Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

MEIZITANG - skutki uboczne zażywania tego cuda

Polecane posty

Gość hafulkan
no przeciez o tym napisalam. nie jestem wielbicielka meizitang, ktora ma klapki na oczach i tylko zachwala. biore, bo nie widze innej drogi. biore, bo mam na ten temat wlasne zdanie, ktore nie wynika z nieswiadomosci, ale z tego, ze duzo czytam na forum i szukam w necie informacji na ten temat. interesuje mnie kazde zdanie-i to pozytywne i tych ktorzy wrecz ublizaja w odstawianiu. znam konsekwencje, przynajmniej te mniej odlegle, nie mam meczacych ubocznych objawow i dlatego biore. ale podobnie jak ty, ani nie polecam ani nie odradzam. niech kazdy zdecyduje za siebie. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafulkan
no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma_
Witam.Wreszcie trafilam na rozmowe o skutkach ubocznych. Ktos pisal."szkoda zdrowia i pieniedzy dla pozbycia sie kilku kilogramow" Bardzo madre slowa......brawoooooo..ja uwazam podobnie chociaz wciaz szukam czegos na odchudzanie:) Mysle ,ze znajde i na dlugo strace te zbedne kilogramy"). Narazie truje sie Bio-CLA. Po tygodniu zobacze czy cos sie ruszylo z moja waga.Pozdrawiam Acha.....w skladzie M rzeczywiscie jest surbitamina w niedozolonej dawce,dlatego zdjeli aukce z allegro i nawet nie stron na onecie z Meizitang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma_
Wlasnie mialam telefon od kolezanki.Dalam jej kilka dni temu kapsulki Meizitang....jej kolezanki ,wziely te kapsuleczki i....."Bralysmy to kiedys i zle sie poczulysmy" Zbadaly to..........oto wynik....Nie sa to ziolka poniewaz jest to bialy proszek a ziola nie sa biale.....nastepnie.....15% morfiny( dziala usmierzajaco na bol) 15% amfetaminy.....przekroczona dawka Niklu ,Zelaza i Cynku... po dlugim zarzywaniu moze dojsc do udaru lub wylewu.....pierwsze zle oznaki to bezsennosc.. Napisalam to co uslyszalam od Pani a Sanepidu (badaja tam rozne rzeczy).Przepraszam i prosze pomyslcie czy warto sie truc dla kilku kilogramow..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy123
dziewczyny ja nigdy tego nie bralam ale czytajac o reakcjach waszego organizmu,przede wszystkim pocenie, brak snu, dreszcze, skoki cisnienia i brak apetytu, to moge wnioskowac tylko jedno.Bralyscie kiedys amfetamine.ma takie samo dzialanie i daje te same efekty.W latach 50-tych w stanach istnialy takie kliniki odchudzajace i tam puszyste kobitki biegaly po specjalne kolorowe tabletki na odchudzanie, ktore zreszta byly faszerowane amfetamina,moze nie bylo zgonow ale dostawaly pomieszania zmyslow. te moze nie maja w srodku amfetaminy ale jest pelno jej odpowiednikow w swiecie chemii.wezcie na przyklad tabletki na katar Sudafed, one sa na pseudo efedrynie,jak lykniesz jedna przed snem to ci gwarantuje ze sie jeszcze przynajmnie przez dwie godzinki poprzewracasz w lozku bez mozliwosci zasniecia. Dziewczyny nie bierzcie tego, ja cale moje zycie spedzam na dietach.Dieta to nie musi byc katorga, to rowniez sposob na zycie. I wcale nie musi dawac efektow po tygodniu.najwazniejsze to sluchac waszego organizmu,co mu pasuje a co nie.ja go slucham i jakos nie szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma_
Do dorothy......Brawo kobietko!!! masz racje. Ja tez sie odchudzam cale zycie.........efekty sa,waze 53 kilo(juz) mam 3-je dzieci....44 latka:)..Wazne jest zdrowie a nie kilka kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy123
ja mam 26 ale odkad pamietam to ciagle dzialam, ale jakos daje sobie rade, jedyne srodki wspomagajace jakie bralam do fat burning, ktory pomaga w spalaniu tluszczu, bierze sie tabletke pol godziny przed posilkiem.Nic niebezpiecznego, sa ziolowe, ale tak ogolnie to lubie jesc staram sie tylko odpowiednio dobierac to co jem,przede wszystkim duzo warzyw no i miesko tez musi byc bo lubie.Na dodatek teraz mieszkam w strasznym dla dbajacych o linie kraju czyli Szkocji gdyz to co to panstwo oferuje to tylko chleb tostowy i same konserwanty.A zdrowa zywnosc kosztuje tyle ze mi slabo czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rrrany
Ale mnie wystraszyłyście ! Na M jestem już od 3 miesięcy. Schudłam 13 kg ale coraz dziwniej się czuję, tzn. wszystkie skutki uboczne już należą do przeszłości a w zamian pojawiło się jakieś dziwne łaskotanie w całym przewodzie pokarmowym począwszy od przełyku skończywszy na hmm...cewce moczowej i to wcale nie jest śmieszne, raczej nie do zniesienia:] Być może nie jest to związane z M ale nigdy przedtem tak się nie czułam. Spróbuję zrobić sobie przerwę i zobaczę co dalej. Aha, bezsenność pozostała, chociaż od 2 dni nie zażywam specyfiku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniewiem
Stosuje juz M 3 dni , wczoraj mialam okropnie wysokie cisnieie i sama nie wiem czy to po tym czy nie , ale sie zmartwilam - 141/96 !!! Ciagle chce mi sie pic.Puls troske podwyzszony , spac moge ( z tym nigdy nie mialam problemów). Czasem zdaje mi sie ze jestem tak dziwnie przymroczona , jakos ciezej mi sie mysli. Jesc sie nie chce to fakt . Mam taki dziwny posmak w ustach jakby metaliczny. Dzis zazylam 4 tabletke , i za jakis czas zmierze cisnienie , jezeli dalej bedzie takie wysokie , zrobie sobie dzien przerwy , a potem sie zastanowie. Schudlam o dziwo juz 1 kg ( po 3 tab) , ale zaczynam miec obawy czy powinnam to brac. No coz po mierzeniu cisnienia sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rrrany
Do noniewiem Wszystko co opisałaś to niestety skutek brania meizitang. Przyspieszony puls, wysokie ciśnienie i cała reszta mnie również dotyczyła,teraz to minęło ale przyplątały się inne cuda. Ja stopuję, chcę jeszcze pożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Ja brałam to świństwo przez miesiąc i niestety dowiedziałm się o jego składzie dwie godziny po wzięciu ostatniej tabletki :( - schudłam 8 kg ale to po 16 dniach potem nie ubyło mi ani grama (może więcej nie było trzeba :) ) Jeżeli chodzi o skutki uboczne to rzeczywiście zależy to od organizmu danej osoby. Ja osobiście nie zauważyłam u siebie jakiś szczególnych skutków ubocznych, miałam problemy ze snem, dość wysokie tętno, powiększone źrenice, suchość w ustach a tak po za tym to niespożyte pokłady energii ale teraz już wiem że to normalne przy braniu narkotyków - tak, tak M to zwykłe dragi z dodatkiem metali (np. niklu). Któś pytał o skład tabletek, bardzo proszę: 1.otoczka zawiera 15 mg pochodnej morfiny 2. skład proszku: - nootropil 1 g (silnie działający na komórki nerwowe, w tej dawce u osób zdrowych daje dużo "czadu" może spowodować padaczkę... - efedryna syntetyczna - około 1/3 składu całej tabletki... jak działa chyba każdy wie a jeżeli nie to można poczytać w necie, wystarczy w google wpisać efedryna syntetyczna... - Fe, Cu - Żelazo i miedź w dawkach poczwórnych dziennych - Nikiel... jaka dawka.. prawdopodobnie kilkadziesiąt razy za duża ale co do tego składnika to nie został dokładniej określony, a może spowodować miedzy innymi uszkodzenie DNA, komórek rozrodczych - u kobiet to chyba na trwałe? jak pamiętam biologię (oby nie), u mężczyzn być może na kilka miesięcy... - ślady innych metali ciężkich Nikiel odkłada się i rzeczywiście w dużych dawkach powoduje niezdolnośc do rozrodu, lecz również uszkodzenia przyszłego płodu. Żelazo jest nieszkodliwe, z miedzią trzeba bardziej uważać. Nootropil stosuje się u ludzi z udarem mózgu na przykład, w chorobach neurodegeneracyjnych, lecz zwykle są to dawki mniejsze niz w tej "niewinnej" tabletce. Tylko na receptę i nawet lekarze nie przepisują tego z byle powodu. Metale ciężkie- chyba każdy tam coś czytał lub uczył się na biologii-- odkładanie w tkankach, uszkodzenia wątroby i układu nerwowego. A do skutków ubocznych stosowania efedryny - niech każdy sam poczyta... A tak na marginesie- znakomita większość pochodnych morfiny jest silnie uzależniająca. Metale ciężkie powodują zmiany na lata, lecz w obrazie krwi i badaniach ogólnych na początku nie dają znaku swojej obecności. No to po krótce o składzie naszej tabletki cud. Ja od piątku wieczora zaczęłam pić czerwoną herbatę Pu-Erh jako odtrutkę (wiąże metale ciężkie i wydala je z organizmu z moczem), oprócz tego to naprawdę jest cudowny środek na odchudzanie, kilka lat temu bez stosowania żadnej diety schudłam prawie 13 kg w około 1,5 miesiąca, wspomaga też pracę wątroby - serdecznie polecam ale przestrzegam przed kupowaniem badziewa w marketach po 4 złote za paczkę, lepiej zapłacić 14 zł w sklepie z herbatami świata. Pozdrawiam serdecznie i życzę duuuużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta otyłość
Wiadomo, że cudów nie ma. W końcu z powietrza się nie tyje. Tylko najgorzej jest nie mysleć o jedzeniu. M.ma skutki uboczne. Jednak narkomanów uzależnionych od heroiny też cudownie się nie leczy. Dostają metadon. Na pacjentów z nowotworem - chemioterapia też nie jest dobrym lekarstwem. Zabija raka, ale działa toksycznie na inne narządy: nerki, serce, wątroba. Coś za coś. Zyskujesz coś, kosztem czegoś innego. Skutki otyłości nie napełniają również optymizmem na przyszłość. Też można umrzeć w skutek zawału mięśnia sercowego, choroby niedokrwiennej mózgu. Można także dorobić się chorób kręgosłupa, który nie wytrzymuje ciężaru - co grozi skomplikowanymi operacjami neurochirurgicznymi i długotrwałą rehabilitacją. Dużo osób pisze o podwyższonym ciśnieniu tętniczym po przyjmowaniu M. Chciałam jednak zwrócić uwagę, że otyłość również powoduje nadciśnienie tętnicze i podwyższa tętno. Jeszcze dużo można wymieniać skutków otyłości: żylaki, stłuszczanie wątroby, hiperlipidemia (podwyższenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów), która powoduje miażdżycę, zapalenia trzustki, cukrzyca, kamica żółciowa, kamica nerkowa. Powoduje spowolnienie organizmu, ociężały chód, obniża energię. Poza tym otyłość bardzo negatywnie wpływa na psychikę - obniża poczucie własnej wartości, zaniża samoocenę, wpędza w kompleksy, powoduje unikanie kontaktów międzyludzkich, powoduje stres przed kontaktami seksualnymi. Ja nie porywam się na dyskusje nad problem związanym ze skutkami przyjmowania M. Otyłość ma także swoje negatywne skutki i nie sądzę by były one łagodniejsze od skuktów przyjmowania M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie siostry
Brałyśmy M 4 dni wiemy ze to jedno wielkie gówno kto chce żyć to niech tego nie bieze!!!!!!!!!!!!! przekonacie sie sami o ile nie będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZZY
JA ROWNIEZ BRAŁAM MEIZITANG , SKUTKI UBOCZNE BYŁY OCZYWISCIE TAKIE JAK W POWYZSZYCH OPISACH , NO MOŻE MNIEJ NASILONE , ZA TO EFEKT POWALAJACY - 16 KG , DLATEGO UWAŻAM ZE KAZDY SAM DECYDUJE O SOBIE I SWOIM ZDROWIU I TO CZY NACZYTA SIE TU POCHWAŁ , CZY NIE NA TEMA MEIZI TO NIE STANOWI O NICZYM, MOJE KOLEZANKI WRĘCZ BŁAGAŁY MNIE O TEN SPECYFIK WIDZĄC EFEKTY I OGÓLNIE WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 27
Mam 20 kg nadwagi ,ale też zdrowy rozsądek przy okazji. Kupilam to świnstwo jakiś czas temu ,ale po 4 tabl. dałam spokój. Zdrowie jest najważniejsze!!!!!!!!! Dzięki za topik. Gdyby powstał wcześniej nie strzaciłabym 100 zł. M. wyląduje dzis w toalecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda22czarna
Witam!chcialam sie podzielic zreszta wiekszosc z was skutkami ubocznymi stosowania M oraz potwierdzic to ze na kazdego inaczej dzilalaja i ze osoby wypowiadajace sie pozytywnie o tych tabletach nie zawsze sa sprzedajacymi...a wiec kupilam te cudo i podzielilam sie z kolezanka.Jestem w 4 dniu po odstawieniu tego specyfiku poniewaz nie wytrzymalam,bralam go 4 dni,to bylo straszne,podwyzszone cisnienie a co za tym idzie okropny bol glowy,zmiany tem.ciala,oslabienie,bezsennosc,suchosc w buzi czego skutkiem jest wysuszone-chore gardlo a jakby jeszcze tego bylo malo doznalam skutkow na psychice,te tabletki musza zawierac duza ilosc toksyn!!!!aaaa co do mojeje kolezanki to czuje sie swietnie,moze ze ma wieksza mase oddemnie lub inny organizm,nie wiem...teraz juz jestem uprzedzona to wszystkich tabletek wspomagajacych odchudzanie...Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
ja tez bralam m przez 7 dni i musialam odstawic, wszystkie opisane przez was objawy wystapily takze u mnie ale chyba tylko ja mialam tez pobolewania pod prawym zebrem i w koncu prawie biale stolce, tak sie tym wystraszylam ze pobieglam do znajomej aptekarki i dala mi na watrobe tabletki i oczywiscie odstawilam M i w ogole jestem od tygodnia na diecie. Pisze ku przestrodze obserwujcie swoj organizm, schudlam przez te 7 dni 2 kg i to mnie bardzo ucieszlo ale boje sie przyznac lakarzowi co spowodow2alo takie u mnie objawy. I nie lykalam zadnych innych w tym czasie tabletwk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaw3
a gdzie kupilyscie meizitang bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia26
czesc dziewczyny. ja bralam m przez 4 dni, i to co sie ze mna dzialao to jakis koszmar, dretwialy mi rece, stopy i nawet twarz. kolezanki biora i im dla odmiany nic nie jest i chudna. wiec widzicie ze to zalezy od organizmu. w kazdym badz razie ja mimo tego ze juz od tygodnia nie biore ciagle czuje to dretwienie wydaje mi sie ze wczesniej czy pozniej uboczne skutki sie pojawia wiec moze lepiej ze u mnie sie pojawily juz dnia, przynajmniej nie bede sie trula zanim wzielam to czytalam rozne wypowiedzi ale wiem ze jak sie sam czlowik nie przekona to nie uwierzy - teraz juz wiem ze to jedno wielki gowno tylko zaluje ze ne moge o tym przekonac moich kolezanek :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy
badałam Meizi w sanepidzie i na policji , nie zawieraja żadnych zagrazających zyciu składników,a jak ktoś jest chory to mu nawet wit.c może zaszkodzić, sama je brałam i czuję się dobrze , spadło mi 16 kg -693922800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy
a moze wy kupujecie te tabletki na bazarach-wszystko mozna podrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy piekna reklame sobie robisz :D bzdura - Lide mozna przebadac w bodajze 2 labolatoriach w Polsce. Na pewno nie zbadasz jej w sanepidzie albo zanoszac na policję :D a nawet jesli by dysponowali odpowiednim sprzetem, odczynnikami itp to by cie nie bylo stac na to badanie :-) oni tego w ramach dzialanosci charytatywnej nie robia sama zazywalam Lide, schudlam 10 kg w 1,5 miesiaca (16 kg w miesiac to przegielas) skutki uboczne sa, wiec na pewno cos tam jest w skladzie niezbyt szczegolnego.... z wit C to tez przesadzilas, juz lepiej przytocz antybiotyki, po ktorych rzeczywiscie ludzie sie zle czuja, mozliwe ze nawet skladniki bardziej szkodliwe niz to co jest w Lidzie generalnie - popracuj nad subtelnoscia reklamowania siebie jako sprzedawczyni Lidy ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tez próbowałam M, wzięłam 3 tabletki ale...zrezygnowałam, miałam skutki jak wiele innych osób na tym forum nie do zniesienia. Widocznie mój organizm jest bardziej wrażliwy na jakies świństwa, tak świństwa -bo M do nich należy. Na pewno to nie sa zioła :) Sama napisałam do izby celnej, która przechwyciła te \"cuda\" na granicy i wiecie co mi odpisali...że przede wszystkim zawiera bardzooooo duże dawki sibutraminy OTO ich odpowiedź: SIBUTRAMINA- groźna-tylko na receptę! W ostatnich dniach września Opolska Prokuratura wyraziła zgodę na upublicznienie informacji ,które wcześniej (sierpień) ze względu na dobro prowadzonego śledztwa było utajnione. Sprawa dotyczy przesyłki ,która trafiła do Polski z Chin droga lotniczą via Wiedeń -Kraków i została zgłoszona w formie deklaracji skróconej w Oddziale Celnym w Opolu. Dzięki czujności funkcjonariuszy WDCiZP towar zatrzymano. Przesyłka zawierała 4 paczki o łącznej wadze 176 kg. ( tabletki) Po dokładnym sprawdzeniu i przeanalizowaniu składu chemicznego okazało się , że zawierają one środek o nazwie sibutramina. Do działań ubocznych sibutraminy należy zwiększona potliwość, uczucie suchości w ustach, bezsenność, czasem podwyższenie ciśnienia tętniczego lub przyspieszenie akcji serca. środek również zwiększający wydzielanie serotoniny. Okazało się, że l\"ek\" może wywoływać tzw. nadciśnienie płucne, a być może także uszkadzać zastawki serca. Cała przesyłka miała trafić na rynek niemiecki a tam rozprowadzona drogą internetowa do potencjalnych klientów. Są jeszcze zdjęcia tak bardzo znanego WAM meizitangu. I Co mam im nie wierzyć, że to ŚWIŃSTWO! Przebadali M więc wiedzą najlepiej, dlaczego w takim razie to zatrzymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×