Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaShUs

Co Cię denerwuje w polskich serialach....

Polecane posty

Skoro istnieje topic o wpadkach, to powienien więc zaistnieć temat o tym co wpływa na nasze nerwy, aby nie mieszać na jednym wątku ;) Mnie ostatnio coraz bardziej denerwuje Monika w klanie, i te jej sztuczne zachowanie, oraz ciągłe noszenie się ze sobą, jaka to ona nie jest piękna :/ A co Was wkurza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmdgjdnsdjnsg
wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty mnie wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mnie denerwuje to mianowicie , ze za szybko leca napisy końcowe i za drobnymi literami sa pokazywane nie moge sie dowiedziec przez to, kto nosil krzeslo za pomocnikiem rezysera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika też mnie strasznie wkurza jest nieziemsko sztuczna i ten jej głosik wrrrr....a jeżeli chodzi o MjM to wkurza mnie Maryśka i jej mężulo dziękuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
Drogie Panie, ale wy macie problemy, przeciez nikt wam nie karze oglądac tych seriali, jest przeciez tyle ciekawszych rzeczy do robienia, a Wy zachowujecie się jak dewotki. WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej irytuje mnie w nich to że ciągle są nagrywane nowe odcinki i już tak wielu lat i końca tego nie widać. Ile można się patrzeć ciągle na te same twarze i słuchać ciągle tej samej muzyki rozpoczynającej kolejny odcinek ? :O Nie wiem jak wy, ale ja dostaję migreny kiedy tylko słyszę muzykę z Klanu, Złotopolskich lub M jak miłość :O:O:O Złotopolscy zwyczajnie mnie nudzą, a Klan denerwuje przez to że wszyscy są tam tacy wiecznie poczciwi i grzeczni. A nawet jak już się pojawia jakiś czarny charakter to jest on tak robiony na siłe że aż w ogóle nie wydaje się straszny a wręcz jest śmieszny. Szczególnie mnie śmieszy ostatnio muzyka jak z horroru podczas średnio ciekawych scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Drogie Panie, ale wy macie problemy, przeciez nikt wam nie karze oglądac tych seriali, jest przeciez tyle ciekawszych rzeczy do robienia, a Wy zachowujecie się jak dewotki. WSTYD\" Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale bardzo często oglądanie tych filmów jest po prostu nie do uniknięcia. Kiedy czasami w niedziele jadę odwiedzić moją babcie z rodziną to siadamy do stołu i obowiązkowo telewizor musi być włączony bo Złotopolscy to ulubiony serial mojej babci jednej i drugiej, a ponieważ serial jest kręcony od jakichś 8 (?) lat to możesz sobie wyobrazić ile odcinków obejrzałam na siłe w ciągu tych wszystkich niedziel. Oprócz tego Klan. Moja mama czasami go włącza. Owszem mogę iść do innego pokoju ale muzyke z Klanu i poszczególne sceny i tak słyszę w drugim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoTUś
Mycha z MjM...:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne...o czym Wy mowicie
"Drogie Panie, ale wy macie problemy, przeciez nikt wam nie karze oglądac tych seriali, jest przeciez tyle ciekawszych rzeczy do robienia, a Wy zachowujecie się jak dewotki. WSTYD" takie teksty mnie rozwalaj,No ludzie kochani, przeciez tu chodzi o poziom emitowanych programow!!!!!!!!!! Oczywiscie , jesli nie chce to nie musze,,ale do cholery jasnej,jak mozna siedziec cicho , gdy serwuja nam taka sieke? chcialam powiedziec,ze to, co mnie najbardziej drazni w serialach to przede wszystkim odbiorca (dzieki niemu ten smietnik sie utzrymuje przez tyle lat) i oczywiscie mierna gra aktorska (gra aktorska? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM
a mnie denerwuje że w tym serialu tak zawsze jest pieknie i ładnie poustrajane w tych domach... Wszystko idealnie, te śniadanka takie rodzinne. Dziwne że wszyscy tak razem wcześnie wstają, do tego skoro ta Majka ma praktyki w szpitalu a jej chłoptas robi w śmieciach to i tak mają kase aby świetnie wystroić sobie mieszkanko, ja nie wiem skąd oni biorą na to money. Przecież studenci ledwo żyją w akademikach... Przynajmnie w MjM kamil ze swoją gromadką pokazują normalne studenckie życie a ich mieszkanie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna nagla
Taaak,lista moze byc dluga W skrocie: Schematyczne postacie.#Kobiety albo matki polki ciepietnice, albo kurwy. albo kurwy ktore przechodza odnowe moralna i zostaja matkami polkami jeszczebardziej czerpietniczymi i moralnymi od tzw. moralnych. Klopoty z praca. Niby sa, ale przez 2 - 3 odcinki, a potem praca za taka kase...nawet sprzataczki pracuja za takie pieniadze ze spokojnie utrzymuja siebie i rodzine. Dzieci ktore albo wiecznie spia, akurat ida spac, budza sie lub GRZECZNIE I CICHUTKO BAWIA SIE SAME W POKOJU: oczywiscie takie cuda sie zdarzaja, tylko dlaczego w serialach nagminie? Moglabym tak dluzej, ale zycie to nie seril, trzeba zapieprzac za te pare groszy. I szef to nie polaczenie aniola z dr. Burskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkur....
ta postac : pani Maaaaari , ta po wylewie, matka Grzesia i Moniki. Jezu, to w zalozeniu jest postac do "rany przyloz". Taka dobra matka dzieciom i calemu swiatu. "Przyloz do rany" I masz na bank gangrene. Tak to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lisiczka
a mniewyjatkowo wkurwia rodzinka lubiczów, najbardziej ta ę ą, czyli wszechwiedzący i prawy pawełek, jego wspaniała żona krysia i córeczki kurewki. wkur... mnie jak widzę czasem ich posiłki, 2 plasterki pomidorka, 3 serka, margaryna fuuuuu, soczek, albo objad, nic tam prawie nie ma a wszystko musi przygotować pani stenia, bo ta larwa krystyna jest zbyt leniwa. tylko jęczy, stęka, a nawet szmaty do łapy nie weźmie. kiedys to oglądałam, od jakichś dwóch lat tylko ja odwiedzam mamę. i widzę,że nic się nie zmienia, no może tylko to,że lubiczówny coraz bardziej się kurwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po cholere tu wchodzisz
myrevin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **************************8
a mnie denerwuje ta istna sielanka jaka to panuje w tych serialach, piekne życie rodzinne a jakieś porządne codzienne problemy zdarzają się tam raz na ruski rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamy polskie seriale
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×