Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Polutka ----> w takim przypadku nie ma sensu walczyc ze soba... bo bedziesz wsciekla, zalamana, zrezygnowana. Kup sobie cos na czarná godziné, cos czego nie jesz, ale co nie jest jeszcze tragedia - dietetyczny baton z platków, orzeczki... to Cie zaspokoi i uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti_ może nie możesz otworzyć ksiażek Silvy, bo nie masz WinRAR czy jak to się nazywa (taki program do rozpakowywania).... można ściągnąć wersje 40dniowa z neta. Ja też to zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Aniołki:) Polutka ,mam ten programik,wczoraj nawet próbowałam sciagac rózne inne ,niestety problem ten ciagle się powtarza:( Jedek jutro ide do biblioteki:) moze tam znajde te ksiazki:) Polutka Kobietka ma racje;) Nie walcz tak ze sobą,zjedz coś np;własnie jakies batonika dietetycznego( sa przeciez specjalne batoniki z karnityna,sa dosc drogie jednak naprawde nie sa tuczace) :) albo suszone owoce:)jesli je lubisz ,ja osobiscie wole zjesc własnie suszone owoce kiedy mam ochote na cos kalorycznego. A pozatym chyba kazda kobietka przed miesiaczka ma ten sam problem;) Kobietko Shreka:) Bardzo Ci dziekuje za to streszczenie,i przepraszam że tak marudze:)) Narazie spróbuje kozestac z Twoich porad:) A jutro może w koncu dorwe te ksiazeczke w biblitece,jak nie to moze w ksiegarni... Bardzo sie ciesze że chudniesz:) ,że Wszystkie chudniecie:) Ja ostatnio jem bardzo dużo marchewek:)...co prawda moja cera juz troche dziwnie wyglada:D....tak nienaturalnie ....jednak nie mam zamiarq rezygnować z marcheweczek:),postanowiłam przezyc dzisiejszy dzionek własnie tylko na marchewkach;) Narazie zjadłam az 4 na sniadanko;) Jednak najwiekszym moim \"problemikiem\"jest moja Mamuska,która uważa ze dieta to zły pomysł i ciagle wciska mi jedzonko...jednak walcze z Nia jak tylko się da:D Pozdrowinka ;) i Milutkiego dnia:) Ja postanowiłam sobie ze musze troche przystopować z kompem bo ostatnio za duzo czasu trace na neta...takze wpadne dopiero po wieczór:) Trzymajcie się ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
czesc dziewczynk!!!!WOW poprostu nie mialam czasu zaglądac do nas wczorajszego dnia a ttaj tyle wpisow. Ciesze sie niezmiernie.:-))))). Dzisiaj zgrzeszylam ....no ale nie moglam odmowic chociaz bardzo JĘCZAŁAM ....bylam u mojego faceta a jego rodzice mi podali rosolek z makaronem....wypilam rosolek,makaron zostal,dobrze ze wyszlam :-) bo musialabym zjesc zapewne jeszcze drugi. No ale rosolek ;-),przymkniemy oczko. Nie wchodzilam jescze na wage od ostatniego razu ale brzucha to ja juz nie mam,przynajmniej takiego balonika jak mialam, a tak to wporządku. Zycze przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80kg :D rosół to nie grzech (moim zdaniem naturalnie) KobietaSzreka i ti_ti_ ja się nie głodzę a nawet bez diety jestem nerwowa itp. bo jestem teraz na zakręcie życia i nie wiem (juz od listopada) w która strone droga skręci. Bedę się posilała w chwilach \"słabości\" granulowanymi otrębami i marchewkami (może czyms jeszcze?). Byłam na spacerze z psem :) -15st., słoneczko, slaby ale mroźny wiaterek - fajniście, ale policzki mi zmarzły, bo zapomnialam pokremować. Dzis moja córka jest u teśców :O wróci chyba jutro...mam troszke czasu dla siebie. Chyba pocztam książkę 🌻 wpadnę wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza?? poczytałam trochę książkę Michała Tombaka \"Uleczyć nieuleczalne\" znacie tego autora? co o nim sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Polutka ---> Znam Tombaka - to nasz narodowy wojownik szerzácy zdrowy tryb zycia. Jednak nie dowiedzialam sie z jego ksiazek niczego nowego (oczyszczanie organizmu, glodówki, urynoterapia...) ale dla osoby poczátkujécej jest podstawá wg zasady \"od ogólu do szczególu\". Moim góru jest Malachow :) Oj... dziwnie tak, niedziela, smakolyki... a ja z kawá celowo przeslodzoná :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kupiła 2 ksiązki, mam zamiar kupić 3 (jego pierwszą) \"Jak żyć długo i zdrowo\" - ciekawe rzeczy pisze ten człowiek. Niektóre wypróbuje na sobie i rodzinie.... niektórych choćbym chciała nie zastosuję, bo np. nie mam \"produktów\" ... -21 stopni :O ale mój pies nie może zadowolic sie 2 minutowym spacerkiem za potrzebą, on potrzebuje 20 minut!!! szok, choć ciepło sie ubrałam i tak zmarzłam w koniuszki palców u rąk, twarz i troszke w stopy brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 🖐️ ! Wiosna juz blisko... juz prawie luty - najkrotszy niesiac roku - i marzec. Podobno wiosna ma sie zaczac wczesnie w tym roku :) Jeszcze czterdziesci dni i slonce, zakochani na laweczkach, mlodzi na wagarach, my w obcislych bluzeczkach, eksponujác swoje \"nowe\" ciala... ah, jednak nie zjem tej kanapki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłazić z krzaczorów!! ;) czemu nie piszecie? ;( dziś będę miała możliwość stanąć na wadze u teściów,... zobaczymy ile ważę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś KobietoS. pisałyśmy w tym samym momecie ;) fajnie bedzie, jak zrealizujemy swoje plan :D hupii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Ilona
Witam Kobietki po weekendzie, ja zawaliłam no moze nie tak bardzo ale nie było tak jak sobei załozyłam w weekend byłam w szkole i wszamałam kanapke kumpeli ehhh w sobote była mała i mprezka u nas w domu ale nie przesadzałam z jedzieniem w niedziele mialam byc tylko na owocach ale ta bula i cieply obiad jak przyjechalam do domu zniszczylo to. Dzis bylo za zimno autobus nie odpalil wiec mam wolny dzien od pracy, i sioedzac przy kompie zjadlam 2 cukierachy, nie moge sie powstrzymac od slodyczy. Załozyłam sobei ze bede wcinać surówke z kiszonej kapusty tak pzrez tydzien i moze coś zrzuce. POodrawiam cieplo i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanka
witam,dziewczyny:).szczególnie Kobietę Shreka,bo to ona mnie tutaj przywiodła;0.Pewnie do was dołączę,ale teraz wracam do dokładnej lektury waszego topiku.Jakże bardzo jest mi bliskie to co piszecie....No,to na razie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :D zimno mi w dłonie... ale faktem jest że mieszkanie mi sie wyziębiło... albo efekty diety daja o sobie znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saatek
Witam wszystkie odchudzaczki. Mam do Was pytanko: od jakiegos czasu planuję rozpocząć zrzucenie nadprogramowych paru kilogramów. Niestety po różnych dietkach - nieskutecznych niestety- postanowiłam zakupić sobie takie urządzenie rower eliptyczny (orbitrekiem to nazywają również, trenażerem eliptycznym), ponieważ musze się ruszać, a na siłownię nie mam czasu po prostu. Czy któraś z Was ćwiczyła na tym? Czy daje to fajne efekty? Nie nudzi się? Bardzo dziękuję za poradę. pozdro. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga na dzis 56 kg, ma byc 45, do dziela. Dzies caly dzien zielona herbata. Czuje jak wydobywaja sie ze mnie toksyny a feee :( Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad orbitrekiem tez mysle, ciekawe czy daj efekty. Moim zdaniem kady ruch daje efekt. Zbieram kase na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Kobietko Shreka :D:D:D:D:D:D Dzis wypozyczyłam sobie:\"Dzynamiczna kontrola umysłu motodą Silvy\" i tak sobie czytam (jestem dopiero na 60str.) i naprawde bardzo mi się to podoba:D Nie chodzi juz nawet o biust....bo akurat ta ksiazeczka troszke nijak ma się do piersi (przynajmniej jak na razie to co czytam)... Ale i tak bardzo się ciesze ze mam tą ksiazke:) Moja dietka czyli ogólnie\" mniej jesc\" chyba działa bo spodnie mi spadaja:P Ale z cwiczeniam jest juz gorzej bo poprostu nie chce mi się cwiczyc:P Mam nadzieje ze u Was tez widac efekty:) Bede tu pokazywac sie teraz tylko co jakis czas bo walcze z moja choroba:D ...czyli ciagłym siedzeniam przed kompem:P....jak narazie udaje mi się:)bo nie spedzam juz tyle godzin przed monitorkiem:P Buziaczki Polutka:D, 80kg :) no i oczywiscie Kobietko Shreka:) Powodzonka;) Desti wiesz co nie chce Cie zniechecac ale ja mam nieciekawe skojazenia z przedmiotami które sa reklamowane w TV... no ale może akurat to co Ty chcesz kupic DZIAŁA:D trzymaj się:) Miło ze jest tyle nowych osób:) PS;marchewka mi sie skonczyła:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti ---> Cieszé sie bardzo, ta ksiazka odmieni Twoje zycie na lepsze, po Silvie juz nigdy nie bédzie sie sobá (tá zakompleksioná i wátpiácá) 🌼 saatek ---> ja podobnie jak ti_ti, mam uraz do tego co komercyjne. Jesli mówisz, ze nie masz czasu na silownie, to gwarantuje ci, ze w domu tez nie bédziesz cwiczyla... przekonasz sié :) KAZDY znajdzie 3 h w tygodniu aby skoczyc na silownie czy aerorobik. Jesli chcesz schudnác powinnac wybrac cwiczenia aerobowe - te w których sia skacze i sapie, odradzam silownie... silownia jest juz pozniej, kiedy zrzucisz zbedne kilogramy wówczas mozesz sobie spokojnie rzezbic cialo na silowni. Polutka ---> przytulam Cie mocno - ogrzewam :) kasanka ---> gdzie jestes, zjawiasz sié na chwile anonimowo, a pozniej mi glupio bo sie czuje jakbym sama Ciebie wymyslila i sobie schlebiala :D :D :D :D WRACAJ 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzieki dziewczyny cosik mnie troche głowa boli, nie wiem czemu mróz mróz mróz --> może to on jest winny, że chce mi sie więcej jeść ? pewnie tak, ale pewnie też hormony buzują przed okresem... narazie jem, co jadłam i jest ok nie byłam u teściów, więc nie stanęłam na wadze... nie mogłam otworzyć auta :O więc teściowie odwieźli mi córkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
czesc dziewczyny oj dawno mnie tu nie bylo i nic sie nie zmienilo dalej waze 86 kg przy wzroscie165 byly wzloty ale wiecej upadkow od 5 stycznia cwicze fat burning .Poradzcie jakas diete prosta i skuteczna ..juz ich tyle wyprobowalam ..czekam na wasza pomoc ..pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza usza
ja schudłam w miesiąc 21 kg, i nie uważam,że 9 to niemozliwe:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa9 spróbuj nie jeść produktów zawierających węglowodany, albo chociaż mocno je ogranicz (skrótem napiszę, nie wolno: mąki, cukru, słodyczy, makaronu, bananów, winogron, kukurydzy, ziemniaków) jesz tyle aby nie czuc głodu, ale bez ww. produktów - nie jest to trudne no i oczywiście ćwiczenia ;) usza usza- hmm........ powiedz cos więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa9 spróbuj nie jeść produktów zawierających węglowodany, alebo chociaż mocno je ogranicz (skrótem napiszę, nie wolno: mąki, cukru, słodyczy, makaronu, bananów, winogron, kukurydzy, ziemniaków) jesz tyle aby nie czuc głodu, ale bez ww. produktów - nie jest to trudne no i oczywiście ćwiczenia ;) usza usza........ powiedz cos więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza usza
byłam na głodówce, miesiąc przygotowań, na warzywkach , owocach i soczkach i 28 dni głodóweczki, o samej wodzie - efekt 21 kg w dół, wcześniej na warzywkach 7 kg w dół. razem - 28, ważyłam 88 kg, ważę 62, dwa kilo przytyłam po głodówce, i trzymam się tak juz roczek:-)jem normalnie i cwiczę, bez jakichś tam jogurtów, serków odchudzoych , wszystkiego light, zycie jest za krótkie..starczy mi chodzić 2 razy w tygodniu na basenik, i 2 razy na aerobic:-)pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza usza
ja nikogo nie namawiam, mówię tylko,ze gdyby sią zawziąc to mozna schudnąc o wiele więcej, a juz najbardziej mnie smieszy jak ktos pisze, ze po głodówce 100% sie przytykje, ja się trzymam, mam super jędrna skórę, cerę gładziutka i oczyszczoną. wcześniej miałam problem z przemiana, teraz jest dobrze, i z innych rzeczy też się wyleczyłam, na przykład z arytmii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usza usza ---> jestem pod wrazeniem, gratuluje 🌼 ewa ---> polutka ma 100 % racji w tym co Ci poradzila. Wéglowodan to zabójca kobiecych ksztaltów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko Shreka... tak miałam walczyc z nałogiem ....i walcze ,ale teraz mam DUZO wiekszy problem;( bo piłam chmiel zeby powiekszył mi sie biust(nic to nie dało) ,i rozlegulowała mi sie od tego miesiaczka:(:(:(:(:( zupełnie nie wiem co mam zrobic:(:(:(:(myslałam ze moze ktos mi tam pomoze,moze ktos miał podobny .. Wiesz po 12 dniach od ostatniej miesiaczki która trwała 9ni dzis dostałam okres!!!!!!! jestem załamana .... jejq;( po co ja to piłam;(......a głupio tak isc do ginekologa i powiedziec mu lub jej ze piłam sobie chmiel bo chciałam miec biust:p i mi sie miesiaczka od tego rozlegulowała;(eh ........ Jak myslisz isc do ginekologa? czy poczekac moze samo mi sie wyreguluje .....??? PS;przepraszam Was wszystkie z \"zasmiecam\"ten topic postami na zupełnie inny temat.....mam nadzieje ze sie nie gniewacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×