Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

no cóż... dzis równiez pisze sama ze sobą :/ dzis bylismy na spacerku praktycznie cały czas bylismy w kosciele i okazało sie że jest msza nowego ksiedza wiec trwała 2,5 godz my wytrzymalismy ok 1,5 ze wzgledu na jedzenie małej praktycznie do 19.30 bylismy z mała na dworzu a było dzis ciepło co do ząbka to jak puka sie łyżeczka to juz słychac ząbek :) mam nadzieje jednak że ktos dzis zajrzy jakas umeczona mamusia z kuj-pom narazie bo musze jeszcze bloga uzupełnic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć asiulek :) niestety obawiam sie że coraz mniej mamusie będą tu zaglądały ze względu na piękną pogodę i wakacje :) ja też wyjezdzam na wakacje raczej całe to mnie przez 2 miesiące nie zobaczysz bo tam gdzie jadę niemaja kompa , deczko od niego odpocznę :) tylko żeby pogoda dopisała bo mam zamiar chodzić z całą rodzinką nad jęziorko się kąpać co wszyscy uwielbiają :) ale póki co jeszcze nie wyjeżdzam i będę zaglądac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jesli nikt nie dolączy to w wakacje topik padnie :( nie zdołam go sama utrzymać chyba że dołaczą do nas inne mamy :) byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - trzymam z wami kobietki - tyle że jak narazie niemam się jeszcze dzielić z wami czymś fajnym, obaczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po paru dniach nieobecnosci asiulek mowi ze moj topik upada,ale asiu my sie chyba nie poddamy i bedziemy pisac jak najczesciej🌻🌻🌻 innim mama tez jestem bardzo wdzieczna ze pisza❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skikam na sasiednie topiki,pozapraszam kobitki ,moze sie jakas przyłaczy,co wy na to?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) coś tu się gwarno zrobiło ;) pogoda piękna , jutro wyjezdzmy na długi weekend także proszę mi tu pisać i utrzymac topik , mam nadzieję ze jak przyjedę to będzie pare stron więcej :) a narazie zmykam zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedziałam to w czarną godzine i teraz pusto :( nie potrzebnie mówiłam że tu gwarno , teraz sa skutki 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja niestey mam mało czasu walczymy z ząbkowaniem i nowym uczuleniem jak sie uda w pon bedziemy u Was w Toruniu u alergologa podobno dobrego Pani Sabiny Wójcik jutro popołudniu mam do niej dzwonic a teraz uciekam sie zbierac bo ide niedługo z mala na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestin obiecuje ci ze tu jeszcze bedzie bardzooooooooooo.... gwarno i bedziesz miała tyle czytania ze ho ho ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, ech ... niemam dobrych wieści ... chyba jeszcze długo nie dołącze do was jako oficjalna mama - o ile wogóle :( jak wiecie byłam dzisiaj u gina na usg, badanie wykazało, że pęcherzyki w jajnikach jakby nie rozwijają się, niema tej \"główno-dowodzącej\" a tym samym najmniejszych nawet szans na poczęcie dzidzi, zapisano mi luteine, po \"terapii\" znowu na obserwację - czy już jest ok, 6 lipca, ech powiem wam, że jestem załamana, może głupio teraz gadam, ale jak o tym wszystkim myślę to gdyby gin oświadczył mi że \"nieda rady\" to zrobiłabym wszystko, żeby zostać sama i ... i wogóle, jak ja wam zazdroszczę laski ... niemam słów PS czy znacie grono osób, którym się udało??? napiszcie do mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Karolinka bardzo ci współczuje i nawet nie wiem co mam ci napisac by cie pocieszyc lub doradzic cos mamy w rodzinie jedna pare małzenska ktora juz od trzech lat stara sie o dzidzie i nic zero rezultatow,ale słyszałam tez o takich przypadkach,ze kobieta zaszła w ciaze po 7latach starania pszczółko wracaj do nas-tesknimy asiulek-tobie dziekuje ze jak zwykle w gotowosci jestes i piszesz o wszystkim i za wszystkich jest mi tylko przykro ze jest nas tak mało i rozprowadziłam zaproszenie na dobrze prosperujacych topikach a ani jedna kobitka sie nie odezwała zapraszam na nasze bobasy www.krzysiaczek.bobasy.pl jutro a raczej dzisiaj czeka mnie znow bardzo ciezki dzien wiec dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska! ja nie wytrzymam tyle, podziwiam twoich znajomych Dominisia, ja wiem, że na pewnym etapie źle się to dla mnie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoliko wszystko bedzie dobrze,trzeba tylko mocno tego chciec i wierzyc :)) a ja oczywiscie bede mocno trzyma kciuki -uda sie zobaczysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widzę że kobietki wolne sobie zrobiły .... pozdrawiam PS od jutra zaczyna się stymulacja lekami, zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki wkońcu jakoś znalałam czas by coś wyskrobać ... i odpocząc mała ciagle ząbkuje i ciagle chce na rękach a ząbek ledwo co wyszedł a już wieczorem to wogóle ciezko zasypia nam koło 21 a wczesniej zasypiała 19.30- 20 wiec godzina dłuzej w nocy budzi sie dwukrotnie wiec na nowo wstajemy i karmienie wiem że moze nie powinnam jej karmic a raczej pobujac ale wiem ze po karmieniu zaraz zasnie w ciagu dnia tez mała spi jest przemeczona pogoda i ząbkowaniem wszystko naraz to dla nas troche za duzo ale jakos dajemy sobie wspólnie razem rade dom zapuszczony ale nawet nie ma czasu by sprzatnąc wczoraj przyjechała do nas rodzinka z B-szczy tzn siedzieli u teściówki i oni maja jedną kilkletnia dziewczynke i dwoje dzieci bliźniaki chłopca i dziewczynke jak to poszlismy kurcze jak ludzie musza sobie radzic z takimi szkrabami ale musze sie przyznac zateskniłam znów za chłopcem bo ja zawsze pragnełam miec chłopca i ost mówiłam do meża że podoba mi sie imie Kajetan a mą mi powiedział że to jak dla psa kajtus hihi ale mi i tak sie podoba ale głowne imie miało byc szymonek wiec jeszcez troche i bedziemy o szymka sie starac mudze jeszcze z 1,5 roku poczekac i wtedy mozemy zaczac starania oczywiscie jesli sie uda przy tym moim zespole to wiem ze nie łatwo, kurcze gdybym miała troche wiecej kaski wiem że zdecydowałabym sie na wiecej dzieci a tak chyba zostaniemy przy dwójce moze jestem wygodna ale nie chciałabym tracic jakies poziomu finansowego z wszytskiego dla siebie rezygnowac dobra ide sobiodpoczac bo mala troche znów mi dała w kosc no chyba że beda aniołki hehe w poniedziałek bedziemy w Toruniu u Pani dr Sabiny Wójcik alergolog zobaczymy co nam powie no i ile weźmie za wizyte papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko powodzenia w leczeniu ja tez brałam luteine i wiele innych leków i sie udało bądz dobrej mysli pomodle sie za Ciebie i Twoje maleństwo 🌻 nie pomyslcie że moze wole wydawac na siebie niz na dziecko bo napisałam ile weźmie za wizyte ale jak jeździlismy do dr jankowskiej i 80 zł za osłuchanie i chwilke gadki zawsze mnie to rozwalało i do tego hasło to widzimy sie za miesiac :-o wolałabym kupic cos małej a nie dawac kobietce wierzcie mi w tym kontekscie mówilam ... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i uciekam na spacerek pogoda przecudna grzech był by z niej nie skorzystac,do wieczorak mamulki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik pada...:( Ja wpadam przelotem, pisalam już na sierpniówkach, myślałam, że Dominisia Wam przekazala;)-ale jak mam chwilę, to sama napiszę. Nie będzie dzieciątka:O W środę miałam zabieg, po południu już wróciłam do domu. Czuję się dobrze fizycznie, ale psychicznie to różnie bywa-dobrze, ze jest Tobiasz, bo było bardzo źle:( Zmykam, trzymajcie się, Jestin udanych wakacji życzę, wypoczywaj!!! Asiulek,Dominisia, wszystkie inne mamy🌻 Karolina, a ile się starasz? Ja wiem, że każdy dzień jest torturą , jak sie czeka na te dwie kreski-ale nie poddawaj się. Wiem też, że ci ężko jest jakoś to sobie tłumaczyć-ale ja musze, bo inaczej bym oszalała;) Najwidoczniej potrzebne mi są te poronienia, abym coś zobaczyła-i próbuję skorzystać z tego doświadczenia jak mogę. Dziś usłyszałam słowa \"niecierpliwi dostają mniej\"-to tylko piosenka i moze to głupio zabrzmi, ale spodobały mi się . Cierpliwość jest cnotą, której mi brak, ale potrzebuję !!!!Uszy do góry, nie ma tego złego. Wiem, ze mi łatwo mówić, bo już jedno dziecko mam-ale naprawdę trzymaj się, bądź cierpliwa na ile tylko mozesz-bo nic więcej zrobić się nie da. Sciskam Cię mocno🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na nowo pszczółko kurcze szkoda że malenstwa nie bedzie :-o tak mi przykro.... :( ja dzis tez caly dzien na dworzu ... ale ogólnie mam troche dośc bo zaogniły sie moje stosunki z mamą gdyż przyszła dzis i buntowała mnie przeciwko mojemu mężowi bym nie słuchała jego zdania i wogóle najlepsze jest że gdy kiedys chciałam od niego odejśc to walczyła jak lwica a teraz bruździ miedzy nami to takie przykre kiedys nawet jak chciałam odejśc od meża powiedziała mi zostań przy nim a poszukaj sobie kochanka - powiedziałam jak ona sobie to wyobraża jak mozna tak żyć w takim zakłamaniu ale niestety ona tak żyje i nigdy nie była tak zupełnie ze mną szczera dużo jej do tego brakowało w tym samym momencie gdy chciałam odejść i przyszłam do niej po rade wyzwała mnie od dzi... i obarczyła całym swoim życiem a ja jej powiedziałam żeto jej życie i niech robi co chce a do mojego sie nie wtrąca a przed moja teściówka jakie sceny odgrywała a jakies 2 miesiace wczesniej mówiła mi że ten mój mą jej sie zbytnio nie podoba a dlaczego ???? bo palca w d... jej nie trzyma i nie chwali jaka to cudowna i co dzieki jej mamy bo powinien pod niebiosa ja wychwalac a druga sprawa to zaczyna nam sie wtrącac do wychowania małej i podważa nasz autorytet jako rodziców i wiec wychodzi szydło z worka że nigdy nie szanowała mnie wiec trudno uszanować jej mnie w nowej roli czyli roli matki i do tego że ja słucham tego niedobrego meża ufff sorrki że moze dla Was to wszytsko dziwne i słuchac nie chcecie ale musiałam z siebie to wyrzucic *************************************************************************************** zamieszczam na blogu www.tynusia.corcia.pl nowe zdjęcia małej wiec zapraszam uciekam tymczasem pszczółko odwiedzaj nas cześciej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek super z ciebie kobitka :) a tak swoją drogą to faktycznie malutko tu nas, czyżby tak mało było kobiet z ... i z zadatkami na ... w kuj-pom :) fajna pogoda niema co ... tymczasem mam do was głupiutkie pytanko, co myslicie na temat tego brązującego balsamu dove? używala któraś? i jak? ciągnie mnie jakoś żeby spróbować, ale boję się że to jak samoopalacz a to jest bleee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolino ja uzywałam kiedys z kolastyny ale nie pamietam nazwy to tez był balsam kokosowy brazujacy dla mnie to była rewelka ale dove nie znam nigdy nie miałam asiulek moze powinniscie sie rzadziej widywac ze swoja mama,np.raz na miesiac i krotko tak by nie było zbyt duzej sposobnosci do kłótni i długich rozmow i jezeli to tylko jest mozliwe to razem z mezem,nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie ale ja bym chyba tak zrobiła pozdrawiam miłej nocki karaluszki pod poduszki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka_78
Cześć kobietki. Witam was serdecznie. Od jakiegoś czasu obserwuję wasz topik i tak mysłałam zeby sie dołączyć. Mieszkam w kujawsko-pomorskim i jestem mamą półrocznego Patryka. Dziś jest już późno ale jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia dzięki za info, jak mi się nasunęła jeszcze jedna rzecz, zakręcona trochę jestem, czy jeżeli zaczęłam brać luteine, to mogę korzystać z solarium czy absolutnie nie wchodzi to w grę? niechce sobie zaszkodzić, a opinie są podzielone, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×