Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość ciekawapanna
oh my good! jakie opowieści:D WOW... OLEWKA to jedyny sposób ... na wszystko... CZAs CZAS CZAS!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
ale żeś mi numer rzucił. już zapomniałem o tym kawałku hehe. płakać nie płakałem, ale żal w sercu zostanie po tym jak mnie potraktowała. Heh. Samobójczych myśli też nie mam. Idę dziś na impreze, może coś się wydarzy fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
opowieści konkretne. Twoje nastawienie jest wporzo, tak mi się wydaje. Powiedzcie mi jak to jest, kiedy spotykacie waszą byłą np z jakimś kolesiem. Co czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Idę wyrywać laseczki, do jutra panowie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
Co czuje?? Uwierz chłopie, że nie chciałbyś wiedzieć co czuje codziennie kiedy ich razem widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The naturat.. jestes chyba najwieksza ciotką z tego tematu.... nawet sytuacje relacjonujesz jak baba... zamiast strescic sens, wrzucasz 10000 nieistotnych szczegolow.... nie dziwie sie, ze taką mameje baba rzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne -----> każdy przeżywa to na swój sposób... kolegom powiedzieć nie może... ale tu na forum... są różni ludzie i różne zachowania...więc nie przesadzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chodzi o sam sposob przekazywania informacji :D:D:D Poza tym, jedne cechy nie trwaja w oderwaniu od innych... jesli tu na forum koles wypisuje takie infantylizmy i tak płacze, to analogicznie zachowuje sie w realu - oczywiscie pewnie z innym natężeniem, ale jednak... Daj spokoj tej Magdzie, niech sobie FACETA znajdzie a nie będzie życie z miękką fają traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawadziewuszka - trafilas w 10 :) ale facetow sie wychowuje na twardzieli co to nie maja prawa miec problemow, no bo "co to za facet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek brat, troche pszemondżały jestes. co to facet nie ma uczuc i nie przeżywa rozstania? a kto ci powiedział ze facet nie ma uczuc? czy nie przezywa?... jasne ze przezywa,sam to przerabiałem ostatnio tu chodzi o umartwianie sie miesiacami a co poniektorzy sa takimi samobojcami ze robia to latami.... słuchaj..nie ma panny ok,jakis tam zal i dół jest,ale na miłosc boska ile mozna.... zobacz the naturata jakie litanie walnał....serce sie kraja ze tak mozna:(:( przeciez to obłed jakis.chłop sam sobie samoboja strzela i nie ma perspektyw na przyszłosc...a czemu bo taki facet jak on moze rozpamietywac to w nieskonczonosc:(za chwile dowiemy sie ze wydał tomik poezji i miłosnego bloga załozył tylko dlatego zeby panna zobaczyła ze ona jednak jest wart wszystkiego:( troche załosne:( osobiscie powiem ci ze pozbierałem sie w bardzo krótki czas po tym jak panna mi nr wywineła...a od ponad 3 miesiecy jestem w nowym bardziej zajebistym zwiazku niz byłem:):):) i powiem ci wiecej ....załuje tylko jednego..ze moj zal po byłej trwał 2 tyg,bo powinien trwac 13 dni kwiatek pszemondżały pisze sie przez ę "pszęmondżały":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat, to taka ironia była z "pszemondżały", spoko.masz racje ze żałosny jest, trzeba mu pokazac jak ma sie zachowac i niech rusza na nowe łowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i on powinien na te łowy ruszyć... ale ile byłoby mniej problemów gdybyście CZASAMI się komuś zwierzyli...poradzili a nie POCHOPNIE, szybko BEZ namysłu :( podejmowali decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
Bracie niedźwiedziu, do blogu miłosnego mi baaaaaaaaardzo daleko, tym bardziej do tomiku poezji hehehehe. Impreza była udana. Żałuję tylko, że akurat jak pod pokojem całowałem się na pożeganie z jakąś laską, to moja była tego nie widziała :P Komiczne, akurat w opisie mojej osoby strasznie się pomyliłeś. Ale próbuj dalje, chętnie się dalej pośmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie niedźwiedziu, do blogu miłosnego mi baaaaaaaaardzo daleko, tym bardziej do tomiku poezji hehehehe. Impreza była udana. Żałuję tylko, że akurat jak pod pokojem całowałem się na pożeganie z jakąś laską, to moja była tego nie widziała kolego...ale zes rzucił:Otextem dojrzej pozniej bierz sie za miłosc... no i co by było jak by cie twoja ex zobaczyła ze całujesz sie z inna....? lepiej bys sie poczuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
Kur*a 22 lata mi już stuknęło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komiczne, akurat w opisie mojej osoby strasznie się pomyliłeś. Ale próbuj dalje, chętnie się dalej pośmieje\" oczywiscie, przeciez kazdy macho opowiada w ten sposob \"Ela powiedziała, że Magda sie uśmiechnęła, a ja sie z tego ucieszyłem, że Ela tak powiedziała i opowiedziałem o tym Oli, że Ela mi powiedziała, że Magda się uśmiechneła i Ola powiedziała mi, że to fajnie\" :D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
Bracie, uwierz, że poczuł bym się w ch*j lepiej, bo bym dopiekł suce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×