Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość prosze bardzo.........
Niedźwiedź pieprzysz jak potluczony. Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka. Sa takie, ktore potrafia czekac i nawet sie nie obejrza za innymi facetami mimio , że faceci przejawiaja zainteresowanie. Czekam 7 mc. Moze to malo a moze to duzo. Zalezy kto jak na to patrzy. I bede czekac dalej bo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
A czemu czekasz? Kto potrzebował czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam 7 mc. Moze to malo a moze to duzo. Zalezy kto jak na to patrzy. I bede czekac dalej bo kocham. jesli uwazasz ze pieprze ...twoja sprawa;) ale odpowiedz sobie sama przed soba...dlaczego pojawiał sie przerwa i w jakim celu?bezpodstawnie to nie nastapiło... nie znam twojej sytuacji zyciowej ale jesli czekasz na kolesia ktory zostawił cie i zapowiedział ze robicie sobie przerwe...to jasne ze on moze wrócic do ciebie:D o ile nie wyjdzie mu z innymi kobietami .... wiesz taki lepszy rydz niz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy już przerwe, o ile pamietam 2-miesięczną, po której było jeszcze lepiej. Ale dzisiejsza wiadomość mnie dobiła, to już koniec.... 3 lata razem. ..no i widzisz jak przerwy działaja... wracasz do takiej po 2 miechach...i jest fajnie jakis czas.. pozniej nstp znowu przerwa ( w twoim przypadku juz nie) ...i znowu jest fajnie ..do czasu,taka hustawke mozna sobie zaserowowac....tylko czasami trzeba sie zapyatac PO CO? ale w konsekwencji na samym koncu tych przerw nie ma nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niedźwiedź pieprzysz jak potluczony. Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka. Sa takie, ktore potrafia czekac i nawet sie nie obejrza za innymi facetami mimio , że faceci przejawiaja zainteresowanie. Czekam 7 mc. Moze to malo a moze to duzo. Zalezy kto jak na to patrzy. I bede czekac dalej bo kocham.\" no fajnie, że czekasz :D ale... na co? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Hehe, rikers, zle Ci? zrob to samo tylko razy 10 :D uwierz, że ulży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
w sensie ze przelec je wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
...i znowu jest fajnie ..do czasu,taka hustawke mozna sobie zaserowowac....tylko czasami trzeba sie zapyatac PO CO? po co..? dla tych kolejnych chwil spędzanych razem. myślę, że warto...ale do czasu. to była wyjątkowa dziewczyna. gdzie nie spojrze teraz to tylko plastik, plastik... facet99 to może być trudne, ze względu na to że raczej mało towarzyski jestem i na jakieś imprezy, dyskoteki nie chodzę. wolę małe, zamknięte grono dobrych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co..? dla tych kolejnych chwil spędzanych razem. myślę, że warto...ale do czasu. to była wyjątkowa dziewczyna. gdzie nie spojrze teraz to tylko plastik, plastik... rikers...jak ide do takiego marketu real to nie wybieram parówek z duza iloscia tłuszczu tylko te lepsze...mało kaloryczne...z dobrej i renomowanej fimy a wiesz dlaczego..? BO MAM WYBÓR... to tak na marginesie do tego twojego plastiku "dla tych kolejnych chwil spedzonych razem".... no tak.....z kobieta ktora w miedzyczasie (podczas kiedy ty na nia czekałes" miała miedzy udami innego moze wiekszego lub dłuzszego...:( oj rikers....tobie by sie oaza przykoscielna przydała,Moze ona by cie sprowadziła na dobre tory,bo innej pomocy dla ciebie nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
przestań pierdolić bratku misiu, wielki znawco. jaka oaza, co ty pierdolisz?? przecież już mówiłem, że to koniec. teraz po tym jak ruchała sie z innym to nie ma możliwości, żebym do niej wrócił. brzydze się nią :O pytałeś po co wracać, to odpowiedziałem. a w obecnej sytuacji to chyba oczywiste, że już ze sobą nie będziemy, nie? mówisz, że wolisz chude parówy? :D:D no wiesz co, tak publicznie sie przyznawać. ja jednak wolę kobiece atrybuty... ale mówię, trudno znaleźć kogoś takiego jak ona, była naprawdę wyjątkowa. wszędzie tylko plastiki, co ciekawsze to przy bliższym poznaniu jednak nie są takie ciekawe, a reszta jest zajęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rikers....pamietaj ze parówki zawsze sa lepsze od starych odgrzewanych kotletów:P zmienia ci sie ...to dobrze:) z tym ze przekonamy sie o tym fakcie za jakis czas... bo w słowach kazdy jest mocny. Słuchaj kolego ja ne chce cie tu urazac w jakikolwiek sposób bo i po co? Chce ci tylko zasugerowac ze słowa typu "ze warto czekac bo cos tam..." mijaja sie z celem:( jesli to kumasz to ok.... tylko nie pitol,ze bedziesz czekał na panne,bo jest wszystkiego warta one nie czekaja....na tych którym mowia "zróbmy sobie przerwe" a co do oazy przykoscielnej..... to czysta IRONIA! wiec sie nie bulwersuj...:P na marginesie na takich zlotach parafialnych jest czasami full diamentów z tym ze nieoszlifowanych... zero plastiku...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
spoko, po prostu myślałem że wziąłeś mnie za kogoś takiego, co to będzie dawał się wodzić za nos, czekał wieczność aby wróciła do mnie, mimo tego że ta miała już nie wiadomo ile kutasów w ustach...wiem że już po ptokach, a z tym czekaniem, przerwach w związku to mówiłem w czasie przeszłym. mieliśmy taką przerwę, jedną czy dwie i było o wiele lepiej przez długi czas. wiem że tym razem to już po ptokach, zdrada i takie bezczelne zachowanie z jej strony jest nie do wybaczenia... to byłaby desperacja czekać na nią, uganiać się z nią, podobnie jak zapisywanie się do oazy :D jasne, nie przecze że pewnie można tam znaleźć kogoś wartościowego, ale ja się tam nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirex85
Ta napewno nie normalny wg. waszych wartości. Wiecie Kto to jest Bóg?? Postawcie Go na 1 miejscu a nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
Wiesz, kto to jest Bóg?... Czasem zdarza Ci się, że kiedy czegoś bardzo pragniesz, to mówisz to tak jakby komuś... Bóg to ten koleś, który Cię wtedy olewa. Zjeżdżaj fanatyku religijny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirex85
Nie uważam się za lepszego od was, tylko przykro mi że własnego Ojca krzywdzicie. Życzę wam ludzie jak najlepiej, pamiętajcie Bóg was kocha, ale pytanie czy wy kochacie Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirex85 [zgłoś do usunięcia] Nie uważam się za lepszego od was, tylko przykro mi że własnego Ojca krzywdzicie. Życzę wam ludzie jak najlepiej, pamiętajcie Bóg was kocha, ale pytanie czy wy kochacie Boga? kolego ojciec ojcem ale on nijak ma sie do tego tematu...wiec nie kumam o co ci chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Właśnie, wiara w to, że laska może wroci, a wiara Bogu, czy też w Boga to 2 różne rzeczy i w tym miejscu zestawianie ich razem to jest jakieś pomylenie małe. Chyba że masz na celu przekazać nam że kobiety sa nieczyste i niewarte nas i powinniśmy oddać się służbie Bogu tylko i wyłączni edo koońca życia.k W takim wypadku nie zgadzam się jak coś i wybieram kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Właśnie, wiara w to, że laska może wroci, a wiara Bogu, czy też w Boga to 2 różne rzeczy i w tym miejscu zestawianie ich razem to jest jakieś pomylenie małe. Chyba że masz na celu przekazać nam że kobiety sa nieczyste i niewarte nas i powinniśmy oddać się służbie Bogu tylko i wyłączni edo koońca życia.k W takim wypadku nie zgadzam się jak coś i wybieram kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikers
facet99 a jaka jest twoja historia?? z tego co piszesz to dobrze sie bawisz, imprezujesz poznajesz nowe panny. ale skoro jesteś na tym topiku to chyba spotkało cie to co reszte :P masz jeszcze nadzieje na powrót do swojej panny? gdyby była taka możliwość to wróciłbyś? sory ale nie chce mi sie czytać wcześniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Moja historia podobbna jak nasze wszystkie, zjebalem sprawe, bylem za dobry, może za słaby, jednym slowem zfrajerzylem sie jak my wszyscy. Laska po 10 miesiącach powiedziala z dnia na dzien ze nie wie co domnie czuje i ze to koniec, zero kontaktuz mojej strony, po 3 tyg zapytala co tam ale olalem ja troche, coz minely 2 miesiące i dalej nic, zero kontaktu praktycznie, zal byl i jest zajebisty, tzn teraz jest prawie spoko, ale ciezko jest sie przyzwyczaic do mysli ze osoba ktora darzę wielkim uczuciem olała mnie zwyczajnei bez podania przyczyny. Ostatnio zająłem siępodrywaniem lasek, wychodzi nawet nawet, poznaje duizo naprwde fajnych dziewczyn, staram się bawić nimi, staję się coraz bardziej nieczuły na straszne traktowanie lasek, ostatnio przelizalem naprawde ładną laske na imprezie, duzo gadalismy a nastepnego dnia musialem powiedziec ze to byl sok marchwiowy i jego ważność zjadalności się skończyla. Wiem że takie życie nie ma przyszłości ale poki co pozwala mi zapomniec o tej sytuacji w jakiej się znalazłem i czepię z młodości jak najwięcej pozytywnych wrażen, niestety kosztem wykorzystanych panienek, chamskie ale odnajduję się jakoś w miarę w tej roli. Od taka znieczulica mała się wkradla we mnie. Nie chce sie z nikim wiązac na stałe poki co, a jakoś musze zapełniac sobie czas:) tak w dużym/małym skrócie pozdrawiam załamanych, podnieście się i zobaczcie ile naprawdę fajnych babeczek jest wokół was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowy
zadna dupa nie jest warta łez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Prawda prawda, chyba że Ci przypierdoli czymś cięzkim przez przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chce sie z nikim wiązac na stałe poki co, a jakoś musze zapełniac sobie czas" nie rob tak chłopie bo jakiejś złamiesz serce jak tamta tobie... revenge is not the right way of life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99 - jak zobaczysz u jakiejś łzy w oczach po tym jak jej powiesz ze to tylko zabawa byla to bedziesz wiedziec o czym mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Ja nikomu nic nie obiecuje nigdy, to jedno, dwa to nie mszczę sie na nikim i nie czuję takiej potrzeby. Po prostu dobrze się bawie. A jak ktoś ma problem, coż, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99 - a to spoko. tylko uważaj żeby syfa od takich "przechodzonych" nie złapać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
przechodzone nie dla mnie. bez kitu kręcą mnie takie ciche niunie a nie typiary co wokól nich pełno leszczy zawsze. Ale mniejsza. Jak sytuacja u was chłopaki? coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×