Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Gość beatek
właśnie wróciłam od dentysty , nic nie będę dziś już jadła , może dzięki temu spadnę na 60 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti_ czemu w stopce piszesz \"porażka\", co to ma być ?? 😡 od jutra zalecam poprawę humoru!! wszystkim dziewczynom!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczniemy od teraz poprawę humoru 🌻 Ojciec wraca z pracy i widzi, jak trójka jego dzieci siedzi przed domem, ciągle ubrana w piżamy i bawi się w błocie wśród pustych pudełek po chińszczyźnie, porozrzucanych po całym ogródku. Drzwi do auta żony były otwarte, podobnie jak drzwi wejściowe do domu i nie było najmniejszego śladu po psie. Mężczyzna wszedł do domu i zobaczył jeszcze większy bałagan. Lampa leżała przewrócona, a chodnik zawinięty pod samą ścianę. Na środku pokoju głośno grał telewizor na kanale z kreskówkami, a jadalnia była zarzucona zabawkami i różnymi częściami garderoby. W kuchni nie było lepiej: w zlewie stała góra naczyń, resztki śniadania były porozrzucane po stole, lodówka stała szeroko otwarta, psie jedzenie było wyrzucone na podłogę, stłuczona szklanka leżała pod stołem, a przy tylnich drzwiach była usypana kupka z piasku. Mężczyzna szybko wbiegł na schody, depcząc przy okazji kolejne zabawki i kolejne ciuchy, ale nie zważał na to, tylko szukał swojej żony. Zaniepokoił się, że może jest chora, albo że stało się coś poważnego. Zobaczył, że spod drzwi do łazienki wypływa woda. Zajrzał do środka i zobaczył mokre ręczniki na podłodze, rozlane mydło i kolejne porozrzucane zabawki. Kilometry papieru toaletowego leżały porozwijane między tym wszystkim, a lustro i ściany były wymalowane pastą do zębów. Przyspieszył kroku i wszedł do sypialni, gdzie znalazł swoją żonę, leżącą na łóżku w piżamie i czytającą książkę. Spojrzała na niego, uśmiechnęła się i zapytała jak mu minął dzień. Popatrzył na nią z niedowierzaniem i zapytał: - Co tu się dzisiaj działo? Uśmiechnęła się ponownie i odpowiedziała: - Pamiętasz, kochanie, że codziennie jak wracasz z pracy do domu, to pytasz mnie, co ja do cholery dziś robiłam? - Tak - odpowiedział z niechęcią. - Więc dziś tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :D Ale to porazka nie odnosi się do wagi:P Bo ja od pewniego czasu wchodze na forum:\"Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????\"i szczególnie interesuje mnie to jak powiekszyc:D No i pije jakes swintwa:P i robie co tylko moge i nic:( Na inne Kobietki z tego forum podobniez to działa a u mnie nic a nic:( A mój biust to mój wielki kompleks;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Polutka ---> dobry dowcip, dobry... :D :D dziéki! Jestem za Twojá propozycja - pozytywne myslenie i optymizm to jedyna droga do sukcesu. ti_ti ---> jesli piersi sá dla Ciebie wazniejsze to chyba powinnas sie z nami pozegnac :( bo odchudzanie Twoim piersiom napewno nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobitki widzicie jakie życie jest niesprawiedliwie....;). Ti-ti ja bym Ci bardzo chętnie odstąpiła powiedzmy jeden rozmiar z mojego biustu bo moj jest za duży :(. To co, chesz troche ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti_ zgadzam sie z Kobieta Szreka podczas odchudzania zmniejszają sie piersi..... niestety ale uwierz mi, faceci nie przkładaja tak dużej wagi do ich wielkości...tzn. ci faceci co maja poukładane w głowie :) chyba że to Ty uważasz, że sa małe.... to juz inna sprawa ;) jak mówię mojemu meżowi, że jestem gruba to mi odpowiada,że sobie wmawiam.... może z Toba i piersiami jest tak samo? ❤️ ale nie opuszczaj nas nawet jezeli postawisz na \"powiększenie\" piersi 🌻 dziś juz uciekam 🖐️ od jutra wszystkie mamy wyśmienite humory!! zalecenie ogórne! (nie wiem czemu odgórne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie narzekam, a na tej stronie o piersiach tez pisalam ;) ale z tej drugiej strony - podalam sposób dzieki któremu ja sobie powiékszylam z dwa lata temu, ale widniejé tam pod moim wczesniejszym nickiem. Ti_ti ---> dyby Cie zainteresowal ten niekonwencjonalny sposób to gwarantuje skutecznosc ;) Podpowiem Ci, ze wiele dziewczat zabralo sie za niego ale raczej nie wytrwalo - czlowiek nie chce uwierzyc w swoje ukryte moce, a przeciez zdaje sobie sprawé z tego iz korzystamy tylko z ok. 12 % naszego umyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam że lepiej jest miec mniejszy ale za to jędrny i gładziutki biust niż duży i z rozstępami( tak jak ja :(:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko Shreka ale o co konkretnie chodzi?:)) A co do diety to juz próbowałam przytyc aby mój biust urusł.....no i teraz musze to spalic:D bo nie urusł:((( Nie opuszcze tego forum:D za bardzo je lubie:D:D:D no i bardzo polubiłam Was:)) Mała Mi bardzo chetnie ale tak sie chbya nie da:) Maja Mama powiedziała mi ostatnio to samo Ona ma jakies E:D A ja niepełne A:( wogóle nie wiem jak to jest.....to niesprawiedliwe:( Polutka naprawde tak uwazasz?!..\" uwierz mi, faceci nie przkładaja tak dużej wagi do ich wielkości\"??? Mała Mi słonko nie smutaj:) Naprawde uwiez mi ja juz chyba wolałabym rozstepy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti ---> poradzilam chyba z dwa miesiace temu metode autosugestii i medytacji, podalam lektury... wywolalam tym istná burzé, jedne dziewczyny byly zachwycone i pisaly do mnie az na meila a inne byly wsciekle, bo jak tak - ony wydaly juz po kilkaset a nawet tysiáce zl. na rozne preparaty i nic a ja im wmawiam cos takiego... Kilka dziewczyn obiecalo to stosowac, ale nie wiem czy nie zwátpily... od tamtej pory nie wchodzilam tam :) ale podejrzewam ze pewnie zaprzestaly codziennym medytacja, autosugestié, afirmacja, a szkoda bo to dziala... zresztá w odchudzaniu tez, ale ja mam teraz wazniejsze marzenie nad którym pracujé, na to szkoda mi energi bo wiem ze potrafie tego dokonac bez udzialu podswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejq tam wszyscy o tym pisza:)) Juz nawet sa zbiorowe medytacje o 22:D:D:D jednak ja nie wiem dokładnie o co chodzi:( Ale jesli byłabys tak miła...... to byłabym bardzo bardzo wdzieczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze:D bo tam wszystko jest takie wymieszane ....jest tam ponad 300 str.i czytanie tego wszystkiego... wiec plisssssss:D bo ja bardzo w to wierze jednak nie mam pojecia jak sie za to zabrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdé?! jejku, super! To zajrze tam jutro i je pochwalé ;) , dzisiaj juz sie zegnam z netem. Bardzo sie cieszé... :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a jutro Ci to streszczé, ale podstawá jest \"Samokontrola umyslu metodá Silvy\" J. Silvy i \"Potéga podswiadomosci\" J. Murphego. P.S. No ,widzisz nic nie dzieje sie bez przyczyny... nikt nie staje na naszej drodze przypadkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:) Ja byłam ze znajomi na saneczkach:D Jednak mało dzis jadłam:)) az do teraz:P Mama KAZAŁA mi zjesc obiadek:P Kobietko Shreka:) Nie chce tracic Twojego czasu ale czy mogłabys napisać mi cos wiecej o tym metodach?:)) prosze;) A co to tych ksiazek to miałam je na kompie (wysłała mi je jedna z dziewczyn z tamtego forum...)jednak nie chca sie otworzyc:(:(:( Wyskakuje mi bład:(:( Wczoraj robiłam brzuszki które poleciła mi jedna z Was:) i sa naprawde fajne:)) jednak robiłam je dosc krótko bo zaczełam po 24.... i bardzo chciało mi się spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanboma
A JA POSZUKUJĘ ŚRODKA(KROPELEK) O NAZWIE LAXOBERAL. W NASZYCH, POLSKICH APTEKACH, NIESTETY, NIE MA. MIAŁAM TAKIE KROPLE, SPROWADZONE Z NIEMIEC. MOŻE WIĘC KTOŚ MÓGŁBY MI COŚ TAKIEGO ZAŁATWIĆ, MOŻE KTOŚ MA JAKIEŚ KONTAKTY W NIEMCZECH? SĄ TO KROPLE PRZECZYSZCZAJĄCE - REWELACYJNE I CO BARDZO WAŻNE, BEZSMAKOWE. TE KTÓRE MIAŁAM KOSZTOWAŁY MNIE 20 ZŁ. MOŻE KTOŚ MI ZAŁATWI ZA PODOBNĄ CENĘ TEN ŚRODEK. PROSZĘ O KONTAKT NA M-AILA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! no co Ty Kobieto Szreka, jaka przerwa w odchudzaniu ?? poprostu dziś nie miałam czasu na neta :D ale spokojnie moge wymienic co zjadłam...po kolei: szklanka siemienia, 1/2 kubka jogurtu z musli czyli ~60g, szklanka siemienia, ~300ml rosołu z siemieniem i warzywami, mandrynka, 2 herbaty owocowe, filiznka kawy sączona przez cały dzień, przed chwilką dokończyłam jogurt (80g) niedługo bedę miała gości, więc możliwe, że odezwę się dopiero wieczorem... albo nawet jutro, bo dziś telefonuje mąż ❤️ papa trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->Wanboma A czy te krople można kupić bez recepty? Bo jeśli tak to mogę zapytać ile kosztują. Gdyby ktoś był zainteresowany adipexem to proszę pisać na meila mocna26@wp.pl lub na gg 4029660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejq:( ja juz nie wyrabiam;( sciagam to i i tak nie moge otworzyc;(;(;( nie iwem to chbya wina systemu...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati16
Jej, ja też musze schudnąć, waże 56 przy wzroście 173cm, dąże do ukochanego 50. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zgrzeszylam 😡 zjadlam dzis garsc wéglowodanów... ale to nie moja wina, zrábalo nam sié ogrzewanie gazowe i marzlismy caly dzien czekajác na specjaliste... bylo mi tak zimno, ze poprostu organizm dal mi sygnal ze potrzebuje czegos wielkiego do strawienia (w trakcie trawienia, nasze cialo ciezko pracuje na skutek czego jest nam goráco, dlatego odchudzajácym sie zawsze jest zimno- znacie to skáds? ). Pozatym jest wszystko pomyslnie, nie mam problemów z dietkowaniem, waga spada co widac w mojej stopce :) ti_ti -----> bardzo ciezko jest w kilku zdaniach strescic tak szeroká dziedziné, ale postaram sié. Otóz kozystamy w ok 11% naszego mózgu, reszta to mozliwosci jakie przejawiaja sie u niektórych osób, np. jasnowidzenie, umiejetnosc przesowania przedmiotów, telepatia... kazdy z nas ma te mozliwosci. Te dwie ksiázki uczá (zwlaszcza Silvy) wchodzenia w stan alfa (na codzien jestesmy w stanie beta, chwile przed zasnieciem i przebudzeniem sié lub w trakcie hipnozy jestesmy w stanie alfa) bo mozna sié tego nauczyc. W stanie alfa masz mozliwosc kontaktowania sie ze swoja podswiadomoscia, programowania jej a ona jest zdolna zrobic wszystko (to wlasnie jej zawdziécza sié nadprzyrodzone zdarzenia). Nasza osobowosc sklada sie z niskiego Ja - potrzeby biologiczne (jedzenie, sex...) srednie Ja - nasza swiadomosc, to którym w tej chwili myslisz, wyzsze Ja, to wlasnie boski pierwiastek, nie my mamy nad nim przewagé ale ono nad nami, tylko paradosk polega na tym, ze to my go programujemy nieswiadomie, np. kiedy grubas znajdujac sié juz w stanie alfa powtarza sobie ze nigdy nie uda mu sie schudnác, biedak, ze nigdy nie wyjdzie z dolka, itd. Niesamowite jest równiez to ze podswiadomosc potrafi sie przemieszczac; zaawansowane w medytacjach osoby sá w stanie uzdrowic kogos, albo sprawic ze przysnimy sie naszemu przyszlemu pracodawcy kazac mu zatrudnic nas, albo jakiemus chlopakowi zwrócic na nas uwage... ojej... w tych ksiázkach sa tak wspaniale osiagniécia ze az ciarki przechodza... musisz je przeczytac!!! Cala tajemnica polega na tym, ze mozemy programowac swoja podswiadomosc swiadomie, wprowadzic sie w stan alfa i zaprogramowac sié, a juz w ciagu pierwszych kilku dni zaczná sie dziac niesamowite rzeczy w twoim zyciu, ludzie nagle znajdujá wartosciowe rzeczy, w tej samej sekundzie kiedy mysla o jakiejs osobie ona nagle dzwoni i to kilka razy z rzedu (to akurat moje :) ) :) oj duzo by gadac. Cyzytaj te ksiázki Samokontrola jest tania, jakos 20 zl. i wiecej w niej praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze trening - jak tylko obudzisz sie w nocy i rano, powtórz kilka razy i zacznij marzyc o tym chcez zaprogramowac, w twoim przypadku cos w stylu \"Mam wielkie piersi, to niewiarygodne, ale któregos dnia wstalam i byly opuchniete, nadal rosna\" UWAGA! zawsze mówisz w czasie terazniejszym- podswiadomosc nie rozumie gdybania. A trening - dwa razy dziennie kladz sié wygodnie na wznak, zamknij oczy i licz od 100 do 1, powiedz: jestem w medytacji . I teraz wyobrazaj sobie scené, ze wstajesz z lozka i bolá cie strasznie piersi patrzysz na nie i nie wierzysz oczom... i tak codziennie... w miedzyczasie przeczytaj te ksiazki i dowiesz sie reszty. Na razie to ci wystarczy... i wlasnie tak to opisalam dziewczynom na cyckach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim tez chciałabym schudnąć dołaczam sie do listy stosuje diete 1000 kcal moja wagato niestety i az i o Boziu i jejq itp. 103 kg... cel 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exmex
Witam wszystkich, trzymam się, chociaż jest trudno przy takim mrozie, z chęcią spałaszowałabym michę gorącej, tłustej , zawiesistej zupy i do tego olbrzymiegi kotleta. A tu jogurcik, kromeczka chlebka ciemnego...Ale trzymam się, przede mną wizja lata. plaży i mnie samej w bikini przechadzającej sie po plaży BEZ WSTYDU! Pozdrawiam wszystkich GORĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujé sié przy porannej kawusi 🖐️ :D 🖐️ ! Waga znowu dzis pokazala mniej pomimo wczorajszego grzeszku i trunków rozgrzewajácych, teraz jest juz cieplusio wiec dzis znowu bédzie skromnie :) najeri ---> witaj :) 103 kg wiele moga znaczyc... mozesz byc bardzo grubej koscii wygládac na 85... nie wiemy tez ile masz wzrostu - podaj zebysmy lepiej Cié znaly, co jest nam potrzebne do krytykowania Ciebie jak zgrzeszyz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!! nastapiły mrozy a na dodatek zbliżam sie do fazy przedmiesiączkowej.....mój mózg chce jeść :( nie jestem głodna, ale moje oczy wędrują wszędzie tam gdzie jest cos do jedzenia :O jeszcze nie \"zgrzeszyłam\" ale nie wiem jak to będzie w najbliższych dniach....jutro kupuje zapas marchewki do pogryzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×