Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość vartoniusz
Boże babki ale sobie same problemy wymyślacie i je mnożycie. Poczytajcie sobie w wolnej chwili, zamiast sie zadręczać np. "W poszukiwaniu straconego czasu". Tragos normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze sobie wymyslamy tematy. po to sa te blogi zeby sobie pogadac, wygadac, podniesc na duchu, poobgadywac Mężów, doradzić, wiec jesli komus to nie pasuje niech łaskawie nie komentuje tego. Nam to odpowiada- mówie to w imieniu swoim i dziewczyn. 6mc ciazy-Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - no widzisz kochana ! udało się i Tobie :D:D Ogromnie się cieszę tym bardziej że posądzałaś mnie swego czasu o jakieś złe intencje ..... :( mam nadzieję że teraz rozumiesz moje słowa wtedy wypowiadane że kazda z nas musi przejść swoją drogę zanim utuli w ramionach swoje wymarzone dzieciątko :) ❤️ ciekawa jestem jaka była Twoja ?? czy wybrałaś się do lekarza czy próbowaliście do skutku ?? Życzę zdrówka Tobie i dzidzi !!! i .........pozdrowienia dla męża ;) Ciekawe co u Agi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewka:), Staralismy sie 12 cykli:) i przeszłam swoja droge:) wyladowałam w Klinice l.Niep. tuz przez Wigilia 06 -stwierdzono u mnie torbiel wskazujaca na niedroznośc, oraz co niedorzeczne ze moje jajowody sa mało widoczne na USG i \"chyba\" nie połączone z macica i ze generalnie one stanowia prawodopodnie problem. Wiec skierowano mnie na HSG po czym okazało sie po wymazie z kanału szyjki ze mam paciorkowca- wiec antybiotyki zalecono, po kuracji antybiotykowej kolejny wymaz i znowu innym paciorkowiec i Escherichia Coli(najgorsze paskudztwo) i znow zlecono antyb, ale tego nie wytrzymałam udałam sie na konsulyacje i wykazano ze NIE mam E Coli. Potem okropne zapalenie pecherza, obfite upławy -akurat w dni płodne:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochalismy sie ale sporadycznie raz z testami owulacyjnymi raz bez- generalnie czekałam na maj07 bo wtedy miałam umówione HSG w szpitalu, No i dokładnie pod koniec kwietnia spozniła mi sie @@@ z jakies 3 dni- Maz kupił test i jak wrociłam z pracy kazał zrobic:):) WYSZŁY DWIE KRESKI a potem modlenie sie zeby serduszko zabiło w pecherzyku. potem okropne przeziebienie w 6 tygodniu ciazy:):) profilaktycznie LUTEINa.. Za tydzien zaczynam 7 miesiac- płci Dziecka nie chcemy znac:) DZIEWCZYNY- NIGDY NIE PODDAWAJCIE SIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, E.Coli to paskudztwo, ja przez to byłam 2 razy w szpitalu podczas ciąży. Justyś ma 10 miesiecy a ja dalej niedoleczona... Moja dr powidziała ze doleczy mnie jak przestane karmic. Wiec moze teraz juz calkiem wyzdrowieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaiArek
witam! wszystkich starających się o dzidzie poczytałam troche i postanowiłam coś napisać.razem z mężem również staramy się o drugie dziecko,ale niestety nie wychodzi,zawsze myslałam że to takie proste!przeszłam trochę komplikacji ze swoim zdrowiem ale lekarze zapewniają że zajście w ciąże jest jak najbardziej możliwe! chociaz nie wiem czy im wierzyć!4 lata temu przeszlam operacje usunięcia tarczycy i teraz przyjmuję leki hormonalne,2 lata temu zaszłam w drugą ciąże i poroniłam, na początku roku mialam usuwaną operacyjnie nadżerkę i cały czas staramy się o dzidzie i nic z tego nam nie wychodzi!! nie mam już sił !dziękuję bogu że mam moją jedną córcię!to tyle,pozdrawiam wszystkich starających się i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaiArek
tak bardzo chciałabym być w ciąży!!!! mam pytanie czy w 4 dni przed spodziewaną miesiączką jest możliwe zajście w ciążę? proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer! Wchodze sobie na kafeterie, a tu nasz stary staraczkowy topik odzyl! I querilla jest w ciazy! Hurra! Gratuluje i zycze szybkiego porodu i zdrowego dzieciatka! Moja Sara ma juz 3 i pol miesiaca. Mnostwo przy niej roboty, nerwy naderwane, ale kocham ja nad zycie! :D AgusiaiArek- 4 dni przed spodziewana miesiaczka raczej w ciaze sie nie zachodzi, bo to juz dawno dni nieplodne.... Dziewczyny! Odezwijcie sie, pochwalcie dziecmi, poopowiadajcie! Querrilla! Napisz jak ci tam jest w ciazy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AGA 1979 Hej, za parę dni sie zbliża termin. Ciaza przebiegała miło i nadal przebiega. chociaż i tak jakaś grzybice okropna miałam i duszności- ale to normalka. Wiec czekamy z Mężem spakowani- Moja Torba, Męża Torba no i Najważniejsza Torba Maluszka. żYCZE WAM CUDOWNYCH SWIAT I DUZO CIERPLIWOśćI DO MALUSZKóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdzfhszdf
dfhdfgdfhds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×