Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość facet99
co jest chopyy??:) ja poznaje coraz wiecej lasek i jest zajebiscie:D dzisiaj kolejna impreza z pięknymi dupkami. nie zamulac, zycie jest piękne, nie marnujcie mlodości dla jednej nieudanej znajomosci;P nawet nie czuje jak rymuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet no mozna tkwic jak diabli w umatwianiu sie...przez lata ...czekac,wyczekiwac i rozmyslac...tylko po co??? facet zycze dobrego imprezowania bez umartwiania...ech ten hip hop:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
dzieki:) nie mowię ze przestać mslec i zapomniec o niej ale tak bylo by najlatwiej chyba. ostatnio znow ryczalem jak dzieciak przez nią, ale poszedlem na impreze, bawilem się z piękną laską, przelizałęm ją i jakoś nie myslalem wtedy o mojej bylej. Dajemy radę chlopaki, kazdy na swoj sposob ale dajemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi ...zostawionych mężczyzn...ciekawa byłam...jak wy to widzicie..i wiecie co........... jakbym czytała wypowiedzi kobiet... niczym się nie różnią.... czy jest tu ktoś...komu się udało odzyskać dziewczynę ?? tak jak w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
znaczy się... nikomu się to nie udało? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
bo taki jest temat... znaczy ze nikt tego sposobu nie znalazł... nie ma powrotów :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasas
Są, ale nie szukaj ich na forum - forum to nie wyrocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwicio
he, i taki jest z tego wniosek, jak cie zostawi i powie ze nie chce z toba byc, to koniec, im szybciej zapomnisz tym leppiej dla ciebie, przeszedłem przez to i to niestety bolesna prawda, dzis mam dziewczyne, tylko boje sie ze takiego uczucia juz nikt we mnie nie wzbudzi, panowie glowa do góry , damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy jestem świata
kwicio - czyli jednak sie udaje - nie odzyskać, ale zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
no ale popatrzcie..jest topic.. ze mężczyźni wracają do swoich ex... czyli powroty się zdarzają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawadziewuszka - ale po powrocie na pewno juz nie bedzie tak jak kiedys. blizny po ranach zostaja bo przezyc sie nie zapomina. dlatego wcale te powroty nie musza byc dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale popatrzcie..jest topic.. ze mężczyźni wracają do swoich ex... czyli powroty się zdarzają!!!! oczywiscie ze sie zdarzaja..tylko zazwyczaj nic z nich nie wynika...pojawiaja sie pretensje i oskarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jest kwestia czy partner/ka sie zmienil na tyle zeby go zaakceptowac - to jest warunek konieczny powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
hmmmmmmmmmmm mozna do sprawy podejsc inaczej.. tak sie kochali ze zapomniec o sobie nie mogli... dorośli zrozumieli...inne zwiazki były przystankami...na których czegoś się nauczyli... i tadaaaaaaa ślub:) romantiko nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepsza jest nowa miłość z inną osobą a przypilnowac trzeba zeby sie stare kluchy przypadkiem nie odgrzaly kiedys :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwicio
do ciekawgo no udaje udaje, ale napewno nie w 100 % , gdzies tam na dnie cos jest , jakies wspomnieine zostaje, ale na poczatku bolalo jak cholera, dzis tylko lekko ukluje a u mnie minal rok , mam nadzieje ze niedlugo juz calkiem zniknie, tyle ze jak mi oswiadczyla ze to kniec to jeszcze raz zawalczylem to jak mnie potraktowala, sposob rozmowy jasno dla mi do zrozumienia ze lapiej jak najszybciej zrozumiec, wiec wrocilem, cos napisala, a ja oswiadczylem ze nie chce z nnnnia utrzymywac kotaktu, i jesli kiedykolwiek cos do mnie czula to przez wzglad na to da mnie spokoj , oczywiscie po pewnym czasie byly jakies dziwne sms nie wiadomo co majace na celu osiagnac ,a ale wszystko traktowalem z gory, dzis jestem szczesliwy ze tak sobie z tym poradzilem i szybko odpuscilem , bo wlasnie uswiadomilem sobie po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi ze wiele by mnie to jeszcze kosztowalo, dlatego koledzy nie ludzcie sie tylko odrazu zacznijcie szukac nowej panny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwicio - no podobnie mialem jak ty kolego :D tylko złość na ex we mnie jest ze mnie rzucila ale sama chciala to ma :P :P. a teraz... zarzucam sieci, miedzy innymi tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitha
zgadzam sie z Toba szydera!!! swieta prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciało mi się czytać wszystkiego, ale mam jedną uwagę: facet, który skomle o miłość jest żałosny! Ż A Ł O S N Y kobiety zresztą też :) wiem, że jak w grę wchodzą uczucia to trudno o racjonalne myślenie, ale cenić się trzeba i swój honor mieć! poza tym uważam, że związki na odległość mają słabe szanse na trwałość na dłuższą metę, i chyba ta dziewczyna chciała mieć kogoś, do kogo będzie mogła się przytulić jak zatęskni, a nie jak przyjdzie weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwicio
ho ho kwiatek , wiem co to znaczy , zlosc to i ja mialem kosmiczna, ale zdusilem wszystko w sumie, chyba najbardziej bolal zal, ze po tym wszystki ile jej dalem tak mnie potraktowala, no coz dostaje sie kopa o dzycia ale sie czlowiek podnosi i idzie dalej :):):) hej dziewczyny to gdzie sie widzimy ?????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kwicio uwazaj. komiczny dobrze tu pisal ze nie mozna dac kobiecie 100% pewnosci ze jestes jej... bo przepadles i powoli ona cie bedzie wtłaczac pod pantofel a na koncu cie wyrzuci bo powie żeś mięczak :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadziewuszka
ale gadacie bzdury!!!! VETO!!!!! jaki pantofel i jakie wyrzucić!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawadziewuszka - jak facet stanie sie nudny dla kobiety to uwazasz ze nie zacznie sie rozgladac za nowym obiektem zainteresowania?? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×