Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość facet99
jak ktoś sie da to na pewno. Ale jak się tutaj od bab z dala trzymać? Z nimi żle, bez nich jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
hahahaha, tera się usmiałem :D:D:Dcrashtesty;D Ale kobiety mają uczucia przecież, to nie jakieś manekiny;P One tez się nami bawią przecież:) Dajemy radę Panowie Jutro znow impra akademicka One na nas czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
brakuje mi jej w takie wieczory jak dzis. moze nie jej, ale bliskiej dziewczyny ktora kuma duzo, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
No dół czasami bywa. Ja właśnie rozmawiałam przed chwilą z byłym. Kurde staram się nie ryczeć. Mógłby sobie tę swoją grzeczność schować i dać mi spokój, nie odzywać się więcej. A crashtestów nie rób, wszyscy mają uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sru sru....o jajach słyszałas:D inaczej o ironi...? jesli nie to powiem delikatniej...zeby znalesc tego jednego jedynego partnera(bo czesto tak bywa ze ten 1 partner nie jest tym/ta jedyna)czasami trzeba spróbowac zyc z paroma innymi by trafic w koncu na tego jedynego nikt tu nie wspomniał o uczuciach to chyba jest analogiczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
zrobie dzisiaj jeden taki konkretny ze manekin zginie wraz z testującym:) Kurde az mi sie humor poprawia na samą mysl, kawał chuja ze mnie jest chyba;(.. oglądam foty byłej, jest piękną dziewczyną. Kurwa czemu ja wciąż rycze kiedy sobie przypomne o niej:/ Przecież faceci nie placzą, jak dzieci.. Włączam ranczo wilkowyje i chuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet czemu ryczysz?....bo: była ładna/i podejrzewasz ze ładniejszej nie bedziesz miał było ci extra/wspomnienia nadal na ciebie działaja była dobra w łozku/skoczył sie niebianski sex itd,itp dopoki nie zmienisz myslenia i nastawienia do kobiet to tak bedziesz tkwił w tym mroku fantazyjnych wspomnien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
Wiem bracie, hehe, czasami same wychodzą te crashtesty. Kurde tylko wiesz czasami jak to jest w samotny wieczór. Właśnie ten mój były to taki w sumie crashtest był. Fajny facet, super dużo pozytywnych cech, ale wiem, że jakbym z nim miała być do końca życia to bym mocno żałowała. Wiem, że wspomnienia będą o nim się trochę ciągnąć za mną, bo to tak jest, że dopóki się nie znajdzie kogoś nowego, to się wspomina miłe jak się poczuje potrzebę bycia z kimś. Kurde czas się oglądać za kimś nowym, ale niestety cały czas mi się plącze w głowie ile razy już po dupie dostałam i po prostu się boję. Jak to baba chciałabym i się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
wszystko po trochu, ale to nie jest tak ze tkwie w mroku, pomroku i wogl tylko zamule chwilowa zlapalem.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
jak będzie moja hiszpanka to chyba wyjebie bombe w moim autku do crashów przed testem. Ona jest genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
nie ej ale serio niedzwiadek umiesz humor poprawic. Piszesz tak jakoś, kuzwa no bekowo xD umówmy się na kawę. Żartuje. Teraz sobie tak uświadamiam ze ten kopniak w dupsko ma mnie zmusić do działania, konkretnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99: 1. fot byłej nie ogladasz 2. z była nie utrzymujesy zadnych kontaktow a na niesmiale jej ewentualne proby \"co u ciebie slychac\" odpisujesz \"wszystko w porzadku, nic nowego\" czy inne neutralne bzdury nie wymiekajac przypadkiem :P 3. zajmujesz sie soba, w koncu jestes jedyny, niepowtarzalny i zaslugujesz zeby sobie przyejmnosci robic (kupujesz sobie fajna zabawke typu gre komputerowa, fajne bryke jak masz kase, idziesz przypakowac zeby przed lustrem sie popodziwiac jak ci ladnie miesnie wyrosly) 4. nowe laski traktujesz instrumentalnie, bierzesz szybko do łóżka i najlepiej nie pozwalasz sie takiej przytulic do siebie bo jeszcze sie zakochasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakims czasie jak opanujesz techniki zabawy kobietami wchodzisz na kafeterie pod nickiem \"komiczne 2\" i robisz sobie jaja z kobiet ktore probuja cie emocjonalnie usidlic nawet przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pewnym czasie spedzonym na kafeterii bierzesz sie za prawdziwe zimne suki typu \"złośliwa w garsonce 30\". po jakims czasie widzac ze nie da sie jej złamac, dzwonisz do mnie, ja ci podaje IP jej komputera a ty jedziesz i sie z nia rozprawiasz w swiecie rzeczywistym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej ci nie podam co sie robi, napisze pokrótce ze musisz zrobic jej imprint psychiczny głębszy niż jej były mąż tak żeby o Tobie nigdy nie zapomniała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym jeżeli ją rzucisz to zostaje ci dołączenie do bandy degeneratów w Sin City i walka aż po kres Twoich dni w zasadzie nie wiadomo o co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
Po pierwsze jednak nie należy być tak żałosnym jak kwiatek, to wtedy pójdzie dobrze z kobietami. Hehe, nie no na prawdę rozwalił mnie ten mistrz śledzenia inteligentnych kobiet. Znawca internetu, bo sprawdził pewnie przez gg numer IP. I co teraz? Namierzyłeś jej dostawcę netu, jeszcze tylko sobie załatw sądowy nakaz żeby podał Ci jej namiary, bo bez tego ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sru sru - nie znasz sie :P jak wejdziesz na wyzszy poziom zarzadzania uczuciami ludzkimi to pogadamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
Hehehe! Facet, który doradza innym (wzorując się przy tym na wypowiedziach osób, które już zabrały głos w dyskusji i mądrze mówiły) aby odpuścili sobie ex, które z nimi zerwały i ich olewają, żeby zaczęli nowe życie, sam wypisuje farmazony jak nastolatek o kobiecie, która go centralnie zlewa i wiele razy mu to uświadamiała. O ironio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
Kwitek poczytaj sobie jeszcze raz wypowiedzi komicznego (którego w skrytości ducha podziwiasz i mu zazdrościsz) uczucia nie można wybłagać chodząc, smęcąc i pierdoląc od rzeczy. Miej trochę godności! Ja chcę mieć szacunek do płci przeciwnej, a takie osobniki jak ?Ty psuja mi te starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sru sru - nie nudź dziecka :P facet99 potrzebuje zeby nim troche potrzasnac a nie poużalać sie nad nim. a ze mnie wyobraźnia poniosła... :P a komiczny? jest dobry, to mu przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru i sru
sru sru - nie nudź dziecka. Dobrze już nie będę, mamusia już daje spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sru sru - a co mam mu napisac? nie czytalem wszystkiego ale na pewno wina lezy po obu stronach, jak zawsze :P niech facet tylko nie użala sie nad soba i nie wspomina bo szkoda czasu na to. naprawde sie nalezy zajac soba, praca itd jezeli powrot jest niemożliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
kurwa chlopaki to byla chwuilowa slabosc tylko, dzisiaj ide na crashtesty, kurwa kocham to słowo teraz.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×