kocha i wie co oznacza miec dzieci i sam tego bardzo chciał wiec chyba rozumie kapiemy sie razem rzadko ale w momencie gdy ja czekałam bo on sie kąpał niecierpliwie sie do niego wcisnełam a teraz własnie obejrzałam na wspólnej troche poprasowałam i pomalowałam próg bo to własnie ja w tym domu jestem majsterm :)gazetke do szkoły w której pracowałam tez złozyłam wiec nie mam juz za duzo roboty a teraz wymyslam cos na dzien tatusia bo przeciez musze puki mała jest mała sama cos wymyslac a teraz ide na mojego bloga uciekam pozdrawiam Was dziewczynki no i na bloga zapraszam www.tynusia.corcia.pl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, rozpoczęła się moja przygoda z ginekologiem ;) wcale nie jest tak wesoło jak wskazuje wcześniejsza minka, miałam robione USG, budowa narządu jest ok, mam lekką nadżerkę w szyjce macicy, podobno powoduje eliminację plemników :( strasznie się boje, pani doktor umówiła mnie na 14.06 żeby podejrzeć jak wygląda przyrost pęcherzyków w jajnikach, niby to wszystko oczywiste, ale jestem przerażona ostatnim zdaniem: \"musi się pani uzbroić w cierpliowość i nie robić sobie za każdym razem nadziei\", mój boże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie martw sie moja tez mi tak mówiła poprostu bedzie obserwowała czy dobrze jajeczkujesz tyle .. mam nadzieje że bedzie wszystko ok jak ja zaszłam w ciaze miałam nadżerke sama o niej nie wiedziałam była dosc mocna bo krwawiła ale wszytsko podczas ciąży sie zagoiło kiedys powiedziałam do meza że gdybym wygrała w totka kupiłabym mojej Pani dr extra usg i sprzet jaki potrzebuje na swój oddział bo ona ma swój szpitalik tylko ginekologiczno- położniczy ale naprawde na super poziomie a jej ojciec jest ordynatorem tez super gośc mała wczoraj sie obudziła o 24 ale czasem tak lubie bo jak ja nakarmie to obudzi sie póxniej ok 6 a nie 4 czy 5 wiec mozna spokojnie pospac co do ząbka to widac przez dziąsełko brzegi ząbka mój mąz dzis zauwazył :) wiec lada dzień pewno pierwszy ząbek bedzie dzis mała juz jest spokojniejsza :) co mnie bardzo cieszy wczoraj w ciagu dnia spała moze z dwie godzinki wiec bylam wykonczona bo mocno ja chyba ten zabek bolał bo jak przybliżałam swój palec do jej buźki to az sie trzęsła by go zjeść wczoraj była jej prababcia i chciała na raczki ale troche sie balismy bo prababcia troche chybotliwa i gdyby sie zachwiała ... a mała juz troche waży wiec trzeba uważac a do tego jej żywiołośc :) uciekam wypełnic rubryczke na bloga i musze troche poprasowac pappaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) z tymi ciązami to tak jest , jak człowiek by chciał to wtedy nie wychodzi , tez myślałam ze będziemy mieli tylko jedno dziecko , bo planowaliśmy drugie to nie wychodziło i w najmniej oczekiwanym momencie kiedy by sie nie spodziewała , miałąm wtedy operację i inne problemy to wtedy akurat zaszłam i potem się posypało jak z rękawa jeszcze dwójka :) asiulek do roku tak jest z tymi maluchami ząbkowanie , marudzenie , niewiadomo czego dziecko chce ale po roku zobaczysz jak mała zacznie chodzić jak szybko Ci będzie czas lecial , mała zajmie sie już sobą a Ty będziesz miałą więcej czasu dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze od rana nikt sie nie pofatygowal by podtrzymac tradycje ja jakos jestem zmeczona i uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... wiecie co ... ja tak panikuje bo wogóle jakoś w życiu nic łatwo mi nie przychodzi ... ale jednego jestem pewna gdy w końcu nam się udało kochałabym to dziecko bardziej niż samą siebie tj nie ważna byłabym ja - tylko ono ... dam znać co tam u mnie acha ... powiedzcie mi proszę jak to jest z tymi upławami? no mnie męczy jak niewiem co ... a tak wogóle to fachowo ... od czego jest ta nadżerka? głupie pytanie, ale jednoznacznie to niewiem asiulek_27 buzi dla dzidziuli z tego co opowiadasz to musi być słodki bobasek a jego mamunia kocha go bardzioo bardziooooo :) dziękuję wam za rozmowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana na niedzielnym dyzurze wczoraj połozyłam sie wczesniej bo cały dzien na nogach od rana wyszłam z mala na zakupy cały kosz załadowany wiec wózek ciezki jak cholerka do tego mała i ciezar wózka to jakies 25 kg było napewno pózniej kilka godzin przy kuchni - gotowałam obiady na cały tydzien :) a teraz uciekam bo mała mi pisac nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ciesze sie że mamy kolejna stronkę i mam nadzieje że mamy sie tym razem wykażą :) u nas dzis cieplutki dzień wiec napewno wyjdziemy na spacerek Karolinko- dziekuje za buziaki dla dzidzi troche zapomniałam ale tez miałam na poczatku troche upławów na poczatku ciazy ale niewiem czy to było związane z ciąża czy z nadżerką odwiedzaj nas częsciej :) pozdrawiam i zyczę miłego dnia ppapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×