Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

MEIZITANG - skutki uboczne zażywania tego cuda

Polecane posty

Niestety na psychike działa jak amfa. Pobudza i nakręca, masz świetny nastrój. Po odstawieniu (lub, gdy przestaje działać) chwytasz mega doła, na czas dłuższy. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słaba wola23
Ania28 - bardzo dobrze ze zalozylas taki post. to moze otworzy oczy dziewczynom... nie ma co ukrywac ale zamowilam sobie ten specyfik, obecnie jestem 5 dzien. jesc sie nie chce ... jedyne co to podwyzszone cisnienie ale nie wiem czy to jest wina M bo mam ostatnio cholerna nerwowke spowodowana problemami w rodzinie... suchosc w ustach przeszla... kilogramy tez uciekaja... nic nowego tutaj nie napisze.. kazdy odpowiada za siebie i kazdy ma inny organizm. ale uwazam ze nie powinno sie zachwalac tego specyfiku... bo myslac racjonalnie : czy tak szybko i zarazem zdrowo mozna schudnac? nie wydaje mi sie... dziewczyny ostrzegaja ... ale niestety kobiety sa gatunkiem upartym i nie zawsze ucza sie na cudzych bledach, trzeba przeciez wyprobowac to na wlasnej skorze. do tych kobiet i ja sie zaliczam i wcale nie jestem z tego dumna. pozdrawiam wsyztskich i zycze wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setka
Już miałam nabyć te cudowne tabletki i ...na szczęście trafiłam na to forum. Nie jestem całkiem zdrowa, ale kiedy jest się żarłokiem, tak trudno przyznać się, że to ja sama zgotowałam sobie ten los i tylko ja sama mogę sobie pomóc. Latwiej było uwierzyć w cud, że bez mojego udziału zrobią to za mnie tabletki. Nadwaga nie jest zdrowa, powoduje wiele chorób, które już mam i pomyślałam szukając ratunku, że pomoże M. Dzięki Wam zrozumiałam, że to nie jest jedyne wyjście z sytuacji, a nawet jeśli zostanę gruba, to kochają mnie Ci, na których mi zależy i będę z tym żyć. Nic na siłę. DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnyhill
Moje drogie panie...do konca zostaly mi 4 tabletki. generalnie efekty uboczne jakie sie u nie pojawily to od 2 dnia suchosc w ustach ktiry zanikl po 4- 5 dniach. dodatkowo czulam sie pobudzona jakby zaraz miala mnie rozniesc energia ale to tez minelo... w koncu bylo tak ze czulam sie typowo tylko nie chcialo mi sie jesc. mam 167, zaczynajac je lukac wazylam 58 kg a po 2,5 tyg wazylam juz 52 (ale jadlam prawdopodobnie max 700kcal dziennie i 4x tydz. cwiczylam na fitnesie) potem zrobilam 4 dni przerwy (jakos tak wyszlo przez gapiostwo i chec sprawdzenia swojej silnej woli) a teraz dokanczam opakowanie. Ostatni tydz tmnostwo slodyczy bo moje zaparcie zanika w domu :) a ja stoje w miejscu. Spodziewalam sie jakiegos mega przyrostu (jojo, czekolada etc.), az balam sie wejsc na wage a tu taka przyjemna niespodzianka. generalnie stracilam jakiekolwiek zainteresowanie tllustymi rzeczami i zarciem jakie do tej pory uwielbialam. Wg mnie te tabletki sa naprawde skuteczne, ale macie racje... nie iwem czy zaczelabym je brac gdybym wiedziala o ich skladzie to co teraz. najbardziej martwi mnie to jak negatywnie wplywaja na dna i komorki rozrodcze. polecila mi je kolezanka ktora brala 3 mce bez przerwy rok temu i juz taka zostala. Dziewczyna ktora zaczela je brac rownoczesnie ma ataki goraca, czuje walenie serca, wciaz czuje pragnienie, ale ona ma problemy z sercem. co do energi to nie wiem czy to slonce, owoce, wiosna czy meizitang :)boje sie teraz tego co bedzie sie dzialo po odstawieniu- jesli uzaleznia to wogole przestane czuc sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZZY
JA RÓWNIEŻ BRALAM MEIZI . I MIMO UPŁYWU CZASU WAGA STOI W MIEJSCU, A SCHUDŁAM 16 KG-693922800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fajnie , że pojawił się ten topic. Za nim trafiłam na niego zdążyłam zamówić L. Czekam na niego. Pomimo , że wiem jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać to i tak zacznę go brać. Zobaczymy co się będzie działo . Jak będzie źle to odstawię. Na pewno dam znać. Muszę nadmienić, że przeszłam wiele diet, wiele różnych specyfików nawet Meridię i Adipex ( żadnych skutków ubocznych ale też żadnych rezultatów). Pozdrawiam wszytskich. Do jutra. Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno pytanie. Wiele razy tu na tym topicu jak i na innych spotkałam się z nazwą innego środka thremal. Przeczytałam trochę o nich ale interesuje mnie czy jest lepszy od L a co najważniejsze czy jest bezpieczniejszy? Może warto najpierw to spróbować? Wiem, że odbiegam od tematu, ale proszę o odpowiedź. Pa. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktdhnabnft dghdbz
może Thermal Pro? Napewno lepszy - ma atest i jest legalny. A L. ma jednak coś w soibe, skoro jest Zakaz jego sprzedaży w wielu krajach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izzy mam pytanie jaki byl koszt przebadania M w sanepidzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izyy w którym sanepidzie dostalaś atest,czy tez opinie ,ze środek ten jest bezpieczny ???Kto sie pod tym podpisał,, Od kiedy policja wydaje opinie o jakich kolwiek środkach spżywczych ??co oni maja z tym wspólnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Wczoraj zażyłam 6 -stą tabletke L , i wdzisiaj wyżuciłam reszte tabletek do kosza , oprócz standardowych efektów ubocznych tj. suchość w ustach, ciągła nerwowość zaparcia , bardzo mocne walenie serducha , dzisiaj sie naprawde przeraziłam . Od dwóch lat biore tabl. antykoncepcyjne i okres mam zawsze tego samego dnia wręcz o tej samej porze!! A dostałam go dzis zamiast za 4 dni! Nie urodziłam jeszcze dzidziusia ale chciała bym za jakieś 2-3 lata, a przeczytałam ze składniki L utrzymują sie w organizmie 3-6 lat i mogą wpływać na upośledzenie płodu i inne takie straszne rzeczy!! Napiszcie błagam jakie macie na ten temat informacje , czy 6 tabletek L mogło dokonać takiego spustoszenia w moim organizmie ? Co wiecie na temat łączenia L z antykoncepcyjnymi? Prosze o odpowiedz !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowak35
Witam Z informacji jaką otrzymałam z firmy która sprzedaje Meiztang to że jest w nim sibutramina. Poczytaj sobie jaki ona ma wpływ na środki antykoncepcjne. Poczytaj sobie np na stronie www.slimcity.pl może tam wyślij swoje pytanie . Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Sw
No a ja mam dylematy... Biore a jak (chociaz moglam prawie to samo osiagnac wysilkiem woli :/ ehhh lenistwo to straszna rzecz), brala znajoma, brala mamusia, bral tatus, no to i ja sie pokusilam... co do znajomej to nie wiem jak to na nia dzialalo, tatus odstawil bo zle na niego dzialalo (bole glowy, no a z cisnieniem to nie ma zartow...), mamusia z kolei teraz robi sobie przerwe ale ona to jest takim bardzo ciekawym przypadkiem, bo ja straaaaasznie czesto boli glowa-typ migrenowca niestety, a przez miesiac kiedy brala tabletki czula sie rewelacyjnie i ani razu nie bolala ja glowa-zapewne z powodu wyzszego cisnienia ktore normalnie (w czasie nie zazywanie takich specyfikow) mamusia ma niemierzalne, jedyne skutki uboczne jakie miala to bezsennosc i suchosc w ustach... Co do mnie to ja juz gdzies 2 tygodnie biore-nie mam jakichs tragicznych skutkow ubocznych-tak czy inaczej daje rade, tylko zastanawiam sie, jakie to ma skutki dlugofalowe... :/ Ehhh chyba skoncze to opakowanie i na tym poprzestane-basen znacznie przyjemniejszy :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Sw
No to juz nie biore-poczytalam troche w necie na ten tamat i mi sie odechcialo... Narkotyki, metale ciezkie-to nie dla mnie... mimo ze rezultat wagowy super-tak sie tylko zastanawiam czemu ja tego nie sprawdzilam zanim zaczelam brac (wstyd jak cholera no ale jak widac nie tylko ja taka kretynka jestem)... Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka30wawa
Hey kobietki! Ja biorę Lidę od wczoraj i mam zawroty głowy i mdłości.Czuję się raczej kiepsko.Poza tym ciagle mi zimno ale zawzięłam się i skończę to opakowanie bo muszę sporo zrzucić.Nie chce mi sie rzeczywiście za bardzo jeść a te pozostałe 28 dni to nie jest znowu tak długo żeby nie wytrzymać,chyba że będzie ze mną bardzo źle ale mam nadzieję że tak będzie tylko na początku póki mój organizm się nie przyzwyczai. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał anioł
odświeżam o znajome!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny a ja mam pytanko czy ktoras z was podczas stosowania robila badania watroby itd??? pytam bo ja zazywalam w styczniu ale nie doszlam do calego opakowania bo sie zle czulam schudlam w 2 tyg 5 kg ( niestety te kg wrocily) problem w tym ze na ciele wyszly mi plamki krwi wybroczyny tyle ze nie pamietam czy to bylo podcza stosowania po czy przed ( na poczatku byly to plami w takich miejacach ze nie zwrocilam uwagi) teraz jestem juz cala w tych wybroczynach... w lutym zrobilam badania proby watrobowe i usg watroby ( dostalam skierowanie ze wzgledu na te wybroczyny) okazalo sie ze watroba uszkodzona a proby watroby wysokie zaden lekarz nie umie mi powiedziec skad te wybroczyny i taka watroba , chcialam zaznaczyc ze 2 lata temu robilam badania watroby i proby byly idealne... Zastanawiam sie czy to wina meizitang czy tez czegos inego 9 zazywalam tez duzo srodow przeciwbolowych na kregoslup niestety) a moze w polaczeniu dalo to takie skutki... pytam tez dlatego ze chce zaczac znowu zazywac wczoraj zazylam jedna poczulam sie jednak zle w nocy wymiotowalam , bede robic przerwy co 2 dni... po zakonczeniu tego opakowania zrobie proby watrobowe jesli beda jeszcze wyzsze nie bede miala zadnych zludzen ... Boje sie a dlaczego zazywam bo na tym chudne kazde spojrzenie w lustrze doprowadza mnie do depresji waze 102 kg i dla mnie to chyba jedyny srodek ktory cos dziala... :( ale ogolnie go nie polecam chociazby ze wzgledu na skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociak proszę zastanów się co robisz ja też mam podobną wagę jak Ty wiem co czujesz jak na siebie patrzysz bo ja czuję to samo jak patrze na siebie ale uwierz mi gdbym była chora- poza otyłością - nie zdecydowałabym się na te tabsy masz osłabiona wątrobę nie wiem przez co może przez meizi może przez coś innego każdy lek który sobie teraz zapodasz bedzie ją dodatkowo obciążał i uszkadzał zrozum to!!! i teraz to nie bedzie wina mezi tylko Twoja prosze zadbaj o siebie i pomysl o swoich bliskich skoro przewlekle brałaś leki przeciwbólwe i jeszcze do tego zazywałas meizi nic dziwnego że sa teraz takie tego skutki przy tak silnie działającym specyfiku nie mozna dodatkowo się obciążać lekami zrozum a teraz chcesz ryzykować zycie???? prosze przemyśl to sobie ja jeżeli tylko cokolwiek zauważe u siebie nie tak wyrzucę to i odstawię na bok wiem że dawka sibutraminy jest tu przekroczona więc albi bierz połowę ostatecznie, albo bierz co drugi dzień ale uwierz mi, że każdy lekarz Ci powie, że przy kłopotach z wątrobą odpadaja jakiekolwiek leki zazywane przewlekle pozdrawiam trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kociaka Pzeczytałam Twoją wypowiedż i jestem przerażona.Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co oznacza uszkdzona wątroba.Piszesz że masz złe wyniki i wybroczyny skórne.Nadal jednak bieżesz M. Czy zdajesz sobie sprawę z tego że możesz doprowadzić się do MARSKOŚCI wątroby? Wiesz co to oznacza? Chyba nie! Więc poczytaj w necie na ten temat . W tej chwili nieważne jest co wpłynęło na złą pracę wątroby , ważne aby nadal jej nie obciążać.A Ty chcesz sprawdzać czy to M i nadal testujesz. Poza tym piszesz że schudłaś , lecz potem waga wróciła.Czy jest więc sens znów chudnąć( narażając biedną wątrobę na niszczenie ) aby potem znów przytyć? Rozważ to dobrze kładąc na szalę swoje życie i obecną tuszę. Z własnego doświadczenia Ci powiem że też skusiłam się na to \"cudo\". Jednak szybko się wycofałam.Biorąc przez 15 dni schudłam 5 kg.I cóż z tego , kiedy przestałam brać, waga wróciła z naddatkiem 3 kg. czyli 8 kg . Stosowałam niegdyś dietę Montignac\'a i w ciągu 6 miesięcy schudłam prawie 40 kg.Jeśli masz odrobinę silnej woli i nie kochasz słodyczy to może sprubój tego sposobu na szczupłą sylwetkę.Jednak najważniejsza teraz jest Twoja wątroba i nie wiadomo czy lekarz nie narzuci ci jakiejs diety oszczedzajacej ten organ. Zyczą Ci rozsądku i zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak, czy to co tu piszesz to prawda???!!! Nie mogę uwierzyć, że dziewczyna/kobieta może tak bardzo ryzykować swoim zdrowiem a nawet życiem. Odezwij się i napisz czy to prawda a nie jakas podpucha, bo to kompletnie niewiarygodne i powalajace i nie mam słów że4by inaczej to określić. NAPISZ KONIECZNIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaba wola23
do kociaka Hej. Podlaczam sie pod komentarze dziewczyn.... Ja rozumiem Twoj powod ale uwierz mi ze skoro stracilas 5 kg pozniej wrocilas do tego to dlaczego by mialobyc teraz inaczej? w zasadzie to jest malo wazne w porownaniu do problemu o ktorym wspomnialas. wyborczyny i krwawienia informuja o obnizonej czynnosci krzepniecia, to juz sa perwsze symptomy uszkodzenia watroby, uposledzenie funkcji metabolicznych.... moze doprowadzic do marskosci watroby ktore jest niedwracalne!!!! ale Ty juz pewnie o tym wiesz.... z watroba nie ma zartow, moze zobic z siebie kaleke do konca zycia. moze udaj sie do innego lekarza bo przyczyny uszkodzenia musza byc jakies... teraz nawet najmniejszy srodek przeciwbolowy moze dac tragiczne skutki w Twoim przypadku. a co dopiero M. zdrowe dziewczyny dlugo sie zastanawiaja czy zdecydowac sie na ten specyfik... a Ty z takim schorzeniem , dziwie sie ze przeszlo Tobie to przez mysl. odpukac jak wezmiesz M trafissz do szpitala to zastanowilas sie co powiesz lekarzowi? ze co wzielas? Meizitang? lekarze pewnie nie orientuja sie co jest w srodku kapsulki bo kazda moze byc odmmienna/ i jak wtedy pomoga Tobie? antidotum na chybil trafil? jezeli wizelas 1 tabletke i zwymiotowalas to samo mowi to za siebie !!! organizm nie przyjmie tego.... zdaje sobie sprawe ze weszlas tutaj i oczekiwalas innych odpowiedzi... wydaje mi sie ze ppotrzebujesz kubel zimnej wody na glowe... masz rodzine, znajomych , bliskich ... chesz sobie i im zrobic krzywde? kochaja Ciebie taka jaka jestes, czy ubedzie Tobie 5 czy 15 kg myslisz ze pokochaja Ciebie bardziej? NIE!!!! glowa do gory , troche wiary w siebie !! sa w zyciu ciezkie chwile ale zawsze maja swoj koniec.. pomysl moze lepiej o diecie... jezeli dobrze sie orientuje to na chora watrobe nie powinno sie naduzywac soli.. jezeli lubisz duzo jesc to proponuje kapuscianke, w sam raz.. ja bylam na niej i nie zaluje... LICZE ZE PODEJMIESZ MADRA DECYZJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaba - na sibutraminę, podobnie jak na wszystkie inne tego typu środki nie ma antidotum... leczenie jest wyłącznie objawowe, a wątroba, no cóż, na piorunujaca niewydolność wątroby umiera sie w ciagu 1-2 dni niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... merynka zastanowilam sie nie zazywam ... w sumie nie zjadlam nawet calego opakowania tego specyfiku...w styczniu przez 2 tyg a teraz jedna bardzo zle sie jednak czulam po niej przez kilka dni wiec sama doszlam do wniosku ze nie warto nie tylko ze wzgledu na watrobe ale na samopoczucie... nikt chyba nie wie skad uszkodzenie watroby, niestety od x czasu zazywam rozne tabletki nie mam superowego zdrowia i to dlatego... wiem ze mam rodzine dziecko meza dla ktorych warto zyc ale chcialabym aby tez ktos mnie zrozumial... poprostu nie umiem sobie poradzic z ta nadwaga kurde otyloscia... gdyby byla z obzarstwa moze bym mogla winic tylko siebie moze moglabym siebie zaakceptwac... ale bylam na takich dawkach hormonow ze w misiac potrafilam przytyc napuchnac 30 kg... wiadomo hormony wtedy dzialaly tak ze jadlam wiecej nie moge powiedziec ze nic nie jem i tyje ... ale wiem ze gdybym nie musiala ich zazywac kiedys tam to bylabym dalej szczupla... za duza historia by pisac jak wazne dla mnie jest schudniecie jaka tragedia jest ta waga itd... ziutencja uwierz zdaje sobie sprawe ... poprostu sama nie umiem sobie z tym jednym problemme poradzic byl moemnt ze rozwalalo sie moje malzenstwo ze stracilam przyjaciol wiesz gruba osoba wina obarcza za to wszystko swoja otylosc i stad chwyta sie wszystkiego nie patrzac niekeidy na skutki fiona niestety to jest prawda nie jestem z tych co przychodza rzucic z nudow jakies haslo i obserwowac jak ludzie zareaguja.. Teraz wybralam inan droge na schudniecie... wiecie kiedys nawet zalozylam forum aby pomoc sobie i innym w chudnieciu nie bede podawac linka bo nie chce zeby bylo to odebrane jako reklama ... teraz pisze tez swoj pamietnik na vitalii co prawda nie pisze tam o meizitangu bo dopiero zaczelam pisac a to nowy etap w odchudzaniu ale wszystko to co tu napisalam jest prawda... slaba wola23 zmieniam wlasnie lekarza bo niestety ten chyba jak dla mnie jest malo kompetentny dlaczego znowu zaryzykowalam bo po ostatniej jego wizycie stwierdzil ze uszkodzenie to pewnie od obtluszczenia watroby to bo przeciez jak gruba to wszystko ma obtluszczone wiec najlepiej tak powiedziec na wybroczyny stwierdzil ze moze to uczulenie ze mam isc do dermatologa a w ogole zakonczyl rozmowe haslem ze ze swojej strony jzu wszystko zrobil... niestety na tabletki jestem zdana do konca zycia nie tyle przeciwbolowe co obnizajace poziom prl poniewaz mam gruczolaka przysadki mozgowej chociaz jak odebralam wyniki prob watrobowych przerwalam leczenie ... co do tabletek przeciwbolowych i tak zarzywam slabe tzn ... mialam na recepte diklofenag zazywam slabsze voltaren ktore zawieraja go ale w mniejszych ilosciach ... staram sie przetrzymac bol i zazywac jak mam problem z wstaniem z lozka... niestety przy tej nadwadze nawet rechabilitacja nie pomoze dlatego to drugi powod dlaczego chce szybko schudnac... czy takich odpowiedzi sie spodziewalam... tak w sumie wszystko to wiem tylko niekiedy trudno cos zastosowac u siebie jak sie czegos pragnie... teraz jednak moge obiecac ze nie tkne tego juz... dziekuje za wszystkie odp i pozdrawiam wy tez absolutnie tego nie bierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak dobrze, że się odezwałaś, chociaż wolałabym żeby to co napisałas to był żart. Życzę żebyś pokonała trudności i za jakiś czas napisała o sukcesie. Sukcesie w walce z otyłością, z problemami, z chorobą. Sądzę, że jesteś naprawdę wspaniała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak wiem że to może dla Ciebie niewiele znaczy ale pamietaj że jestem i możesz na mnie liczyć jakbyś chciała rozumiem Cię w 100% i cieszę się że podjęłaś taką decyzję sama jestem po terapii kosrtykosterydami i rozumiem ile mozna przytyć po takich lekach i jak na dokładkę trudno to zgubic miałam kilkanaście lat temu koleżankę, która miała gruczolaka przysadki, niestety nasz kontakt się urwał, ale pamietam jak jej było ciężko, i ....też miała kłopoty z wagą i to spore tak niestety hormony działają a nie inaczej jakbyś potrzebowała wsparcia lub normalnie chciała pogadać daj znać ok??? pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak Ja również się cieszę (jak i moje przedmówczynie ) że jednak jesteś rozsadną i bardzo sympatyczną osobą.Już sam nik \"Kociak\" napawa sympatią do Ciebie. Wiem co to znaczy chcieć być szczuplejszą .Wiem jaka trudna jest walka z otyłoscią.Ale też wiem, że nie warto za wszelka cenę dążyć do doskonałości.Jak sama piszesz nie jesteś obżartuchem .Twoja waga wynika z choroby, więc jeszcze ciężej ją obniżyć. Mam nadzieję że Twój mąż to rozumie i kocha Cię taką jaka jesteś . A małżeństwo zagrożone rozpadem nie było z powodu tuszy. Jesteś mądrą i miłą osobą więc spróbuj zaakceptować swój wygląd a zycie stanie się przyjemniejsze.I nie obarczaj się wszystkimi niepowodzeniami dlatego że jesteś bardziej puszysta. Zły lub winny czegoś człowiek wcale nie musi być gruby. Czy znasz powiedzonko \" chuda jędza\" ? Głowa do góry .Człowiek dobry ma przede wszystkim serce i duszę a wyglad jest tylko dodatkiem kojarzącym się z dobrocią. Zyczę Ci szczęscia w życiu i co ważniejsze powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sazska
Czy to możliwe, żeby M spowodował gigant zaparcie? zaraz będę czytać czy coś o tym dziewczyny piszecie. Ale robi sięgroźnie. Byłyśmy w szpitalu, zrobili lewatywę i jaksię nic nie ruszy do rana to mamy znowu przyjść. Wiecie coś ? miał ktoś takie " przygody "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaM
Moje doświadczenia z LIDA Meizitang są nie najlepsze. Miałam duszności, prawie zemdlałam, kołotanie serca, poczucie poddenerwowania, ciągłego napięcia i wiele wiele innych skutków ubocznych. Wiem, że każdy organizm indywidualnie reaguje na ten specyfik, ale ja osobiście go nie polecam. Muszę zaznaczyć, że nie mam żadnych problemów z sercem lub krążeniem. Pozdrawiam wszytskich którym się udało - ja cały czas walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia1979
Czytam i czytam i wiecie co?Zastanawiam sie nad tym m.mam znajomego,który przez 4 miesiące zrzucił 35kg.Real!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia1979
cd.Padło mi zasilanie a wracając do tematru mój znajomu miał tyko suchość w ustach,więc zależy wszystko od organizmu.Myślę,że spróbować nie zaszkodzi.Ja sama wazyłam 135 kilo a teraz ważę 85,więc jestem o 50 kilo lżejsza.Wiem co to desperacja i ostateczne środki.Zyczę wytrwałości wszystkim odchudzającym się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×