Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Racjonalista

Współczuję wam erotomani, pali was dusza, żyjecie w nieczystościach

Polecane posty

Gość weź idź
w pizdu mocium panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobało mi się trochę:) oczywiście, ze tak, ciało zna wszystkie tajemnice świata, jest miniaturą wszechświata, jedyna różnica leży w rozmiarach... dokonuje się w nim tyle cudów...można je nazwać świątynią boskości... ale nie jesteś tylko ciałem... ciało jest jedynie środkiem transportu... pójdzie dokądkolwiek sobie tego zażyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem maalutka, że to bylo do mnie...? :) Zgadzam się z Tobą, oczywiście!!! Chciałam jedynie uświadomic panu Irracjonaliście, że to, co on tu wygłasza jest kompletnie odrealnione!!! Ciało i dusza to jedność, fakt!!! W obecnej kulturze uważa się nawet, że to dusza więzi wszechmocne cialo, a przecież do niedawna wygłaszano, że to ciało więzi duszę... Taka jest obecna kultura, a raczej kult i Racjonaliście to nie odpowiada!!! Mi też nie do końca, więc rozumiem go, ale jego forma przekazu kompletnie do mnie nie trafia!!! Dbam o rozwój duchowy, czytam, staram sie chłonąć wiedzę, modlę się też do cholery, czy jak kto woli - rozmawiam z Bogiem!!! Nie zmienia to jednak faktu, że sex i ciało jest dla mnie bardzo istotną sprawą i w tej dziedzinie też oddaje się w calości... Przecież o to chodzi, by wszystko robić z pasją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) do Ciebie, no tak są nierozerwalne, przenikają się nawzajem, ciało jest widzialna częścią duszy, a dusza niewidzialna częścią ciała... wiesz co myślę? że konieczna jest równowaga ciała i umysłu, bardziej zaufałabym ciału.... radziło sobie doskonale:) wystarczy dobrze go słuchać, to o czym pisze Racjonalista to \"wybryki\" umysłu i ma on trochę racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczek to nie tak:) przeczytałam pierwszy jego post, nie widzialam tak ataków jedynie fragment opisu rzeczywistości, nikogo nie obrażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uprawiałam:) chociaż bym chciała np. tantryczny;) absolutnie nie jestem przeciwko seksowi:) tylko niekoniecznie gdziekolwiek i z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moja sprawa:) nie mój cyrki ani małpki:P każdy ma prawo do orgazmu...ważne, by nie naruszać niczyjej wolności \"...i którą miarą mierzyć będziecie, odmierzą wam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie pomyślę, to faktycznie pali mnie dusza troszeczkę, ale to juz dotyczy innego tematu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro jestem autoseksualna,to jestem monogamistką czy autogamistką? I czy to w jakiś sposób drażni Racjonalistę a raczej Radykalistę? 💤💤- sorry nie mogę się powstrzymać,dopiero wstałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarami
Jestem mężatką, smak seksu poznałam dzięki mojemu mężowi i dobrze mi z tym. Ba, nawet wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna111
tarami -popieram cie w 100%!!!!!!!!!!!!!te wszystkie kurwy i kurwiarze,wypad z nasze pieknej ziemi,zatruwacie ja i tyle,rozpuste siejecie dookola i unieszczesliwiacie innych waszymi wiecznie niedo........dupskami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i chłopaki 🖐️ chochlik 👄 jak jeszcze jesteś. patrzę że racjonalista zbiera grupę beretów... a może sam wali na pomarańczowo przy okazji waląc kapucyna hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semp
DZIWNY JEST TEN SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, a piekło przeludnione będzie dzięki tym, którzy uprawiają sex przedmałżeński... :D Wszyscy żyjemy w grzechu... Tfu... Zbereźnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
ale to wszystko fajne :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja tez chce do piekła, tylko niech najpierw mnie ktos rozprawiczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te rozmowy z tamtych lat
?... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram autora topiku-istne pomieszanie z poplataniem.Szafujecie szczytnymi haslami,polzdaniami-wszystko tak jak wam sie podoba.Ale gdzie w tych waszych wypowiedziach uczciwosc?Zachowanie kazdego z nas ma wplyw na innych.To nasza odpowiedzialnosc...Do jutra tzn.do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×