Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

ide do was, od poniedzialku, ok? aktualna waga - 58 wzrost- 160 cel - 45 pierwszy krok do sukcesu - 50 kg od poniedzialku przechodze na diete, cwiczenia, duzo wody mineralnej niegazowanej, jakies herbatki odchudzajace, moze jakies tablety? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
DESTI!!!! zapraszamy..im wiecej nas tym raźniej..a chciałam powiedieć ze nasz topik ŻYJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki 80kg:) Jestescie kochane WSZYSTKIE:) A co do tego wygladu:)to chyba najbardziej denerwuje mnie ten push-up....to takie przykre:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczéta! 🖐️ Kilka dni temu skonczylam diete kopenhaska z wynikiem - 4 kg. :)pozostalo mi jeszcze 7 kg. Niestety po opuszczeniu topiku kopenhaskiego nie moglam znalezc sobie miejsca - jestem na diecie plazowej, ale czujé sie bardzo obco na tymze topiku :( Jesli chodzi o siemie lniane, jest to rodzaj dobrego tluszczu - omegi. Powoduje on spalanie tluszczu zamiast jego magazynowanie; jest ogromnie sycácy, przyciaga rozpuszczalne w tymze oleju trucizny, które zalegajá w naszych magazynach tluszczowych i wyprowadza je z organizmu. (zaczerpniete z ksiazku P l a n W y p l u k i w a n i a T l u s z c z u , A. L. Gittleman) Mam nadziejé, ze topik jest dosyc aktywny bo ja muszé ciagle czuc wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 kg
daj spokój i nie zamęczaj sie tak tym! Chłopak zabiera Cie do domku swojego gdzie bedą jego rodzice więc zapewne jest ciebie pewien iw zaden sposób nie wstydzi się Ciebie. A co do Twego biustu....człowiek który kocha kocha sercem i za serce...Bedzie OKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti----> zacznij stopniowo zmniejszac poduszeczki, az wkoncu "przyznasz" mu sie, ze przez diete piersi Ci bardzo zmalaly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie nowe i dotychczasowe koleżanki :d podczas nastepnego spaceru z psem idę do apteki po siemie (jako dziecko jadłam je \"na sucho\" ) i na poczte opłacic rachunki 😡 przyznam się, że nie mogę zbyt intensywnie ćwiczyć (nawet w podstawówce nie mogłam) bo poprostu później źle sie czuję. Musze ćwiczyć \"statycznie\" lub w formie tańca-aerobiku - to się u mnie sprawdza 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta Shreka :) swietne:D:D:D Ale mam nowa gorsza wiadomosc:D Tam jednak nie bedzie jego rodziców:P bo akurat im cos wypadło i gdzies pojechali:P bedziemy sami:PA to jest zboczniec:D:D:D:D:D:D:D wiec tymbardziej odkryje ze nie mam bistu:P:( Ma po mnie przyjchac za jakies 40 min:P:(eh.... zabardzo sie nakrecam:)) koncze juz z tymi głupotkami:P moze nie bedzie tak zle:))) Ale i tak kocham Was Wszystkie:D:D:D:* Ps;Kobietko Shreka tutaj sa bardzo miłe osóbki:)) wiec napewno się zadomowisz:)) gratuluje tych 4 kg mniej ,powodzonka:)) miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam siemie lniane, a raczej mielony len (bo to jest to samo :P) i magnez z wit.B6 ponadto zaopatrzyłam się w herbatki ;) mietowa z cytryną, żurawinowa z maliną i zwykłą zieloną ti_ti_ powiedz nam później, czy miałas uzasadnione obawy... aa miałam Wam powiedzieć, że mam gladszą skórę w dotyku - nie wiem czy zgubiłam jakis kilogram, bo nie mam wagi ale myślę, że jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frytka ale masz apetyczny nick :P nie stosujemy jakiejś konkretnej diety ja stosuję dietę pseudo bezwęglowodanową i bardzo ograniczyłam jedzenie inne dziewczyny też juz pisały co robią, by schudnąć :) trzeba poczytać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednooka
POMOCY KOBIETKI!!!!!!!!!!!!!!! hmm postanowinie noworoczne moje to odchudzanie.szo super.do wczoraj. atak wilczego godu i ponad 5000kcal, mnostwo slodyczy. dzis to samo. zastanawiam sie czy to nie dlatego ze stosuje zbyt restrukcyjna diete? opisze wam ja! prosze pomozcie mi i odpiszcie co byscie zmieniilz, bo sama nie dam sobie rady :( sniadanie: cos z nabialu z platkami kukurydz, lub muesli obiad:to co w domu zrobia, ale 1/2 porcji do 400kcal kolacja:o godz 17: jabłko hmm wychodilo mi jakies 700-1000kcal chyba zwariuje jak mi nie pomozecie z gory dziekuje, całuje i trzymam za was kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
mogę się dołączyć ? wystarczy jak schudnę 10 kg do 1-04. od jutra dieta jogurtowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednooka ---> zrezygnuj z wéglowodanowych skladników - slodycze, chleb, potrawy máczne, ryze, ziemniaki...a nawet owoce!! - nie tylko od nich tyjesz ale i jestes glodna, wéglowodany bardzo wzmagajá apetyt. Dla ludzi ciagle glodnych i kochajácych slodycze pewien profesor wymyslil specjalná dete: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=42 Nie musisz liczyc zadnych kalorii- jesz tyle zeby sié najesc ale tylko dozwolone produkty... bédziesz zszokowana, ale ta dieta odbiera apetyt, bédziesz dobrowolnie jadla coraz mniej a ciagle chudla. Jest równiez ksiazka, jesli znasz angielski to mogé Ci przeslac 🌼 Wiesz jaká ja mam recepté na wilczá ochoté na slodyczko? :) kawa z mlekiem z trzema slodzikami i kilkoma kroplami aromatu rumowego, albo jogurt ligh naturalny mieszam z odrobiná kawá rozpuszczalna, rostopionymi tabletkami slodziku i kilkoma kroplami aromtu rumowego... Przepraszam za skladnie, ale wlasnie uslyszalam ze ks. Twardowski zmarl :( lubilam jego poezje - mam jego tom wierszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, gdybys miala problemy z polapaniem sié, to dieta dzieli sié na trzy fazy: faza Ichudniesz ok. 5 kg w dwa tygodnie i jesz produkty z tej listy: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=57 Faza II chudniesz 0,5 kg tygodniowo i dochodza nastépne produkty: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=58. Faza trzecia jest juz na cale zycie i polega na utrzymaniu wagi: nie jesz bialego pieczywa, bialego ryzu, ziemniaków (chcialam napisac bialych :D ) Jesli przytyjesz wówczas cofasz sie do fazy I i tak w kólko :) Beatek ---> mysle ze moge powiedziec w imieniu wszystkich tutaj: TAK ! :) Polutka ---> dobry wybór! zórawina jest zbawienna na cellulit :) ti_ti ---> czekamy na pikantny poscik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała- mi
Witam kobitki, ja tez zaczynam odchudzanko od jutro:) ( dietka kapusciana). Mam to Was takie pytanko, jaki macie obwod ud/ Bo moje nogi sa strasznie grube......62cm...:(. Ciekawa jestem czy jesli schudne ok.10kg to bedzie to widac po nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi ---> skoro masz najgrubsze nogi to logika wskazuje ze masz tam duzo tluszczyku wiec szybko Ci schudna ;) Nie mam miarki krawieckiej wiéc Ci nie odpowiem, a wymiary masz w stopce, a Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała- mi
Dzeki, pocieszylaś mnie:)! Ja mam 173 cm wzrostu, waże 67 kg:|... Moj cel to 55.....:). Ah, optymistka ze mnie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa.........
ti_ti_ - a ile teraz ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duza
hej!! czy tez moge sie przyłaczyc?? , moich kilogramów jest o wiele wiecej niz waszych i nie wiem jak mam sie za nie zabrac, nie ma niczego co by mnie zmotywowało do ich zrzucenia, ale juz zle sie z nimi czuje, w ciagu roku przytyłam jakies 12 kg i... jak mam sie za siebie zabrac pomózcie ... mam 162 i 67 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duza ---> no to chyba nie masz wybory jak tylko sie do nas przyláczyc :) , a gwarantujé Ci ze nic tak nie dziala motywujaco jakszybki spadek wagi :) mala mi ---> podobaja Ci sie modelki, co? ;) dla mnie to troszeczke za malutko, ale kiedys tez marzylam o takim szkielecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny, ale zeście sie \"rozszalały\" czytaj: rozpisały ;) któras pytała o obwód uda: mojego 62 cm :O ja chcę schudnąć około 10 kg, czyli celem 58 kg przy wzroscie 160cm.... jak schudne do 55kg to bedę wniebowzięta ;) nie mam większych wymagań :D trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 179:P i waze około 73-4 kg.Wiem DUZO:P A co do spotkania to było tak jak myslałam ze bedzie:)) Oczywiscie było super pozatym ze ciagle bronilam sie przed zdjeciem koszulki;) i obmacywaniem mojego push upa:D:D:D:D:D:Dwrecz przeginałam;))bo broniłam staniczka jak by było czego:P a tam puski:D:D:D:D dzis odkryłam ze ma tatuaz na plecach:D:D:D:D:D:D:D No to by było na tyle nie bede sie rozpisywac :) bo to nie ten topic:D Tylko najgorsze jest to ze zaczyna mi na Nim zalezec ,a ja sie tego strasznie boje;(Nie nawidze sie angazowac...Eh;) Kobietki ale płakac mi sie chcen bo On teraz ma sesje,itd i za szybko sie z Nim nie zobacze(studiuje w innym miescie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
I z diety nici .Przy takim mrozie nie jestem w stanie głodować . W ogóle to jak zaczynam odchudzanie to jest mi strasznie zimno, muszę co chwila pić coś ciepłego.Czy wy też macie ten problem? Ja mam w udzie 55 cm obwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! beatek -> ja też dużo piję i tez ciepłego.... lepiej że piję niż że jem ;) ti_ti_ widzisz... przeżyłaś :D 🌻 🌻 a sesja hyba końc sie wraz z końcem lutego (o ile pozalicza w terminie ;) ) więc juz niedługo mój mąż jest za granicą, więc widujemy się co około 2, 3 m-ce 😭 to na pocieszenie, że mam go gorzej niz Ty 🌻 dziś wypiłam len (zmielony), nie było źle - ale ponoc pije się go 3 razy dziennie przed każdym posiłkiem.... 🖐️ narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ti_ti_ SORKI ....sesja kończy się około połowy lutego, ale to chyba zależy od uczelni, więc już siedzę cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
Polutka na co pomaga ten len , czy się mniej je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiecie co polecam na odchudzanie??? grejpfruty!!!!!!!!! jedzcie ich jak najwięcej. I ryby (tylko nie w cieście).Warzywa są lepsze niz owoce podczas diety poniewaz owoce zawierają fruktoze a to przeciez zwykły cukier. Warzywa mają więcej pełnowartoscuiowych witamin. No i cwiczcie. 450 brzuszków? po co? ja jestem w stanie zrobić 2500 dziennie......to bez problemu.....ale po co? wystarczy nauczyc sie robic brzuszki PRAWIDŁOWO a nie bedziecie w stanie zrobić nawet 20:-) Nie liczy sie iosc ale jakosc brzuszków/......a wlasciwie spinania brzucha bo pełne brzuszki uszkadzają kręgosłup. Kiedy unosimy kark spinając brzuch wystarczy wtedy mocno napiąć mięśnie i wytrzymac tak do 20 sekund. Opadamy i znowu. I tak kilkanascie razy. Gwarantuje ze takie robie nie brzuszków przyniesie 4 razy szybsze efekty!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatek -> tak teoretycznie len napełnia żołądek....zobaczymy czy u mnie \"zadziała\". 80kg pije len od kilku dni i z tego o pisze, to wiem, że je mało :) yasmin -> jem codziennie przynajmniej 1/2 grejfruta....może robię to intuicyjnie? bo nie wiedziałam o jego wlaściwościach. Pije też sok z całej cytryny + troche wody miner. żebym dała radę przełknąć ten kwas ;) aaa jak z MANDARYNKAMI?? też się nadaja przy diecie odchudzającej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×