Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

do 80kg jabłka mają dużo węglowodanów więc tuczą, lekarz powiedział mi, że 2 duże jabłka moga mieć nawet tyle kalirii co 1 pączek :( zjedz warzywa, może mają mniej węglowodanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro 25
hej dołaczam sie od teraz waga 70kg cel 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
polecam stronke tymbakfit.pl czy cos takiego mozna sie zarjejestrowac i podaja co jesc i jak... darmowa stronka. mnie zostalo 7 kg ... a kupilam sobie ostatnio jakis dodatek do vity czy cos i sa dwie plyty z cwiczeniami na schudniecie i ksztaltowanie sylwetki... po 15 minutach pilatesu stwierdzialam ze chyba nie dojde do konca plyty bo brzuch mi rozrywa.. ale dzis bede dalej cwiczyc pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 kg
dzieki za rade. ale jedno małe jabłuszko i jedna marchweka na dzien powinno byc oki cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
mialo byc tymbarkfit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80kg możesz jeśc wszytsko byle malutko ;) ja bardzo ograniczyłam węglowodany, tzn. nie tyle węglowodany ile nie jem wogóle: ziemniaków, białego chleba i ryżu, makaronu, nic z mąką - pewnie czegos jeszcze ale nie pamietam ;) noo dziewczyny ekipa nam się powiększa :) mam nadzieje, że każda z nas choć troszkę zrzuci a może niektórym uda się pozbyc tylu kilogramów ile chcą ! :) :) chyba też pomyslę o ćwiczeniach....dziś pomyslę a jutro może poćwiczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
myslisz o tej dziecie jabłkowej?. ja narazie zostaje przy swoim i nie będę jadła poprostu nic co do tej pory jadłam. Wiesz kiedys nie jadłam nic przez przeszło 3 tygodnie, wiem mozesz powiedziec ze to głupota, ale schudłam prawie 15 kg. bardzo duzo wtedy ććwiczyłam, wrecz nie moglam życ bez ćwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bz....
Dziewczyny chce sie do Was przylaczyc!! Boje sie tylko,ze mi braknie silnej woli,zeby nie jesc slodyczy..Niestety jestem chyba uzalezniona:( Moze grupa wsparcia mi pomoze(raz sie zalozylam z facetem,ze nie bede jesc slodyczy i wytrzymalam!:) ) Trzeba sobie pomoc,bo wszystkie babeczki powinny sie czuc piekne:P chcialabym tak 4 kg zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam o tej diecie jabłkowej - odpada uważam, że to co jem teraz jest OK, jeszcze tylko muszę jeść tego mniej ;) jak udało Ci sie nic nie jeśc przez TYLE dni??, ja nie wyobrazamm sobie i do tego miałas siłe, żeby ćwiczyć...wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bz... próbuj! może znajdziesz jakiś substytut dla czekolady i innych słodkości ?? marchewkę ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kardula nie pij kochana tyle regulavitu bo sobie rozwalisz wszystko tak jak ja i po miesiacu normalnie kupiki nie zrobisz!! hihihi a tak powaznie to odradzam lepiej kup sobie siemie lniane w aptece , nie REGULAVIT!!!wszelkiego typu figury tez odradzam!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
do Polutki... wiesz co wtedy jakos poprost u sie bardzo zawzięłam i powiem Ci ze najgorsze były pierwsze dni bo wtedy czułam jeszcze głod i wogóle kusiły mnie nie jedna potrawa...ale..po tych 3 czy 4 dniach uczucie głodu minęło i przestałam sie interesować jedzonkiem. NAPRAWDE. A czułam sie leciutka jak płatek, to dodawało mi energii i motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie umiem z dnia na dzien przestac jeść (próbowałam) jedynie jak mam silny, krótkotrwały stres wtedy nic nie jem - jezeli jest to stres rozłozony w czasie (przed egzaminem - ale je mam juz za sobą ;) ) to jem jak nawiedzona, podobnie przed okresem... ti_ti :) widzisz nie było Cie \"moment\" a tu grono sie powiekszyło aaa co to za stwierdzenie w \"stopce\" ?? to chyba trzeba traktowac z przymróżeniem oka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
ehh...ja tam nie mam nadwagi...ale chciałabym zrucić tłuszczyk z brzucha, pupy i nóg:O Cóz mam 3kg niedowagi, ale ten tłuszczyk:O POstaram się teraz mniej jeśc i duzo cwiczyc. moze jakas głodówka . pryznajmniej 1 dniowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bz....
mam to samo..a jak nie okres to owulacja:) też nie mam nadwagi,ale robie sie za "miekka",zwlaszcza w boczkach.znacie moze jakies sprawdzone cwiczenia na te czesci ciala?mam w domu orbitreka i mam zamiar codziennie przynajmniej 10 minut na nim spedzic.Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamlas
jestem na diecie warzywno owocowej .......... i od 5.01. 2006 mam juz 5 kg mniej ............. nie moge zjeść wszystkiego co jest w tej diecie .. bo to za duzo.. tam jest bardzo duzo jedzenie. to tak zwany post wg dr ewy dabrowskiej. poczytajcie ksiązke ... jest tez tu topik dieta warzywno owocowa. nie czuje się głodu .. wrecz przejedzenie... marzenia o paczkach dalej są:) niestety ... po 6 tygodniach zaczyna się wprowadzac kasze , chleb razowy , itp.. ale dalej dietetycznie. czyli jesli przez te kilka dni ubyło mi 5 to spokojnie 10 jest mozliwe przez miesiac. dodatkowo chodze na basen , i rowerek . DO XXXL ... jesli tu zaglądasz , prosze skontaktuj sie ze mna .. chciałabym usłyszec opinie twoja o tej diecie warzywno owocowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! narazie wpiłam kawę i zjadłam wafla ryżowego... odezwę się po południu i powiem czy oprócz spacerów z psem, miałam chęć na ćwiczenia ;) oraz co jeszcze zjadłam i wypiłam (mam nadzieję, że bedzie tego {jedzenia} mało) trzymajcie się p.s. gdzie jest strona ze skrótami do emotikonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaruda
witam wszystkie dziewczyny. mam tem sam problem ... jak tu schudnąć do czerwca bo nie wiem co robić chyba jestem za leniwa bo a to mi sie niechce a to nie mam czasu . a chyba kazda z nas chce ładnie wyglądać dlatego przyłaczam sie do was i mam nadzieje ze to poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja moja waga przezd schudnięciem-62kg biodra-105cm biust-92 po schudnięciu po 2 miesiącach: waga: 51 kg biodra:89 biust-87 najlepsze na schudnięcie są cwiczenia. I ja to wiem....najlepiej;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdradzisz yasmin
ile miesiecy zajęło ci dojscie do takiej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęło mi to dokładnie niecałe 3 miechy. Diety nie miałam jako takiej zebym tam sie katowała niewiadomo jak, po prostu zrezygnowałam ze słodyczy....to w 1 kolejnosci.......pieczywa zwykłego-przeszłam na pełnoziarniste....nie uzywam smietany i tłuszczów zwierzęcych, tzn najwyzej w bardzo małych ilosciach. Staram sie tez nie smazyc na oleju tylko na oliwie.Sama rezygnacja ze słodyczy dużo dała:-) Jadłam często.....ale mało. Ostatni posiłek tak 3 godziny przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u was kobietki jak tam walka z wagą? robicie cos w tym kierunku? cwiczonka, dietka? nie polecam głodówek. Trzymajcie sie od tego jak najdalej. Lepiej zmniejszac porcje jedzenia sopniowo niz tak nagle po prostu.....nie jesc kilka dni. To nie jest dobre poniewaz wasz metabolizm przestaje pracowac.....nie ma co spalac i zaczyna....magazynowac tłuszczyk....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
czesc Kobietki!!!! No ja przeczymuję drugi dzień. Wczoraj poszłam wcześnie spać...a dzisiaj zjadłam do tej pory jedno jabłuszko, i wypiłam jedną herbatkę. Wieczorem ćwiczonka. Wtedy co schudłam tyle w tak krótkim czasie byłam wręcz UZALEŻNIONA od ćwiczeń, nie chwaląc się na jedno posiedzenie robiłam do 450 brzuszków! teraz też chciałabym tak sie uzależnić zobaczymy jak to będzi, ale napewno musi być OKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80kg :) ja nie jestem w stanie zrobić tylu brzuszków, dziś poćwiczyłam 15 min, może zrobię powtórkę wieczorem a jutro może poćwiczę 5 min. dłużej itd... poczekamy zobaczymy ja jem wiecej niż Ty, po sniadaniu (które opisałam) zjadłam 100g białego sera, wypiłam kilka herbatek i wodę min., 350ml soku pomidorowego i jadłam ziarna słonecznika. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie tak bardzo sie ograniczyć jak Ty. A inne dziewczny ? jak sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
wiesz co Polutka...ta siła woli do zrobienia tylu brzuszków przychodzi po czasie. Ale jaka duma człowieka napawa ze tyle zrobił. Ja na początku robiłam tyle razy dane ćwiczenia dopóki doputy zaczynałam czuć i zaczynała mnie hihi boleć ta partia ciała. Przeżywałam na początku męki i przez kilka dni kiedy budziłam sie rano czułam że mam kończyny i brzuch ale powiem Ci ze sieopłacało. Bo dzosc ze w tak krótkim czasie tyle mi zleciało to naprawde nie miałam jakiś rozstępów czy " zwisającej" skóry (przepraszam za wyrażenie :-)) Ćwiczonka naprawde dużo pomagaja i sama zobaczysz po jakims czasie ze będą dla Ciebie samą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 71 KG
CHCIAŁABYM SCHUDNĄĆ 8 KG. ZACZĘŁAM OD MAŁEJ GŁODÓWKI,ZEBY SIE TROCHE OCZYŚCIĆ PÓŻNIEJ MOZE DIETA 1000CAL ,ZOBACZĘ POZDRAWIAM🌼]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×