Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

MEIZITANG - skutki uboczne zażywania tego cuda

Polecane posty

Gość dziewuszki
jeszcze jedno. czy lepiej pic wode mineralna czy herbate albo wode przegotowana (robie sobie taki specyfik: do litra wody przeg. wyciskam sok z grejfruta)? pije max superosse 2 razy dzien i nie chce pic dodatkowych pobudzaczy jelit. dodatkowo lykam vitaral i spiruline matko, jak jakas lekomanka pisze i maniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pij na zmianę - zielona herbatka, malinowa, mineralka, miętka, woda przegotowana z cytryną albo pietruszką, maślanka, sok pomidorowy, zwykła herbata, earl grey, jaśminowa im więcej rodzajów tym łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie plastry odchudzające Moja koleżanka ma i chudnie - to ja też tak chcę Ona wielu rzeczy próbowała ( ale raczej bez wspomagaczy - jakieś diety ) i nic nie chciało się ruszyć. A po plastrach chudnie. To wypróbują - a co? ;) A Meizitang co mi został - sprzedałam ...... Kolega schudł 6 kg. Ale po twarzy widać, że jakiś taki chory......cera ziemista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki :) nie wiem który wy kupowałyście M ale ja ten czerwony. Tam na którymś z linków dziewczyna napisała że jej mama sprawdziła skład M który ona brała i okazało sie że jest w nim amfetamina...... W moim chyba nie ma ;) Otóż musiałam przestac brać przez kilka dni M bo odezwał mi się kamień w nerce. Przez to cholerne rzyganie nic nie mogłam jeśc ani pzryjmowac żadnych leków. Nie miałam żadnych złych rewelacji z powodu odstawienia M . więc to chyba nie amfa tam jest bo inaczej pewnie miałabym pzrymusowy odwyk ;) N awet nie wiecie jak zazdroszczę mojemu mężowi, od 3 stycznia czyli od wtorku schudł już prawie sześc kilo :) POZDRAWIAM WAS :) a jak wam idzie odchudzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też to wypróbowałam
Ja też to wypróbowałam...wytrzymałam trzy dni...bezsenność, suchość w ustach, nieprzyjemne pobudzenie, przyspieszony puls, koszmarny ból głowy w związku z podwyższonym ciśnieniem. Dałam sobie z tym spokój i do poczułam sie w miare normalnie dopiero w czwartym dniu po odstawieniu. Okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mało mnie przekonują posty - Meizitang to świństwo - kupcie thermal pro kiepska reklama, żenująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_L
Poszłam na łatwiznę uwierzyłam że można łatwo i przyjemnie schudnąć i co.... przejechałam sie na tym specyfiku nie powien że efektów nie było bo były :P4 kg w 10 dni ale samopoczucie koszmarne . Oprócz opisywanej suchości w ustach , kołatania serca , nerwowości okropego zimna doszły jeszcze pleśniawki w ustach i kłopoty ze wzrokiem . Odstawiłam a raczej wyrzuciłam do ubikacji ten specyfik cztery dni temu . Powoli moje samopoczucie wraca do normy , jeszcze mi zimno a najgorsze jest to że cały czas coś nie tak jest z moimi oczami :( . Wierzę że na tym specyfiku można schudnać .... ale nie za taka cenę . Nie wierzę że osoby które nie maja żadnych skutków ubocznych Meizitangu - są to chyba tylko osoby sprzedajace ten CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_L
Widzę że łatwiej było pisać o skutkach ubocznych M na "Eksperyment Meiztang " - ale podnoszę może sie jeszcze rozkręcicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
Witam, może ten topic będzie przestrogą, jest taka nadzieja, ja dzieki temu nie wezme tego świństwa! a zamówiłam już i lezy w szafce i sięgałam już ręką do szufladki kilka razy-bałam się, zastanawiałam się...miałam zaczać od jutra juz tak na bank! Ale nie....za jaką cenę, włos się jeży na głowie jak sie czyta o skutkach ubocznych tego gówna! Nie wiadomo co tam jest w tych kapsułkach! W składzie leku łzy Joba-ciekawosta! czysta efedryna lub sibutramina, wszystkie siostry amfy bardzo mocno zanieczyszczone jakimis gównami, skażone pewnie metalami ciężkimi.Chiny? Śmierdza zepsutym, i starymi jajami, a te pigóły z własnej produkcji na peryferiach miasta w brudnych warunkach. w każdym opakowaniu może być inny skład, byc moze nie ma stałej receptury, czego mniej to trzeba wyrównać trutka na szczury(też jest w postaci białego proszku).Jak zamawiałam ten syf nie miałam pojecia o składzie i skutkach ubocznych, moja kolezanka też zamówiła, po 1 tabletce dostała drgawek,wystąpiła wysypka i miała uderzenia gorąca do głowy-to było wczoraj. Dzis ta koleżanka cały dzien przeleżała w łóżku i nie było z nią kontaktu, wpadła w jakiś niewyjasniony dół i nabawiła się jakiegoś głupiego tiku mimicznego twarzy od wczoraj, puls 97! po 1 tabletce!!!! Przecież to buła trucizna. jej matka jest zaszokowana sytuacją i daje tabletkę do analizy składu tego gówna.Dziewczyny, niekoniecznie w kazdym opakowaniu jest to samo!!! Prosze Was, nie bierzcie tego, niechcę nikogo umoralniać ani pouczać, wiem, że chęć schudnięcia przysłania zdrowy rozsądek, ale chyba lepiej mieć troszkę okrąglejszą pupę niż walczyc pozniej z trądzikiem, wypadającymi zębami, włosami, depresją, psychozami, stanami lekowymi, niewydolnością serca, uszkodzeniem wątroby i Bóg jaden wie z czym jeszcze. Cholera jasna!!! Opamietajcie się.Ja myślałam, ze dieta kopenhaska jest straszna, przy tym świństwie dieta kopenhaska to najcudowniejsza rzecz na świecie.Czy będę brała? Nie, choć mam całe nowe opakowanie zielonego m.. z hologramem. I nie pytajcie czy odsprzedam.NIE!!! Nie chcę mieć nikogo na sumieniu nie przyczynię się do tego, ze któraś z Was umrze po zarzyciu takiej tabletki. Ps. Przepraszam jeśli nieumyslnie kogos uraziłam lub posądziłam, chciałam powiedziec dosadnie-nie bierzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na tym topiku już jesteśmy uświadomione co to za goowno z tego M Brałam 8 dni w grudniu i do dziś puls nie schodzi poniżej 100. Muszę się podleczyć ......... Teraz jestem na diecie south beach - i ona mnie uzdrowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
pozatym mam lekkie obiekcje co do konstrukcji zdania TEMATU TEGO TOPICU. zatem: MEIZITANG - SKUTKI UBOCZNE ZAZYWANIA TEGO CUDA... W miom rozumieniu i na logikę, to zdanie sie wyklucza samo przeciwko sobie. coś co jest cudem, nie moze miec skutków ubocznych. Nazwanie tego preparatu cudem ujawnia ukryta jednak sympatie do m...Zatem albo słowo cuda-powinno być w cudzysłowiu, lub zdanie powinno brzmiec: M.... - SKUTKI UBOCZNE TEGO SYFU (LUB GÓWNA), JAK KTO WOLI... Przepraszam, ale powiedziałam co myslałam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
[ cool ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
hehe, sorry dziewczyny, nie wyszły mi te buźki-zastanawiałam sie jak Wy je robicie, ok, juz spadam, nie bedę więcej swoimi próbami zasmiecac topicu. Pozdrawiam Anię28. No..Wreszczie moze otworzysz ludziom oczy, ŻE TO MA SKUTKI UBOCZNE! Na innym forum trząsąca się, spocona jak mysz, po 3 nie przespanych nocach wypowiada sie: " m....jest skuteczny, czuje się swietnie" Jasne! teraz może czuje się świetnie, a za pare lat okaze się, że ma astmę, cukrzycę albo jakas inna świetna wiadomość. Tak, tak....pani meizi zostawi po sobie pamiatkę, prędzej, czy później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
no! teraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
Cześć Dziewczyny, postanowilam wyprobowac M. na wlasnej skorze. Jestem po 3 kapsulce i asolutnie zadnych opisanych wyzej przez wiele z was odczuc. Ani suchosci w ustach, ani zimna, ani goraca, ani bezsennosci, itp... Zaczelam wiec watpic w oryginalnosc mojego M. Podobno sa juz podrobki. Ja swoj kpilam na Allegro i pani reczyla glowa za orginalnosc M. Napiszcie mi Moje Drogie, jak wyglada proszek w srodku kapsulki? Moj jest bialy, leciutko sie mieni i jest kompletnie bez smaku. Moze to maka? :) Pozdrawiam Wszystkich, Karamelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobrą wiadomość :) Po miesiącu od odstawienia M - wczoraj miałam puls 89 !!!!!!!!!! A przez ten miesiąc był ponad 100 Znaczy wracam do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny bez imienia jak widzisz wszystkie tu się przedstawiamy jeżeli chcemy się wypowiedzieć na temat M. Wygląda to nawet bardziej wiarygodniej :) dziękuję za pozdrowienia choć nie wiem komu mam podziękować, przedstaw się nam tak będzie łatwiej :) co do konstrukcji zdania tematu tego topicu \" MEIZITANG- skutki uboczne zażywania tego cuda\" otóż właśnie chciałam pokazać że skoro duże grono wielbicielek M tak własnie uważa że jest to w pewien sposób \"cudo\" to nie powinno miec skutków ubocznych. Więc dlatego zdanie jest tak skonstruowane aby jedno drugie wykluczało. I nie zostało to zrobione dlatego aby pokazać jak to napisałaś \"ukrytą sympatię do M\" A wracając do cudów, większosć z nas uważa że narodziny dziecka to cud a jednak są tego skutki uboczne, ból, depresja itd... Więc cud cudowi nie równy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do królewnyśnieżki ja kupiłam M i też z ciekawością zajrzałam co jets w środku. Biały proszek, smaku nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu \"udzielam się\" na starym topiku ale Was tutaj też czytam.... Tu widzę spokojnie a tam od czasu do czasu \"leciutka zadymka\", ciśnionko i puls skacze do góry bez M hi hi hi. Od dzisiaj bierze m moja kolerzanka będę miała okazję na własne oczy zobaczyć jak działa ( byle bez niespodzianek) ,bo na mnie bez wielkich rewelacji. Pa pa odezwę się jeszcze. I jeszcze coś poczytaj temat o Thermal Pro tam można zobaczyć jak wygląda ciekawa rozmowa z samym sobą ha ha ha Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey maalaa :) super że zaglądasz tutaj :) ostatnio coś nam ubyło dyskutantów ale ja czuwam... może ktoś wpadnie ;) zaraz sobie poczytam o Thermal Pro, mam nadzieję że poprawię sobie humorek, u mnie choróbska czepiają się pół rodziny :( i nie mam za bardzo uśmiechu na buźce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexa
ARDZO WAZNE!Exclamation Sluchajcie opisywalam dzialanie i skutki uboczne Meizitancu przez 3 dni. Byly dotkliwe bo nigdy se tak nieczulam ale pomyslalam ze figura jest wazniejsza niz jakies bole glowy, drgawki i ogolnie dziwny niepokojacy stan. To prawda ze po tym je sie bardzo malo ale posluchajcie co mi siedzilo juz po 4 tabletce.... Dopiero co wrocilam od babci ktora naszczescie przyjechala w pore do mnie(pisalam wczesniej ze mieszkam sama) Juz w szkole rano poczulam niepojetny bol skroni, czulam ze za chwile glowa mi peknie, do tego doszlo bardzo szybkie bicie serca,leki. Nie wiedzialam co mam zrobic. Na przerwie kolezanki podchodzily do mnie i mowily ze lepiej zebym poszla do domu bo wygladam jak smierc i moge zemdlec. Kolezaka odprowadzila mnie do domu. Gdy dziadkowie przyjechali byli przerazeni. wielkie czarne oczy, wory po oczami, bylam jakby nacpana. Choc amfetamina to nic w porownianiu do dzialania tych tabletek. Wczesniej mowilam babci ze chce to zazywac, powiedziala ze moge sprobowac. Wzieli mnie na weekend do domu. Przez 2 dni dochodzilam do siebie, glowa nie przestawala bolec, balam sie zyc, trudno bylo mi oddychac, nie potrafilam skupic sie naczymkolwiek. Nie mowiac juz o oslabieniu i dreszczach ktore przeszkadzaly mi normalnie funkcjonowac. Wczesniej w szkole mimo ze raczej latwo mi jest skoncentrowac sie na czymkolwiek bylam jakby otepiona, nie rozumialam prostych rzeczy, bylam wrakiem!Exclamation Babcia powiedzialam mize ogladala w wiadomosciach material o jakichs tabletkach ktore wymyslili chinczycy i bylo 34 osob smiertelnych! Tylko ze my o Polsce nic nie wiemy, jesli ktos nawet nie przezyje to juz nietrafi na to forum! TE NIBY TABLETKI TO TRUCIZNA! ONA ZMIENIA PSYCHIKE, ROBI Z NAS NIEPOCZYTALNYCH LUDZI, TO NIE JEST SRODEK ODCHUDZAJKACY!!!PRZED KUPNEM TEZ DLUGO SIE ZASTANAWIALAMA CZY TO KUPIC, BO NIE MA NA TO ATESTU POLSKIEGO, ALE BYLAM POPROSTU GLUPIA IO NAIWNA! NIE KUPUJCIE TEGO! JA MAM ZAMIAR STOCZYC Z TYM SRODKIEM WALKE I ZGLOSIC SPRAWE DO MINISTERSTWA ZDROWIA.BOJE SIE JEDNAK ZE DO TEJ PORY MOGLO BYC SPORO OFIAR I OBAWIAM SIE ZE TA LICZBA BEDZIE NARASTAC. JA ZE SWEJ STRONY MOGE TYLKO NAPISAC FAKTY AUTENTYCZNE JEDNAK TO JuU WASZA SPRAWA CZY UWIERZYCIE CZY NIE! Prawda jest tez taka ze gdyby ten srodek byl natuiralny to ludzie majacy pieniadze, gwiazdy bylyby szczuple i szzesliwe. Jednak one prowadza diety, chodza na silownie....warto nad tym sie zastanowic Do tej pory dziekuje bogu ze tak to wszystko sie skonczylo. Mam nadzieje ze efektow ubocznych nie bede odczuwac do konca zycia bo ta trucizna moze dzialac dlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokaro
do lexy powtarzasz się cały czas z tym 4 dniem, daj sobie spokój ja ci po prostu nie wierzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę i nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokaro
każdy robi to na co ma ochotę, chęć, i wiedzę, a ty na każdym forum wklejasz to samooooooooo może czas odwiedzić psychiatrę? ja ani nie polecam, anie nie neguję brania M, sprawa indywidualna ale jak czytam takie głupty to szlag mnie trafia, ile masz lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórka z rozrywki ?- ale się wystraszyłam uuuuuuuuu Szkoda że nie oglądałm tych Wiadomości a staram się oglądać systematycznie........ Na mnie M słabo działa sumując 2 kg w miesiąc, pilnując się, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem, żeby nie było że się nie interesuję ;) byłam u konkurencji ;) dziewczyny muszą się tam użerać z zagorzałymi przeciwnikami M ale mam nadzieję że się nie dadzą :) u nas spokojnie... ale wiecie co tak ostatnio sobie myślałam o M i doszłam do wniosku że kiedys na paczce papierosów też nie pisali że powodują raka płuc, zawał itd. Dopiero jak ludzie zaczeli umierać i zaczeły sie badania na ten temat to okazało się że to nie jest wcale takie nieszkodliwe :( Ale to tylko taka moja refleksja, prosze nie odebrac tego jako pouczenie albo oskarżenie że ktoś bierze M. Mam na ten temat takie zdanie że każdy człwiek wie co robi, każdy chce dla siebie dobrze w ten czy inny sposób. I nie mamy prawa oceniać innych tym bardziej że sami też nie chcielibyśmy być oceniani. buziaki dla maali :) jakąs taką sympatią powiewa od Ciebie.... no i zdrówka dla tych co biorą i dla tych co nie chcą...i ludzie bądźcie dla siebie bardziej tolerancyjni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafulkan
dobre porównanie meizitangu z papierosami. fajek też nie wycofano ze sprzedaży i pomimo tego, że ludzie wiedzą o skutkach ubocznych dalej palą. z drugiej strony, nie każdy kto pali ma raka i umiera młodo. wnioski? wyciągnij je sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hafulkan czyżby następny/na wilebiciel/ka M :) spoko ja już swoje wnioski wyciągnełam a raczej wyciągam, bo nie trzymam się tylko tych informacji które mi pasują :) systematycznie pogłębiam swoją wiedzę na temat M, nikomu nie doradzam i nikomu nie odradzam. Ma swoje spostrzeżenia, doświadczenia i tylko tak się chcę nimi podzielić. A co do papierosów, owszem, nie wszyscy po nich umierają na raka i nie trzeba tu być wielkim uczonym żeby to spostrzec :) ale też nie wszystko co nie posiada na ulotce informacyjnej ostrzezeń na temat skutków ubocznych jest zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×