Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

brat - dobrze prawisz :D "albo jak mirex wstapic do klasztoru bo Bog podpowiada mu co czynic z ex ..i wyłacza mu telefon by nie mogł dzwonic do byłej" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Trzeba czekać, może nunmer wybierze się sam. Może bóg porozmawia z nią za Ciebie? Tego jeszcze nie wiemy ale sie dowiemy w następnym odcinku serialu pt plebania:D zmiana charakteru jest bardzo trudna i czesto nie możliwa. coś co krztałtuje każdy przez cale życie. Nie można tak od zaraz zmienić jakiejś cechy swojego charakteru na zawsze. Poznałem zaje ale to zajebista laskę z mojej bylej szkoły. Jest obiecująco:D:D:D W środe idę na impre gdzie będzie moja była, zrobię zajebisty crashtest z koleżanką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
No i ja dopisze co tam u mnie. Zacząłem olewać. Po jakimś czasie zaczęło się. Wiadomości na gadu co tam u mnie słychać. Ciężko jej podejść do mnie i zapytać skoro mieszkamy za ścianą? Zawsze odpisywałem, że nie mam czasu z nią gadać bo jestem zajęty hehe. I wiecie co?? to naprawdę działa. Im więcej ją olewałem, tym więcej szukała ze mną kontaktu. Przyj*****m z grubej rury, że nie jest na pierwszym miejscu w moim sercu i żeby dała mi spokój, to wyśmiała i obiecała, że więcej już się nie odezwie. W soim postanowieniu wytrzymała kilka godzin i wprosiła się do mnie na film heheh. Tylko, że zamiast go oglądać to chciała mi się wyżalić, że w jej obecnym związku są problemy, to jeszcze zjebe ode mnie dostała, że przyszłą na film a nie na rozmowę. Zresztą wiem od ludzi, że po nocach krzyczą na siebie, lecą teksty typu: spierdalaj. Żadko kiedy za ręce chodzą. Teraz doszły smsy. To nic, że prosiła, żebym jej nic nigdy nie wysyłał, ale sama zaczęła. Dziewczyna się jednym słowem miesza i z każdym dniem coraz więcej się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the_naturat - i tak trzymaj chłopie. bardzo dobrze robisz. ona sie miota ale ty nie zmieknij przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
No widzita? to działa! One wszystkie tak reagują. Może nie wszystkie ale większość.Tylko trzeba sie poświęcic i urwać kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmehmehm
the_naturat bawi cię to? chcesz do niej wrócić czy nie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99 - no widzita, widzita :P komiczne o tym pisal duzo wczesniej. a czy zadziala to zalezy jak bardzo jej na Tobie zalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
Heh, Z jednej strony cieszę się, że się kócą, ale z drugiej mi jej szkoda. Tak samo jakaś iskierka nadziei w sercu jeszcze płonie. Ale nie jest tak, że siedzę zamknięty w 4 ścianach, normalnie żyje, wychodzę z kumplami na rynek, jakieś koni, siłka i hala wieczorami. Mam duuuuuużo więcej czasu dla siebie i zaczyna mi się to podobać. A jeżeli poznam kogoś wartego uwagi to na pewno dam szansę tej osobie i nie będę ślepo zapatrzony w powrót swojej byłej. Dalej wierzę, że może kiedyś będziemy razem, ale nie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmehmehm
powiem ci cos... nie bądz za zminy dla niej...my kobiety...uciekamy od takich... bądz jej przyjacielem...niech ona będzie Twoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_naturat
hmehmehm, zimny na pewno nie jestem. Za dobry tym bardziej. Niech czuję stratę i niech ona walczy. A jak się nie uda to wracam na właściwe tory jak to Brat napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
hmehehehe, racja , laski takich ni elubią, ale po tych przejśćiach i wogl to naturat ma prawo być nawet oschly w stosunku do niej. Do pewnych granic oczywiście:D Dasz radę stary. Moja tez się odzywa co chwila. Ale zlewam. I tak jest już stracona ale cóż, można potestować jak dziala na różńe zachowania:) Kurwa życie jest piękne jestem umówiony na jutro z 3 panienkami które poznałęm w zeszłym tygodniu. Idem:D:D:D Mirex dajesz radę słyszysz chlopie? jestesmy kurwa z Tobą i weż się ogarnij bo zgnijesz na dobre. Na świecie jest miliard innych panienek!!! Niemożliwe ze trafiłeś na tą jedyną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmehmehm
jak was czytam to az mi się.... kogo wy oszukujecie? jakie wychodzenie na prostą!!! umawiasz sie z 3 laskami a w duchu sikasz za Tamtą? kogo ty oszukujesz czlowieku!!!! pocieszasz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Chłopaki pamiętajcie że to jest forum dla facetów i Tu wypowiadaja się w większości ludzie którzy doświadczyli problemu. A któż lepiej niz my wie co czujemy, co oczekujemy i jak powinniśmy się leczyć? Ta niewiasta żyje jeszcze w średniowieczu i wierzy w idealną miłość. Niestety świat sie zmienia, więc nie mąć chlopakom w glowach bo Twoje babskie myśleniema się nijak do tego co czujesz w różnych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no facet99 troche przeginasz moim zdaniem. denaturat najrozsadniejszy jest. pytanie jest proste i tak naprawde brzmi: czy jeszcze czegos chcecie od bylych czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Chłopaki pamiętajcie że to jest forum dla facetów i Tu wypowiadaja się w większości ludzie którzy doświadczyli problemu. A któż lepiej niz my wie co czujemy, co oczekujemy i jak powinniśmy się leczyć? Ta niewiasta żyje jeszcze w średniowieczu i wierzy w idealną miłość. Niestety świat sie zmienia, więc nie mąć chlopakom w glowach bo Twoje babskie myśleniema się nijak do tego co czujesz w różnych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Chłopaki pamiętajcie że to jest forum dla facetów i Tu wypowiadaja się w większości ludzie którzy doświadczyli problemu. A któż lepiej niz my wie co czujemy, co oczekujemy i jak powinniśmy się leczyć? Ta niewiasta żyje jeszcze w średniowieczu i wierzy w idealną miłość. Niestety świat sie zmienia, więc nie mąć chlopakom w glowach bo Twoje babskie myśleniema się nijak do tego co czujesz w różnych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umawiasz sie z 3 laskami a w duchu sikasz za Tamtą? kogo ty oszukujesz czlowieku!!!! pocieszasz się! droga kobieto...kazde rozwiazanie jest lepsze od pograzania sie z stosunkach z kims kto nas ma w dupie.... wiec jak koles chce sie umowic nawet z trzema to niech to robi... przynajmniej lepsze to niz wspominanie w zacisznym kacie domowego ogniska swojej partnerki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Chłopaki pamiętajcie że to jest forum dla facetów i Tu wypowiadaja się w większości ludzie którzy doświadczyli problemu. A któż lepiej niz my wie co czujemy, co oczekujemy i jak powinniśmy się leczyć? Ta niewiasta żyje jeszcze w średniowieczu i wierzy w idealną miłość. Niestety świat sie zmienia, więc nie mąć chlopakom w glowach bo Twoje babskie myśleniema się nijak do tego co czujesz w różnych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
tak, chcę poderwać moją byłą na imprezie jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"droga kobieto...kazde rozwiazanie jest lepsze od pograzania sie z stosunkach z kims kto nas ma w dupie.... wiec jak koles chce sie umowic nawet z trzema to niech to robi...\" no bym sie nie zgodzil.lepiej wyciszyc emocje i startowac na nowo z czystym kontem niz takie umawianie sie z 3 na raz :D przeciez on sie nie zorientuje ktora ma jakie cechy bo sie pogubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Stary,żeby się nie pogubić, to zapisuję wszystkow notatniku wię c się o to ni emartw. To tylko zabawa. One też o tym wiedzą że to zabawa, więc nie ma mowy o krzywdzeniu kogoś. Nikomu nic nie obiecuję i tak jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99, ale nie masz nic lepszego do roboty? :P jeszcze z którąś z nich wpadniesz i co bedzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
malo tego to są 3 z którymi poki co jestem umówiony. A jest ich więcej. nie mówię ze by się jakoś przechwalać ale chcę pokazac wam że to też jest sposób na wyleczenie sie z uczucia które tak na dobrą sprawę niszczy niejednego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
pani od biologi cos mówiła co będzie, hmmmmm Bobo? jeżeli chodzi o te sprawy to jestem przewrażliwiony:) za dużo siana wydałem na te sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirex85
No narazie coś mnie powstrzymuje przed zadzwonieniem do niej, był w tamtym tyg. jeden sms do niej z mojej strony typu że jest impreza mnie na niej nie bedzie wiec mozesz isc smialo. Nie to ze sie boje do niej zadzownic ale mam przeczucie dziwne ze nie powinienem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Chłopy piosać coś!!! Byłęm wczoraj na imprezie firmowej, wiadomo chlansko p[anienki itp. Ale bylem tam z kumplem tylko się napić bo w planach mieliśmy imprezę na ktorej mialabyc moja byla i duzo zajebistych dupeczek:D wchodzimy na imprezownie, ja się rozglądam, patrze,Tańczy zajebiscie, rusza ciałkiem, ale ni ema przy niej zadnego frajera:DS usmialem sie jak niogdy ale dobra , przyszedl czas na działanie:D podchoidzę na tyle blisko w tancu ze ona mnie widzi a ja udaje ze jej nie widzę wogl. Chwytam laskę ktora tanczyla między nami, chwilowa bajerka i ciach całujemy się pod ścianą. Tanczymy dalej. Była pewnie wkurwiona:D Ale mi było mało, poderwałęm poizniej 2 zajebiste dupeczki, siostry, z obiema się całowałem na oczach byłej. a na sam koniec najlepsze, podchodzę do byłej i się pytam.:Czy mógłbym Ciebie poprosić do tanca? Ona no pewnie, tanczymy chwilę idą jej ko0lezanki .Mowią ze juz idziemy a moja byla ze nie wie czy chce isc, ja w beke i mowie ze muszę spadac i papa, hahahaha, usmialem się jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgsys
facet99 Jak to madra dziewczyna to tylko ja utwierdzasz , ze dobrze zrobila dajac ci kopa w dupsko :) Chcesz wywolac w niej zazdrosc a robisz z siebie w jej oczach szmaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×